Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αρνητική β χοριακη με καθυστέρηση


Tzeni.

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα κ από μένα!Θέλω να σας πω το θέμα μου μήπως έχει τύχει κάτι παρόμοιο σε κάποια από εσάς!Ο κύκλος μου διαρκεί 28 ημέρες. Αδιαθέτησα 29/6 και περίμενα να αδιαθετήσω προχθές 27/7. Είχα επαφές αυτό το μήνα στις γόνιμες μέρες και μια εβδομάδα περίπου μετά την τελευταία επαφή άρχισα να έχω κάποια συμπτώματα όπως π.χ. πρησμένο στήθος, πονάκια περιόδου, πονάκια στη μέση, κούραση, ήμουν αρκετά ευσυγκίνητη κ δέκατα μέχρι 36.9-37.3. Να σημειώσω εδώ πως πάντα έχω πολύ ελαφριά περίοδο με την έννοια ότι δεν έχω καθόλου πόνους κ το στήθος μου δεν πρήζεται, οπότε με πονήρεψε πολύ όλο αυτό που συνέβαινε κ ήμουν σχεδόν σίγουρη ότι θα ήμουν έγκυος! Έκανα σήμερα β χοριακη με 2 μέρες καθυστέρηση και βγήκε 0😞. Ακόμα κ σήμερα όμως έχω τα συμπτώματα!Τι μπορεί να συμβαίνει? Συγγνώμη για το μεγάλο κείμενο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η JohannaMak είπε:

Καλησπέρα, ξέρεις ακριβώς πότε έκανες ωορρηξία; 

Όχι, δυστυχώς δεν ξέρω 😟 Όμως είχα επαφές εκείνες τις μέρες μέρα παρά μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Tzeni. είπε:

Κορίτσια καλησπέρα κ από μένα!Θέλω να σας πω το θέμα μου μήπως έχει τύχει κάτι παρόμοιο σε κάποια από εσάς!Ο κύκλος μου διαρκεί 28 ημέρες. Αδιαθέτησα 29/6 και περίμενα να αδιαθετήσω προχθές 27/7. Είχα επαφές αυτό το μήνα στις γόνιμες μέρες και μια εβδομάδα περίπου μετά την τελευταία επαφή άρχισα να έχω κάποια συμπτώματα όπως π.χ. πρησμένο στήθος, πονάκια περιόδου, πονάκια στη μέση, κούραση, ήμουν αρκετά ευσυγκίνητη κ δέκατα μέχρι 36.9-37.3. Να σημειώσω εδώ πως πάντα έχω πολύ ελαφριά περίοδο με την έννοια ότι δεν έχω καθόλου πόνους κ το στήθος μου δεν πρήζεται, οπότε με πονήρεψε πολύ όλο αυτό που συνέβαινε κ ήμουν σχεδόν σίγουρη ότι θα ήμουν έγκυος! Έκανα σήμερα β χοριακη με 2 μέρες καθυστέρηση και βγήκε 0😞. Ακόμα κ σήμερα όμως έχω τα συμπτώματα!Τι μπορεί να συμβαίνει? Συγγνώμη για το μεγάλο κείμενο!

Μήπως ξεκινήσατε πρόσφατα να έχετε ελευθερες επαφές; Το σπέρμα έχει μια ουσία η οποία όταν ξεκινάνε οι επαφές μπορεί να προκαλέσει καθυστέρηση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Μήπως ξεκινήσατε πρόσφατα να έχετε ελευθερες επαφές; Το σπέρμα έχει μια ουσία η οποία όταν ξεκινάνε οι επαφές μπορεί να προκαλέσει καθυστέρηση. 

Ναι, πρώτη φορά ξεκινήσαμε αυτό το μήνα...Λες να είναι η καθυστέρηση από αυτό κ να μην είναι εγκυμοσύνη δηλαδή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Tzeni. είπε:

