Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παιδοκαρδιολογοι


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσι μου εγώ δεν ξέρω κάποιον γιατρό, αλλά σου στέλνω γιατί σε θυμήθηκα από το γκρουπάκι μας τότε αρχές Σεπτέμβρη που είχες το πρώτο θετικό και μας είχες σκάσει τόσες μέρες μέχρι να το κάνεις 😍

Πού χάθηκες; Πότε γέννησες;; Έχει κάποιο πρόβλημα το μωράκι σου και θες καρδιολόγο; Να σου ζήσει να χαίρεσαι και τα δύο (πλέον) παιδάκια σου!!! 💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου εγώ δεν ξέρω κάποιον γιατρό, αλλά σου στέλνω γιατί σε θυμήθηκα από το γκρουπάκι μας τότε αρχές Σεπτέμβρη που είχες το πρώτο θετικό και μας είχες σκάσει τόσες μέρες μέχρι να το κάνεις 😍

Πού χάθηκες; Πότε γέννησες;; Έχει κάποιο πρόβλημα το μωράκι σου και θες καρδιολόγο; Να σου ζήσει να χαίρεσαι και τα δύο (πλέον) παιδάκια σου!!! 💗💗💗💗

Καλησπέρα κορίτσι μου καλά είμαι και το μικρακι μου έχει ένα μικρό θεματακι!! Είναι 2 μηνών πλέων!! Γενικά δεν πολύ μπαίνω γιατί δεν προλαβαίνω συνήθος να πάρω ανάσα!! Χαχα!! Εσύ?? 

Είδα είσαι εγκυουλε ε?? Με το καλό το μωράκι σού!! Αγοράκι η κοριτσάκι έχεις?? Έχεις καλή εγκυμοσύνη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου καλά είμαι και το μικρακι μου έχει ένα μικρό θεματακι!! Είναι 2 μηνών πλέων!! Γενικά δεν πολύ μπαίνω γιατί δεν προλαβαίνω συνήθος να πάρω ανάσα!! Χαχα!! Εσύ?? 

Είδα είσαι εγκυουλε ε?? Με το καλό το μωράκι σού!! Αγοράκι η κοριτσάκι έχεις?? Έχεις καλή εγκυμοσύνη???

Πωπω 2 μηνών κι όλας; Να σας ζήσει καλέ πότε πέρασε ο καιρός..πότε έμεινες έγκυος πότε πέρασαν 9 μήνες κ πότε γέννησες κι όλας μου φαίνεται απίστευτο!! Σαν χθες θυμάμαι που συζητάγαμε για να κάνεις τεστ και βγήκε τελικά θετικό! Φτου φτου το μικράκι σας να είναι καλά! 💗 Ελπίζω να είναι μικρό θεματάκι να μην είναι κάτι σοβαρό..💗 Λογικό να μην προλαβαίνεις με 2 παιδάκια τώρα 😍 εδώ με ένα και απ’ό,τι έχω ακούσει τον πρώτο καιρό θα τρέχουμε όλη μέρα και δε θα προλαβαίνουμε!!

Εγώ καλά είμαι ναι έγκυος τώρα μπαίνω 33η εβδομάδα 😍 Αγοράκι έχω!! Δε μας έκανε τη χάρη το κοριτσάκι χαχα καλά να είναι μωρέ 💙💙 Αν εξαιρέσεις ανακατωσούρες ζαλάδες κ εμετούς πολλούς κατά τα άλλα καλή εγκυμοσύνη θα έλεγα!! Όχι ότι είναι λίγα αυτά, αλλά τουλάχιστον δεν είναι κάτι πολύ σοβαρό χτυπα ξύλο..Κάνω και τη γυμναστική μου τώρα κ γιόγκα να το βοηθήσω χαχα!! Σήμερα είχαμε το ντοπλερ όλα καλά ευτυχώς κ τώρα τελική ευθεία..😊

Εσύ είχες εύκολη εγκυμοσύνη; Πότε γέννησες πήρε όλο τον καιρό το μωράκι σου ή γέννησες νωρίτερα; Είμαι στη φάση που με έχει πιάσει μια ανυπομονησία να γεννήσω, και ένα άγχος μη γίνει κάτι τώρα στο τέλος 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πέρασε ο καιρός δε λες τίποτα ποτέ ήρθε το νινι τόσο γρήγορα!!!! Η αλήθεια είναι πως και με ένα μωρό τρέχεις πολύ με δύο ακόμα πιο πολύ χαχα!! Ελπίζω η μπέμπα μας να το ξεπεράσει γρήγορα πρέπει να πάω για μια εξέταση στο Παίδων και δεν έχω ιδέα από γιατρούς!! Πάω για δεύτερο γνώμη οπωτε θα ήθελα να είναι καλός ο γιατρός!! Εγώ είχα εύκολη εγκυμοσύνη πάλι όλα καλά γέννησα νωρίτερα λόγο καισαρικής 38+6 για ακρίβεια!! Σε καταλαβαίνω απόλυτα την άγωνια και το άγχος Σου τους τελευταια μήνες είναι λες και κολλάνε οι ημέρες και δε περνούν με τίποτα!! Ήθελες κορίτσι?? Αν ναι να σου πω ότι με το μπέμπη θα τρελαθείς δε φαντάζεσαι πόσο!! Που γέννας με το καλό??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/7/2020 at 7:19 ΜΜ, ο/η Mamounitsa είπε:

