Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope19 είπε:

Mπράβο κορίτσι μου, όλα σούπερ.. Τρεις βλαστοκύστες μια χαρά δεν το συζητώ.. Θα το δεις αυτή η φορά θα είναι η τυχερή σου και σε λίγες μέρες θα μας πεις τα ευχάριστα!

Ετσι πιστευω δε μπορει αλλα και στις 2 προηγουμενες το πιστευα και ημουν και πιο σιγουρη τρομαρα μου ..τωρα πιο συγκρατημενα αισιοδοξη..ευχαριστω !!!εσυ τι εκανες!;Πες μου οτι  περιμενεις τη παρασκευη να τρελαθώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

@Lily94 μην αγχώνεσαι με την ποιότητα όλα καλά θα πάνε!! Ελπίζω σε λίγες μέρες να μας πεις τα ευχάριστα !! 
 

@Nefeliap 3 στα 3;;; Τέλεια!!! Με το καλό κορίτσι μου να φωλιάσουν για τα καλά τα εμβρυακια σου !!! 

Ναι αννυ μου ευχαριστώ τι στο καλο δε θα κατσει 1 στα 3 και 2 Χαχα για να ξεμπερδευω σαν κ σας ,αν και φοβαμαι γιατί εγώ δεν εκανα προεμφυτευτικο..& ειμαι κ 42

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ναι αννυ μου ευχαριστώ τι στο καλο δε θα κατσει 1 στα 3 και 2 Χαχα για να ξεμπερδευω σαν κ σας ,αν και φοβαμαι γιατί εγώ δεν εκανα προεμφυτευτικο..& ειμαι κ 42

😮😮😮😮😮😮 3 μικρακια;;;;;; κ φαντάζεσαι να κάτσουν και τα 3;;;;;;εχω μια γνωστή που είπε στα 43 τελευταία προσπάθεια κ έβαλε 3.....επιασαν κ τα 3....τωρα είναι 4 χρόνων... Αντε κ στα δικά σου!!!!! Δε γίνεται να μη πιάσεις εσύ που άνοιξες το γουρικο θέμα για ολες μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ναι αννυ μου ευχαριστώ τι στο καλο δε θα κατσει 1 στα 3 και 2 Χαχα για να ξεμπερδευω σαν κ σας ,αν και φοβαμαι γιατί εγώ δεν εκανα προεμφυτευτικο..& ειμαι κ 42

Αχ και να σου κάτσουν και τα 3..... Το ότι ήσουν με φυσικό κύκλο όμως δεν είναι καλύτερο;; Καλύτερης ποιότητας ωάρια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

😮😮😮😮😮😮 3 μικρακια;;;;;; κ φαντάζεσαι να κάτσουν και τα 3;;;;;;εχω μια γνωστή που είπε στα 43 τελευταία προσπάθεια κ έβαλε 3.....επιασαν κ τα 3....τωρα είναι 4 χρόνων... Αντε κ στα δικά σου!!!!! Δε γίνεται να μη πιάσεις εσύ που άνοιξες το γουρικο θέμα για ολες μας! 

Παναγια μου.. αμαν φανταζεσαι ; Τρομαξα ηδη ..φοβεροοο που τα καταφερε ειναι πακετο,πωπω. ασε ολα να τα περιμενουμε σε αυτη τη ζωη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Αχ και να σου κάτσουν και τα 3..... Το ότι ήσουν με φυσικό κύκλο όμως δεν είναι καλύτερο;; Καλύτερης ποιότητας ωάρια.. 

Θα ειναι τρελό χαχαΑκριβως για αυτο!! Με ορμονες δε γινεται τελικα δουλεια τουλαχιστον σε μενα βεβαια δεν ειχα και επιλογη αλλα ναι η ποιοτητα ειναι καλυτερη προφανως η φυση ξερει καλυτερα ,μη παμε και πολύ κοντρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Θα ειναι τρελό χαχαΑκριβως για αυτο!! Με ορμονες δε γινεται τελικα δουλεια τουλαχιστον σε μενα βεβαια δεν ειχα και επιλογη αλλα ναι η ποιοτητα ειναι καλυτερη προφανως η φυση ξερει καλυτερα ,μη παμε και πολύ κοντρα..

