Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Vrouva88 είπε:

Μακαρι να πάνε όλα καλα και σε εσενα .. ναι την Τετάρτη 24 εχω την χοριακη μαζι σου❤️ Είπαμε είμαστε συνοδοιπορες😊 ποτε γίνεται αλήθεια η εμφύτευση ;; Δεν εχω ιδέα ! @Kelly3105μακάρι να ειναι όπως τα λες.. ειναι η πρώτη μου φορα και δεν ξέρω πολλα 

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Vrouva88 είπε:

Μακαρι να πάνε όλα καλα και σε εσενα .. ναι την Τετάρτη 24 εχω την χοριακη μαζι σου❤️ Είπαμε είμαστε συνοδοιπορες😊 ποτε γίνεται αλήθεια η εμφύτευση ;; Δεν εχω ιδέα ! @Kelly3105μακάρι να ειναι όπως τα λες.. ειναι η πρώτη μου φορα και δεν ξέρω πολλα πράγματα 

Η εμφυτευση γίνεται από την ημέρα της εμβρυομεταφορας 2 με 3 μέρες το πολύ μετά ότι έγινε έγινε και για αυτό της 3 πρώτες μέρες πρέπει να προσέχουμε περισσότερο και χαλαρή ψυχολογία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Vrouva88 είπε:

Μακαρι να πάνε όλα καλα και σε εσενα .. ναι την Τετάρτη 24 εχω την χοριακη μαζι σου❤️ Είπαμε είμαστε συνοδοιπορες😊 ποτε γίνεται αλήθεια η εμφύτευση ;; Δεν εχω ιδέα ! @Kelly3105μακάρι να ειναι όπως τα λες.. ειναι η πρώτη μου φορα και δεν ξέρω πολλα πράγματα 

Και εμένα πρώτη μου φορά είναι! Μου είπε ο γιατρος ότι η εμφύτευση θα γίνει σε 2 μέρες, την day7, οπότε μου είπε +-1με 2 μέρες να προσέχω ιδιαίτερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Kelly3105 είπε:

Καλή επιτυχία με μια τεράστια χοριακη να έχεις και εγώ 2 βλαστοκυστες 5αα μετέφερα μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας....

Αχ το ίδιο και εσύ!!! Μια τεράστια χοριακη και μια καταπληκτική εγκυμοσύνη σου εύχομαι... Πότε θα κάνεις τη χοριακη σου; Εμένα με το ζόρι μου τις έβαλε και τις 2 βλαστοκυστες 5ΑΑ. επειδή ήταν τέλειες και ειμαι 36 μου είπε ότι έχουμε πάρα πολλές πιθανότητες για δίδυμα και επί της ουσίας την απόφαση την πήραμε εμείς... Ο γιατρός έλεγε μήπως να βάλουμε 1 αριστη και μια χαμηλότερης ποιότητας ή να βάλουμε μόνο μια βλαστοκυστη!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Taselena είπε:

Αχ το ίδιο και εσύ!!! Μια τεράστια χοριακη και μια καταπληκτική εγκυμοσύνη σου εύχομαι... Πότε θα κάνεις τη χοριακη σου; Εμένα με το ζόρι μου τις έβαλε και τις 2 βλαστοκυστες 5ΑΑ. επειδή ήταν τέλειες και ειμαι 36 μου είπε ότι έχουμε πάρα πολλές πιθανότητες για δίδυμα και επί της ουσίας την απόφαση την πήραμε εμείς... Ο γιατρός έλεγε μήπως να βάλουμε 1 αριστη και μια χαμηλότερης ποιότητας ή να βάλουμε μόνο μια βλαστοκυστη!  

Κοιταξε εγώ είμαι 28 χρόνων την πρώτη φορά που έκανα εμβρυομεταφορα είχα βάλει πάλι 2 βλαστοκυστες 5αα και πιάστηκε το ένα το οποιο το έχασα την 10 εβδομάδα τώρα ξανά έκανα πάλι το ίδιο και χοριακη είναι να κάνω την Πέμπτη 18 του μήνα μακάρι αυτή την φορά να είναι δίδυμα και σε εμένα και σε σένα...οι πιθανότητες είναι αρκετές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Taselena είπε:

Αχ το ίδιο και εσύ!!! Μια τεράστια χοριακη και μια καταπληκτική εγκυμοσύνη σου εύχομαι... Πότε θα κάνεις τη χοριακη σου; Εμένα με το ζόρι μου τις έβαλε και τις 2 βλαστοκυστες 5ΑΑ. επειδή ήταν τέλειες και ειμαι 36 μου είπε ότι έχουμε πάρα πολλές πιθανότητες για δίδυμα και επί της ουσίας την απόφαση την πήραμε εμείς... Ο γιατρός έλεγε μήπως να βάλουμε 1 αριστη και μια χαμηλότερης ποιότητας ή να βάλουμε μόνο μια βλαστοκυστη!  

