Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

30% έκπτωση στην φωτογράφηση βάφτισης στα ζευγάρια που "πέρασαν όμορφα στην καραντίνα" και τα παιδιά τους ξεκινήσουν το ταξίδι της ζωής στο χρόνο της καραντίνας (Μάρτιος & Απρίλιος 2020).
Χρεώσεις που ξεκινούν από 350,00€.

 

ελενα & σπυρος.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dimitra75 είπε:

Τι είναι αυτό παλι;;;;

Αν σου πω ότι κι εγώ αυτό σκέφτηκα! Ή κάτι πάει λάθος στην δημοσίευση ή εγώ δεν πάω καλά! Μήπως αφορά κάποια εταιρεία; Τι προσφέρει όμως πραγματικά δεν καταλαβαίνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αν σου πω ότι κι εγώ αυτό σκέφτηκα! Ή κάτι πάει λάθος στην δημοσίευση ή εγώ δεν πάω καλά! Μήπως αφορά κάποια εταιρεία; Τι προσφέρει όμως πραγματικά δεν καταλαβαίνω!

Κ εγώ δε κατάλαβα😅🤣 μήπως εννοούν έκπτωση σε φωτογράφηση γυναικών που έμειναν εγγυες εν μέσω καραντίνας?? χαχαχα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κ εγώ δε κατάλαβα😅🤣 μήπως εννοούν έκπτωση σε φωτογράφηση γυναικών που έμειναν εγγυες εν μέσω καραντίνας?? χαχαχα... 

Σωστά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια μάλλον προσφορά για επαγγελματική φωτογράφηση... Αλλά ποιες οι έγκυες ή όσες γέννησαν στην καραντίνα; μάλλον το πρώτο 😉

Η προσφορά είναι για αυτές που έμειναν έγκυες κατά την καραντίνα, αλλά μπορούμε να το επεκτείνουμε και σε όσες γέννησαν τις δύσκολες αυτές μέρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αν σου πω ότι κι εγώ αυτό σκέφτηκα! Ή κάτι πάει λάθος στην δημοσίευση ή εγώ δεν πάω καλά! Μήπως αφορά κάποια εταιρεία; Τι προσφέρει όμως πραγματικά δεν καταλαβαίνω!

Συμπληρώσαμε την δημοσίευση. Ευχαριστούμε για την υπόδειξη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...