Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Όλα καλά κορίτσι με τη γιατρό; Πήγες εχθές ; 

Ναι κορίτσι!!!! Άκουσαμε καρδούλα❣️❣️❣️Το πιο ωραιο συναίσθημα! Καλημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Ναι κορίτσι!!!! Άκουσαμε καρδούλα❣️❣️❣️Το πιο ωραιο συναίσθημα! Καλημερα

Κορίτσι μου Καλό με το καλό το νινι σου είναι υπέροχα όταν ακούς καρδούλα για πρώτη φορά..  Εγώ εδώ κ 2 μέρες δεν έχω τόσο έντονα συμπτώματα εγκυμοσύνης όπως είχα..  Δεν με ενοχλεί τόσο το στομάχι μου κ οι μυρωδιές κ το στήθος μου δεν είναι τόσο πρησμένο όσο ήταν κ έχω αρχίσει να αγχώνομαι..  Θέλω πολύ όλα να πάνε καλά..  θα πάω τη τέταρτη στο γιατρό μέχρι τότε πω πω δεν αντέχω..  φοβάμαι πολύ είναι η αλήθεια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια ακούσατε καρδούλα; και αν ναι ποτε; εγώ πήγα σήμερα 6εβδκαι 6ημερων και δεν ακούσαμε... Μου έδωσε χοριακη και θα πάω Τρίτη όπου πρέπει να ακούσουμε καρδούλα αλλιώς δεν πάνε καλά τα πράγματα....μου είπε ότι είδε μεγάλη διαφορά στο σάκο από την προηγούμενη εβδομάδα μεγάλωσε απλά λόγω ακανόνιστου κύκλου που είχα μάλλον άργησε να γίνει η σύλληψη για αυτό δεν δείχνει καρδούλα ακόμα... Έχω αγχωθεί γιατί αν Τρίτη δεν ακουστεί θα κάνουμε λέει διακοπή.. Δεν μου δίνει άλλο περιθώριο ο γιατρός! Ευχηθείτε μου να ακούσω!!!! 

Κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε κ την Τρίτη θα ακούσεις τον ωραιότερο ήχο κορίτσι μου .. υπομονή σου λέω εγώ που το άγχος μου κοντεύει να φτάσει ταβάνι μέχρι να πάω γιατρό..  Γιατί εδώ κ 2 μέρες αισθάνομαι πολύ καλύτερα Γενικά κ αυτό με φοβίζει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η banesaki16 είπε:

Κορίτσι μου Καλό με το καλό το νινι σου είναι υπέροχα όταν ακούς καρδούλα για πρώτη φορά..  Εγώ εδώ κ 2 μέρες δεν έχω τόσο έντονα συμπτώματα εγκυμοσύνης όπως είχα..  Δεν με ενοχλεί τόσο το στομάχι μου κ οι μυρωδιές κ το στήθος μου δεν είναι τόσο πρησμένο όσο ήταν κ έχω αρχίσει να αγχώνομαι..  Θέλω πολύ όλα να πάνε καλά..  θα πάω τη τέταρτη στο γιατρό μέχρι τότε πω πω δεν αντέχω..  φοβάμαι πολύ είναι η αλήθεια.. 

Κορίτσι μου μην αγχώνεσαι.., εμένα είχε ξεπρηστει το στήθος και εκλαιγα παρά πολύ.,, αλλά τελικά όλα καλά.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσι μου μην αγχώνεσαι.., εμένα είχε ξεπρηστει το στήθος και εκλαιγα παρά πολύ.,, αλλά τελικά όλα καλά.,, 

Αχ κορίτσι μου ανατρίχιασα που μου το ειπες αυτο.. κ δακρυσα που το διαβασα μακαρι κ για μενα να ειναο ολα καλα.. αχ αυτες οι πρωτες βδομαδες ειναι τόσο αγχωτικες.. Μου έδωσες κουράγιο να ξέρεις.. ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσι μου μην αγχώνεσαι.., εμένα είχε ξεπρηστει το στήθος και εκλαιγα παρά πολύ.,, αλλά τελικά όλα καλά.,, 