Σου εύχομαι κορίτσι μου να πάνε όλα καλά και να έχεις το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Παναγια μου.. αμαν φανταζεσαι ; Τρομαξα ηδη ..φοβεροοο που τα καταφερε ειναι πακετο,πωπω. ασε ολα να τα περιμενουμε σε αυτη τη ζωη...

Τώρα ότι σε βρήκε σε βρήκε!!! Ο Θεός να σου δώσει στην κοιλίτσα ότι γεννηθεί!!! Αν είναι κ τα 3 γτ όχι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ετσι πιστευω δε μπορει αλλα και στις 2 προηγουμενες το πιστευα και ημουν και πιο σιγουρη τρομαρα μου ..τωρα πιο συγκρατημενα αισιοδοξη..ευχαριστω !!!εσυ τι εκανες!;Πες μου οτι  περιμενεις τη παρασκευη να τρελαθώ!

Θα είσαι σιγουρα!!! Αυτή τη φορά θα είσαι έγκυος ♥️

Χαχαχα θα σε τρελάνω.. ναι θα πάω Παρασκευή εκτός κι αν μου πει να πάω νωρίτερα. Του έστειλα μήνυμα για τις ροζ εκκρίσεις να δούμε. Πάντως και το σελφ κλιαρ σήμερα θετικό. Απλά σκέφτομαι μήπως πάω δω κάνα μικρό νούμερο και αγχωθω χειρότερα...

 

Κοριτσια όσες έχετε θετικό έχετε πριστεί; Νοιώθω μόνιμα πρήξιμο και όντως η κοιλιά μου είναι τουρλα από το πρήξιμο και σαν να μην χωνεύω εύκολα επίσης τίποτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!συγχαρητηρια σε ολες και υπομονη το αγχος δεν θα φυγει τοσο ευκολα..

και μετα απο θετικη χοριακη εφτασα στο πρωτο υπερηχο σημερα οπου ειδαμε σακο.. αλλα μονο αυτο! Η μεταφορα εγινε 25 Μαιου.. ειναι νωρις για καρδουλα; 
ο γιατρος μου ειπε σε δυο εβδομαδες παλι υπερηχο και θελει και τεταρτη χοριακη! 
αγχωθηκα παλι φφφ😞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Nefeliap με το καλό!!!❤️❤️❤️❤️ Ηρέμησε κ περίμενε τα ευχάριστα..κάτι ωραίο μυρίζομαι!!! είναι τυχερός αυτός ο μήνας..ήρθαν για να μείνουν..

@Lily94 καλή επιτυχία κ σε σένα κορίτσι μου🤞🤞να φωλιάσουν τα εμβρυακια στην κοιλίτσα σου!!

Αχ κορίτσια χαίρομαι τόσο πολύ για σας!!σαν να το περνάω εγώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Θα είσαι σιγουρα!!! Αυτή τη φορά θα είσαι έγκυος ♥️

Χαχαχα θα σε τρελάνω.. ναι θα πάω Παρασκευή εκτός κι αν μου πει να πάω νωρίτερα. Του έστειλα μήνυμα για τις ροζ εκκρίσεις να δούμε. Πάντως και το σελφ κλιαρ σήμερα θετικό. Απλά σκέφτομαι μήπως πάω δω κάνα μικρό νούμερο και αγχωθω χειρότερα...

 

Κοριτσια όσες έχετε θετικό έχετε πριστεί; Νοιώθω μόνιμα πρήξιμο και όντως η κοιλιά μου είναι τουρλα από το πρήξιμο και σαν να μην χωνεύω εύκολα επίσης τίποτα..

Από πρήξιμο άλλο τίποτα... Λίγο η κατακράτηση, λίγο το ότι μεγαλώνει η μήτρα... Σκέψου πως πέταξα κοιλιά από την 5η βδομάδα κ εννοείται πως μεγάλωσε κι άλλο τώρα που είμαι στην 7η. Άμα έχεις και συ διδυμάκια θα δεις μεγαλώνει πολύ γρήγορα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Giannouli2013 είπε:

Γεια σας κοριτσια!!συγχαρητηρια σε ολες και υπομονη το αγχος δεν θα φυγει τοσο ευκολα..

