Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Και εμένα μου την έδωσε αυτή !αλλα δεν μπυ είπε να την κάνω ακόμα απλά μα την έχω !!! Μην αγχώνεσαι συμβαίνει σε όλες ρε παιδί μου .... η χοριακη ποσό ήταν και ποσό πήγε ;;;;

Τελευταία χοριακη που είχα κάνει ήταν την προηγούμενη Παρασκευή στα 430 και σήμερα 7260

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Τελευταία χοριακη που είχα κάνει ήταν την προηγούμενη Παρασκευή στα 430 και σήμερα 7260

Ανεβαίνει τέλεια μην ξανακάνεις χοριακή πήγαινε βουρ για υπέρηχο.... Ποια εβδομάδα είσαι τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Taggeris είπε:

Ανεβαίνει τέλεια μην ξανακάνεις χοριακή πήγαινε βουρ για υπέρηχο.... Ποια εβδομάδα είσαι τώρα;

Στην 6η νομίζω... έκανα ετ 19/5 με βλαστοκυστες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Στην 6η νομίζω... έκανα ετ 19/5 με βλαστοκυστες 

Έλα μία χαρά είναι όλα κάθε αρχή και δύσκολη..... Κάτσε χαλάρωσε κρεβατάκι ταινιούλες καλό φαγάκι αγαπούλες και τα φάρμακά σου σωστά και όλα θα πάνε καλά! Πας βουρ για καρδούλα ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Taggeris είπε:

Έλα μία χαρά είναι όλα κάθε αρχή και δύσκολη..... Κάτσε χαλάρωσε κρεβατάκι ταινιούλες καλό φαγάκι αγαπούλες και τα φάρμακά σου σωστά και όλα θα πάνε καλά! Πας βουρ για καρδούλα ❤️❤️

Ευχαριστώ κορίτσι μου!! Λογικά απ ότι είπε ο γιατρός την Τρίτη θα δούμε σάκο και σε 2 βδομαδες πρώτα ο Θεός καρδούλα. Να είναι καλά και δε με νοιάζει ας είμαι ξάπλα 9 μηνες αλήθεια σας λέω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Katerina32 είπε:

Αχχ.. Κι εγώ την πρώτη μου χοριακη την έκανα τη μέρα της γιορτής μου. Κανονικά ήταν την επόμενη αλλά μου είχε πει ο Σφακ αντε κανε την 25 να είναι και το δώρο σου.. Ωραίο δώρο 0,1 χοριακη 😔😂Έπαιρναν όλοι να μου ευχηθούν, και επειδή το είχα ανακοινώσει σε πολύ κόσμο ότι θα έκανα εξωσωματική, όλοι με ρωτούσαν τι έγινε. Πολύ ψυχοφθορο. Γι αυτό και στη δεύτερη προσπάθεια δεν το είχα πει σε κανέναν. Τεσπα. Τώρα δόξα τον Θεό 🙏😍

Πω σε καταλαβαίνω ..... εγώ μόνο σε μια κολλητή μου γ οποία είχε ρητή έντοκη εάν δεν της πω θετικό να με μου αναφέρει τίποτα !!! Σαν να μην έγινε ..... Έτσι λοιπόν δεν το συζητούσαμε ποτέ σαν να μην έγινε ... μόνο όταν με έπιαναν τα νεύρα μου και έβριζα τον γιατρό που μπυ έκανε την ζημιά με ρωτούσε τι σκέφτεσαι να κανείς .....

την δέκατη και τυχερή φορά δεν το είχε πει σε κανέναν !!!την οηρα λοιπόν και έκλαιγα αυτή νόμιζε ότι κάτι έπαθα Της λέω είμαι έγκυος !! Μου λέει αποκλείεται χθες ήσουν εδώ και Επινες  κάπνιζες Πως είναι δυνατόν ;;;

ε της λέω είπα μια φορά να συμπεριφέρθω σαν Να μην είχα κάνει ...... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου!! Λογικά απ ότι είπε ο γιατρός την Τρίτη θα δούμε σάκο και σε 2 βδομαδες πρώτα ο Θεός καρδούλα. Να είναι καλά και δε με νοιάζει ας είμαι ξάπλα 9 μηνες αλήθεια σας λέω!! 