Πέρασε ο καιρός δε λες τίποτα ποτέ ήρθε το νινι τόσο γρήγορα!!!! Η αλήθεια είναι πως και με ένα μωρό τρέχεις πολύ με δύο ακόμα πιο πολύ χαχα!! Ελπίζω η μπέμπα μας να το ξεπεράσει γρήγορα πρέπει να πάω για μια εξέταση στο Παίδων και δεν έχω ιδέα από γιατρούς!! Πάω για δεύτερο γνώμη οπωτε θα ήθελα να είναι καλός ο γιατρός!! Εγώ είχα εύκολη εγκυμοσύνη πάλι όλα καλά γέννησα νωρίτερα λόγο καισαρικής 38+6 για ακρίβεια!! Σε καταλαβαίνω απόλυτα την άγωνια και το άγχος Σου τους τελευταια μήνες είναι λες και κολλάνε οι ημέρες και δε περνούν με τίποτα!! Ήθελες κορίτσι?? Αν ναι να σου πω ότι με το μπέμπη θα τρελαθείς δε φαντάζεσαι πόσο!! Που γέννας με το καλό??

Φαντάζομαι χαχαχα...ελπίζω κι εγώ να το ξεπεράσει γρήγορα ❤️❤️ Η αδερφή μου που έχει ο μικρός της φύσημα έκλεισε έτσι στο Παίδων χωρίς να ξέρει γιατρό, πήγαν κ υπογραφή έβαλε ο διευθυντής νομίζω..τώρα δε ξέρω κ αν ήταν αυτός που τους παρακολούθησε..κλείσε κ εσύ ένα ραντεβού κ βλέπεις, πιστεύω καλοί θα είναι όλοι. Κ όταν πας εκεί ζήτα να μιλήσεις κ με το διευθυντή αν υπάρχει αυτή η δυνατότητα. Μακάρι να ήξερα κι εγώ να σε βοηθήσω. Ίσως αν ψάξεις στο ίντερνετ πώς λένε το διευθυντή και κλείσεις με αυτόν; Αν γίνεται. Βρήκες καμια άκρη μέχρι τώρα;

Πραγματικά ειδικά αυτή η εβδομάδα μου φαίνεται ότι δεν περνάει με τίποτα!! Τώρα μπαίνω 34η κοντεύουμε.. Θέλαμε λίιγο περισσότερο κοριτσάκι χαχα, αλλά εντάξει υγιές και γερό να είναι πάνω απ’όλα το μωράκι μας! Θα τρελαθώ με το αγόρι λες ε; 😍🥰 Στο Ρέα θα γεννήσω. Με τον κορωνοιό τώρα έχουν κλείσει και τα επισκεπτήρια κ όλα ρε γαμώτο. Εσύ πού γέννησες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Φαντάζομαι χαχαχα...ελπίζω κι εγώ να το ξεπεράσει γρήγορα ❤️❤️ Η αδερφή μου που έχει ο μικρός της φύσημα έκλεισε έτσι στο Παίδων χωρίς να ξέρει γιατρό, πήγαν κ υπογραφή έβαλε ο διευθυντής νομίζω..τώρα δε ξέρω κ αν ήταν αυτός που τους παρακολούθησε..κλείσε κ εσύ ένα ραντεβού κ βλέπεις, πιστεύω καλοί θα είναι όλοι. Κ όταν πας εκεί ζήτα να μιλήσεις κ με το διευθυντή αν υπάρχει αυτή η δυνατότητα. Μακάρι να ήξερα κι εγώ να σε βοηθήσω. Ίσως αν ψάξεις στο ίντερνετ πώς λένε το διευθυντή και κλείσεις με αυτόν; Αν γίνεται. Βρήκες καμια άκρη μέχρι τώρα;

Πραγματικά ειδικά αυτή η εβδομάδα μου φαίνεται ότι δεν περνάει με τίποτα!! Τώρα μπαίνω 34η κοντεύουμε.. Θέλαμε λίιγο περισσότερο κοριτσάκι χαχα, αλλά εντάξει υγιές και γερό να είναι πάνω απ’όλα το μωράκι μας! Θα τρελαθώ με το αγόρι λες ε; 😍🥰 Στο Ρέα θα γεννήσω. Με τον κορωνοιό τώρα έχουν κλείσει και τα επισκεπτήρια κ όλα ρε γαμώτο. Εσύ πού γέννησες;

Ναι ρε συ δεν επιτρέπεται κανείς μόνο συνοδός τουλάχιστον στο Ιασώ που γέννησα εγώ!! Είμαι σίγουρη ότι θα ξετρελαθεις με τον μπέμπη σού θα γεννήσεις με το καλό και θα μου πεις!! Αν και οπως λες λίγη σημασία έχει γερά να είναι και τίποτα άλλο!! Δεν έχω βρει κάτι μέχρι τώρα δεν υπάρχουν πρωινά ραντεβού και πρέπει να κλείσω απόγευμα και μου είπαν ότι για το απόγευμα δε ρωτούν με πιο γιατρό θέλεις κ εγώ δεν έχω ιδέα για αυτό και το ποστ μήπως ξέρει καμιά κάποιον αλλά σπίτι φαίνεται τίποτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...