Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι τετράκλινο.. Τουλάχιστον θεωρώ ιδιωτικά τηρείται καλύτερα. Κ μπορείς να πεις σε μια νοσηλεύτρια ότι πχ ναι μπαίνουν 2-2 Κ οιχ πολύ ώρα κτλ... Γιατί κ καταχείμωνο. Πολλά μικρόβια!!!! 

Δεν έχει 4 κλινοτομητερα έχεις σκεφτεί κεράσματα??εγω λέω να κάνω αυτά και μακάρόν

Screenshot_20190902-115330.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Δεν έχει 4 κλινοτομητερα έχεις σκεφτεί κεράσματα??εγω λέω να κάνω αυτά και μακάρόν

Screenshot_20190902-115330.png

Σε εμάς έχει 4κλιμο. Εγω έχω παραγγείλει σε μια φίλη στρογγυλά μπισκότα με λευκή ζαχαροπαστα κ πάνω γαλάζιο αυτοκινητάκι.... Επίσης μπισκότα ορεο με επικάλυψη σοκολάτας λευκής κ πάνω βρωσιμη εκτύπωση με αυτοκινητάκι και it's a boy! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Σε εμάς έχει 4κλιμο. Εγω έχω παραγγείλει σε μια φίλη στρογγυλά μπισκότα με λευκή ζαχαροπαστα κ πάνω γαλάζιο αυτοκινητάκι.... Επίσης μπισκότα ορεο με επικάλυψη σοκολάτας λευκής κ πάνω βρωσιμη εκτύπωση με αυτοκινητάκι και it's a boy! 

Φτιάχνει γλυκάκια η φίλη σου ??Έχει site ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tweety85 είπε:

Αχ κ εγώ τέτοια θα φτιάξω...δεν.ξερω.πως ανεβαίνει η φωτο... σε μπλε αποχρώσεις... 1.20 το ένα μου είπαν... ειναι ότι πρέπει κ νόστιμα γιατι εχω φάει...εμφανισημα μπεμπε κ δεν θέλουν ψυγείο...εσένα ποσο σου ειπαν;;;

Tόσο και εμένα από 1,20-1,50 ειναι ότι πρεπει γιατί λιώνουν μέσα στο μαιευτήριο τα τύπου σοκολατάκια εσύ έχεις δοκιμάσει από εκεί που λες ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Φτιάχνει γλυκάκια η φίλη σου ??Έχει site ;

Έχουν φούρνο. Κ φτιάχνει εκείνη τέτοια. Τώρα γέννησε. Οπότε σε λίγο θα ξεκινήσει σιγά σιγά.... Όταν της τύχει κάτι. Κ εγώ φτιάχνω... Αλλά δεν την παλεύω τώρα με τη μέση μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς επίσης φτιάχνουμε κ μπομπονιερακια.... Κ παράγγειλα κ έχω σπίτι σαπουνακια. Κ μυρίζουν υπέροχα. Άμα τα καταφέρω θα σας ανεβάσω φώτο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς επίσης φτιάχνουμε κ μπομπονιερακια.... Κ παράγγειλα κ έχω σπίτι σαπουνακια. Κ μυρίζουν υπέροχα. Άμα τα καταφέρω θα σας ανεβάσω φώτο!!! 

received_352054482165904.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Εμείς επίσης φτιάχνουμε κ μπομπονιερακια.... Κ παράγγειλα κ έχω σπίτι σαπουνακια. Κ μυρίζουν υπέροχα. Άμα τα καταφέρω θα σας ανεβάσω φώτο!!! 

received_352054482165904.jpeg

Έβαλες και κουφετακια? Ναι σιγα και εγώ φτιάχνω αλλά θα τα παραγγείλω !!!τα βάζουν και σε σακουλάκια με κορδελιτσα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tweety85 είπε:

Ναι ήταν ο αδερφός μου νονός...κ έδιναν τέτοια... 

Αν θες πες μου site να κοιτάξω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Εγώ ρώτησα τη μαία και μού είπε να μην χρησιμοποιήσω κάτι πριν τη γέννα. Γενικά δυσκολεύτηκεςστην αρχή?

Ε τις πρώτες δυο τρεις μέρες ναι μόλις την έβαζα στο στήθος μ πονούσα αλλά μετά όλα καλά :)

 

βρε κοριτσια με μπερδέψατε εσείς με τα μπισκότα και τις μπουμπουνιέρες και τα λοιπά ???

Μόλις γέννησα, μου δώσανε τη μικρή κατ ευθείαν και θήλασε στην αίθουσα τοκετού. Μετά από κάνει ώρα μας πήγανε στο δωμάτιο και Την μετρήσαν λίγο αργότερα.

