Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μενοπουρ η πρεγκοβερις άμεση αναζήτηση να ξεκινήσω ευχαριστώ πάρα πολύ


Recommended Posts

Καλή σας ημέρα Πάνω απ όλα και εύχομαι να είστε καλά....να μαζεύεται δυνάμεις....Για να πετύχουμε.ολες το χειμώνα...Μετά από διέγερση μια φουλ και μια μίνι....Δυστυχώς δεν είχαμε τα αποτελέσματα που θέλαμε...καθώς εάν θυμάστε πάω με προεμφυτεύτικο όπου θα πρέπει να μαζεύω βλαστοκύστες και να στέλνω στον γενετιστή.....θα κάνω κι άλλη διέγερση μέσα Σεπτέμβρη...Αυτή την φορά είπαμε να δοκιμάσουμε και τα περιβόητα pergoveris η αλήθεια είναι ότι δεν τα έχω πάρει ποτέ....Και εχω κάνει πάνω από 14....15...(ουτε κάν θυμάμαι) διεγερσεις .....Εάν εάν σας παρακαλώ περισσεύουν σε κάποια κοπέλα θα με βοηθήσει πάρα πολύ....θα με βοηθήσει να έρθω και εγώ πιο κοντά στο όνειρο που παλεύω 10 χρόνια τώρα.....Σας ευχαριστώ πολυ όπως και να έχει και εύχομαι ολόψυχα να γεμίσουν όλες οι αγκαλιές.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sunset13 είπε:

Καλή σας ημέρα Πάνω απ όλα και εύχομαι να είστε καλά....να μαζεύεται δυνάμεις....Για να πετύχουμε.ολες το χειμώνα...Μετά από διέγερση μια φουλ και μια μίνι....Δυστυχώς δεν είχαμε τα αποτελέσματα που θέλαμε...καθώς εάν θυμάστε πάω με προεμφυτεύτικο όπου θα πρέπει να μαζεύω βλαστοκύστες και να στέλνω στον γενετιστή.....θα κάνω κι άλλη διέγερση μέσα Σεπτέμβρη...Αυτή την φορά είπαμε να δοκιμάσουμε και τα περιβόητα pergoveris η αλήθεια είναι ότι δεν τα έχω πάρει ποτέ....Και εχω κάνει πάνω από 14....15...(ουτε κάν θυμάμαι) διεγερσεις .....Εάν εάν σας παρακαλώ περισσεύουν σε κάποια κοπέλα θα με βοηθήσει πάρα πολύ....θα με βοηθήσει να έρθω και εγώ πιο κοντά στο όνειρο που παλεύω 10 χρόνια τώρα.....Σας ευχαριστώ πολυ όπως και να έχει και εύχομαι ολόψυχα να γεμίσουν όλες οι αγκαλιές.....

Αχ, κορίτσι σου εύχομαι ολόψυχα αυτή τη φορά να φτάσεις στο όνειρο που παλεύεις-παλεύουμε όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/8/2020 at 10:37 ΠΜ, ο/η Vasilique είπε:

Αχ, κορίτσι σου εύχομαι ολόψυχα αυτή τη φορά να φτάσεις στο όνειρο που παλεύεις-παλεύουμε όλες μας!

Σε ευχαριστώ πολύ ομορφιά μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κορίτσια ακόμα.και.με μενοπουρ θα μπορούσα να προχωρήσω....αμα.εχει κάποια θα με.βοηθήσει πάρα πολύ σας ευχαριστώ πολύ και συγνωμη για τα απ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κορίτσια καλησπέρα μου λείπει μια μενοπουρ....Για να μπορέσω να ξεκινήσω...άμα περισσεύει σε καμία θα με βοηθήσει πολύ..Σας ευχαριστώ και εύχομαι σε όλες μας καλή επιτυχία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς ξεκινάω αύριο και έχω ελλείψεις....άμα.καποια κοπέλα τις περισσεύουν κάποιες μονάδες θα με βοηθήσει....Σας ευχαριστώ πολύ και εύχομαι ολόψυχα να πετύχουμε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σου έλεγα να γράψεις στο θέμα της εξωσωματικής! Είναι πολλά κορίτσια εκεί που έμειναν έγκυες κ ίσως έχουν φάρμακα αλλά εδώ μπορεί να μην έχουν δει το μνμ σου! Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2021 δες! Καλή επιτυχία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Θα σου έλεγα να γράψεις στο θέμα της εξωσωματικής! Είναι πολλά κορίτσια εκεί που έμειναν έγκυες κ ίσως έχουν φάρμακα αλλά εδώ μπορεί να μην έχουν δει το μνμ σου! Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2021 δες! Καλή επιτυχία! 

Σε ευχαριστώ πολύ καλή μου εύχομαιτα καλύτερα να.έρθουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...