Μετάβαση σε περιεχόμενο

θελω να μεινω εγκυος αλλά δεν προσπαθει


Aria9

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

 @Diwni @Anna89συμφωνω απολυτα μαζι σας...το ζευγαρι πρεπει εξαρχης να μιλαει κ να ξερει αν θελουν κ οι 2 παιδι αλλα κ αν δεν τους ερθει να ειναι αγαπημενοι κ ενωμενοι..εγω λογω μιας κυστης που εχω μου ειχε πει η γιατρος οτι μπορει να δυσκολευτω η να πρεπει να χειρουργηθω για να κανω παιδι...απο την αρχη το ειχα πει στον αντρα μου πριν παντρευτούμε κ αυτο που ειπε ειναι εγω με σενα θα κανω οικογενεια αν κανουμε παιδι οκ αν οχι εγω παλι μαζι σου θα ειμαι..κ αυτο κανουμε προσπαθουμε αν ερθει καλως αλλιως θα εχουμε ο ενας τον αλλον..πανω απο ολα η συζητηση στο ζευγαρι και να βλεπουν αν εχουν κοινα ονειρα κ κοινες επιθυμιες...

σας ευχομαι συντομα να αποκτησετε ενα μωρακι !!! ξερεις τι αυτα ειναι αποφασεις ζωης και ειναι κριμα δυο ψυχες να πιεζει η μια την αλλη !!γιατι οπω ειπα και @Diwni  το παιδι φερνει και δυσκολες στιγμες και εκει αμα δε το θες πραγματικα πως θα παρεις δυναμη για να τις αντιμετωπισεις! κανεις μας δε ειναι τελειος γονιος η συζηγος αλλα μια αποφαση που την εχεις παρει πρεπει ν την στηριξεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 51
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις Just now, ο/η Anna89 είπε:

σας ευχομαι συντομα να αποκτησετε ενα μωρακι !!! ξερεις τι αυτα ειναι αποφασεις ζωης και ειναι κριμα δυο ψυχες να πιεζει η μια την αλλη !!γιατι οπω ειπα και @Diwni  το παιδι φερνει και δυσκολες στιγμες και εκει αμα δε το θες πραγματικα πως θα παρεις δυναμη για να τις αντιμετωπισεις! κανεις μας δε ειναι τελειος γονιος η συζηγος αλλα μια αποφαση που την εχεις παρει πρεπει ν την στηριξεις!!

σε ευχαριστω πολυ για την ευχή!!σιγουρα ενα παιδι αλλάζει τις ισορροπίες και βγαζει εντάσεις...το εχω δει κ τριγυρω μου...ολες μου σχεδον οι φίλες  εχουν παιδια αλλα κ απο τα αδέρφια μας που εχουν παιδια βλεπω τις δυσκολίες...για αυτο πρεπει να εισαι απολυτα σιγουρος οτι απαξ κ κανεις παιδι ολα αλλαζουν κ δεν υπαρχουν πισωγυρισματα...το ζευγαρι πρεπει να ειναι ενωμενο σε ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...