Μετάβαση σε περιεχόμενο

γεια σας νεα στη παρεα


rebbeka

Recommended Posts

γεια σου και σενα σισσιω καλως σε βρηκα,χαχαχαχα ειμαι σιγουρη οτι ξερουν.

ναι οντως τα αγγλικα τα ειχα στο ραφι και τωρα τα μιλαω σαν αγγλιδα(περιπου)

λενε οτι οι θηλες σκουραινουν αληθευει?και τι αλλο?αα,πειναωωωω,καουρα στο στομαχι,μωρε μαλλον τα φανταζομαι,τις πιο πολλες φορες ετσι συμβαινει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

για σου Ρεββεκα

εξαρταται μπορει να μην νιωθεις τιποτα η μπορει πρωινη ναυτια υπνηλια αν κουραζεσαι ευκολα. το μονο σιγουρο ειναι το πρηξιμο στο στηθος. κανε μια χωριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω μια γατα σιαμ που δεν εχει βγει ποτε εξω απο το σπιτι καθαρη με τα εμβολια της την ξηρα τροφη της παντα και τετοια,ειναι κακο για εγκυμοσυνη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου bjuranna μου,πρηξιμο στο στηθος εχω και πονο,το στηθος μου ειναι νουμερο 0 χαχαχα και τωρα κατι εχω αρχισει να βλεπω αλλα παντα πρηζετε και ποναει μια βδομαδα πριν την περιοδο μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπηκα στο ιντερνετ και εψαξα για τα δεκατα και λενε οτι εχεις δεκατα απο την ωορηξια μεχρι την περιοδο σου,μολις ερθει η περιοδος σταματανε,αν εισαι εγκυος συνεχιζουν,κριμα και γω νομιζα οτι τα δεκατα ηταν προωρο συμπτωμα:(

οποτε ειναι φυσιολογικο απλα ηταν η πρωτη φορα που το παρατηρησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι εχω ακομη σημερα ειναι 8η μερα που εχω,ομως θα αδιαθετησω κατα τις 10 με 11.

σ ευχαριστω lovie.

θετικη ενεργεια υπαρχει φυσηκα απλα ξερεις οταν νομιζεις πως εισαι και υστερα...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα rebbeka διαβασα κατι για τισ θηλεσ που ανεφερεσ και απο στηθοσ μηδαμινο εχω αλλα απο την αρχη τησ εγκυμοσυνη πριν καν να εχω καθστερηση ειχε μεγαλωσει, οσο για την ρωγα ειχε σκουρηνει και μεγαλωσει και αυτη,ειχε καλυψει το μισο στηθοσ.δεν ξερω αν ισχυει για σενα και δεν θελω να σε υποβαλλω σε κατι απλωσ λεω τι μου ετυχε εμενα:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...