Κορίτσια καλησπέρα κ από μένα!Θέλω να σας πω το θέμα μου μήπως έχει τύχει κάτι παρόμοιο σε κάποια από εσάς!Ο κύκλος μου διαρκεί 28 ημέρες. Αδιαθέτησα 29/6 και περίμενα να αδιαθετήσω προχθές 27/7. Είχα επαφές αυτό το μήνα στις γόνιμες μέρες και μια εβδομάδα περίπου μετά την τελευταία επαφή άρχισα να έχω κάποια συμπτώματα όπως π.χ. πρησμένο στήθος, πονάκια περιόδου, πονάκια στη μέση, κούραση, ήμουν αρκετά ευσυγκίνητη κ δέκατα μέχρι 36.9-37.3. Να σημειώσω εδώ πως πάντα έχω πολύ ελαφριά περίοδο με την έννοια ότι δεν έχω καθόλου πόνους κ το στήθος μου δεν πρήζεται, οπότε με πονήρεψε πολύ όλο αυτό που συνέβαινε κ ήμουν σχεδόν σίγουρη ότι θα ήμουν έγκυος! Έκανα σήμερα β χοριακη με 2 μέρες καθυστέρηση και βγήκε 0😞. Ακόμα κ σήμερα όμως έχω τα συμπτώματα!Τι μπορεί να συμβαίνει? Συγγνώμη για το μεγάλο κείμενο!

Καλημέρα κορίτσι μου! Μετα απο μεγάλο διάστημα προσπαθειών μπορώ να σου πω με σιγουρια πλέον πως ΔΕΝ υπάρχουν συμπτώματα "έγκυρα"! Εχω δει περιοδο χωρις καθολου πρισμένο στηθος, με στηθος πολυ πρισμένο, με πονους αρκετες μερες πριν, χωρις καθόλου πονους, με πονο στη πλατη και στο στηθος αλλά και χωρίς, όπως επίσης και με εντελως διαφορετικές συναισθηματικες καταστάσεις! Μόνο οι 2 γραμμούλες και η θετικη χοριακή κοριτσι μου😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίταξε να δεις, ή έκανες ωορρηξία πολύ πιο μετά από όσο νόμιζες εσυ, που στο εύχομαι γιατι άρα υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης, ή απλά δεν εισαι έγκυος. 

Ποιες μέρες θεώρησε πως ήσουν γόνιμη; 

Μην ξεχνάς πως τα συμπτώματα που περιέγραψες πως είχες μια βδομάδα μετά αφού σταματήσατε τις επαφές θα μπορούσαν να είναι από την ωορρηξία.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Μετα απο μεγάλο διάστημα προσπαθειών μπορώ να σου πω με σιγουρια πλέον πως ΔΕΝ υπάρχουν συμπτώματα "έγκυρα"! Εχω δει περιοδο χωρις καθολου πρισμένο στηθος, με στηθος πολυ πρισμένο, με πονους αρκετες μερες πριν, χωρις καθόλου πονους, με πονο στη πλατη και στο στηθος αλλά και χωρίς, όπως επίσης και με εντελως διαφορετικές συναισθηματικες καταστάσεις! Μόνο οι 2 γραμμούλες και η θετικη χοριακή κοριτσι μου😊

Καλημέρα κορίτσι μου!Είσαι μανούλα ή έγκυος τώρα?Ναι, σε αυτό έχεις όντως δίκιο!Η κάθε περίοδος σίγουρα διαφέρει όπως κ η κάθε εγκυμοσύνη!Μόνο αυτά είναι τα σίγουρα που μπορούν να μας καθοδηγήσουν(θετική χοριακή κ τέστ)!Απλά επειδή είμαι ήδη μαμά (έχω ένα κοριτσάκι 3,5 ετών) κ είχα καταλάβει από νωρίς τα συμπτώματα, αυτή τη φορά έχω πάλι έντονα συμπτώματα κ θεώρησα πως ήμουν, αλλά η χοριακη μου ήταν αρνητική...όμως ακόμα δεν έχω αδιαθετήσει κ έχω συμπτώματα!Τι να πω?Πολύ έχω μπερδευτεί...Θα δείξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η JohannaMak είπε:

Κοίταξε να δεις, ή έκανες ωορρηξία πολύ πιο μετά από όσο νόμιζες εσυ, που στο εύχομαι γιατι άρα υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης, ή απλά δεν εισαι έγκυος. 

Ποιες μέρες θεώρησε πως ήσουν γόνιμη; 

Μην ξεχνάς πως τα συμπτώματα που περιέγραψες πως είχες μια βδομάδα μετά αφού σταματήσατε τις επαφές θα μπορούσαν να είναι από την ωορρηξία.

