Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εμένα είχε πάει 29.κ τώρα είναι 34. Μην ανησυχείς. Όλα καλά θα πάνε. ?

Σε ευχαριστώ πολύ @Starrr μου! έχεις και εσύ το στίγμα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ @Starrr μου! έχεις και εσύ το στίγμα; 

Όχι. Ήταν αμφισβητουμενο αλλά τελικά αρνητικό.... Κ ο γιατρός μου είπε ότι σε εγκυμοσύνη φτάνει έως κ 27 ο αιματοκρίτης!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγκυουλες τι κανετε??Ολες καλααα!!!Εγω μπηκα 29 εβδομαδα,σιγα σιγα φευγει κ ο 7ος βαδιζουμε στην τελικη ευθεια.Εμενα αιματοκριτη 35 ευτυχως κ ο γιατρος μου πε κ μενα ανεβαινει στο τελος.Εγωξεκινησα με 40.Εχει καμμια απο εσας κανει το εμβολιο του κοκκυτη?Εγω το εκανα σημερα κ μετα απο καμμοα εβδομαδα θα κανω κ το αντιγριπικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Εγκυουλες τι κανετε??Ολες καλααα!!!Εγω μπηκα 29 εβδομαδα,σιγα σιγα φευγει κ ο 7ος βαδιζουμε στην τελικη ευθεια.Εμενα αιματοκριτη 35 ευτυχως κ ο γιατρος μου πε κ μενα ανεβαινει στο τελος.Εγωξεκινησα με 40.Εχει καμμια απο εσας κανει το εμβολιο του κοκκυτη?Εγω το εκανα σημερα κ μετα απο καμμοα εβδομαδα θα κανω κ το αντιγριπικο.

Αντιγριππικο θα κάνω μόνο εγώ.!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Αντιγριππικο θα κάνω μόνο εγώ.!!! 

Εγω εκανα κ του κοκκυτη γιατι επεμενε ο γιατρος,κ το εψαξα κ στο ιντερνετ για τα εμβολια που πρεπει να κανουν οι εγκυες κ οντως το ανεφερε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Εγω εκανα κ του κοκκυτη γιατι επεμενε ο γιατρος,κ το εψαξα κ στο ιντερνετ για τα εμβολια που πρεπει να κανουν οι εγκυες κ οντως το ανεφερε.

Μπα δεν μου χει πει κάτι εμένα. Για την ώρα θα κάνω αντιγριπικο. ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια,γυρίσαμε απ το γιατρό μας.Η μπεμπούλα 1130 γρ.Σαν να παραμεγάλωσε..Όλα καλα μας είπε ο γιατρός,δόξα το Θεό!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,γυρίσαμε απ το γιατρό μας.Η μπεμπούλα 1130 γρ.Σαν να παραμεγάλωσε..Όλα καλα μας είπε ο γιατρός,δόξα το Θεό!!!! ?

Μπράβο κορίτσι μου :)

κ εμεις μεθαύριο θα πάμε για ντομπλερ ανυπομονώ πλέον γτ ανησύχησα την τελευταία φορά π είχα πάει :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γειά σας!!!! Πήγαμε γιατρό σήμερα, όλα καλά, 1130 γρ η μπέμπα!!! Κανονίσαμε να βάλω σίδηρο σε ορό και αντιγριπικό εμβόλιο. Τώρα θα με ξαναδεί μετά το ντόπλερ, 29 Οκτ. Σήμερα βάψαμε και το δωμάτιο... είμαι πολύ χαρούμενη! Χαλάλι οι πόνοι στη λεκάνη και η παλινδρόμηση το βράδυ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,γυρίσαμε απ το γιατρό μας.Η μπεμπούλα 1130 γρ.Σαν να παραμεγάλωσε..Όλα καλα μας είπε ο γιατρός,δόξα το Θεό!!!! ?

