Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Φαίνεται ότι το έγραψα εγώ.,, αλλά δεν το έγραψα.., εκτός και αν μου βγάζει χαζομαρες το κινητό.,, πάντως αν είδατε την καρδούλα να παλλεται την επόμενη φορά θα την ακούσετε... 6 ακριβώς;;; Αλλά να ξέρεις παίζει ρολο το μηχάνημα του γιατρού.,, 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια😊 πριν μια βδομαδα εμαθα κ εγω οτι ειμαι εγκυος, με χαμηλη χοριακη γτ ημουν πριν την καθυστερηση αλλα εχθες που εκανα ειχε ανεβει αισθητα!! Την 5η εβδομαδα πρεπει να διανυω και ο γιατρος μας ειπε σε 2 περιπου βδομαδες να παμε!!! Ευχομαι για ολες μας να πανε ολα πολυ καλα, να εχουμε μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη με υγειη μωρακια😊😊🤰🤰🤰🤰🤱🤱🤱😇😇💝💝

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσι μου.,,, μπορεί να έγινε αργά η σύλληψη.,, αφού η χοριακη είναι τέλεια!!!! Όλα καλά θα πάνε!!!! ❤️❤️❤️❤️με το καλό!

Ναι λογικά αυτό έγινε... Έγινε αργά η σύλληψη!!! Σε ευχαριστώ πολυυυ και εσύ με το καλό ❤️❤️❤️

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια😊 πριν μια βδομαδα εμαθα κ εγω οτι ειμαι εγκυος, με χαμηλη χοριακη γτ ημουν πριν την καθυστερηση αλλα εχθες που εκανα ειχε ανεβει αισθητα!! Την 5η εβδομαδα πρεπει να διανυω και ο γιατρος μας ειπε σε 2 περιπου βδομαδες να παμε!!! Ευχομαι για ολες μας να πανε ολα πολυ καλα, να εχουμε μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη με υγειη μωρακια😊😊🤰🤰🤰🤰🤱🤱🤱😇😇💝💝

🤰🤰🤰🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🧿🧿🧿🧿💖💖💖💖

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ναι λογικά αυτό έγινε... Έγινε αργά η σύλληψη!!! Σε ευχαριστώ πολυυυ και εσύ με το καλό ❤️❤️❤️

Ευχαριστώ ❤️❤️

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

🤰🤰🤰🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🧿🧿🧿🧿💖💖💖💖

Κοριτσακι μου πως εισαι;;😊 εγω εχθες εκανα χοριακη και απο 74.28 που ηταν τη Δευτερα πηγε 606.50, καλη νομιζω ειναι!!!

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσακι μου πως εισαι;;😊 εγω εχθες εκανα χοριακη και απο 74.28 που ηταν τη Δευτερα πηγε 606.50, καλη νομιζω ειναι!!!

Τέλεια η χοριακη σου  κορίτσι μου!!!! Άντε όλα καλά! Εμένα με μάλωσε η γιατρός για το άγχος!! Αλλά ξέρεις πως είμαι... 🤣🤣🤣

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Τέλεια η χοριακη σου  κορίτσι μου!!!! Άντε όλα καλά! Εμένα με μάλωσε η γιατρός για το άγχος!! Αλλά ξέρεις πως είμαι... 🤣🤣🤣

Χαχαχα κ εμενα θα με μαλωσει σιγουρα😂😂 βρε εμενα οταν ειδε τη δευτερη χοριακη της Δευτερας δλδ, μου ειπε να μην ξανα κανω οτι ολα ειναι καλα απλα να περιμενω να περασουν οι μερες!! Αλλα εγω κοντευα να σκασω γτ 2 μερες δεν ειχα ναυτιες και εκανα απο μονη μου εχθες😅😅 καταλαβες!!

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχαχα κ εμενα θα με μαλωσει σιγουρα😂😂 βρε εμενα οταν ειδε τη δευτερη χοριακη της Δευτερας δλδ, μου ειπε να μην ξανα κανω οτι ολα ειναι καλα απλα να περιμενω να περασουν οι μερες!! Αλλα εγω κοντευα να σκασω γτ 2 μερες δεν ειχα ναυτιες και εκανα απο μονη μου εχθες😅😅 καταλαβες!!

Ναι ναι.,, θα σε μαλώσει... για καλό όμως!!!! Μου είπε να βρω τρόπο να ηρεμώ.,, εγώ κλαίω συνέχεια !!! 

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Ναι ναι.,, θα σε μαλώσει... για καλό όμως!!!! Μου είπε να βρω τρόπο να ηρεμώ.,, εγώ κλαίω συνέχεια !!! 

Αν σε βοηθαει να χαλαρωνεις κανε το!! Εγω δεν εχω βρει ακομα πως!! Να σε ρωτησω νρε κοριτσι μου;; πονακια περιοδου μεχρι ποτε ειχες;; εγω 2 3 μερες τωρα δεν εχω!! Λες να ειναι ανησυχητικο;;

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αν σε βοηθαει να χαλαρωνεις κανε το!! Εγω δεν εχω βρει ακομα πως!! Να σε ρωτησω νρε κοριτσι μου;; πονακια περιοδου μεχρι ποτε ειχες;; εγω 2 3 μερες τωρα δεν εχω!! Λες να ειναι ανησυχητικο;;

Με το καλό κορίτσι να έχεις μια τελειομηνη και εύκολη εγκυμοσύνη!! Πάνω κάτω μαζί είμαστε και γω στην 5η εβδομάδα είμαι (4+ 3)  Σήμερα έκανα τη 2η χοριακη και ήταν 430. Από χθες και σε μένα έχουν μειωθεί αισθητά τα πονάκια. Νομίζω πως είναι φυσιολογικό. 