 

Σ'ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια σου😊Ναι μπορεί κ να έγινε αυτό!Σωστά!!Να έκανα ωορρηξία αργότερα!Εγώ υπολόγισα ότι είχα ωορρηξία 13η-14η μέρα!Όμως μπορεί κ να μην είμαι έγκυος 😟 Πάντως τα συμπτώματα συνεχίζονται ακόμα 🤔Δεν ξέρω τι γίνεται....θα περιμένω να μου έρθει η περίοδος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tzeni. είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!Είσαι μανούλα ή έγκυος τώρα?Ναι, σε αυτό έχεις όντως δίκιο!Η κάθε περίοδος σίγουρα διαφέρει όπως κ η κάθε εγκυμοσύνη!Μόνο αυτά είναι τα σίγουρα που μπορούν να μας καθοδηγήσουν(θετική χοριακή κ τέστ)!Απλά επειδή είμαι ήδη μαμά (έχω ένα κοριτσάκι 3,5 ετών) κ είχα καταλάβει από νωρίς τα συμπτώματα, αυτή τη φορά έχω πάλι έντονα συμπτώματα κ θεώρησα πως ήμουν, αλλά η χοριακη μου ήταν αρνητική...όμως ακόμα δεν έχω αδιαθετήσει κ έχω συμπτώματα!Τι να πω?Πολύ έχω μπερδευτεί...Θα δείξει!

Εμείς όταν ξεκινήσαμε πρώτη φορα ελεύθερη επαφή μετα ειχα 8 μερες καθυστερηση κ λεω δε μπορει με την πρώτη αλλα αρνητικό τεστ μετα ηρθε. Τωρα π ειμαι έγκυος κ τ εμαθα τ Φλεβάρη δεν ειχα κανένα απολύτως σύμπτωμα κανένα μονο ενα προαίσθημα τη μερα π περίμενα κ εκανα τεστ την επόμενη κ ήταν θετικό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Εμείς όταν ξεκινήσαμε πρώτη φορα ελεύθερη επαφή μετα ειχα 8 μερες καθυστερηση κ λεω δε μπορει με την πρώτη αλλα αρνητικό τεστ μετα ηρθε. Τωρα π ειμαι έγκυος κ τ εμαθα τ Φλεβάρη δεν ειχα κανένα απολύτως σύμπτωμα κανένα μονο ενα προαίσθημα τη μερα π περίμενα κ εκανα τεστ την επόμενη κ ήταν θετικό. 

Οπότε μπορεί να συμβαίνει το ίδιο κ σε μένα με την καθυστέρηση επειδή είναι ο πρώτος μήνας προσπαθειών!Μπράβο κορίτσι μου!Με το καλό!Σου εύχομαι όλα να σου πάνε τέλεια 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Tzeni. είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!Είσαι μανούλα ή έγκυος τώρα?Ναι, σε αυτό έχεις όντως δίκιο!Η κάθε περίοδος σίγουρα διαφέρει όπως κ η κάθε εγκυμοσύνη!Μόνο αυτά είναι τα σίγουρα που μπορούν να μας καθοδηγήσουν(θετική χοριακή κ τέστ)!Απλά επειδή είμαι ήδη μαμά (έχω ένα κοριτσάκι 3,5 ετών) κ είχα καταλάβει από νωρίς τα συμπτώματα, αυτή τη φορά έχω πάλι έντονα συμπτώματα κ θεώρησα πως ήμουν, αλλά η χοριακη μου ήταν αρνητική...όμως ακόμα δεν έχω αδιαθετήσει κ έχω συμπτώματα!Τι να πω?Πολύ έχω μπερδευτεί...Θα δείξει!

Τιποτα απ τα δύο κορίτσι μου, ακόμη στην προσπάθεια είμαστε! Εύχομαι σύντομα να ανακοινώσεις τα ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Τιποτα απ τα δύο κορίτσι μου, ακόμη στην προσπάθεια είμαστε! Εύχομαι σύντομα να ανακοινώσεις τα ευχάριστα!

Σ'ευχαριστώ πολυυυ😊 Μακάρι!!Σου εύχομαι κ εσένα όσο πιο σύντομα να μείνεις έγκυος κ να πεις κ εσύ τα ευχάριστα💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Tzeni. είπε:

Σ'ευχαριστώ πολυυυ😊 Μακάρι!!Σου εύχομαι κ εσένα όσο πιο σύντομα να μείνεις έγκυος κ να πεις κ εσύ τα ευχάριστα💗

Καλημέρα κοριτσι, τελικά σου ήρθε ή ακόμη οχι; αν όχι γιατί δεν κάνεις το τεστ; θα δείχνει με καθυστερηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η JohannaMak είπε:

Καλημέρα κοριτσι, τελικά σου ήρθε ή ακόμη οχι; αν όχι γιατί δεν κάνεις το τεστ; θα δείχνει με καθυστερηση

Καλημέρα κορίτσι μου!!Όχι, ακόμα τίποτα.... λες να δείξει?Δεν έκανα τεστ επειδή η χοριακη μου ήταν αρνητική, για αυτό δεν μπήκα στη διαδικασία. Λες να δείξει?Να είμαι πιο σίγουρη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Tzeni. είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!Όχι, ακόμα τίποτα.... λες να δείξει?Δεν έκανα τεστ επειδή η χοριακη μου ήταν αρνητική, για αυτό δεν μπήκα στη διαδικασία. Λες να δείξει?Να είμαι πιο σίγουρη?

