Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευα90 είπε:

Κορίτσια πήγαμε χθες για πεδία ίσα που την ακούσαμε λιγακι απλά την βλέπαμε που χτυπούσε μου είπε πως είναι νωρίς ακόμα είναι περίπου 40 μέρες η εγκυμοσύνη το μετρήσαμε 1.20 ήταν όποτε ακόμα άγχος να το ακούσουμε καλά. Εγώ δλδ ο γιατρός ήταν ευχαριστημένος ...

Κορίτσι μου την επόμενη φορά θα την ακούσετε.., αν ο γιατρός αγχωνόταν για κάτι θα σου το έλεγε !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:Κορίτσι μου την επόμενη φορά θα την ακούσετε.., αν ο γιατρός αγχωνόταν για κάτι θα σου το έλεγε !! 

Αυτός περισσότερο αγχώθηκε γιατί τρόμαξα εγώ που δεν το άκουγα καθαρά αφού μπυ έκανε 3 φορές υπέρηχο μπας και ξεαγχωθω αλλά τπτ εγώ αφού ίσα που το άκουγα αν δε δεν το έβλεπα πως χτύπαγε θα είχα πεθάνει από την αγωνία μου σε 20 μέρες από τώρα που θα πάω . Άσχημη εμπειρία η αποβολή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ευα90 είπε:

Αυτός περισσότερο αγχώθηκε γιατί τρόμαξα εγώ που δεν το άκουγα καθαρά αφού μπυ έκανε 3 φορές υπέρηχο μπας και ξεαγχωθω αλλά τπτ εγώ αφού ίσα που το άκουγα αν δε δεν το έβλεπα πως χτύπαγε θα είχα πεθάνει από την αγωνία μου σε 20 μέρες από τώρα που θα πάω . Άσχημη εμπειρία η αποβολή 

Εννοείται πως είναι άσχημη!!!! Και να μην το έχεις βιώσει και μόνο που το ακούς ταράζεται !!! Όλα καλά θα πάνε!!! Σου το ευχομαι!!! 🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Εννοείται πως είναι άσχημη!!!! Και να μην το έχεις βιώσει και μόνο που το ακούς ταράζεται !!! Όλα καλά θα πάνε!!! Σου το ευχομαι!!! 🙏🏻🙏🏻

Ααχ βρε κοριτσια!!! Μας τρωει το αγχος μας!! Μακαρι να πανε ολα καλα να προχωρησει καλα η εγκυμοσυνη μας και να την απολαυσουμε πιο ηρεμες🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ααχ βρε κοριτσια!!! Μας τρωει το αγχος μας!! Μακαρι να πανε ολα καλα να προχωρησει καλα η εγκυμοσυνη μας και να την απολαυσουμε πιο ηρεμες🙏🙏

Μακαρι δεν λες τίποτα!!!! Νομίζω μέχρι να κλείσουμε το τρίμηνο θα μας τρώει το άγχος ,, ελπίζω όμως όσο περνάει ο καιρός να είμαστε πιο κουλ βέβαια... και Πράγματικα εύχομαι σε όλες να προχωρήσει η εγκυμοσυνη και να έχουμε γερά μωράκια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Μακαρι δεν λες τίποτα!!!! Νομίζω μέχρι να κλείσουμε το τρίμηνο θα μας τρώει το άγχος ,, ελπίζω όμως όσο περνάει ο καιρός να είμαστε πιο κουλ βέβαια... και Πράγματικα εύχομαι σε όλες να προχωρήσει η εγκυμοσυνη και να έχουμε γερά μωράκια! 

Αχ κοριτσια να περάσει και η αυχενική.... Ούτε για πλάκα δε μπορώ να ξεστομισω αυτή τη λέξη..... Το εχω βιώσει μεταξύ 12ης και 13ης.. και το καταλάβαμε στην αυχενική.. Να φύγει όλο αυτό Παναγία μου και να μας ευλόγησει να κρατήσουμε τα παιδάκια μας στα χέρια μας.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Μακαρι δεν λες τίποτα!!!! Νομίζω μέχρι να κλείσουμε το τρίμηνο θα μας τρώει το άγχος ,, ελπίζω όμως όσο περνάει ο καιρός να είμαστε πιο κουλ βέβαια... και Πράγματικα εύχομαι σε όλες να προχωρήσει η εγκυμοσυνη και να έχουμε γερά μωράκια! 