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Με το καλό κορίτσι να έχεις μια τελειομηνη και εύκολη εγκυμοσύνη!! Πάνω κάτω μαζί είμαστε και γω στην 5η εβδομάδα είμαι (4+ 3)  Σήμερα έκανα τη 2η χοριακη και ήταν 430. Από χθες και σε μένα έχουν μειωθεί αισθητά τα πονάκια. Νομίζω πως είναι φυσιολογικό. 

Ευχαριστώ κοριτσι μου το ιδιο ευχομαι και για σενα με το καλο τα μωρακια μας😊 4+3 ειμαι κ εγω ειμαστε το ιδιο😇 ωραια οποτε ειναι φυσιολογικο μαλλον!! 

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Όχι ... έχω ακόμη.,, δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό... αλλά μου είχε πει και η γιατρός ότι θα έχω .... άρα από αυτό έχω ηρεμήσει ! 🤣🤣🤣

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annie! είπε:

@Κατερίνα!!! Μου είπε ότι δεν έχουμε συμπτώματα κάθε μέρα ... ούτε θα περάσουμε όλα τα συμπτώματα.,, όποτε είναι οκ .. είτε έχεις είτε όχι.,, ❤️❤️

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Όχι ... έχω ακόμη.,, δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό... αλλά μου είχε πει και η γιατρός ότι θα έχω .... άρα από αυτό έχω ηρεμήσει ! 🤣🤣🤣

Αφου στο ειπε η γιατρος ολα καλα😘😘

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

@Κατερίνα!!! Μου είπε ότι δεν έχουμε συμπτώματα κάθε μέρα ... ούτε θα περάσουμε όλα τα συμπτώματα.,, όποτε είναι οκ .. είτε έχεις είτε όχι.,, ❤️❤️

Αα ναι;; τελεια ωραια αυτο ειναι καθησυχαστικο😊❤❤

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Φαίνεται ότι το έγραψα εγώ.,, αλλά δεν το έγραψα.., εκτός και αν μου βγάζει χαζομαρες το κινητό.,, πάντως αν είδατε την καρδούλα να παλλεται την επόμενη φορά θα την ακούσετε... 6 ακριβώς;;; Αλλά να ξέρεις παίζει ρολο το μηχάνημα του γιατρού.,, 

Δεν σου βγάζει χαζομάρες κορίτσι Μ συγνώμη αλλά στέλνω από κινητό κ όταν θέλω να γράψω κάτι σαν μεμωνομενο μνμ όχι απαντήση σε κάποιο μου βγάζει όνομα του προηγούμενου που είχα απαντήσει ..κ δεν ξέρω πως να το κάνω.δεν ξέρουμε άμα είναι 6 ακριβώς γιατί είναι καθυστερημένη σύλληψη σε τρεις εβδομάδες θα τα μάθουμε όλα....θα σκάσω χαχαχαχ.

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Κορίτσια καλημέρα !! Τι κάνετε ;; Από χθες είμαι πολύ χάλια ψυχολογικά για θέματα που προέκυψαν με τον άντρα μου έκλαιγα όλη μέρα και σήμερα πάλι τα ίδια χωρίς να μπορώ να σταματήσω ούτε να το ελέγξω . Ξέρετε αν επηρεάζω το μωρό μου ;; Το έχετε πάθει ;;; Είμαι 30 εβδομάδων 
    • Καλημέρα κορίτσια! Προσωπικά θα συμφωνήσω απόλυτα με την @Ginaak. Άλλωστε πέρα από τις γνωστές που μπορεί να έχει η κάθε μία μας (εγώ μόνο έχω 2-3) πόσες ιστορίες έχουμε εδώ από γυναίκες που πέτυχαν με 3ης μέρας και άλλες τόσες που με άριστες βλαστοκυστες ακόμα και με προεμφυτευτικο δεν τα κατάφεραν.Οπως και να χει θεωρώ ότι η απόφαση είναι δική μας και του γιατρού φυσικά μετά από ανάλυση και συζήτηση. Μετά από όσα έχω περάσει εγώ και όσα έχω διαβάσει η άποψη μου είναι ότι όλο αυτό είναι θέμα τυχης "ρουλέτα" όπως συνηθίζω να λέω (φυσικά από τη στιγμή που δεν υπάρχουν άλλα θέματα με ενδομητριο κλπ). @santaloxilo μην λες τέτοια και κυρίως μην απογοητευεσαι όλα στο χρόνο τους. 6η μέρα είχα κάνει κι εγώ την πρώτη φορά, είχα δει μια άχνη γραμμή, έτριβα τα χέρια μου και μετά είδα το κουλούρι! Άσε τον χρόνο να κάνει δουλίτσα! 😉
    • Και εγώ εχω ενστικτο εχε υποψιν σου.μη κανεις τετοιες σκεψεις! Καποια στιγμη γυριζει το καλό ,παντα γυριζει ο τροχος!αυτο να σκεφτεσαι ..κ αστα τα χομ τεστ τι τα θες,μη ξανακανεις βρε,χειροτερο αγχος δε θελουμε ,παρα μονο ηρεμια κ θετική σκεψη
    • Εμενα ειναι ενος κ πινει γαλα ανα 3ωρο. Μπορεί κ ανα διωρο. Ετσι ήταν κ η μεγάλη μ μεχρι τα 2.5. Τωρα στα 3 ξυπνάει συνηθως μονο μια φορά.
    • Καλημέρα.....!!!! Μπα ακούμε που σου λέω ...ένστικτο βαρβατο
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...