και μετα απο θετικη χοριακη εφτασα στο πρωτο υπερηχο σημερα οπου ειδαμε σακο.. αλλα μονο αυτο! Η μεταφορα εγινε 25 Μαιου.. ειναι νωρις για καρδουλα; 
ο γιατρος μου ειπε σε δυο εβδομαδες παλι υπερηχο και θελει και τεταρτη χοριακη! 
αγχωθηκα παλι φφφ😞

Έμβρυο δεν είδατε; Για καρδούλα είναι σχετικά νωρίς.. Τι έμβρυα έβαλες; Ο γιατρός τι σου είπε πέρα από τη χοριακη ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Έμβρυο δεν είδατε; Για καρδούλα είναι σχετικά νωρίς.. Τι έμβρυα έβαλες; Ο γιατρός τι σου είπε πέρα από τη χοριακη ; 

Οχι δεν ειδαμε εμβρυο και επισης ποναγα οταν μου εκανε υπερηχο και δεν συνεχισε πιο μεσα.. βαλαμε δυο εμβρυα τριτης μερας. Μου ειπε ολα καλα τα λεμε σε δυο εβδομαδες.. η χοριακη μου τη παρασκευη ηταν 2670 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Giannouli2013 είπε:

Οχι δεν ειδαμε εμβρυο και επισης ποναγα οταν μου εκανε υπερηχο και δεν συνεχισε πιο μεσα.. βαλαμε δυο εμβρυα τριτης μερας. Μου ειπε ολα καλα τα λεμε σε δυο εβδομαδες.. η χοριακη μου τη παρασκευη ηταν 2670 

Νομίζω ότι είναι νωρίς για να εμφανιστεί το έμβρυο. Από τη στιγμή που είπε ο γιατρός όλα καλά δεν υπάρχει λόγος άγχους. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Νομίζω ότι είναι νωρίς για να εμφανιστεί το έμβρυο. Από τη στιγμή που είπε ο γιατρός όλα καλά δεν υπάρχει λόγος άγχους. 

Ετσι λεω και εγω.. νωρις ειναι.. σευχαριστω που μου απαντησες! Τι αγχος και αυτο; Με βλεπω ανα δυο μερες για χοριακη να δω αν ανεβαινουν οι τιμες.. μια τρελα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Giannouli2013 είπε:

Ετσι λεω και εγω.. νωρις ειναι.. σευχαριστω που μου απαντησες! Τι αγχος και αυτο; Με βλεπω ανα δυο μερες για χοριακη να δω αν ανεβαινουν οι τιμες.. μια τρελα!

Αχ κορίτσι μου. Αυτό το άγχος είναι μεγαλύτερο από την αναμονή της χοριακης. Για μένα τουλάχιστον. Θέλω να πιστεύω πως όταν ακούσουμε τις καρδούλες τους θα ηρεμήσουμε λίγο.. Βρε αν ήταν στο χέρι μου θα ήμουν κάθε μέρα στο γιατρό.... Η τρελή του χωριού!!! 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καλά αποτελέσματα κορίτσια!!!! @Nefeliap @Lily94

Εγώ σήμερα πήγα στον γυναικολόγο μου. Με το που με είδε αγκαλιές φιλιά και κατευθείαν στον υπέρηχο, Είδαμε ένα έμβρυο-σάκο δεν ξέρω την διαφορά 😂 ενδομήτριο ευτυχώς γιατί το είχα κι αυτό ένα άγχος.....μου λέει αν έκανες υπομονή και ερχόσουν τέλος της εβδομάδας μπορεί να ακούγαμε και καρδιά!Τέλος παντων μου έδωσε μαγνήσιο,σίδηρο και ασβέστιο. Θα πάω ξανά την άλλη εβδομάδα για περαιτέρω!Του λέω οπότε είναι ένα...μου λέει είναι νωρίς δεν ξέρεις μπορεί την άλλη εβδομάδα να δούμε και δεύτερο! Τέλος παντων ολα οκ.

