Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αγορές βρεφικών προϊόντων online..


Recommended Posts

Κορίτσια παράγγειλα ένα μαξιλαράκι από το kiddo στις 7 του μηνός και σήμερα έστειλα μήνυμα να δω τι έγινε με την παραγγελία... Και μου είπαν ότι τους έβαλα πιο λίγα λεφτά από όσα ήταν η παραγγελία... Τους έστειλα το αποδεικτικό της τράπεζας για να αποδείξω ότι έβαλα τα σωστά χρήματα και μου είπαν ότι θα κάνει άλλες 15 μέρες τουλάχιστον να έρθει χωρίς να μου ζητήσουν καν συγνώμη που πήγαν ννα με κλέψουν... Προσοχή στην συγκεκριμένη εταιρία... Κορίτσια αν δεν είχα κρατήσει το μέιλ θα τους έστελνα και άλλα λεφτά... Και όταν τους έκραξα μου είπαν να στείλω ένα μέιλ να γίνει αλυρωση της παραγγελίας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Narcissa είπε:

@Sotiria2004 Κάνε τους αρνητική κριτική στο skroutz να δεις για πότε θα σου ζητήσουν συγνώμη και θα στη στείλουν! 

Το καλό που τους θέλω είναι να το στείλουν.. Τα λεφτά μια χαρά τα πήραν... Κλεφτες... Τόσες μέρες περίμενα και δεν μου το στελναν λέει επειδή δεν πλήρωσα όλο το ποσό και θελαν να βάλω και άλλα ... Και όταν την έστειλα το μέιλ με την πληρωμή λέει αχ ναι... Ε τότε να το στείλουμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια κάνω και γω παραγγελίες μέσω ίντερνετ πάντα επιλέγω πληρωμή με αντικαταβολή αυτό είναι πιο ασφαλή πιστεύω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα! Έχω παραγγείλει  πολλες Φορές απο το συγκεκριμένο κατάστημα και δεν ειχα θεμα 

μακιστα στην τελευταία παραγγελια δεν με έβρισκαν στο τηλ και μου έστειλαν email γιατι ειχανε ελειψη σε κάποια προϊόντα συμπλήρωσα κάποια αλλα κ ητανε 10Λ πιο έκρινα και ειπανε πτι δεν το κανουν θεμα. Τα πράγματα μολις φτάσουν με την κούριερ μου στέλνουν μνμ.
μηπως ήταν ενα τυχαίο γεγονός; Ψωνίζω 2+ χρόνια και ποτε δεν έγινε κατι  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Καλησπερα! Έχω παραγγείλει  πολλες Φορές απο το συγκεκριμένο κατάστημα και δεν ειχα θεμα 

μακιστα στην τελευταία παραγγελια δεν με έβρισκαν στο τηλ και μου έστειλαν email γιατι ειχανε ελειψη σε κάποια προϊόντα συμπλήρωσα κάποια αλλα κ ητανε 10Λ πιο έκρινα και ειπανε πτι δεν το κανουν θεμα. Τα πράγματα μολις φτάσουν με την κούριερ μου στέλνουν μνμ.
μηπως ήταν ενα τυχαίο γεγονός; Ψωνίζω 2+ χρόνια και ποτε δεν έγινε κατι  

Τυχαίο γεγονός; χαχαχαχα 

Σίγουρα δεν μπορεί σε όλους τους πελάτες να κάνουν έτσι.. Αλλά αν δεν είχα κρατήσει το μέιλ της πληρωμής θα έβαζα το υπόλοιπο ποσό μιας κσι ήταν μικρό κσι θα τους ζητούσα κσι συγνώμη... Με πήρε υπεύθυνος του καταστήματος εχθές κσι μου είπε ότι ήταν λάθος χειρισμός της κοπέλας που είναι στο e Shop και θα το διορθώσει... Μέχρι να δω δεν πιστεύω τίποτα...

Εχουν λέει πολύ δουλειά και λίγα άτομα... Τόσοι άνεργοι... Ας πάρουν με σύμβαση μερικούς άμα δεν τους φτάνει το προσωπικό τους... Όχι να κλέβουν τον κόσμο.. 

