Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η satya είπε:

Καλό φθινόπωρο κορίτσια!!! Με το καλό όλες μας!

Καλο φθινοπωρο !!!!κοριτσι μου !!πως περασες ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλο φθινοπωρο !!!!κοριτσι μου !!πως περασες ;;;;

Πολύ ωραία ήταν! Μπάνιο, φαί, ύπνος , βόλτες! Γενικά ξεκούραση φούλ. Τώρα πίσω δουλειά μέχρι 15/10 που θα βγω σε άδεια τοκετού! Εσύ όλα καλά? Επίσης οι εξετάσεις μου (nipt,β΄επιπέδου) όλα καλά! Είναι ήρεμη η μπουμπού! Φαντάσου τις τελευταίες μέρες έχω αρχίσει να την καταλαβαίνω καθημερινά και αυτό ήρεμα πράγματα. Τώρα φαντάζομαι αργότερα θα καταλαβαίνω πολύ κλωτσίδι δεν θα την γλυτώσω!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η satya είπε:

Πολύ ωραία ήταν! Μπάνιο, φαί, ύπνος , βόλτες! Γενικά ξεκούραση φούλ. Τώρα πίσω δουλειά μέχρι 15/10 που θα βγω σε άδεια τοκετού! Εσύ όλα καλά? Επίσης οι εξετάσεις μου (nipt,β΄επιπέδου) όλα καλά! Είναι ήρεμη η μπουμπού! Φαντάσου τις τελευταίες μέρες έχω αρχίσει να την καταλαβαίνω καθημερινά και αυτό ήρεμα πράγματα. Τώρα φαντάζομαι αργότερα θα καταλαβαίνω πολύ κλωτσίδι δεν θα την γλυτώσω!?

Χαχχαχαχχα!!!Και μένα μια από τα ίδια !!!!βέβαια τώρα που την καταλαβαίνω να σου πω είμαι και πιο ήρεμη!!!Και εμείς κάναμε β επιπέδου όλα καλά !!ραντεβού τώρα στις 23/9 ...εχουμε κάναμε κ υπέρηχο καρδιάς!εγω συνεχίζω με την άδεια μου κανονικά! Και σε άδεια τοκετού βγαινω στις 15/10 με το καλό μιλήσαμε με το γιατρό και για τα διαδικαστικά με το μητέρα τιμη κ.λ.π καισαρική θα κάνω λόγω μυωπίας..και σιγα σιγα τέλος του μήνα θα ξεκινήσω με την καθαριότητα  του δωματιου και τις αγορές σιγα σιγα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Χαχχαχαχχα!!!Και μένα μια από τα ίδια !!!!βέβαια τώρα που την καταλαβαίνω να σου πω είμαι και πιο ήρεμη!!!Και εμείς κάναμε β επιπέδου όλα καλά !!ραντεβού τώρα στις 23/9 ...εχουμε κάναμε κ υπέρηχο καρδιάς!εγω συνεχίζω με την άδεια μου κανονικά! Και σε άδεια τοκετού βγαινω στις 15/10 με το καλό μιλήσαμε με το γιατρό και για τα διαδικαστικά με το μητέρα τιμη κ.λ.π καισαρική θα κάνω λόγω μυωπίας..και σιγα σιγα τέλος του μήνα θα ξεκινήσω με την καθαριότητα  του δωματιου και τις αγορές σιγα σιγα ! 

Κι εγώ έχω μυωπία, αλλά πρέπει να κάνεις βυθοσκόπηση και μια μέτρηση που την έκανα και μου είπε μπορώ να γεννήσω φυσιολογικά, γιατί να πας με καισαρική?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Χαχχαχαχχα!!!Και μένα μια από τα ίδια !!!!βέβαια τώρα που την καταλαβαίνω να σου πω είμαι και πιο ήρεμη!!!Και εμείς κάναμε β επιπέδου όλα καλά !!ραντεβού τώρα στις 23/9 ...εχουμε κάναμε κ υπέρηχο καρδιάς!εγω συνεχίζω με την άδεια μου κανονικά! Και σε άδεια τοκετού βγαινω στις 15/10 με το καλό μιλήσαμε με το γιατρό και για τα διαδικαστικά με το μητέρα τιμη κ.λ.π καισαρική θα κάνω λόγω μυωπίας..και σιγα σιγα τέλος του μήνα θα ξεκινήσω με την καθαριότητα  του δωματιου και τις αγορές σιγα σιγα ! 