Αυτό λέω μαι εγώ !!!!! Αλλά ρε παιδί μου όταν σκουπίζεσαι και βλέπεις κάτι ότι και να είναι αυτό σου κοβόνται τα πόδια !!!! Όλα καλά αναμένουμε νέα την Τρίτη !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Τελευταία χοριακη που είχα κάνει ήταν την προηγούμενη Παρασκευή στα 430 και σήμερα 7260

Τέλεια !!!!!!!!εγω πιστεύω και την Τρίτη παίζει να ακούσετε καρδούλα ... εγώ κι στον γιο μπυ και τώρα 6 και 2 άκουσα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Τέλεια !!!!!!!!εγω πιστεύω και την Τρίτη παίζει να ακούσετε καρδούλα ... εγώ κι στον γιο μπυ και τώρα 6 και 2 άκουσα !!!

Μακάρι!! Θα είμαι 4 μέρες νωρίτερα τότε... Ναι είμαι τρελή μην την ψάχνεις κάθισα και τα μέτρησα.. Εσυ έκανες υπέρηχο στις 26 μέρες από την ετ και εγώ θα είμαι στις 22.. Μακάρι να ακούγεται θα φύγει τεράστιο άγχος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Αυτό λέω μαι εγώ !!!!! Αλλά ρε παιδί μου όταν σκουπίζεσαι και βλέπεις κάτι ότι και να είναι αυτό σου κοβόνται τα πόδια !!!! Όλα καλά αναμένουμε νέα την Τρίτη !!!!

Καλά όχι απλά σου κόβονται τα πόδια... χάνεις τη γη... Όλα καλά τώρα δόξα το Θεό !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ginaak είπε:

Aπο περσι μεχρι φετος πολλα αλλαζουν,δεν ειναι κατι μην ανησυχεις.Απλα σε αυτες τις περιπτωσεις πρεπει να κανει καλλιεργεια και η συντροφος.Καλυτερα να μιλησεις με το γυναικολογο σου και να του πεις τι βρεθηκε ωστε να σε καθοδηγησει.

Παντως τα πολλα πυοσφαιρια δειχνουν μικροβιο,σε καθε περιπτωση δεν υπαρχει λογος ανησυχιας.Αν η μονη αιτια ειναι αυτη εισαι τυχερη πιστεψε με,οπως σου εγραψαν και τα κοριτσια.

Ουρεοπλασμα είναι μακάρι να ξεμπερδεψουμε με μια αντιβίωση ...φυσικά και άμα χρειαστεί να κάνω την εξέταση θα την κάνω, γιατί καποι διάβασα ότι σε περίπτωση σύλληψης αν έχει ουρεοπλασμα η μητέρα τότε μπορεί να αποβάλει.....βέβαια εγώ τώρα το πήγα πολύ μακριά κάτσε πρώτα να μείνω έγκυος !!!!! Λέτε να μου φέρατε γούρι....όταν πρωυομπηκα σε αυτή την συνομιλία ήμουν σε μαύρα χάλια!!μακάρι κορίτσια μια μια να παίρνει σειρά!!!😍🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Όταν θα το κρατήσεις αγκαλια και θα είναι σύντομα κυρία μου θα τα ξεχάσεις όλα !!!!!! Θα πεις θα έκανα άλλες εκατό ....... άλλες χίλιες ...

εγώ σε ένα άκου α αρνητικά είχα τα γενέθλια μου .... με παίρνουν τηλ και μπαίνω σε μια αίθουσα να μιλήσω και βγαίνοντας με περίμεναν τριάντα άτομα με μια τούρτα !!!! Και να κλαίω με λυγμούς και επειδή γενικά συγκινούμε όλοι νόμιζαν ότι έκλαιγα για την έκπληξη 😂😂😂😂😂

@Papadakis αγαπημενη! ❤💖💝💟💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλά όχι απλά σου κόβονται τα πόδια... χάνεις τη γη... Όλα καλά τώρα δόξα το Θεό !! 