Δεν είμαι σίγουρη αλλά νομίζω πως αφού έχεις 4 ημέρες ήδη καθυστέρηση... κάτι έστω και άχνη γραμμουλα δεν θα δείξει; 

Βασικά αν θες να περιμένεις απλά επειδή εγώ δεν θα κρατιομουν... χαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η JohannaMak είπε:

Δεν είμαι σίγουρη αλλά νομίζω πως αφού έχεις 4 ημέρες ήδη καθυστέρηση... κάτι έστω και άχνη γραμμουλα δεν θα δείξει; 

Βασικά αν θες να περιμένεις απλά επειδή εγώ δεν θα κρατιομουν... χαχχαχα

Χαχαχα 😁 Καλά κ εγώ μην νομίζεις...η χειρότερη αναμονή είναι αυτή...Σωστά!!Κάτι θα δείξει!Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να το κάνω🤔Θα το κάνω αύριο το πρωί αν δεν έχω δει κάτι μέχρι τότε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Tzeni. είπε:

Χαχαχα 😁 Καλά κ εγώ μην νομίζεις...η χειρότερη αναμονή είναι αυτή...Σωστά!!Κάτι θα δείξει!Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να το κάνω🤔Θα το κάνω αύριο το πρωί αν δεν έχω δει κάτι μέχρι τότε....

ΝΙ καλύτερα αύριο. Και πες μας τα ευχάριστα πρωί πρωί:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά κορίτσι έκανες τεστ;

Εγώ που υποτίθεται περιμένω την Τετάρτη, ενώ έχω συμπτωματα περιόδου, έκανα τεστ και βγήκε αρνητικό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η JohannaMak είπε:

Τελικά κορίτσι έκανες τεστ;

Εγώ που υποτίθεται περιμένω την Τετάρτη, ενώ έχω συμπτωματα περιόδου, έκανα τεστ και βγήκε αρνητικό. 

Δυστυχώς δεν πρόλαβα να κάνω τεστ επειδή με πρόλαβε η περίοδος 😞 Ας ελπίσουμε ότι ο Αύγουστος θα είναι ο μήνας μας!Είναι πολύ νωρίς να σου δείξει...Κάνε χοριακη καλύτερα την Δευτέρα κ θα σου δείξει σίγουρα😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Tzeni. είπε:

Δυστυχώς δεν πρόλαβα να κάνω τεστ επειδή με πρόλαβε η περίοδος 😞 Ας ελπίσουμε ότι ο Αύγουστος θα είναι ο μήνας μας!Είναι πολύ νωρίς να σου δείξει...Κάνε χοριακη καλύτερα την Δευτέρα κ θα σου δείξει σίγουρα😊

 :(

κρίμα!

εγώ υποτίθεται περιμένω Τετάρτη. Ασ ελπίσουμε να μην μου έρθει. Αν και έχω συμπτώματα περιόδου εδώ και μια μισή βδομάδα, και θα μπορουσαν να είναι και εγκυμοσύνης, δεν νομίζω να έχει γίνει το θαύμα. 

Μάλλον θα μου έρθει κανονικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η JohannaMak είπε:

 :(

κρίμα!

εγώ υποτίθεται περιμένω Τετάρτη. Ασ ελπίσουμε να μην μου έρθει. Αν και έχω συμπτώματα περιόδου εδώ και μια μισή βδομάδα, και θα μπορουσαν να είναι και εγκυμοσύνης, δεν νομίζω να έχει γίνει το θαύμα. 

Μάλλον θα μου έρθει κανονικά. 

