Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Το fast and the furious.. Ετσι λέμε... Να συνηθίζει ο μπέμπης στους ήχους των αυτοκινήτων!!!! ???

Χαχαχχχχχ και εμείς αυτή θα πάμε να δούμε μέσα στη βδομάδα !!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια μου σας είπαν οι γιατροί σας κάτι για το εμβόλιο της γρίπης  ????διαβάζω ότι πρέπει να το κάνουμε δεν έχω μιλήσει με γιατρό 23που έχω ραντεβού θά ρωτήσω !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Το fast and the furious.. Ετσι λέμε... Να συνηθίζει ο μπέμπης στους ήχους των αυτοκινήτων!!!! ???

Κοριτσια,κ εγω αυτο ειδα!!!Κ απο τον ηχο μεσ την αιθουσα π μπεμπης χοροπηδαγε κλωτσαγε σαν τρελος.Πηγα γιατρο το απογευμα κ  ο μπεμπης εινι ενα κιλο κ ο γιατρος μου ειπε να μην τρωω πολυ γιατι ειναι μεγαλος.Ειμαι 26 εβδομαδων ακριβως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Κορίτσια μου σας είπαν οι γιατροί σας κάτι για το εμβόλιο της γρίπης  ????διαβάζω ότι πρέπει να το κάνουμε δεν έχω μιλήσει με γιατρό 23που έχω ραντεβού θά ρωτήσω !!

Αληθεια,ηθελα να το ρωτησω κ εγω αυτο,πρεπει να το κανουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Κορίτσια μου σας είπαν οι γιατροί σας κάτι για το εμβόλιο της γρίπης  ????διαβάζω ότι πρέπει να το κάνουμε δεν έχω μιλήσει με γιατρό 23που έχω ραντεβού θά ρωτήσω !!

Εμένα μου το είπε η παιδίατρος. Ούτως ή αλλιώς το κάνω κάθε χρόνο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Κοριτσια,κ εγω αυτο ειδα!!!Κ απο τον ηχο μεσ την αιθουσα π μπεμπης χοροπηδαγε κλωτσαγε σαν τρελος.Πηγα γιατρο το απογευμα κ  ο μπεμπης εινι ενα κιλο κ ο γιατρος μου ειπε να μην τρωω πολυ γιατι ειναι μεγαλος.Ειμαι 26 εβδομαδων ακριβως.

Τρως πολύ????χαχχχαχχχχ ??????ρε το μπαμπάκι @!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Εμένα μου το είπε η παιδίατρος. Ούτως ή αλλιώς το κάνω κάθε χρόνο....

Εγώ ακόμη δεν έχω παιδίατρο !!!Αλλά θα ρωτήσω τον γυναικολόγο μου λέτε να επηρεάζει στο θηλασμό??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Εγώ ακόμη δεν έχω παιδίατρο !!!Αλλά θα ρωτήσω τον γυναικολόγο μου λέτε να επηρεάζει στο θηλασμό??

Όχι. Ίσα ίσα βοηθάει να μην αρρωσταίνει. Εμείς θα το κάνουμε όλοι εγώ, ο άντρας μου κ τα πεθερικά κ οι γονείς μου. Αλλιώς σπίτι δεν μπαίνουν. Τους το έχω ξεκαθαρίσει. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Όχι. Ίσα ίσα βοηθάει να μην αρρωσταίνει. Εμείς θα το κάνουμε όλοι εγώ, ο άντρας μου κ τα πεθερικά κ οι γονείς μου. Αλλιώς σπίτι δεν μπαίνουν. Τους το έχω ξεκαθαρίσει. ?

Αλήθεια λες ???τόσο πολύ προστατεύει?Εγώ θυμάμαι τον προηγούμενο χειμώνα μια συνάδελφος μου το έκανέ και παρολαυτα αρρώστησε .

Επίσης από δω και πέρα κάθε χρόνο θα το κάνουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Τρως πολύ????χαχχχαχχχχ ??????ρε το μπαμπάκι @!!

Δεν τρωω γλυκα καθολου,παγωτα τπτ δεν πινω αμαψυκτικα,δεν τρωω απεξω πρωινο ενα αυγο ψωμι με τυρι λιγο,το μεσημεριανο κ βραδυνο ελαχιστο κτρωω κ φρουτα.Τι να πω!!Βεβαια ειμαι 180 υψος κ 79 κιλα ειμαι απο 72 που ξεκινησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Δεν τρωω γλυκα καθολου,παγωτα τπτ δεν πινω αμαψυκτικα,δεν τρωω απεξω πρωινο ενα αυγο ψωμι με τυρι λιγο,το μεσημεριανο κ βραδυνο ελαχιστο κτρωω κ φρουτα.Τι να πω!!Βεβαια ειμαι 180 υψος κ 79 κιλα ειμαι απο 72 που ξεκινησα.