Για μένα καλά έκανες και έβαλες 2 βλαστοκυστες για να έχεις μεγαλύτερες πιθανότητες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Kelly3105 είπε:

Κοιταξε εγώ είμαι 28 χρόνων την πρώτη φορά που έκανα εμβρυομεταφορα είχα βάλει πάλι 2 βλαστοκυστες 5αα και πιάστηκε το ένα το οποιο το έχασα την 10 εβδομάδα τώρα ξανά έκανα πάλι το ίδιο και χοριακη είναι να κάνω την Πέμπτη 18 του μήνα μακάρι αυτή την φορά να είναι δίδυμα και σε εμένα και σε σένα...οι πιθανότητες είναι αρκετές 

Καλη επιτυχια!!! Αυτη τη φορα ευχομαι να ειναι η τυχερη σου!!! Με το καλο!! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Καλη επιτυχια!!! Αυτη τη φορα ευχομαι να ειναι η τυχερη σου!!! Με το καλο!! 🙏

Να σαι καλά κορίτσι μου για όλες το εύχομαι 😀😀😀😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kelly3105 είπε:

Να σαι καλά κορίτσι μου για όλες το εύχομαι 😀😀😀😀

Για ολες μας οντως κοπελα μου!!! Θετικές εξελίξεις για ολες τις κοπέλες!! ❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Για ολες μας οντως κοπελα μου!!! Θετικές εξελίξεις για ολες τις κοπέλες!! ❤️🙏

Άντε να μαθαίνουμε ευχάριστα μια μια ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η N.Angel είπε:

Κοριτσια μου ειχα λαθος!!! Βγηκε θετικη!!! 35! Μου ειπαν λιγο χαμηλη αλλα θετικο! Ξανα την Τεταρτη χοριακη! Ποσο χαρα πηρα!!! 

Μπραβοοοοο τελεια!!!! Όλα καλά να πανε κοριτσι μου !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Taselena είπε:

Κορίτσια Καλημέρα και καλή Σαρακοστή!!! Σήμερα έκανα και εγώ την εμβρυομεταφορα... Μεταφέραμε 2 βλαστοκυστες 5ΑΑ και προσευχόμαστε για το καλύτερο!!! Χρειάζομαι τη θετική σας ενέργεια!!! 

Εύχομαι από καρδιάς να πανε όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Kelly3105 είπε:

Κοιταξε εγώ είμαι 28 χρόνων την πρώτη φορά που έκανα εμβρυομεταφορα είχα βάλει πάλι 2 βλαστοκυστες 5αα και πιάστηκε το ένα το οποιο το έχασα την 10 εβδομάδα τώρα ξανά έκανα πάλι το ίδιο και χοριακη είναι να κάνω την Πέμπτη 18 του μήνα μακάρι αυτή την φορά να είναι δίδυμα και σε εμένα και σε σένα...οι πιθανότητες είναι αρκετές 

Μακάρι σου το εύχομαι από καρδιάς! Αυτή τη φορά να έρθουν τα διδυμακια σου και να είναι η τυχερή σου! 2 μερούλες έχουν μείνει και θα ξέρεις... Μια μια να περνούμε σειρά!! ❤❤❤❤ Εμένα ειλικρινά δε με απασχολεί αν θα είναι 1 ή 2 γιατί έχω ήδη ένα γιο 8 ετών οπότε αυτό που με απασχολεί είναι να δώσω ένα αδερφάκι στο παιδί μου!  Έβαλα 2 βλαστοκυστες με σκοπό να πιάσει τουλάχιστον η μια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taselena είπε:

Μακάρι σου το εύχομαι από καρδιάς! Αυτή τη φορά να έρθουν τα διδυμακια σου και να είναι η τυχερή σου! 2 μερούλες έχουν μείνει και θα ξέρεις... Μια μια να περνούμε σειρά!! ❤❤❤❤ Εμένα ειλικρινά δε με απασχολεί αν θα είναι 1 ή 2 γιατί έχω ήδη ένα γιο 8 ετών οπότε αυτό που με απασχολεί είναι να δώσω ένα αδερφάκι στο παιδί μου!  Έβαλα 2 βλαστοκυστες με σκοπό να πιάσει τουλάχιστον η μια...

Αχ σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου...❤️❤️❤️❤️να χαίρεσαι το παιδάκι σου γερό να είναι και σου εύχομαι ότι επιθυμεις αλλά πιστεύω ότι διδυμάκια θα κανείς.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Kelly3105 είπε:

Κοιταξε εγώ είμαι 28 χρόνων την πρώτη φορά που έκανα εμβρυομεταφορα είχα βάλει πάλι 2 βλαστοκυστες 5αα και πιάστηκε το ένα το οποιο το έχασα την 10 εβδομάδα τώρα ξανά έκανα πάλι το ίδιο και χοριακη είναι να κάνω την Πέμπτη 18 του μήνα μακάρι αυτή την φορά να είναι δίδυμα και σε εμένα και σε σένα...οι πιθανότητες είναι αρκετές 

Καλη επιτυχια!! Ευχομαι μια τεραστια χοριακη να εχεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη τύχη να έχουμε όλες μας και να βλέπουμε καθημερινά μεγάλες χοριακες!!!

