Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Θα προσέξω πολύ αυτές τις μέρες γιατί δυστυχώς τρώω γλυκάκια στην περίοδο της εγκυμοσύνης.Με τραβάνε όσο ποτέ.Εσύ τρως?Επίσης σε ποια εβδομάδα έκανες την καμπύλη?

Τρώω που και που μην φανταστείς τρέλα πράγματα όμως είχα ξανακάνει στην 14η εβδομάδα και τώρα είμαι 26+4!!χθες την έκανα και περιμένω αποτελέσματα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις Just now, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Τρώω που και που μην φανταστείς τρέλα πράγματα όμως είχα ξανακάνει στην 14η εβδομάδα και τώρα είμαι 26+4!!χθες την έκανα και περιμένω αποτελέσματα !

14η εβδομάδα που έκανες δεν ήταν νωρίς?Είχε βγει καλή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

14η εβδομάδα που έκανες δεν ήταν νωρίς?Είχε βγει καλή?

Ναι μια χαρά ήταν!!!!Ο γιατρός μου είχε πει από την αρχή Όχι γλυκά !Και επειδή εκείνο το διάστημα έτρωγα σχεδόν καθεμεραοαντρουληςμουτι έκανε ????με κάρφωσε στο γιατρό και είπε κανε μια καμπύλη !???κορίτσια μου τα έστειλαν μόλις τα αποτελέσματα για δείτε και εσείς!

20190910_115621.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ναι μια χαρά ήταν!!!!Ο γιατρός μου είχε πει από την αρχή Όχι γλυκά !Και επειδή εκείνο το διάστημα έτρωγα σχεδόν καθεμεραοαντρουληςμουτι έκανε ????με κάρφωσε στο γιατρό και είπε κανε μια καμπύλη !???κορίτσια μου τα έστειλαν μόλις τα αποτελέσματα για δείτε και εσείς!

20190910_115621.png

Mπράβο κορίτσι,μια χαρά τα αποτελέσματά σου!!Καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Πονάει τοκοριτσακισου??Πόσο είναι??????????????????

Πονάει το άμοιρο μη φανταστείς τρομερές γκρίνιες όπως συνήθως  λενε οι μαμάδες (ομολογώ ότι είναι καλή γενικά και δεν με έχει πεδεψει ιδιαίτερα) αλλά λίγο καιρό τώρα ψιλό γκρινιάζει που και που και σήμερα έσκασε το ένα 

ειμαστε 18 μηνων και τρελαινουμε κόσμο ?

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

και εμένα μου έδωσε το παραπεμπτικό την τελευταία φορά που είχα ραντεβού.. και μου είχε πει να την κάνω λίγο πριν λήξει... άρα στις 16/9 το πρόβλημα μου είναι ότι την Κυριακή έχει γενέθλια η αδερφή μου και θα μας κάνει το τραπέζι, θα φάμε και τα γλυκάκι... Πώς θα πάω εγώ την επόμενη μέρα να κάνω την καμπύλη;; ??

Η αλήθεια είναι ότι οι απόψεις διίστανται 

εχω ακούσει κάποια που της είχε πει ο γιατρός να τρώει πριν την καμπύλη γλυκά 

εμενα πάντως δεν εποιασε!!!! 

???

από βραδύς τα είχα ξεσκίσει και ο γιατρός είπε ότι έπαιξε ρόλο στην τσιμπημένη μου καμπύλη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ναι μια χαρά ήταν!!!!Ο γιατρός μου είχε πει από την αρχή Όχι γλυκά !Και επειδή εκείνο το διάστημα έτρωγα σχεδόν καθεμεραοαντρουληςμουτι έκανε ????με κάρφωσε στο γιατρό και είπε κανε μια καμπύλη !???κορίτσια μου τα έστειλαν μόλις τα αποτελέσματα για δείτε και εσείς!

20190910_115621.png

Τελεια μια χαρά είναι τα αποτέλεσμα...!!!!!!Εγώ σε 2  βδομάδες θα την κανω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ερώτηση..εχει καταθέσει κάποια χαρτιά για αδεια;;πότε πρέπει να τα κάνουμε ισχύει το 56 μέρες πριν την ημερομηνία;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Κοριτσια ερώτηση..εχει καταθέσει κάποια χαρτιά για αδεια;;πότε πρέπει να τα κάνουμε ισχύει το 56 μέρες πριν την ημερομηνία;;;

Από τη 1η μέρα που βγαίνεις σε άδεια τοκετού μπορείς να καταθέσεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Πονάει το άμοιρο μη φανταστείς τρομερές γκρίνιες όπως συνήθως  λενε οι μαμάδες (ομολογώ ότι είναι καλή γενικά και δεν με έχει πεδεψει ιδιαίτερα) αλλά λίγο καιρό τώρα ψιλό γκρινιάζει που και που και σήμερα έσκασε το ένα 

ειμαστε 18 μηνων και τρελαινουμε κόσμο ?