Ωραία μια χαρά !!μην ανυσηχεις !!!Αφού ο γιατρός σου είπε όλα οκ !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Αλήθεια λες ???τόσο πολύ προστατεύει?Εγώ θυμάμαι τον προηγούμενο χειμώνα μια συνάδελφος μου το έκανέ και παρολαυτα αρρώστησε .

Επίσης από δω και πέρα κάθε χρόνο θα το κάνουμε?

Εγώ το κάνω κάθε χρόνο γιατί δουλεύω σε σχολείο.... Είναι ανάλογα τι μικρόβιο σε βρει... Κ τι υπάρχει σαπο τα στελέχη στο εμβόλιο.!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Δεν τρωω γλυκα καθολου,παγωτα τπτ δεν πινω αμαψυκτικα,δεν τρωω απεξω πρωινο ενα αυγο ψωμι με τυρι λιγο,το μεσημεριανο κ βραδυνο ελαχιστο κτρωω κ φρουτα.Τι να πω!!Βεβαια ειμαι 180 υψος κ 79 κιλα ειμαι απο 72 που ξεκινησα.

Εγώ έχω παρει 11 κιλα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Εγώ το κάνω κάθε χρόνο γιατί δουλεύω σε σχολείο.... Είναι ανάλογα τι μικρόβιο σε βρει... Κ τι υπάρχει σαπο τα στελέχη στο εμβόλιο.!!!!! 

Το συνταγογράφειογιατρος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Το συνταγογράφειογιατρος?

Δε χρειάζεται. Μπορεί κ κάποιος παθολόγος.. Αλλιώς το ζητάς από το φαρμακείο κ σου το κάνουν κ εκεί. Γύρω στα 10 ευρώ έκανε πέρυσι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Δε χρειάζεται. Μπορεί κ κάποιος παθολόγος.. Αλλιώς το ζητάς από το φαρμακείο κ σου το κάνουν κ εκεί. Γύρω στα 10 ευρώ έκανε πέρυσι... 

Ευχαριστώ κοπελα ρα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου.. Τ κάνετε πως είστε?? Εγώ έκανα μια εισαγωγή προχθές.. Βγήκα σήμερα... Όλα καλά δόξα τ Θεό... Ο μπέμπης μ έχει πάρει καλό βάρος... Αλλά πήρε και η μαμά... Ετοιμάζεστε αγοράσατε τίποτα?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Λουλακι είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου.. Τ κάνετε πως είστε?? Εγώ έκανα μια εισαγωγή προχθές.. Βγήκα σήμερα... Όλα καλά δόξα τ Θεό... Ο μπέμπης μ έχει πάρει καλό βάρος... Αλλά πήρε και η μαμά... Ετοιμάζεστε αγοράσατε τίποτα?? 

Καλημερα κοριτσι μου,τι επαθες?αΕγω εχω παρει 7 κιλς κ με κυνηγαειι ο γιατρος..Εγω δενεχω παρει τπτ,μετα τις 15 σεπτεμβρη θα ασχοληθωωωω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ που έχω πάρει ήδη 11 κιλα.... Τι να πω??? ????? Η μέση χάλια.... Συσπάσεις οπότε θέλει κάνει.... Λίγους πόνους περιόδου ξανά άρχισαν... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Λουλακι είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου.. Τ κάνετε πως είστε?? Εγώ έκανα μια εισαγωγή προχθές.. Βγήκα σήμερα... Όλα καλά δόξα τ Θεό... Ο μπέμπης μ έχει πάρει καλό βάρος... Αλλά πήρε και η μαμά... Ετοιμάζεστε αγοράσατε τίποτα?? 

Τι έγινε κοπέλα μου γτ έκανες εισαγωγή;;; αφού ο μπέμπης βέβαια είναι καλά δόξα το θεό!!!! Εγώ αυτό το μήνα λεω να ξεκινήσω τα ψώνια σιγά σιγα... Εγώ είχα χάσει 5 κιλά μέχρι 4μισή μηνων και στην Β επιπέδου που μετρηθηκα είχα πάρει 1 τώρα νομίζω πρέπει να έχω πάρει ακόμα κανένα..αλλά δεν έτρωγα και τίποτα.. τώρα έχω ξεκινήσει μα τρώω λίγο παραπάνω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Καλημερα κοριτσι μου,τι επαθες?αΕγω εχω παρει 7 κιλς κ με κυνηγαειι ο γιατρος..Εγω δενεχω παρει τπτ,μετα τις 15 σεπτεμβρη θα ασχοληθωωωω!!!