Εν αναμονή λοιπόν των χοριακων,  ήθελα να σας ρωτήσω...

Εσείς πώς περνάτε τον χρόνο σας? Δουλεύετε? Συνεχίζετε τη ζωή σας κανονικά ή είστε ξαπλωμενες και ξεκουράζεστε?

Εγω αυτή τη φορά είμαι τυχερή γιατί λόγω του lockdown κάνω τηλεργασια,  οπότε συνεχίζω τη δουλειά μου κανονικά,  μαγειρεύω, κάνω χαλαρές δουλειές του σπιτιού,  κάνω και τις παρέες μου τις τελευταίες μέρες και έτσι απασχολώ και το μυαλό μου όσο μπορώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/3/2021 at 10:04 ΠΜ, ο/η Alexouli είπε:

 

Κοριτσια με το καλό οι χοριακες σας!!εύχομαι μέσα από την καρδιά μού να καταφερετε να γίνετε μανούλες. Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξερει καμια σας από προεμφυτευτικο. Έκανα σε 10 βλαστοκυστες και περιμένω αποτελέσματα.μολις πάτησα τα 40 και εχω άγχος μήπως δε βγει κάποια υγιής  έχετε εσείς κάνει ποτέ;με τι αποτελέσματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημερα!!! Με το καλο και παλι ευχομαι σε ολα τα κορίτσια, να εχετε θετικές εξελίξεις!!! 
Μια ερώτηση ηθελα να κανω... μετα απο απόξεση σε ποσο καιρο περίπου ερχεται η περίοδος; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η N.Angel είπε:

Καλη επιτυχια!! Ευχομαι μια τεραστια χοριακη να εχεις!!!

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Κορίτσια καλημερα!!! Με το καλο και παλι ευχομαι σε ολα τα κορίτσια, να εχετε θετικές εξελίξεις!!! 
Μια ερώτηση ηθελα να κανω... μετα απο απόξεση σε ποσο καιρο περίπου ερχεται η περίοδος; 

Κορίτσι επειδή το έχω ζήσει από την ημέρα αποξεσης το μετράς σαν πρώτη μέρα περιόδου και τι κύκλο έχεις τότε θα έρθει η περίοδος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kelly3105 είπε:

Κορίτσι επειδή το έχω ζήσει από την ημέρα αποξεσης το μετράς σαν πρώτη μέρα περιόδου και τι κύκλο έχεις τότε θα έρθει η περίοδος 

Καταλαβα... οκ θα μετρήσω πρώτη μερα την μετα την αποξεσης. 
Ευχαριστω!! Και μετα περιμενω κανονικα την επόμενη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Καταλαβα... οκ θα μετρήσω πρώτη μερα την μετα την αποξεσης. 
Ευχαριστω!! Και μετα περιμενω κανονικα την επόμενη! 

Ακριβώς έτσι μου είχε πει ο γιατρός μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η JNtina είπε:

Κορίτσια καλημερα!!! Με το καλο και παλι ευχομαι σε ολα τα κορίτσια, να εχετε θετικές εξελίξεις!!! 
Μια ερώτηση ηθελα να κανω... μετα απο απόξεση σε ποσο καιρο περίπου ερχεται η περίοδος; 

Καλησπέρα σε 35-40 μέρες σου λένε οι γιατροί. Εμένα μου ήρθε στις 35 ημέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Καταλαβα... οκ θα μετρήσω πρώτη μερα την μετα την αποξεσης. 
Ευχαριστω!! Και μετα περιμενω κανονικα την επόμενη! 

Εμένα μου ήρθε στις 40 μέρες και παραπάνω νομίζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Kelly3105 είπε:

Κορίτσι επειδή το έχω ζήσει από την ημέρα αποξεσης το μετράς σαν πρώτη μέρα περιόδου και τι κύκλο έχεις τότε θα έρθει η περίοδος 

Δεν νομίζω ότι ισχύει αυτό γιατί εγώ έχω  μικρό κυκλο 25-27 μέρες και μου ήρθε στις 35 μέρες όπως μου είχε πει ο γιατρός... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Δεν νομίζω ότι ισχύει αυτό γιατί εγώ έχω  μικρό κυκλο 25-27 μέρες και μου ήρθε στις 35 μέρες όπως μου είχε πει ο γιατρός... 

Ο γιατρός μου είχε πει στις 30-35 μέρες. Εγώ έχω μεγάλο κυκλο 31-35 μέρες,  μερικές φορές και παραπάνω.  Και τις 2 φορές αδιαθετησα ξανά στις λίγο κάτω από 30, γύρω στις 28, 29 μέρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...