Φυσικα η μικρή έμεινε μαζί μου όλες τις μέρες.

κερασματα δίνουμε και εμείς γλυκακια για να γλυκάνουμε τις μοίρες και το επισκεπτήριο ήτανε ευτυχώς αυστηρό :)  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Εμείς επίσης φτιάχνουμε κ μπομπονιερακια.... Κ παράγγειλα κ έχω σπίτι σαπουνακια. Κ μυρίζουν υπέροχα. Άμα τα καταφέρω θα σας ανεβάσω φώτο!!! 

received_352054482165904.jpeg

Πολυ όμορφα!!!!!!εμενα η μαμα μου φτιαχνει πλεκτά οποτε ειπαμε να μ τα φτιαξει εκείνη!! Σε μπλε αποχρωσεις φυσικά διάφορα σχεδιακια!!

FB_IMG_1568691181744.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Έβαλες και κουφετακια? Ναι σιγα και εγώ φτιάχνω αλλά θα τα παραγγείλω !!!τα βάζουν και σε σακουλάκια με κορδελιτσα !!!

Ναι σε σακουλάκια θα τα βάλω. Κ από πίσω σε ένα μικρότερο σακουλάκι σμαρτακια!!!! Κουφέτα θα χω σε γυάλινο. Σκέτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Χθες έκανα καμπύλη ζαχαρου και τα αποτελέσματα δεν ηταν καλά. Σήμερα θα πάω σε ενδοκρινολόγο. Έχω στεναχωρηθει πολύ. Καμία κοπέλα με παρόμοια περίπτωση; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η despoina46 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Χθες έκανα καμπύλη ζαχαρου και τα αποτελέσματα δεν ηταν καλά. Σήμερα θα πάω σε ενδοκρινολόγο. Έχω στεναχωρηθει πολύ. Καμία κοπέλα με παρόμοια περίπτωση; 

.καλημερα.μην.ανησυχεις....θα σε κατευθύνει η ενδοκρινολογος... Πολλές κοπέλες υπάρχουν..... Εμένα ήταν καλή η καμπύλη... Αλλά τα σάκχαρα ήταν οριακά.... Ευτυχώς μετά τη καμπύλη έφτιαξε.... Διατροφή λογικά θα σου δώσει. Κ ίσως να μετράς το σάκχαρο σου. Είναι πολύ εύκολο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

.καλημερα.μην.ανησυχεις....θα σε κατευθύνει η ενδοκρινολογος... Πολλές κοπέλες υπάρχουν..... Εμένα ήταν καλή η καμπύλη... Αλλά τα σάκχαρα ήταν οριακά.... Ευτυχώς μετά τη καμπύλη έφτιαξε.... Διατροφή λογικά θα σου δώσει. Κ ίσως να μετράς το σάκχαρο σου. Είναι πολύ εύκολο!!! 

Καλημέρα @Starrr σ ευχαριστώ για την απάντηση. Το νηστειας μου ήταν καλό. Τα αλλα δύο αρκετά ανεβασμένα. Το πήρα κατάκαρδα. Αντε να δούμε σήμερα τι θα πει ο ενδοκρινολογος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Πολυ όμορφα!!!!!!εμενα η μαμα μου φτιαχνει πλεκτά οποτε ειπαμε να μ τα φτιαξει εκείνη!! Σε μπλε αποχρωσεις φυσικά διάφορα σχεδιακια!!

FB_IMG_1568691181744.jpg

Πο Σο όμορφη ιδέα !!!!πολύ χαρούμενο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Χθες έκανα καμπύλη ζαχαρου και τα αποτελέσματα δεν ηταν καλά. Σήμερα θα πάω σε ενδοκρινολόγο. Έχω στεναχωρηθει πολύ. Καμία κοπέλα με παρόμοια περίπτωση; 

Με διατροφή θα πάνεολακαλα!!!!!μην ανυσηχεις !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Με διατροφή θα πάνεολακαλα!!!!!μην ανυσηχεις !

Το ελπίζω. Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tweety85 είπε:

Λείπει ο αδερφός μου σεζόν....περιμένω να γυρίσει να ζητήσει από την κουμπαρα του  το σάιτ... Αλλά θυμόταν πόσο κόστισαν κ μου είπε...

Για πες !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! τι όμορφα πραγματάκια ετοιμάζετε για το μαιευτήριο... Εγώ επισκέψεις δεν θα έχω στο μαιευτήριο καθώς θα είμαι μακριά από το νησί μου... Αλλά έλεγα για το καλό να παραγγείλω μερικά μπισκοτάκια για τις μαιες.. και εγώ σε τρίκλινο θα είμαι εύχομαι να τηρούν οι ώρες επισκεπηριου δεν θα μπορώ την πολυκοσμία..  Επιτέλους πήρα και τα αποτελέσματα από την καμπύλη ευτυχώς πολύ καλή!! πάει κ αυτό το άγχος.. με βρήκε κρύωμα όμως βρε κορίτσια με μπούκωμα βήχα και φτέρνισμα... λέω τώρα έπρεπε;; πππφφφ μόνο φυσιολογικό όρο επιτρέπεται να κάνω.. 