Η αλήθεια είναι ότι οι απόψεις διίστανται 

εχω ακούσει κάποια που της είχε πει ο γιατρός να τρώει πριν την καμπύλη γλυκά 

εμενα πάντως δεν εποιασε!!!! 

???

από βραδύς τα είχα ξεσκίσει και ο γιατρός είπε ότι έπαιξε ρόλο στην τσιμπημένη μου καμπύλη :)

Της δίνεις κάτι για τα δοντάκια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Κοριτσια ερώτηση..εχει καταθέσει κάποια χαρτιά για αδεια;;πότε πρέπει να τα κάνουμε ισχύει το 56 μέρες πριν την ημερομηνία;;;

Καλά αποτελέσματα και σε σένα κοπελα μου!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Της δίνεις κάτι για τα δοντάκια?

Κοιτα γενικά όχι ούτε αλοιφές που άλλοι βάζουν και τέτοια ούτε τίποτα μόνο όταν είναι ανήσυχη αρκετα της δίνω λίγο ντεπονακι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Μίλησα με το μικροβιολογικο και θα πάω το Σάββατο να το κάνω... χαχαχα δεν υπάρχω...  

 

Χαχαχχαχα0 καλά αποτελέσματα !!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Χαχαχχαχα0 καλά αποτελέσματα !!!!????

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!! Η @Nektarinaki_love που χάθηκε;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!! Η @Nektarinaki_love που χάθηκε;; 

Έλα μου ν τε καιρό έχω να δω νέα της !!!Εκτός αν διακόπαρειτοκοριτσι !!!??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια κι απο μενα!!Ευχομαι σε ολες σας με το καλο να υποδεχτειτε τα μωρακια σας!!??

Κι εγω επιτελους μετα απο μεγαλη ταλαιπωρια (τρεις εξωσωματικες!!)επιτελους ειμαι εγκυος!!??

Διανυω την 22η εβδομαδα και οπως καταλαβαινετε καθε μηνας και βδομαδα περναει με αγχος να πανε ολα καλα!!!Η δικη μου ΠΗΤ ειναι 09/01/2019.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η ioannapl είπε:

Καλησπερα κοριτσια κι απο μενα!!Ευχομαι σε ολες σας με το καλο να υποδεχτειτε τα μωρακια σας!!??

Κι εγω επιτελους μετα απο μεγαλη ταλαιπωρια (τρεις εξωσωματικες!!)επιτελους ειμαι εγκυος!!??

Διανυω την 22η εβδομαδα και οπως καταλαβαινετε καθε μηνας και βδομαδα περναει με αγχος να πανε ολα καλα!!!Η δικη μου ΠΗΤ ειναι 09/01/2019.

καλως ηρθες !!!!???με το καλο το μωρακι σου !!!!κοριτσακι η αγορακι ?????εκανες β επιπεδου ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσακι μου!!κοριτσακι εχουμε!!!?

Ναι εκανα β επιπεδου την προηγουμενη εβδομαδα..ολα μια χαρα!!

Εσυ που βρισκεσαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!! Η @Nektarinaki_love που χάθηκε;; 

Κοριτσαρες μου,εδώ ειμαιιιιιιι!Μια χαρά είμαι,απλώς είχα κόσμο συγγενεις και φίλους και όλο βολτάριζα!!χαχαχα σουρτουκω??δεν εχω δει τα νέα σας,πρέπει να κάτσω να τα δω!είστε όλες καλά??ευτυχώς Εγώ με το σάκχαρο τέλεια!όλες οι μετρήσεις βγαίνουνε άψογες.. έκανα και γλυκοζυλιωμενη ήτανε άψογη!απορώ πως η καμπύλη μου βγήκε παθολογικη!Όταν βάλω πωπο  κάτω,θα δω και τα νέα σας ..Πολλά φιλάκια να είστε όλες καλά!φιλάκια στις κοιλιτσες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ioannapl είπε:

Καλησπερα κοριτσια κι απο μενα!!Ευχομαι σε ολες σας με το καλο να υποδεχτειτε τα μωρακια σας!!??

Κι εγω επιτελους μετα απο μεγαλη ταλαιπωρια (τρεις εξωσωματικες!!)επιτελους ειμαι εγκυος!!??