Ετσι κοριτσι μου, αμα φυγει το πρωτο τριμηνο ελπιζω οτι θα ειμαστε πιο ηρεμες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Αχ κοριτσια να περάσει και η αυχενική.... Ούτε για πλάκα δε μπορώ να ξεστομισω αυτή τη λέξη..... Το εχω βιώσει μεταξύ 12ης και 13ης.. και το καταλάβαμε στην αυχενική.. Να φύγει όλο αυτό Παναγία μου και να μας ευλόγησει να κρατήσουμε τα παιδάκια μας στα χέρια μας.... 

Μακαρι κοριτσι μου για ολες μας🙏🙏 η Παναγια να μας τα βλεπει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ευα90 είπε:

Κορίτσια πήγαμε χθες για πεδία ίσα που την ακούσαμε λιγακι απλά την βλέπαμε που χτυπούσε μου είπε πως είναι νωρίς ακόμα είναι περίπου 40 μέρες η εγκυμοσύνη το μετρήσαμε 1.20 ήταν όποτε ακόμα άγχος να το ακούσουμε καλά. Εγώ δλδ ο γιατρός ήταν ευχαριστημένος ...

Κ εγώ ακριβώς το ίδιο είδαμε να αναβωσβηνει η καρδούλα αλλά δεν ακούσαμε ..κ τώρα πρέπει να περιμένω άλλες 2 εβδομάδες για να ακούσω επιτέλους.ευχομαι να την ακούσεις κ εσύ την επόμενη φορά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Κ εγώ ακριβώς το ίδιο είδαμε να αναβωσβηνει η καρδούλα αλλά δεν ακούσαμε ..κ τώρα πρέπει να περιμένω άλλες 2 εβδομάδες για να ακούσω επιτέλους.ευχομαι να την ακούσεις κ εσύ την επόμενη φορά!!

Σας ευχομαι να την ακουσετε κ οι δυο τη καρδουλα την επομενη φορα😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Κ εγώ ακριβώς το ίδιο είδαμε να αναβωσβηνει η καρδούλα αλλά δεν ακούσαμε ..κ τώρα πρέπει να περιμένω άλλες 2 εβδομάδες για να ακούσω επιτέλους.ευχομαι να την ακούσεις κ εσύ την επόμενη φορά!!

Μακάρι να την ακούσουμε με το καλό !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί καλέ μας παιδευουν έτσι;; και δεν ακούμε καρδούλα;;;; ελπίζω στο θαύμα και εγώ... Πέμπτη έστω να δω καρδούλα... Κάτι να υπάρχει απλά!!!! Προσεύχομαι συνεχώς Πέμπτη να γίνει το θαυμα και για έμενα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Γιατί καλέ μας παιδευουν έτσι;; και δεν ακούμε καρδούλα;;;; ελπίζω στο θαύμα και εγώ... Πέμπτη έστω να δω καρδούλα... Κάτι να υπάρχει απλά!!!! Προσεύχομαι συνεχώς Πέμπτη να γίνει το θαυμα και για έμενα... 

Μακάρι κορίτσι μου να πάνε όλα καλά!!! Τι ώρα θα πας στο γιατρό ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Κ εγώ ακριβώς το ίδιο είδαμε να αναβωσβηνει η καρδούλα αλλά δεν ακούσαμε ..κ τώρα πρέπει να περιμένω άλλες 2 εβδομάδες για να ακούσω επιτέλους.ευχομαι να την ακούσεις κ εσύ την επόμενη φορά!!