χτες είχα και το πρώτο μάθημα yoga μαζί με τον άντρα μου, κορίτσια ήταν τέλειο.. αν έχετε δυνατότητα να παρακολουθήσετε να το κάνετε!!  φτιάξαμε ένα πρόχειρο πλάνο τοκετού μας έδειξε και τις ανάσες και τι ασκήσεις μπορώ να κάνω για να ανακουφιζομαι.. Πολύ καλό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! τι όμορφα πραγματάκια ετοιμάζετε για το μαιευτήριο... Εγώ επισκέψεις δεν θα έχω στο μαιευτήριο καθώς θα είμαι μακριά από το νησί μου... Αλλά έλεγα για το καλό να παραγγείλω μερικά μπισκοτάκια για τις μαιες.. και εγώ σε τρίκλινο θα είμαι εύχομαι να τηρούν οι ώρες επισκεπηριου δεν θα μπορώ την πολυκοσμία..  Επιτέλους πήρα και τα αποτελέσματα από την καμπύλη ευτυχώς πολύ καλή!! πάει κ αυτό το άγχος.. με βρήκε κρύωμα όμως βρε κορίτσια με μπούκωμα βήχα και φτέρνισμα... λέω τώρα έπρεπε;; πππφφφ μόνο φυσιολογικό όρο επιτρέπεται να κάνω.. 

χτες είχα και το πρώτο μάθημα yoga μαζί με τον άντρα μου, κορίτσια ήταν τέλειο.. αν έχετε δυνατότητα να παρακολουθήσετε να το κάνετε!!  φτιάξαμε ένα πρόχειρο πλάνο τοκετού μας έδειξε και τις ανάσες και τι ασκήσεις μπορώ να κάνω για να ανακουφιζομαι.. Πολύ καλό!! 

Καλημέρα κορίτσι μου !!!!Μπράβο για τα αποτελέσματα τσάμπα αγχωνοσουν !!!Καλή αρχή με τα μαθήματα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! τι όμορφα πραγματάκια ετοιμάζετε για το μαιευτήριο... Εγώ επισκέψεις δεν θα έχω στο μαιευτήριο καθώς θα είμαι μακριά από το νησί μου... Αλλά έλεγα για το καλό να παραγγείλω μερικά μπισκοτάκια για τις μαιες.. και εγώ σε τρίκλινο θα είμαι εύχομαι να τηρούν οι ώρες επισκεπηριου δεν θα μπορώ την πολυκοσμία..  Επιτέλους πήρα και τα αποτελέσματα από την καμπύλη ευτυχώς πολύ καλή!! πάει κ αυτό το άγχος.. με βρήκε κρύωμα όμως βρε κορίτσια με μπούκωμα βήχα και φτέρνισμα... λέω τώρα έπρεπε;; πππφφφ μόνο φυσιολογικό όρο επιτρέπεται να κάνω.. 

χτες είχα και το πρώτο μάθημα yoga μαζί με τον άντρα μου, κορίτσια ήταν τέλειο.. αν έχετε δυνατότητα να παρακολουθήσετε να το κάνετε!!  φτιάξαμε ένα πρόχειρο πλάνο τοκετού μας έδειξε και τις ανάσες και τι ασκήσεις μπορώ να κάνω για να ανακουφιζομαι.. Πολύ καλό!! 

Κ εγώ πήγαινα γιόγκα μέχρι τον 5ο μήνα..... ? Έμαθα πολλά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweety85 είπε:

Ποσο σου ηταν;;;

Νηστειας 85,1η ώρα 208 κ 2η ώρα 153.πηγα στο γιατρό κ με καθησύχασε ευτυχώς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κ εγώ πήγαινα γιόγκα μέχρι τον 5ο μήνα..... ? Έμαθα πολλά... 

ναι το θυμάμαι που το έλεγες.. και εύχομουν να μπορούσα να τα κάνω και εγώ.. και ευτυχώς βρέθηκε αυτή η κοπέλα στο δρόμο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Νηστειας 85,1η ώρα 208 κ 2η ώρα 153.πηγα στο γιατρό κ με καθησύχασε ευτυχώς. 

μην αγχώνεσαι κοπέλα μου.. Όλα καλά θα πάνε... θα κάνεις διατροφή και θα το παρακολουθείς.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...