Ποιά εβδομάδα είσαι;;; κι εμένα σήμερα η μπέμπα μου 1130!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Μπράβο κορίτσι μου :)

κ εμεις μεθαύριο θα πάμε για ντομπλερ ανυπομονώ πλέον γτ ανησύχησα την τελευταία φορά π είχα πάει :)

Γιατί ανησύχησες κορίτσι μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! @Bellaki και @despoina46 έχουν ίδια κιλά τα μπεμπακια σας!! @Bellaki πόσο έπεσε ο σίδηρος σου και θα πάρεις με ορο;; καλορίζικο και το δωμάτιο της μπέμπας!! Σας ζηλεύω καλοπροαίρετα όσες έχετε δωμάτιο να ετοιμάσετε!! @netspirit μην αγχώνεσαι κοπέλα μου όλα καλά θα πάνε!! Εμείς το Σάββατο έχουμε ραντεβού στις 8 το βράδυ και ανυπομωνω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα +εγκυουλες μου πως πάτε !!διαβάζω νέα σας !!!Μπράβο για τα μπεμπακιαπουμεγαλωνουν !!!Εμείς έχουμε γιατρό τη Δευτέρα!κλείσατε ντομπλερ ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! @Bellaki και @despoina46 έχουν ίδια κιλά τα μπεμπακια σας!! @Bellaki πόσο έπεσε ο σίδηρος σου και θα πάρεις με ορο;; καλορίζικο και το δωμάτιο της μπέμπας!! Σας ζηλεύω καλοπροαίρετα όσες έχετε δωμάτιο να ετοιμάσετε!! @netspirit μην αγχώνεσαι κοπέλα μου όλα καλά θα πάνε!! Εμείς το Σάββατο έχουμε ραντεβού στις 8 το βράδυ και ανυπομωνω!! 

Ο αιματοκρίτης 30 και φεριτίνη 7. Μου είπε οτι αρχίζει να ανεβαίνει πάλι από την 32η εβδομάδα. Όσο για το δωμάτιο, μας πετάει έξω ο σπόρος!!! Το είχαμε γραφείο, γυμναστήριο και η ντουλάπα, του άντρα!!! Κάνουμε κανονική μετακόμιση!!! Άσε το τί πετάμε και τί χαρίζουμε...Μωρέ καλά ήμασταν εμείς που μεγαλώσαμε στο σαλόνι χαχαχα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλημέρα +εγκυουλες μου πως πάτε !!διαβάζω νέα σας !!!Μπράβο για τα μπεμπακιαπουμεγαλωνουν !!!Εμείς έχουμε γιατρό τη Δευτέρα!κλείσατε ντομπλερ ??

Κοριτσάκι μου ντόπλερ 22 Οκτ. και γιατρό 29 Οκτ. Τότε θα μιλήσουμε και για τη γέννα γιατί ακόμη δεν ξέρουμε πόσο θα στοιχίσει ούτε πως το βλέπει για φυσιολογικό ή καισαρική..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Διανύω την 29η. Μία εβδομάδα σε περνάω.!

Εσένα καλά είναι η μπέμπα, εμένα πιο μπαμπατσικη για την ηλικία της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Bellaki είπε:

Κοριτσάκι μου ντόπλερ 22 Οκτ. και γιατρό 29 Οκτ. Τότε θα μιλήσουμε και για τη γέννα γιατί ακόμη δεν ξέρουμε πόσο θα στοιχίσει ούτε πως το βλέπει για φυσιολογικό ή καισαρική..

Ποια εβδομαδα θα κανετε το ντοπλερ κοριτσια?Εμενα 33 μου πε ο γιατρος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε;;;;Μόλις γύρισα από τον γιατρό ο Μπεμπακος μας είναι 1018 γρ!!!! Μεγάλωσε το αγόρι μου ??? δεν καταφέραμε για 4d δεν ήθελε να δούμε προσωπάκι ήταν γυρισμενος  και κοιτούσε προς τα μέσα..μονο ποπουδακι και τα "προικια" του μας άφησε να δούμε!! τώρα στο  doppler 30/10!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Ποια εβδομαδα θα κανετε το ντοπλερ κοριτσια?Εμενα 33 μου πε ο γιατρος?

Εγώ θα κάνω 32η

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Ποια εβδομαδα θα κανετε το ντοπλερ κοριτσια?Εμενα 33 μου πε ο γιατρος?

33 και εμένα μου κλείσανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bellaki είπε:

33 και εμένα μου κλείσανε

Εγώ περιμένω τη Δευτέρα  να μας πει!!!που είναι και το ραντεβού!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Εγώ περιμένω τη Δευτέρα  να μας πει!!!που είναι και το ραντεβού!!!

Περιμένουμε νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bellaki τι αιμοσφαιρίνη είχες??  κορίτσια εμένα ο γιατρός μου κάνει ντόπλερ σε κάθε επίσκεψη.. εσείς θα πάτε εκεί που κάνατε αυχενική και β επιπέδου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...