Είχα μια μικρή αιμορραγία... Είχα κ πόνους περιόδου... Κ μ πήγα κ μ έκαναν εισαγωγή... Τώρα είμαι όλη μέρα στ κρεβάτι πλήρης ακινησία... Μέχρι να θέλει ν βγει ο μπέμπης μ... Κ εγώ έλεγα τέλος Σεπτεμβρίου αλλά για ν μ φτιάξει η διάθεση σηκώθηκα κ πήγα λίγο στ Λητώ κ πήρα κάνα 2 φορμακια... Τν άλλη εβδομάδα παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ εσείς δν πειράτε από κιλά... Εγω στους πρώτους 4 μήνες έπαιρνα γτ έτρωγα όμως... Μέχρι στιγμής 10 κιλά πήρα κ μ φώναξε ν κανω δαλιατροφη... Εμ τ ν κάνω τ λέω.. Αφού κλωτσάει από τ 1 τ βραδυ μέχρι τς 4 κ μ κρατάει ξύπνια εκείνη τν ώρα τρώω..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/9/2019 at 12:33 ΜΜ, ο/η Mantarini είπε:

αιματοκρίτης 32 και αιμοσφαιρίνη 9 έχω το στίγμα οπότε όλα τα αιματολογικά μου είναι χάλια.. 

Να μην σκας καθόλου μετά θα ανεβεί,

γενικά είχα 42 και τώρα πήγα 31 με αυτή την εγκυμοσύνη ο αιματοκρίτης πέφτει και ανεβαίνει στο τέλος πάλι.

στις On 3/9/2019 at 1:02 ΜΜ, ο/η γιωτα22 είπε:

Κοριτσια καλημερα,τι κανετε?Ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!Να σας πω με το θεμα της συχνοουριας πως τα πατε?Εγω καθε μια ωρα θελω τουαλετα κ νιωθω βαρος χαμηλα κ οταν παω μου περναει κ ξελαφρωνω.Τι μαρτυριο ειναι αυτο??Εγω μπηκα σημερα  στην 26 εβδομαδα!!!

Αχ.... και που σαι ακομι.... κατουριεμαι κάθε 10 λεπτά ???

ασε που αν φτερνίστηκα κάποιες φορές .... ακράτεια ???

στις On 3/9/2019 at 11:01 ΜΜ, ο/η Starrr είπε:

Εγώ έχω παρει 11 κιλα!!!! 

Καλά πας !!! Εγώ 10 είχα αλλά εχασα τώρα 1 

στις πριν 9 ώρες, ο/η Λουλακι είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου.. Τ κάνετε πως είστε?? Εγώ έκανα μια εισαγωγή προχθές.. Βγήκα σήμερα... Όλα καλά δόξα τ Θεό... Ο μπέμπης μ έχει πάρει καλό βάρος... Αλλά πήρε και η μαμά... Ετοιμάζεστε αγοράσατε τίποτα?? 

Λουλακι μου περαστικά !!!

αφου όλα καλά ο μπεμπαρος κάτσε κάτω το ξέρω είναι δύσκολο πολύ! Και εγώ στην κόρη μου την πρώτη από τον 7ο -8ο ήμουνα ξάπλες! Κάνε υπομονή όλα καλά θα πάνε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Να μην σκας καθόλου μετά θα ανεβεί,

γενικά είχα 42 και τώρα πήγα 31 με αυτή την εγκυμοσύνη ο αιματοκρίτης πέφτει και ανεβαίνει στο τέλος πάλι.

Αχ.... και που σαι ακομι.... κατουριεμαι κάθε 10 λεπτά ???

ασε που αν φτερνίστηκα κάποιες φορές .... ακράτεια ???

Καλά πας !!! Εγώ 10 είχα αλλά εχασα τώρα 1 

Λουλακι μου περαστικά !!!

αφου όλα καλά ο μπεμπαρος κάτσε κάτω το ξέρω είναι δύσκολο πολύ! Και εγώ στην κόρη μου την πρώτη από τον 7ο -8ο ήμουνα ξάπλες! Κάνε υπομονή όλα καλά θα πάνε :)

Οντως,ολα θα πανε καλα!!!Κατσε ξαπλα κ μην αγχωνεσαι!!!Εχεις κ εμας για παρεα!!!❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια τι κάνετε;; εγώ για 2 μέρες ήμουν χάλια με αναγουλες και ένιωθα κομμάτια λες και ήμουν άρρωστη... ευτυχώς πήρα λίγο τα πάνω μου γιατί δεν θα το άντεχα να ξανάρθω αναγουλες.. Η μπεμπουλα μου ευτυχώς είναι πολύ καλά.. με κλωτσάει όλη την ώρα και εγώ χαζοχαιρομαι... @Starrr και εμένα ξεκίνησαν αυτή την εβδομάδα πονακια περιόδου... Ίσως να είναι προπαρασκευαστικες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...