Επίσης να σε ενημερώσω ότι στη Google έχει και άλλο αρνητικό σχόλιο πρόσφατο.. 

Εσεις κρίνετε.. Εγώ ενημερωσα για να μην την πατήσει καμία κοπέλα και κάνει κατάθεση χωρίς να το ψάξει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sotiria2004 είπε:

Τυχαίο γεγονός; χαχαχαχα 

Σίγουρα δεν μπορεί σε όλους τους πελάτες να κάνουν έτσι.. Αλλά αν δεν είχα κρατήσει το μέιλ της πληρωμής θα έβαζα το υπόλοιπο ποσό μιας κσι ήταν μικρό κσι θα τους ζητούσα κσι συγνώμη... Με πήρε υπεύθυνος του καταστήματος εχθές κσι μου είπε ότι ήταν λάθος χειρισμός της κοπέλας που είναι στο e Shop και θα το διορθώσει... Μέχρι να δω δεν πιστεύω τίποτα...

Εχουν λέει πολύ δουλειά και λίγα άτομα... Τόσοι άνεργοι... Ας πάρουν με σύμβαση μερικούς άμα δεν τους φτάνει το προσωπικό τους... Όχι να κλέβουν τον κόσμο.. 

Επίσης να σε ενημερώσω ότι στη Google έχει και άλλο αρνητικό σχόλιο πρόσφατο.. 

Εσεις κρίνετε.. Εγώ ενημερωσα για να μην την πατήσει καμία κοπέλα και κάνει κατάθεση χωρίς να το ψάξει.. 

Τι να σου πω εγω ειπα ότι εχω Ψωνίσει αρκετές φορές και ποτε δεν ειχα θεμα το να έχει τύχει 1 στα 100 κάποιος αρνητικός Χειρισμός δεν το θεωρω υπερβολικό. Και εγω έχει τύχει στη δουλειά μου να περασω  λαθος πληρωμή λόγω φόρτου εργασίας ο πελάτης με κατάλαβε απολυτα. Απλα ας εχουμε λίγη κατανόηση στον εργαζόμενο γιατι ο καθένας μπορει να βρεθεί στη θέση του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Τι να σου πω εγω ειπα ότι εχω Ψωνίσει αρκετές φορές και ποτε δεν ειχα θεμα το να έχει τύχει 1 στα 100 κάποιος αρνητικός Χειρισμός δεν το θεωρω υπερβολικό. Και εγω έχει τύχει στη δουλειά μου να περασω  λαθος πληρωμή λόγω φόρτου εργασίας ο πελάτης με κατάλαβε απολυτα. Απλα ας εχουμε λίγη κατανόηση στον εργαζόμενο γιατι ο καθένας μπορει να βρεθεί στη θέση του.

Μα δεν μου ζήτησε καν συγνώμη αυτή που απάντησε... Και εγώ δουλεύω και εγώ έχω κάνει λαθη και σκιβω το κεφάλι και ζητάω συγνώμη.. Αλλά αυτη μου είπε αν δεν θέλετε να βάλετε τα λεφτά και να προχωρήσουμε στην παραγγελία σας στειλ τε μέιλ να ακυρωθεί η παραγγελία να επιστραφούν τα χρήματα... Ενώ εγώ της έστειλα το αποδεικτικό ότι πλήρωσα σωστά... Εκτός από κλεψιά είναι και προσβολή... Και τκ δώρο της βαφτισημιας μου θα έρθει μετά από 26 μέρες.. Εδώ το παραδέχτηκαν οι συνεδελφοι της... Και πάλι καλά που έστειλα εγώ μυνημα να δω που βρησκετε η παραγγελία μου αλλιώς θα περίμενα κάνα μήνα να με ψάξουν αυτοί... Αν εσένα σου μοιάζει εξυπηρέτηση όλο αυτό εγώ τι να πω... Εγώ σας ενημέρωσα... Ο καθένας κρίνει και αποφασίζει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...