Στον γιο μου είχα πάθει  μεγάλη αποκόλληση .... Κάπου στην 8 εβδομάδα ... προχωρούσα στην πανορμου και το αίμα έφτασε στον αστράγαλο !! Πως έφθασα στο Κολωνάκι στο γιατρό οδηγώντας ούτε που το ξέρω .... μπούκαρα μέσα στο εξεταστήριο ήταν μια άλλη άσε ...... τέλος πάντων 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annie!  μου όλα καλά!!! Ξεκουρασου και περιμένουμε νέα από τον υπέρηχο! 

@Nansi  δεν ξέρω για το ουρεοπλασμα να σου πω αλλά μου φαίνεται λογικό να επηρεάσει τον σπέρμα. Θα του δώσει αντιβίωση ο γιατρός κ μετά επανάληψη λογικά! Πιστεύω ότι θα μας ανακοινώσεις συντομα την εγκυμοσύνη σου!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Papadakis αχ κορίτσι μου !!! Τι τραβάμε όμως ... Μόνιμα μ ενα άγχος από δω κ πέρα ..

 

@PAPA EVA ευχαριστώ κορίτσι !!! Εννοείται θα σας πω !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Μακάρι!! Θα είμαι 4 μέρες νωρίτερα τότε... Ναι είμαι τρελή μην την ψάχνεις κάθισα και τα μέτρησα.. Εσυ έκανες υπέρηχο στις 26 μέρες από την ετ και εγώ θα είμαι στις 22.. Μακάρι να ακούγεται θα φύγει τεράστιο άγχος 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 εννοείται θα ακούσετε !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Papadakis είπε:

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 εννοείται θα ακούσετε !!!!

Αχ τέτοια λέγε μου να τρελαθω !!! Θα σας πω την Τρίτη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου οι εγκυμονουσες??? Καφέ πίνετε καθόλου??? Πίνω έναν ελληνικό το πρωί.. μήπως κάνω βλακεια.. κάπου διάβαζα ότι δεν επιτρέπεται!! Όχι τίποτα άλλο δεν έχω πάει στο γιατρό ακόμα να τον ρωτήσω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sweetie79 είπε:

Κορίτσια μου οι εγκυμονουσες??? Καφέ πίνετε καθόλου??? Πίνω έναν ελληνικό το πρωί.. μήπως κάνω βλακεια.. κάπου διάβαζα ότι δεν επιτρέπεται!! Όχι τίποτα άλλο δεν έχω πάει στο γιατρό ακόμα να τον ρωτήσω.. 

Εγώ εχω να πιώ απο τότε που το έμαθα.Αλλά γενικά δεν είμαι και πολύ του καφέ. Απο ότι ξέρω όμως και απο γνωστές που έπιναν καφέ έναν μικρό ελληνικό αφήνουν οι γιατροί να πίνεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Κορίτσια μου οι εγκυμονουσες??? Καφέ πίνετε καθόλου??? Πίνω έναν ελληνικό το πρωί.. μήπως κάνω βλακεια.. κάπου διάβαζα ότι δεν επιτρέπεται!! Όχι τίποτα άλλο δεν έχω πάει στο γιατρό ακόμα να τον ρωτήσω.. 

Καλημέρα!! Έναν καφέ την ημέρα με αφήνει εμένα. Ότι θέλω. Και όχι decaf. Έχει πολλά χημικά και μου το απαγορεύει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια!!! Καλό τριημερο σε όσες κάθονται τη Δευτερα! 

