Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η πρώτη μου εγκυμοσύνη


Recommended Posts

Κορίτσια ειμαι 18 και έμεινα για πρώτη φορά έγκυος !Είμαι στον 6 μήνα και οι ναυτιες και οι εμετοί συνεχίζουν ξερεταιτι μπορώ να κάνω για να καλυτερέψουν λίγο. Σας ευχαριστώ πολύ εκ τον προτέρων 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η magdalene_slj είπε:

Κορίτσια ειμαι 18 και έμεινα για πρώτη φορά έγκυος !Είμαι στον 6 μήνα και οι ναυτιες και οι εμετοί συνεχίζουν ξερεταιτι μπορώ να κάνω για να καλυτερέψουν λίγο. Σας ευχαριστώ πολύ εκ τον προτέρων 

Καλησπέρα κοριτσι μου!! Με το καλο το μωρακι σου! Το εχεις συζητησει με τον γιατρο σου; καμια φορα παει ετσι πιο μακρυα απ οτι συνηθως!! Παντως κ εγω αν και σε πιο μικρη εγκυμοσυνη απο σενα δεν εχω βρει τπτ να το καλυτερευει, κανω απλως υπομονη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα γλυκό μου κορίτσι όντως υπομονή σε αυτό το θέμα αλλά κάποιες φορές εμένα με.βοηθουσαν και οι φρυγανιές η κρακερακια αλλά όχι αλμυρά ..με το καλό το μωράκι σου 💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπέρα κοριτσι μου!! Με το καλο το μωρακι σου! Το εχεις συζητησει με τον γιατρο σου; καμια φορα παει ετσι πιο μακρυα απ οτι συνηθως!! Παντως κ εγω αν και σε πιο μικρη εγκυμοσυνη απο σενα δεν εχω βρει τπτ να το καλυτερευει, κανω απλως υπομονη!!

Λες να είναι ποιο σοβαρό από ναυτιες και εμετοί εγκυμοσύνης?θα ενημερώσω τον γιατρό μου ευχαριστώ πολύ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η M@mmy είπε:

καλησπέρα γλυκό μου κορίτσι όντως υπομονή σε αυτό το θέμα αλλά κάποιες φορές εμένα με.βοηθουσαν και οι φρυγανιές η κρακερακια αλλά όχι αλμυρά ..με το καλό το μωράκι σου 💞

Ευχαριστώ πολύ θα το δοκιμάσω ❤❤

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η magdalene_slj είπε:

Λες να είναι ποιο σοβαρό από ναυτιες και εμετοί εγκυμοσύνης?θα ενημερώσω τον γιατρό μου ευχαριστώ πολύ 

 

Οχι βρε δεν εννοω κατι τετοιο μην αγχωθεις!! Απλα μηπως υπαρχει κατι να σου δωσει να ανακουφιστεις με αυτη την εννοια στο ειπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Οχι βρε δεν εννοω κατι τετοιο μην αγχωθεις!! Απλα μηπως υπαρχει κατι να σου δωσει να ανακουφιστεις με αυτη την εννοια στο ειπα!

Μίλησα σήμερα με τον γιατρό μου και μου είπε υπομονή και ότι όσο περνάει ο καιρός θα φύγουν. Ευχαριστώ πολύ❤

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η magdalene_slj είπε:

Μίλησα σήμερα με τον γιατρό μου και μου είπε υπομονή και ότι όσο περνάει ο καιρός θα φύγουν. Ευχαριστώ πολύ❤

 

Αυτο κοριτσακι μου, υπομονη θα κανουμε και θα περασει που θα παει😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αυτο κοριτσακι μου, υπομονη θα κανουμε και θα περασει που θα παει😊

Ευχαριστώ πολύ!Είναι πρώτη μου εγκυμοσύνη και είναι και δίδυμη κύηση και όλα μου φαίνονται πρωτόγνωρα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η magdalene_slj είπε:

Ευχαριστώ πολύ!Είναι πρώτη μου εγκυμοσύνη και είναι και δίδυμη κύηση και όλα μου φαίνονται πρωτόγνωρα 😊

Με το καλο να ειναι τα μωρακια σου😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Με το καλο να ειναι τα μωρακια σου😊

Ευχαριστώ πολύ❤Εσύ είσαι μανούλα ή τώρα περιμένεις παιδάκι?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η magdalene_slj είπε:

Ευχαριστώ πολύ❤Εσύ είσαι μανούλα ή τώρα περιμένεις παιδάκι?

 

Οχι κ εγω περιμενω το πρωτο μου, πρωτα ο Θεος να πανε ολα καλα🙏 ειμαι αρχη ακομα στην 10η εβδομαδα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Οχι κ εγω περιμενω το πρωτο μου, πρωτα ο Θεος να πανε ολα καλα🙏 ειμαι αρχη ακομα στην 10η εβδομαδα!!

Αχ σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη❤. Με τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης πως είσαι ναυτιες ζαλάδες εμετούς και όλα αυτά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η magdalene_slj είπε:

Αχ σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη❤. Με τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης πως είσαι ναυτιες ζαλάδες εμετούς και όλα αυτά?

Σε ευχαριστώ κοριτσακι μου να σαι καλα!! 

Εμενα μου ξεκινησαν πολυ νωρις, πριν να εχω καν καθυστερηση φαντασου ειχα ναυτιες, κ απο τοτε δλδ δεν με εχουν αφησει και οι εμετοι μετα απο λιγο ξεκινησαν! Καποιες μερες ειμαι πιο καλα καποιες μερες ειμαι χαλια! Δεν ξερω ποσο θα τραβηξει αλλα προς το παρον ειναι ετσι!! Υπομονη τι να κανουμε😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Σε ευχαριστώ κοριτσακι μου να σαι καλα!! 

Εμενα μου ξεκινησαν πολυ νωρις, πριν να εχω καν καθυστερηση φαντασου ειχα ναυτιες, κ απο τοτε δλδ δεν με εχουν αφησει και οι εμετοι μετα απο λιγο ξεκινησαν! Καποιες μερες ειμαι πιο καλα καποιες μερες ειμαι χαλια! Δεν ξερω ποσο θα τραβηξει αλλα προς το παρον ειναι ετσι!! Υπομονη τι να κανουμε😊

Υπομονή μόνο αυτό μπορούμε κάνουμε έχω ακούσει ότι φυσιολογικά φεύγουν αυτά τα συμπτώματα στο 2ό τρίμηνο 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η magdalene_slj είπε:

Υπομονή μόνο αυτό μπορούμε κάνουμε έχω ακούσει ότι φυσιολογικά φεύγουν αυτά τα συμπτώματα στο 2ό τρίμηνο 😊

Ναι κ εγω αυτο ξερω και περιμενω να δω😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι κ εγω αυτο ξερω και περιμενω να δω😊

Αχ άιντε με το καλό σου εύχομαι μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη ❤😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η magdalene_slj είπε:

Αχ άιντε με το καλό σου εύχομαι μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη ❤😊

Ευχαριστώ κορίτσι μου, κ για σενα το ίδιο εύχομαι, ολα να πανε καλα μέχρι τέλους🙏❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου, κ για σενα το ίδιο εύχομαι, ολα να πανε καλα μέχρι τέλους🙏❤❤

Ευχαριστώ πολύ όλα καλά θα πάνε για όλες μας !🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...