Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

 

Φαίνεται ότι το έγραψα εγώ.,, αλλά δεν το έγραψα.., εκτός και αν μου βγάζει χαζομαρες το κινητό.,, πάντως αν είδατε την καρδούλα να παλλεται την επόμενη φορά θα την ακούσετε... 6 ακριβώς;;; Αλλά να ξέρεις παίζει ρολο το μηχάνημα του γιατρού.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια😊 πριν μια βδομαδα εμαθα κ εγω οτι ειμαι εγκυος, με χαμηλη χοριακη γτ ημουν πριν την καθυστερηση αλλα εχθες που εκανα ειχε ανεβει αισθητα!! Την 5η εβδομαδα πρεπει να διανυω και ο γιατρος μας ειπε σε 2 περιπου βδομαδες να παμε!!! Ευχομαι για ολες μας να πανε ολα πολυ καλα, να εχουμε μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη με υγειη μωρακια😊😊🤰🤰🤰🤰🤱🤱🤱😇😇💝💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσι μου.,,, μπορεί να έγινε αργά η σύλληψη.,, αφού η χοριακη είναι τέλεια!!!! Όλα καλά θα πάνε!!!! ❤️❤️❤️❤️με το καλό!

Ναι λογικά αυτό έγινε... Έγινε αργά η σύλληψη!!! Σε ευχαριστώ πολυυυ και εσύ με το καλό ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια😊 πριν μια βδομαδα εμαθα κ εγω οτι ειμαι εγκυος, με χαμηλη χοριακη γτ ημουν πριν την καθυστερηση αλλα εχθες που εκανα ειχε ανεβει αισθητα!! Την 5η εβδομαδα πρεπει να διανυω και ο γιατρος μας ειπε σε 2 περιπου βδομαδες να παμε!!! Ευχομαι για ολες μας να πανε ολα πολυ καλα, να εχουμε μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη με υγειη μωρακια😊😊🤰🤰🤰🤰🤱🤱🤱😇😇💝💝

🤰🤰🤰🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🧿🧿🧿🧿💖💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ναι λογικά αυτό έγινε... Έγινε αργά η σύλληψη!!! Σε ευχαριστώ πολυυυ και εσύ με το καλό ❤️❤️❤️

Ευχαριστώ ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

🤰🤰🤰🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🧿🧿🧿🧿💖💖💖💖

Κοριτσακι μου πως εισαι;;😊 εγω εχθες εκανα χοριακη και απο 74.28 που ηταν τη Δευτερα πηγε 606.50, καλη νομιζω ειναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσακι μου πως εισαι;;😊 εγω εχθες εκανα χοριακη και απο 74.28 που ηταν τη Δευτερα πηγε 606.50, καλη νομιζω ειναι!!!

Τέλεια η χοριακη σου  κορίτσι μου!!!! Άντε όλα καλά! Εμένα με μάλωσε η γιατρός για το άγχος!! Αλλά ξέρεις πως είμαι... 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Τέλεια η χοριακη σου  κορίτσι μου!!!! Άντε όλα καλά! Εμένα με μάλωσε η γιατρός για το άγχος!! Αλλά ξέρεις πως είμαι... 🤣🤣🤣

Χαχαχα κ εμενα θα με μαλωσει σιγουρα😂😂 βρε εμενα οταν ειδε τη δευτερη χοριακη της Δευτερας δλδ, μου ειπε να μην ξανα κανω οτι ολα ειναι καλα απλα να περιμενω να περασουν οι μερες!! Αλλα εγω κοντευα να σκασω γτ 2 μερες δεν ειχα ναυτιες και εκανα απο μονη μου εχθες😅😅 καταλαβες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχαχα κ εμενα θα με μαλωσει σιγουρα😂😂 βρε εμενα οταν ειδε τη δευτερη χοριακη της Δευτερας δλδ, μου ειπε να μην ξανα κανω οτι ολα ειναι καλα απλα να περιμενω να περασουν οι μερες!! Αλλα εγω κοντευα να σκασω γτ 2 μερες δεν ειχα ναυτιες και εκανα απο μονη μου εχθες😅😅 καταλαβες!!

Ναι ναι.,, θα σε μαλώσει... για καλό όμως!!!! Μου είπε να βρω τρόπο να ηρεμώ.,, εγώ κλαίω συνέχεια !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Ναι ναι.,, θα σε μαλώσει... για καλό όμως!!!! Μου είπε να βρω τρόπο να ηρεμώ.,, εγώ κλαίω συνέχεια !!! 

