Μετάβαση σε περιεχόμενο

Λάρισα και Βόλος


Recommended Posts

Καλησπέρα μανουλες!!! Και μη!! Η μελλοντικές!!! Θέλω τη βοήθεια σας άμα έχουμε κάποια κορίτσια από Λάρισα η Βόλο!!! Ξέρει κάποια αν αναλαμβάνει κάποιος γιατρός τοκετό σε νερό??? Κάνει το Ιασώ και γενικά οποία πληροφορία θα μπορούσατε ευχαριστώ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sofi_94 είπε:

Καλημέρα και με το καλό και εγώ κοντεύω βολο μένω αλλά δεν έχω ακούσει τίποτα λογικά Ιασώ ρώτησες?

Καλησπέρα να είσαι καλά ευχαριστώ και εσύ με το καλό!!! Όχι δε ρώτησα είναι για μια φίλη δεν είναι για εμένα και ψάχνει γιατρό λένε ότι έχει το Ιασώ αλλά δεν ξέρω πως θα μπορέσω να βρω γιατρό που να αναλαμβάνει αν ακούσεις κάτι πες μου αν θές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Sofi_94 είπε:

Οκ οπωσδήποτε 😘

Σε ευχαριστώ ρε κορίτσι να Σάι καλα και με το καλό το μωράκι σού με ένα πόνο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Ξέρω πολλές κοπέλες που έρχονται από Βόλο στη Θεσσαλονίκη για τον γιατρό μου για φυσικό τοκετό vbac κτλ. Αν ενδιαφέρεσαι στείλε μου να σου πω το όνομα αν δεν επιτρέπεται να το λέμε δημόσια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 years later...

Καλησπέρα,ενδιαφέρομαι αν με το καλό τα καταφέρω να γεννήσω στο νρό.Έχει καμία την καλοσύνη να μου πει αν ξέρει κανέναν/καμία γιατρό που να αναλαμβάνει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...