Και εγώ ένιωθα πολύ καλύτερα δεν είχα έντονα συμπτώματα και όντως δεν άκουσα καρδούλα ακόμα... Όμως έχω έντονες αναγούλες που και που... Ευχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας!!! Και εσύ για καρδούλα θα πας; στις πόσες εβδομάδες θα είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η banesaki16 είπε:

Αχ κορίτσι μου ανατρίχιασα που μου το ειπες αυτο.. κ δακρυσα που το διαβασα μακαρι κ για μενα να ειναο ολα καλα.. αχ αυτες οι πρωτες βδομαδες ειναι τόσο αγχωτικες.. Μου έδωσες κουράγιο να ξέρεις.. ❤

Ελπίζω όλα να πάνε καλά σε όλες μας κορίτσια!!!!η γιατρός είπε ότι δεν χρειάζεται να έχουμε ούτε όλα τα συμπτώματα μαζί ούτε κάθε μέρα θα έχουμε συμπτώματα.., λίγο με χαλαρωσε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

470 λοιπόν!!!! Τι ωραίο νούμερο κ αυτό!!! Χεχεχε 

Μπράβο κορίτσι μου. Με το καλό! Σου είπε να την επαναλάβεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια όλες είμαστε μέσα στο άγχος ε;;; καλά πάμε 😂

Νονιζω και εγώ όλες στην ίδια φάση είμαστε..,, 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Giota2013 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου. Με το καλό! Σου είπε να την επαναλάβεις? 

Ναι ναι θα επαναλάβω γτ κανονικά σήμερα θα έκανα την πρώτη! Απλά βιάστηκα κ πήγα νωρίτερα...! Ευχαριστώ!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Ναι κορίτσι!!!! Άκουσαμε καρδούλα❣️❣️❣️Το πιο ωραιο συναίσθημα! Καλημερα

Μπράβο κορίτσι μου τέλεια!!!!! Εγώ σήμερα έκανα τη 2η χοριακη. Διπλασιάστηκε, 430!!! Και κλείσαμε ραντεβού για τις 9/06.. Μακάρι να ακούσουμε και μεις τότε !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Νονιζω και εγώ όλες στην ίδια φάση είμαστε..,, 😂😂😂😂

Πλάκα έχουμε!!! 
 

@banesaki16 Νομίζω κορίτσι μου ότι απλά συνηθίζει ο οργανισμός σιγά σιγά τις ορμόνες και δεν πονάει τόσο το στήθος γι αυτό νομίζεις ότι ξεπρηστηκε. Τα ίδια και γω.. Αλλά εκεί καλά κρατεί απλά πονάει λιγότερο και είναι πιο μαλακό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Μπράβο κορίτσι μου τέλεια!!!!! Εγώ σήμερα έκανα τη 2η χοριακη. Διπλασιάστηκε, 430!!! Και κλείσαμε ραντεβού για τις 9/06.. Μακάρι να ακούσουμε και μεις τότε !!!