Επειδη ξεκινησατε κουβεντα για τον καφε, την περιοδο της εξωσωματικης σας τον ειχατε κοψει? Εγω πινω ενα γαλλικο το πρωι και ισως πιο μετα - αναλογως την μερα καιο την κουραση - πιω εναν freddo espresso. Τον 2ο θα τον κοψω σιγουρα αλλα πρεπει να κοψω και τον γαλλικο? Μου ειναι δυσκολο το πρωι χωρις καφε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Κορίτσια μου οι εγκυμονουσες??? Καφέ πίνετε καθόλου??? Πίνω έναν ελληνικό το πρωί.. μήπως κάνω βλακεια.. κάπου διάβαζα ότι δεν επιτρέπεται!! Όχι τίποτα άλλο δεν έχω πάει στο γιατρό ακόμα να τον ρωτήσω.. 

Φυσικά και πίνω !! Απλά ποτε  decaf γιατί είναι επεξεργασμένος αυτό φυσικά δεν το λένε οι γιατροί οι οποίοι τον προτείνουν κιόλας γιατί απλά δεν ξέρουν 

στις πριν 42 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

Καλημέρα κοριτσια!!! Καλό τριημερο σε όσες κάθονται τη Δευτερα! 

Επειδη ξεκινησατε κουβεντα για τον καφε, την περιοδο της εξωσωματικης σας τον ειχατε κοψει? Εγω πινω ενα γαλλικο το πρωι και ισως πιο μετα - αναλογως την μερα καιο την κουραση - πιω εναν freddo espresso. Τον 2ο θα τον κοψω σιγουρα αλλα πρεπει να κοψω και τον γαλλικο? Μου ειναι δυσκολο το πρωι χωρις καφε....

Αχ κορίτσι μου γλυκό μην σκέφτεσαι τέτοια ...... τοναποτλεσμα δεν το επηρεάζει δυστυχώς ο καφές .... μακάρι να το επηρέαζε και να το κόβαμε μαχαίρι ...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλο τριήμερο σε όσες Δευτέρα δεν δουλεύουν. Δεν με πιάνει λόγω αναρωτικης αλλά κανονικά θα δούλευα. Ε μην φτάσουμε στο άλλο άκρο..... εννοειται ότι μπορούμε να πίνουμε καφέ.... δεν μιλάμε για 4-5 φραπέδες τη μέρα φυσικά αλλά έναν αντε 2 τη μέρα οκ. Προσωπικά πίνω ελληνικό και όταν ρώτησα τα λόγια του ακριβώς ήταν: ε δεν θα μονασεις κιόλας επειδή κανείς εξωσωματική..... ότι έκανες θα κάνεις. Μια φυσιολογική ζωή χωρίς υπερβολές και εννοείται όχι γυμναστήριο να χτυπιέσαι η shopping στην Ερμού 😂🤣 πχ 4-5ώρες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η PAPA EVA είπε:

Καλημέρα κοριτσια!!! Καλό τριημερο σε όσες κάθονται τη Δευτερα! 

Επειδη ξεκινησατε κουβεντα για τον καφε, την περιοδο της εξωσωματικης σας τον ειχατε κοψει? Εγω πινω ενα γαλλικο το πρωι και ισως πιο μετα - αναλογως την μερα καιο την κουραση - πιω εναν freddo espresso. Τον 2ο θα τον κοψω σιγουρα αλλα πρεπει να κοψω και τον γαλλικο? Μου ειναι δυσκολο το πρωι χωρις καφε....

Καλημέρα!! Καλά ειδικά κατά τη διέγερση δεν τους είχα μειώσει καθόλου.. 2-3 την ημέρα. Από την ετ και μετά έναν το πρωί. Εγώ πίνω espresso αλλά δεν τον νοιάζει το γιατρό.. Του αρκεί να είναι ένας. Και όπως ειπα και πριν όχι ντεκαφεινε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν έπινα κ πριν οπότε δεν πίνω ούτε τώρα... Εγώ έπινα από παιδί Γάλα για πρωινό και συνεχίζω κ τώρα! Στην κουμπάρα μου όμως της το έκοψε απ την αρχή κ της είπε αν θέλει να πίνει μόνο έναν decaf (τώρα καλό κακό δεν ξέρω)! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...