Αν σε βοηθαει να χαλαρωνεις κανε το!! Εγω δεν εχω βρει ακομα πως!! Να σε ρωτησω νρε κοριτσι μου;; πονακια περιοδου μεχρι ποτε ειχες;; εγω 2 3 μερες τωρα δεν εχω!! Λες να ειναι ανησυχητικο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αν σε βοηθαει να χαλαρωνεις κανε το!! Εγω δεν εχω βρει ακομα πως!! Να σε ρωτησω νρε κοριτσι μου;; πονακια περιοδου μεχρι ποτε ειχες;; εγω 2 3 μερες τωρα δεν εχω!! Λες να ειναι ανησυχητικο;;

Με το καλό κορίτσι να έχεις μια τελειομηνη και εύκολη εγκυμοσύνη!! Πάνω κάτω μαζί είμαστε και γω στην 5η εβδομάδα είμαι (4+ 3)  Σήμερα έκανα τη 2η χοριακη και ήταν 430. Από χθες και σε μένα έχουν μειωθεί αισθητά τα πονάκια. Νομίζω πως είναι φυσιολογικό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Με το καλό κορίτσι να έχεις μια τελειομηνη και εύκολη εγκυμοσύνη!! Πάνω κάτω μαζί είμαστε και γω στην 5η εβδομάδα είμαι (4+ 3)  Σήμερα έκανα τη 2η χοριακη και ήταν 430. Από χθες και σε μένα έχουν μειωθεί αισθητά τα πονάκια. Νομίζω πως είναι φυσιολογικό. 

Ευχαριστώ κοριτσι μου το ιδιο ευχομαι και για σενα με το καλο τα μωρακια μας😊 4+3 ειμαι κ εγω ειμαστε το ιδιο😇 ωραια οποτε ειναι φυσιολογικο μαλλον!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αν σε βοηθαει να χαλαρωνεις κανε το!! Εγω δεν εχω βρει ακομα πως!! Να σε ρωτησω νρε κοριτσι μου;; πονακια περιοδου μεχρι ποτε ειχες;; εγω 2 3 μερες τωρα δεν εχω!! Λες να ειναι ανησυχητικο;;

Όχι ... έχω ακόμη.,, δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό... αλλά μου είχε πει και η γιατρός ότι θα έχω .... άρα από αυτό έχω ηρεμήσει ! 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Με το καλό κορίτσι να έχεις μια τελειομηνη και εύκολη εγκυμοσύνη!! Πάνω κάτω μαζί είμαστε και γω στην 5η εβδομάδα είμαι (4+ 3)  Σήμερα έκανα τη 2η χοριακη και ήταν 430. Από χθες και σε μένα έχουν μειωθεί αισθητά τα πονάκια. Νομίζω πως είναι φυσιολογικό. 

@Κατερίνα!!! Μου είπε ότι δεν έχουμε συμπτώματα κάθε μέρα ... ούτε θα περάσουμε όλα τα συμπτώματα.,, όποτε είναι οκ .. είτε έχεις είτε όχι.,, ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Όχι ... έχω ακόμη.,, δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό... αλλά μου είχε πει και η γιατρός ότι θα έχω .... άρα από αυτό έχω ηρεμήσει ! 🤣🤣🤣

Αφου στο ειπε η γιατρος ολα καλα😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

@Κατερίνα!!! Μου είπε ότι δεν έχουμε συμπτώματα κάθε μέρα ... ούτε θα περάσουμε όλα τα συμπτώματα.,, όποτε είναι οκ .. είτε έχεις είτε όχι.,, ❤️❤️

Αα ναι;; τελεια ωραια αυτο ειναι καθησυχαστικο😊❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Φαίνεται ότι το έγραψα εγώ.,, αλλά δεν το έγραψα.., εκτός και αν μου βγάζει χαζομαρες το κινητό.,, πάντως αν είδατε την καρδούλα να παλλεται την επόμενη φορά θα την ακούσετε... 6 ακριβώς;;; Αλλά να ξέρεις παίζει ρολο το μηχάνημα του γιατρού.,, 

Δεν σου βγάζει χαζομάρες κορίτσι Μ συγνώμη αλλά στέλνω από κινητό κ όταν θέλω να γράψω κάτι σαν μεμωνομενο μνμ όχι απαντήση σε κάποιο μου βγάζει όνομα του προηγούμενου που είχα απαντήσει ..κ δεν ξέρω πως να το κάνω.δεν ξέρουμε άμα είναι 6 ακριβώς γιατί είναι καθυστερημένη σύλληψη σε τρεις εβδομάδες θα τα μάθουμε όλα....θα σκάσω χαχαχαχ.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ χθες το βράδυ είχα έντονους πόνους στη μέση και είδα λίγο καφε. Μετά άρχισαν και τα πονακιά χαμηλά δεξιά... Δεν κοιμήθηκα καλά από το άγχος. Σήμερα μίλησα με την γιατρό μου έδωσε utrogestan και ξάπλα..Να μην ανησυχώ και την Δευτέρα θα μας δει... Αχ τι άγχος... 6η εβδομάδα και μέχρι να πάνε όλα καλά πως την παλεύουμε....??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Giota2013 είπε:

Εγώ χθες το βράδυ είχα έντονους πόνους στη μέση και είδα λίγο καφε. Μετά άρχισαν και τα πονακιά χαμηλά δεξιά... Δεν κοιμήθηκα καλά από το άγχος. Σήμερα μίλησα με την γιατρό μου έδωσε utrogestan και ξάπλα..Να μην ανησυχώ και την Δευτέρα θα μας δει... Αχ τι άγχος... 6η εβδομάδα και μέχρι να πάνε όλα καλά πως την παλεύουμε....??? 