Τέλεια!!!!!! Σου το εύχομαι να ακούσετε!!!ποσο θα είσαι τότε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, είμαι καινούρια στην ομάδα... Έμαθα και εδώ τη Δευτέρα ότι είμαι έγκυος. Η χοριακη μου ήταν 266 και τελευταία περίοδος 16/4. Δεν έχω σταθερό κύκλο. Ξανά έκανα εχθές χοριακη (Πεμπτη) και ήταν 1358.9. Έχω πονακια χαμηλά.. Παιρνω προγεστερονη, μαγνήσιο, φιλικό και κάνω και ενεσακια... Είχα μια βιοχημικη κύηση τον Μάρτιο και έχω φοβηθεί πολύ.. Εσεις έχετε πονακια; είναι φυσιολογικό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήρα χοριακη και είναι 19.656 μονάδες... Άρα όντως πάει καλά γιατί ο γιατρός είπε πάνω από 20.000 ακούγεται καρδιά οπότε Τρίτη θα ακούσουμε σίγουρα καρδούλα!!!! Όντως είμαι μια εβδομάδα πίσω αλλά προχωράει πολύ καλά!!! Χάρηκα τοσοοοοοοοο πολυυυυυυυ!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Πήρα χοριακη και είναι 19.656 μονάδες... Άρα όντως πάει καλά γιατί ο γιατρός είπε πάνω από 20.000 ακούγεται καρδιά οπότε Τρίτη θα ακούσουμε σίγουρα καρδούλα!!!! Όντως είμαι μια εβδομάδα πίσω αλλά προχωράει πολύ καλά!!! Χάρηκα τοσοοοοοοοο πολυυυυυυυ!!!!!! 

Κορίτσι μου.,,, μπορεί να έγινε αργά η σύλληψη.,, αφού η χοριακη είναι τέλεια!!!! Όλα καλά θα πάνε!!!! ❤️❤️❤️❤️με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/5/2020 at 5:20 ΜΜ, ο/η Ioann89 είπε:

 Γεια σας κορίτσια μου.σημερα ήταν ο πρώτος υπέρηχος εβδομάδα 6 όλα πήγαν καλά αλλά καρδούλα δεν ακούσαμε αν κ μου είπε ότι την είδε να κουνιέται ..τώρα πρέπει να περιμένω άλλες 3 εβδομάδες για να πάω να την ακούσω .. νομίζω θα τρελαθώ άμα περιμένω τόσο...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια ακούσατε καρδούλα; και αν ναι ποτε; εγώ πήγα σήμερα 6εβδκαι 6ημερων και δεν ακούσαμε... Μου έδωσε χοριακη και θα πάω Τρίτη όπου πρέπει να ακούσουμε καρδούλα αλλιώς δεν πάνε καλά τα πράγματα....μου είπε ότι είδε μεγάλη διαφορά στο σάκο από την προηγούμενη εβδομάδα μεγάλωσε απλά λόγω ακανόνιστου κύκλου που είχα μάλλον άργησε να γίνει η σύλληψη για αυτό δεν δείχνει καρδούλα ακόμα... Έχω αγχωθεί γιατί αν Τρίτη δεν ακουστεί θα κάνουμε λέει διακοπή.. Δεν μου δίνει άλλο περιθώριο ο γιατρός! Ευχηθείτε μου να ακούσω!!!! 

ΤωΡα είδα το μήνυμα αυτό.,, μπαίνω από κινητό.,, Την βλέπετε να χτυπάει; Η αδερφή της κουμπαράς μου πάντως άκουσε στην 9η εβδομάδα καρδούλα!!!! Και όλα πήγαν τέλεια... έχει έναν γιο κούκλο και υγιέστατο.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kallia13 είπε:

Καλησπέρα, είμαι καινούρια στην ομάδα... Έμαθα και εδώ τη Δευτέρα ότι είμαι έγκυος. Η χοριακη μου ήταν 266 και τελευταία περίοδος 16/4. Δεν έχω σταθερό κύκλο. Ξανά έκανα εχθές χοριακη (Πεμπτη) και ήταν 1358.9. Έχω πονακια χαμηλά.. Παιρνω προγεστερονη, μαγνήσιο, φιλικό και κάνω και ενεσακια... Είχα μια βιοχημικη κύηση τον Μάρτιο και έχω φοβηθεί πολύ.. Εσεις έχετε πονακια; είναι φυσιολογικό; 

Ουαου!!! Τέλεια!!!! Ναι ναι ... νομίζω είναι απόλυτα φυσιολογικό .. μεγαλώνει η μήτρα μας! Εύχομαι να έχεις μια τέλεια τελειομανή εγκυμοσυνη❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...