Μετάβαση σε περιεχόμενο

Άδεια κύησης και πληρωμη


Recommended Posts

Κορίτσια μου έχω μια ερώτηση. Εγώ σταματάω από την εργασία μου 19/6(56μερες πριν τον τοκετό), μου εξήγησαν τη διαδικασία γ την άδεια ποτέ θα ξεκινήσω να πληρώνομαι και θα είναι όσο ο μισθός μου; ευχαριστωω

 

Swiss❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα !!Πληρωνεσαι και για τους 2 μηνες μετα απο 2-3 βομαδες , υπολογισε κατι λιγοτερο απο τον βασικο...Οταν κανεις και τα χαρτια για την αδεια  λοχειας ειναι παλι το ιδιο...Οταν ληξει ή και λιγες μερες πριν μπορεις να κανεις την αιτηση για το συμπληρωματικο επιδομα του ΟΑΕΔ που σου πληρωνει ουσιαστικα τη διαφορα μισθου - πληρωμης ΙΚΑ!

Με το καλο το μωρακι ευχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Γιαννηςς είπε:

Κορίτσια μου έχω μια ερώτηση. Εγώ σταματάω από την εργασία μου 19/6(56μερες πριν τον τοκετό), μου εξήγησαν τη διαδικασία γ την άδεια ποτέ θα ξεκινήσω να πληρώνομαι και θα είναι όσο ο μισθός μου; ευχαριστωω

 

Swiss❤️

Θα στείλεις μέιλ στο ε εφκα μένουμε σπίτι μια εβδομάδα πριν και θα τους ενημερώσεις ότι θες ένα ραντεβού για να καταθέσεις τα χαρτιά για επιδομα κύησης από 19 Ιουνίου... Σε αυτό το επίδομα δεν μπορείς να πας πιο μπροστά.. Πρέπει η την ημέρα που ξεκινάει η μετά... Αν προλάβεις 19 θα πληρωθείς 26 Ιουνίου αλλιώς θα πληρωθείς 10 Ιουλίου... Υπάρχει πινακας στο ίντερνετ αν ψάξεις που σου λέει ποτέ γίνονται πληρωμές στο εφκα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...