Σου εύχομαι να μην σου έρθει και να μας πεις μεσα στην βδομάδα τα ευχάριστα 😊 Εμείς, πρώτα ο Θεός, ξεκινάμε πάλι σε λίγες μέρες τις επαφές μας κ ελπίζουμε😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Tzeni. είπε:

Σου εύχομαι να μην σου έρθει και να μας πεις μεσα στην βδομάδα τα ευχάριστα 😊 Εμείς, πρώτα ο Θεός, ξεκινάμε πάλι σε λίγες μέρες τις επαφές μας κ ελπίζουμε😉

Μακάρι πραγματικά.... θα ξανακάνω τεστ αύριο μπας και δείξει τίποτα αλλά θα δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ειμαι 32 χρονων κ προσπαθω απο οκτωβριο του 2022 αμεσως μετα το γαμο μας....με τεστ ωορηξιας βεβαια π δεν την εβρισκα ποτε γτ ο κυκλος ηταν οτι να ναι...μ ειπε να καουμε απλα μεχρι 5 κυκλους προκλησης κ.μετα εξωσωματικη...δεν μ ειπε καν να κανω ενεσεις μαζι με χαπια κ να παμε σπερματεγχυση...δεν μ εβαλε καν ορμονολογικες....σαλπιγγογραφια κ σπερμοδιαγραμμα ειναι αψογα...δεν ξερω τι αλλο μπορει να φταιει...δεν εχω συλλαβει ουτε μια φορα
    • Αχ @Xrisa95 χτύπησες φλέβα με την ερώτηση σου! Εγώ προσωπικά δεν ξεχνάω λεπτό ότι είμαι έγκυος 🤰!! Ακόμα και το βράδυ τινάζομαι απότομα πολλές φορές γιατί φοβάμαι μην έχω κακή στάση για το έμβρυο 🤣🤣🤣 ότι να ναι!! @ΛΕΥΚΗ @Antonia2 αυτό το συζήτησα με την γιατρό προχθές! Μου είπε ότι δεν είναι καλό να αντιμετωπίσουμε την έγκυο σαν άρρωστη και καλά είναι να κάνουμε ότι κάναμε και πριν αλλά σε ήπια μορφή! Και όταν γύρισα να της πω για το βάρος ότι σηκώνω το πολύ 3-4 κιλά μου είπε " εσύ άσε τα 3-4 κιλά" και της λέω ότι υπάρχουν έγκυες που σηκώνουν περισσότερα και μου είπε ότι γυναίκες που έχουν και άλλα παιδιά δεν υπάρχει θέμα αλλά σε γυναίκες που είναι από υποβοηθούμενη αναπαραγωγή είναι πιο αυστηροί!!  Εντάξει εγώ το βρίσκω υπερβολικό πάντως 3-4 κιλά δεν είναι κάτι!! Φυσικά εγώ πλέον ούτε αυτά σηκώνω γιατί δεν θέλω να κάνω του κεφαλιού μου!
    • Καλησπέρα. Δεν έχω τα συμπτώματα των πρώτων ημερών αλλά νιώθω ένα τράβηγμα και πρήξιμο μόνο στην κοιλιά.  Αύριο θα είναι η 10η μέρα από την εμβρυομεταφορα και σκέφτομαι να κάνω ένα τεστ που έχω. Τι λες θα δείξει κάτι; Ο γιατρός είπε να κάνω χοριακη στις 8 Ιουλίου αλλά δεν αντέχω 
    • Μακαρι να ερθουν ολα καλα για ολες μας!!!🙏❤️🧿 Την αλλη Τεταρτη εχω γιατρο!! Ανυπομονουμε μ τον αντρα μου!!! Καλη αρχη μ το νεο γιατρο κ με τη νεα προσπαθεια!! 🤞🤞❤️❤️❤️❤️ Χαρηκα πολυ μ τα νεα σου Ελισσαβετ μου!!! Το οτι εισαι ηρεμη παιζει τεραστιο ρολο νομιζω κ βοηθαει πολυ!!  Ευχομαι πολυ πολυ συντομα να κρατας θετικη χοριακη!!!🙏🤰✨️🤞🥰 Να μας γραφεις τα νεα σου!!
    • Ο γιατρός δεν είμαι αλλά πιστεύω κακος δεν το κοίταξε πριν κάνετε πρόκληση η προλακτινη είναι ένα βασικό εμπόδιο που θεωρώ έπρεπε να ξεπεραστεί πρώτα πριν προχωρήσετε  εγω πρόκληση δεν χρειάστηκε να κάνω γιατί ρύθμισα την ωορρηξία με το χάπι για την προκαλακτινη με την ενδοκρινολόγο  τι ηλικία έχεις αν επιτρέπεται;  Ρωταω γιατί περίπου εχουμε τα ίδια θεματάκια ( εντάξει σίγουρα από γυναίκα σε γυναίκα διαφέρουν ) εγω τότε που προσπαθούσα για το πρώτο μωρο ήμουν 33 είχε περάσει ένας χρόνος και κάτι αλλά κουβέντα για εξωσωματική δεν μου είχε πει 🤷‍♀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...