Μετά πήγα για πρώτη φορα σε αιματολόγο όπου ο θεός με βοήθησε και η γυναίκα ήταν υπέροχη πραγματικά! Μου έγραψε όλο το πακέτο και για τις 13 ή 14 είναι δεν θυμάμαι,θρομβοφιλίας και μου είπε ένα εργαστήριο που δέχονται ΕΟΠΥΥ και θα τις κάνω με 26 ευρώ ήδη έκλεισα ραντεβού για αύριο το πρωί. Ρώτησα για τις ενέσεις που λέγαμε και μου λέει:τα ποσοστά γενικά είναι 40%......κι επειδή δεν έκανες απο την αρχή το πάκετο των μεταλλάξεων καλό είναι να τις ξεκινήσεις από αύριο και θα δούμε την πορεία αν και κατά πόσο θα τις σταματήσεις.Μου είπε επίσης να τις κάνω πρωί γιατί θα χρειαστεί να κάνω και αυτήν την εξέταση την anti ha (δεν ξέρω και πώς γράφεται)που  σας ακούω να λέτε. Ουφφφφφ αυτά τα ολίγα από εμένα 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Θα είσαι σιγουρα!!! Αυτή τη φορά θα είσαι έγκυος ♥️

Χαχαχα θα σε τρελάνω.. ναι θα πάω Παρασκευή εκτός κι αν μου πει να πάω νωρίτερα. Του έστειλα μήνυμα για τις ροζ εκκρίσεις να δούμε. Πάντως και το σελφ κλιαρ σήμερα θετικό. Απλά σκέφτομαι μήπως πάω δω κάνα μικρό νούμερο και αγχωθω χειρότερα...

 

Κοριτσια όσες έχετε θετικό έχετε πριστεί; Νοιώθω μόνιμα πρήξιμο και όντως η κοιλιά μου είναι τουρλα από το πρήξιμο και σαν να μην χωνεύω εύκολα επίσης τίποτα..

Ε ναι θα με τρελανεις! Χαχα ! Εσυ και θα δεις μικρο νουμερο;;; Εδω η προγεστερονη ειναι ασυλληπτα υψηλη ..ανυπομονω για τις χιλιαδες χοριακή που θα εχεις! Ρεκορ γκινες κανονικα σου λεω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Αχ κορίτσι μου. Αυτό το άγχος είναι μεγαλύτερο από την αναμονή της χοριακης. Για μένα τουλάχιστον. Θέλω να πιστεύω πως όταν ακούσουμε τις καρδούλες τους θα ηρεμήσουμε λίγο.. Βρε αν ήταν στο χέρι μου θα ήμουν κάθε μέρα στο γιατρό.... Η τρελή του χωριού!!! 😂😂😂

Πωπω πραγματικα.. ειναι και η διαδικασια της εξωσωματικης που μας εχει κανει ετσι! Φιλες μου που ειναι με φυσικη συλληψη ειναι στο κοσμο τους! Καμια αισθηση αγχους αγωνιας τιποτα! Αντε να δουμε..🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Καλησπέρα και καλά αποτελέσματα κορίτσια!!!! @Nefeliap @Lily94

Εγώ σήμερα πήγα στον γυναικολόγο μου. Με το που με είδε αγκαλιές φιλιά και κατευθείαν στον υπέρηχο, Είδαμε ένα έμβρυο-σάκο δεν ξέρω την διαφορά 😂 ενδομήτριο ευτυχώς γιατί το είχα κι αυτό ένα άγχος.....μου λέει αν έκανες υπομονή και ερχόσουν τέλος της εβδομάδας μπορεί να ακούγαμε και καρδιά!Τέλος παντων μου έδωσε μαγνήσιο,σίδηρο και ασβέστιο. Θα πάω ξανά την άλλη εβδομάδα για περαιτέρω!Του λέω οπότε είναι ένα...μου λέει είναι νωρίς δεν ξέρεις μπορεί την άλλη εβδομάδα να δούμε και δεύτερο! Τέλος παντων ολα οκ.

Μετά πήγα για πρώτη φορα σε αιματολόγο όπου ο θεός με βοήθησε και η γυναίκα ήταν υπέροχη πραγματικά! Μου έγραψε όλο το πακέτο και για τις 13 ή 14 είναι δεν θυμάμαι,θρομβοφιλίας και μου είπε ένα εργαστήριο που δέχονται ΕΟΠΥΥ και θα τις κάνω με 26 ευρώ ήδη έκλεισα ραντεβού για αύριο το πρωί. Ρώτησα για τις ενέσεις που λέγαμε και μου λέει:τα ποσοστά γενικά είναι 40%......κι επειδή δεν έκανες απο την αρχή το πάκετο των μεταλλάξεων καλό είναι να τις ξεκινήσεις από αύριο και θα δούμε την πορεία αν και κατά πόσο θα τις σταματήσεις.Μου είπε επίσης να τις κάνω πρωί γιατί θα χρειαστεί να κάνω και αυτήν την εξέταση την anti ha (δεν ξέρω και πώς γράφεται)που  σας ακούω να λέτε. Ουφφφφφ αυτά τα ολίγα από εμένα 😁