Διανυω την 22η εβδομαδα και οπως καταλαβαινετε καθε μηνας και βδομαδα περναει με αγχος να πανε ολα καλα!!!Η δικη μου ΠΗΤ ειναι 09/01/2019.

Καλωσόρισες στην παρέα μας Ιωάννα μου! Με το καλό να δεχτείς το κοριτσάκι σου και να το παρεις αγκαλιά!

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Κοριτσαρες μου,εδώ ειμαιιιιιιι!Μια χαρά είμαι,απλώς είχα κόσμο συγγενεις και φίλους και όλο βολτάριζα!!χαχαχα σουρτουκω??δεν εχω δει τα νέα σας,πρέπει να κάτσω να τα δω!είστε όλες καλά??ευτυχώς Εγώ με το σάκχαρο τέλεια!όλες οι μετρήσεις βγαίνουνε άψογες.. έκανα και γλυκοζυλιωμενη ήτανε άψογη!απορώ πως η καμπύλη μου βγήκε παθολογικη!Όταν βάλω πωπο  κάτω,θα δω και τα νέα σας ..Πολλά φιλάκια να είστε όλες καλά!φιλάκια στις κοιλιτσες???

Τρελενγκο!!! Αφού είσαι καλά και με τα ζάχαρα καλά όλα καλά και εμείς :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ioannapl είπε:

Ευχαριστω κοριτσακι μου!!κοριτσακι εχουμε!!!?

Ναι εκανα β επιπεδου την προηγουμενη εβδομαδα..ολα μια χαρα!!

Εσυ που βρισκεσαι;;

Μπράβο!!!τέλεια!!και εμείς κοριτσάκι με πήτ13/12 ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η ioannapl είπε:

Καλησπερα κοριτσια κι απο μενα!!Ευχομαι σε ολες σας με το καλο να υποδεχτειτε τα μωρακια σας!!??

Κι εγω επιτελους μετα απο μεγαλη ταλαιπωρια (τρεις εξωσωματικες!!)επιτελους ειμαι εγκυος!!??

Διανυω την 22η εβδομαδα και οπως καταλαβαινετε καθε μηνας και βδομαδα περναει με αγχος να πανε ολα καλα!!!Η δικη μου ΠΗΤ ειναι 09/01/2019.

Καλημέρα!! Με το καλό σου εύχομαι! Θα προλάβεις και το επίδομα!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η ioannapl είπε:

Καλησπερα κοριτσια κι απο μενα!!Ευχομαι σε ολες σας με το καλο να υποδεχτειτε τα μωρακια σας!!??

Κι εγω επιτελους μετα απο μεγαλη ταλαιπωρια (τρεις εξωσωματικες!!)επιτελους ειμαι εγκυος!!??

Διανυω την 22η εβδομαδα και οπως καταλαβαινετε καθε μηνας και βδομαδα περναει με αγχος να πανε ολα καλα!!!Η δικη μου ΠΗΤ ειναι 09/01/2019.

Καλημερα κοριτσι μου,με το καλο!!Καλως ηρθες στην παρρα μας!!Εγω εχτες περασα ενα εφιαλτικο βραδυ.Μαζευοτανε το μωρο στην μια μερια κ τσιτα η κοιλια.Σηκωθηκα 5 φορες για τουαλετα κ γενικα εμεινα ξυπνια ολη νυχτα.Ειχα κ κραμπες στα ποδια!!!Δεινοπαθησα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Καλημερα κοριτσι μου,με το καλο!!Καλως ηρθες στην παρρα μας!!Εγω εχτες περασα ενα εφιαλτικο βραδυ.Μαζευοτανε το μωρο στην μια μερια κ τσιτα η κοιλια.Σηκωθηκα 5 φορες για τουαλετα κ γενικα εμεινα ξυπνια ολη νυχτα.Ειχα κ κραμπες στα ποδια!!!Δεινοπαθησα!!

@γιωτα22 η αϋπνία είναι το  χειρότερο μου !!!!και εγώ σηκώθηκα 4 φορές τρατζικ??????αλλά λε ω κοίτα να δεις τι γίνει μετά!!!!άσε που δεν βολευομουν σε κανεναπλευρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η satya είπε:

Καλημέρα!! Με το καλό σου εύχομαι! Θα προλάβεις και το επίδομα!!?

Ευχαριστω πολυ!!!χαχαχα!!κατσε να δουμε...γιατι το μωρο μπορει να θελει να βγει νωριτερα...?? και να μην το προλαβουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...