Ξεκουράσου και όλα θα πανε καλά. Νομίζω ότι από εδώ και πέρα θα ζούμε μ ένα μόνιμο άγχος.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Giota2013 είπε:

Εγώ χθες το βράδυ είχα έντονους πόνους στη μέση και είδα λίγο καφε. Μετά άρχισαν και τα πονακιά χαμηλά δεξιά... Δεν κοιμήθηκα καλά από το άγχος. Σήμερα μίλησα με την γιατρό μου έδωσε utrogestan και ξάπλα..Να μην ανησυχώ και την Δευτέρα θα μας δει... Αχ τι άγχος... 6η εβδομάδα και μέχρι να πάνε όλα καλά πως την παλεύουμε....??? 

Κορίτσι μου τι κανείς; Και εγώ είχα στην αρχή ροζ αίμα ,, παίρνω utrogestan ακόμη και γενικά ξεκούραση., μου είπε ο γιατρός δεν είναι απαραίτητα κακό ,, είπε ότι μεγαλώνει η μήτρα και μπορεί να έσπασε κανένα αγγειακι,,, όλα καλά θα πάνε ... καλά από άγχος φουλ,,,, δεν το συζηταμε .,, εμένα χαμηλά δεξιά με χτυπάει και το έντερο.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Giota2013 είπε:

Εγώ χθες το βράδυ είχα έντονους πόνους στη μέση και είδα λίγο καφε. Μετά άρχισαν και τα πονακιά χαμηλά δεξιά... Δεν κοιμήθηκα καλά από το άγχος. Σήμερα μίλησα με την γιατρό μου έδωσε utrogestan και ξάπλα..Να μην ανησυχώ και την Δευτέρα θα μας δει... Αχ τι άγχος... 6η εβδομάδα και μέχρι να πάνε όλα καλά πως την παλεύουμε....??? 

Ολα καλα θα ειναι κοριτσι μου, να ξεκουραζεσαι μην κανει τπτ που δεν ειναι απαραιτητο κ ολα καλα😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσι μου τι κανείς; Και εγώ είχα στην αρχή ροζ αίμα ,, παίρνω utrogestan ακόμη και γενικά ξεκούραση., μου είπε ο γιατρός δεν είναι απαραίτητα κακό ,, είπε ότι μεγαλώνει η μήτρα και μπορεί να έσπασε κανένα αγγειακι,,, όλα καλά θα πάνε ... καλά από άγχος φουλ,,,, δεν το συζηταμε .,, εμένα χαμηλά δεξιά με χτυπάει και το έντερο.,, 

Αχ και σένα σε ενοχλεί το έντερο; και εμένα το ίδιο... Και με πιάνει άγχος κάθε φορά.. Με έχει τρομάξει και πολύ ο γιατρός μου... Τι κατάσταση είναι αυτή βρε κορίτσια;;; 😔😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντάξει όλες φουλ άγχος έχουμε!!! Να μου πείτε εγώ εδώ είμαι αγχωμένη που περιμένω το τρίτο μου παιδάκι που είμαι και έμπειρη αλλά κορίτσια κάθε εγκυμοσύνη είναι τοσοοοοοοοο διαφορετική!!!! Με το καλό και μην αγχώνεστε!!!! Υγεία να έχουμε και όλα θα πάνε καλά ❤️ καλό Σαββατοκύριακο να έχουμε ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Kallia13 είπε:

Αχ και σένα σε ενοχλεί το έντερο; και εμένα το ίδιο... Και με πιάνει άγχος κάθε φορά.. Με έχει τρομάξει και πολύ ο γιατρός μου... Τι κατάσταση είναι αυτή βρε κορίτσια;;; 😔😔

Γιατι σε εχει τρομαξει ο γιατρος σου κοριτσι μου;; με το εντερο;; κ εγω παντως εχω φοβερη δυσκοιλιοτητα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Kallia13 είπε:

Αχ και σένα σε ενοχλεί το έντερο; και εμένα το ίδιο... Και με πιάνει άγχος κάθε φορά.. Με έχει τρομάξει και πολύ ο γιατρός μου... Τι κατάσταση είναι αυτή βρε κορίτσια;;; 😔😔

Καλημερα!!!!! Γιατί σε έχει τρομάξει η γιατρός σου; Νομίζω πως το άγχος που λέγαμε ότι είχαμε πριν δεν συγκρίνεται με αυτό 😂😂😂προσπαθώ να το παίζω χαλαρή αλλά χτες ένιωθα κάτι περίεργα στην κοιλιά δεξιά και τρόμαξα πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...