Ευχαριστουμε!! Νταξει μια χαρα στα ειπανε και η αιματολογος ολα σουπερ! μπραβο !!και οταν εισαι εγκυος τα γραφουν ολα πιο ευκολα γενικως..και ειμαι σιγουρη οτι την αλλη βδομαδα θα δεις 2 σακους.ολες με διδυμα μας βλεπω βασικα εχω αυτη την αισθηση δε ξερω γιατί θα μεινει στην ιστορια το θεμα μας χαχα

@melodyyακριβως αυτο συμφωνω απολυτως δε θα με χαλαγανε με τη μια τρια αυτο ειναι το ιδανικό μου βασικα αλλα υγεια πανω απο ολα.

@annie!μου μακαρι να ακολουθησωωτα χναρια σας 

@Giannouli2013μην αγχωνεσαι καθολου,ειναι σιγουρα νωρις για αυτο!!στανταρ!!

@smurfσε ευχαριστω πολυ πολυ!και εγω μυριζομαι αλλα και απο το φεβρουαριο μυριζα και στη μυρωδια εμεινα χαχχα.νασαι καλά κοριτσι μου και σε σενα οτι καλυτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Nefeliap χαχαχαχαχα έχεις πάρει φόρα.......να σε δώ με τρία και τί στον κόσμο χαχαχαχα!!!!Δεν είναι πρακτικό ρε συ άντε τα 2 τα κάνεις ζάφτι τα 3???Και ανατομικά δλδ να το δεις το θέμα οκ τα 2 τα θυλάζεις...τα 3... σε βλέπω όλη μέρα γυμνόστηθη σαν  την Αφρικανή στο σπιτί 🤣😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

@Nefeliap χαχαχαχαχα έχεις πάρει φόρα.......να σε δώ με τρία και τί στον κόσμο χαχαχαχα!!!!Δεν είναι πρακτικό ρε συ άντε τα 2 τα κάνεις ζάφτι τα 3???Και ανατομικά δλδ να το δεις το θέμα οκ τα 2 τα θυλάζεις...τα 3... σε βλέπω όλη μέρα γυμνόστηθη σαν  την Αφρικανή στο σπιτί 🤣😂

Χαχαχαχαχα πέθανα!!! παγκόσμια ημέρα γονιμότητας σήμερα κορίτσια... περιμένουμε δίδυμα κ γιατί όχι τρίδυμα @Nefeliap🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Giannouli2013 είπε:

Οχι δεν ειδαμε εμβρυο και επισης ποναγα οταν μου εκανε υπερηχο και δεν συνεχισε πιο μεσα.. βαλαμε δυο εμβρυα τριτης μερας. Μου ειπε ολα καλα τα λεμε σε δυο εβδομαδες.. η χοριακη μου τη παρασκευη ηταν 2670 

Κοριτσάκι μου είναι πολύ νωρίς το θετικό είναι ότι είδατε σάκο ενδομήτριο... Την επόμενη φορά θα δείτε και όλα τα υπόλοιπα και μπορεί να ακούσετε και καρδούλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Κοριτσια μου,μου βγηκε η ψυχη σημερα,τοση ενταση και αγωνια δεν εχω ξαναπερασει σε τετοια μερα!! ολα καλά τελικα μεταφεραμε 1ΑΑ κ 2ΒΒ.οταν μου το ειπε δε το πιστευα οτι 3 στα 3 φτασανε απο το πουθενα, με πιασανε τρελά τα κλαματα..δεν το ελεγχα.χοριακη σε 14 μερες διοτι θα κανω εξτρα 2 οβιτρελ τις επομενες μερες και επειδη τη πατησα την προηγουμενη με ψευδη χοριακη δε θελω να το ξαναπερασω.ηταν φρικτό!

Κορίτσι μου με το καλό να έρθει το πολυπόθητο αποτέλεσμα 🙏❤️😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...