Σε ποια βδομάδα είσαι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε? Μπορεί να μην είμαι συχνά μέσα το forum Γιατί θέλει πολύ χρόνο ο γιος μου κ δεν προλαβαίνω κ με τις δουλειές Αλλά προσπαθώ να βλέπω τα νέα σας.. πήγα στο γιατρό χτες κ ακούσαμε καρδούλα..  Είναι όλα καλά 7+6 είμαι ξεαγχωθηκα πάρα πολύ ηρέμησα ευτυχώς δεν έχω έντονα συμπτώματα γι αυτό είχα μια ανησυχία Αλλά όλα καλά..  μακάρι να κρατήσουμε στις αγκαλιές μας όλες υγιή κ γερά μωρακια❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η banesaki16 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε? Μπορεί να μην είμαι συχνά μέσα το forum Γιατί θέλει πολύ χρόνο ο γιος μου κ δεν προλαβαίνω κ με τις δουλειές Αλλά προσπαθώ να βλέπω τα νέα σας.. πήγα στο γιατρό χτες κ ακούσαμε καρδούλα..  Είναι όλα καλά 7+6 είμαι ξεαγχωθηκα πάρα πολύ ηρέμησα ευτυχώς δεν έχω έντονα συμπτώματα γι αυτό είχα μια ανησυχία Αλλά όλα καλά..  μακάρι να κρατήσουμε στις αγκαλιές μας όλες υγιή κ γερά μωρακια❤❤

Συγχαρητήρια κορίτσι!! Άντε να έρθει και η ώρα μας να φεύγει αυτό το άγχος!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, πως είστε; Εγώ από χθες το βράδυ ξάπλα!! Έχω καφέ εκκρίσεις.. Πήρα το γιατρό και μου είπε όσο είναι καφέ να μην ανησυχώ και ξεκούραση. Προγεστερονη παίρνω ούτως η άλλως. Παρόλα αυτά όπως καταλαβαίνετε φοβάμαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια, πως είστε; Εγώ από χθες το βράδυ ξάπλα!! Έχω καφέ εκκρίσεις.. Πήρα το γιατρό και μου είπε όσο είναι καφέ να μην ανησυχώ και ξεκούραση. Προγεστερονη παίρνω ούτως η άλλως. Παρόλα αυτά όπως καταλαβαίνετε φοβάμαι. 

Όλα καλά θα πάνε!! Μην αγχώνεσαι και να ξεκουραστείς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Όλα καλά θα πάνε!! Μην αγχώνεσαι και να ξεκουραστείς!!

Αυτό κάνω!!! Ξάπλα μόνο για τουαλέτα σηκώνομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Αυτό κάνω!!! Ξάπλα μόνο για τουαλέτα σηκώνομαι..

Και εγώ τα ίδια, ξαπλα... Με έχουν πεθάνει η ανακατωσουρες... Διψάω κιόλας τόσο πολύ και δε μπορώ να πιω ούτε νερό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia13 είπε:

Και εγώ τα ίδια, ξαπλα... Με έχουν πεθάνει η ανακατωσουρες... Διψάω κιόλας τόσο πολύ και δε μπορώ να πιω ούτε νερό... 

Ωωωωχχχχχχ δύσκολο πολύ!!! Κουράγιο!! Θύμισε μου ποσό είσαι ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια, πως είστε; Εγώ από χθες το βράδυ ξάπλα!! Έχω καφέ εκκρίσεις.. Πήρα το γιατρό και μου είπε όσο είναι καφέ να μην ανησυχώ και ξεκούραση. Προγεστερονη παίρνω ούτως η άλλως. Παρόλα αυτά όπως καταλαβαίνετε φοβάμαι. 

Καλημερα κοριτσι μου!! Ολα καλα θα ειναι το ξερω οτι αγχωνεσαι αλλα θα περασει ολα καλα θα ειναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Ωωωωχχχχχχ δύσκολο πολύ!!! Κουράγιο!! Θύμισε μου ποσό είσαι ; 

Σχεδόν 6 εβδομάδων... Δεν ξέρουμε ακριβώς... Δεν έχω σταθερό κύκλο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...