Πήρα από το Λητώ κούνια/ αλλαξιέρα και καρότσι διότι είχαν πολύ καλές εκπτώσεις μέχρι τέλος Αυγούστου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η satya είπε:

Κι εγώ έχω μυωπία, αλλά πρέπει να κάνεις βυθοσκόπηση και μια μέτρηση που την έκανα και μου είπε μπορώ να γεννήσω φυσιολογικά, γιατί να πας με καισαρική?

Έχω υψηλή μυωπία!!πάνω από 12 οπότε δεν θέλω να ζοριστω έχω πάθει ήδη μια φορά αποκόλληση...μεγια τα πράγματα!!!!!!!!καλορίζικα να τα χαρείτε με το μωράκι σας !!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Έχω υψηλή μυωπία!!πάνω από 12 οπότε δεν θέλω να ζοριστω έχω πάθει ήδη μια φορά αποκόλληση...μεγια τα πράγματα!!!!!!!!καλορίζικα να τα χαρείτε με το μωράκι σας !!!????

Ναι κατάλαβα έχεις όντως πάρα πολύ! Σε ευχαριστώ πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η satya είπε:

Κι εγώ έχω μυωπία, αλλά πρέπει να κάνεις βυθοσκόπηση και μια μέτρηση που την έκανα και μου είπε μπορώ να γεννήσω φυσιολογικά, γιατί να πας με καισαρική?

Κ εγώ το ίδιο θα κάνω. Έκλεισα ραντεβού την άλλη εβδομάδα... Εγώ βγαίνω σε άδεια 26/09??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/9/2019 at 10:02 ΜΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Να ζήσετε!!πόσα χρόνια?????

ευχαριστούμε πολύ!!! 1 χρόνο παντρεμένοι... 12 χρόνια μαζί!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου... τι κάνετε; εγώ σήμερα νιώθω πολύ κουρασμένη..??? θέλω να κάτσω σπίτι και να μην κάνω τίποτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου... τι κάνετε; εγώ σήμερα νιώθω πολύ κουρασμένη..??? θέλω να κάτσω σπίτι και να μην κάνω τίποτα!!

Καλημέρα και σε σένα !!!Εγώ προχθές το ένιωθα αυτό !!!πιες χυμο πορτοκάλι !!θα σου κάνει καλό και κάτσε σπιτακι σου να ξεκουραστείς !!!πήγες για καμπύλη τελικά?Εγώ μάλλον η Παρασκευή η Τρίτη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλημέρα και σε σένα !!!Εγώ προχθές το ένιωθα αυτό !!!πιες χυμο πορτοκάλι !!θα σου κάνει καλό και κάτσε σπιτακι σου να ξεκουραστείς !!!πήγες για καμπύλη τελικά?Εγώ μάλλον η Παρασκευή η Τρίτη 

Δευτέρα στις 16/9 θα παω για καμπύλη, αιματολογικές έκανα και αιμοσφαιρίνη και αιματοκριτης έπεσαν κι άλλο.. μου αύξησε τη δόση στο σίδηρο και μου πε θα το παρακολουθούμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Δευτέρα στις 16/9 θα παω για καμπύλη, αιματολογικές έκανα και αιμοσφαιρίνη και αιματοκριτης έπεσαν κι άλλο.. μου αύξησε τη δόση στο σίδηρο και μου πε θα το παρακολουθούμε 

Ποσο είχε  φτάσει ο αιματοκρίτης σου κοπελα μου ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γλυκά καλησπέρα κ καλή εβδομάδα και καλό μήνα! 

Ξεκιναει από την ερχόμενη εβδομαδα η εβδομάδα του ψάξε βρες τα πράγματα της πρώτης κορης να δεις τι χρειαζεσε να το καλύψεις 

αδειασε ντουλάπες γέμισε ντουλάπες βγάλε βάλε ???

στην πρώτη ήταν όλα ευκολα.... 

καλο μας φθινόπωρο λοιπόν και καλή μας προετοιμασία για τον ερχομό των νέων μας μελων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ποσο είχε  φτάσει ο αιματοκρίτης σου κοπελα μου ??

αιματοκρίτης 32 και αιμοσφαιρίνη 9 έχω το στίγμα οπότε όλα τα αιματολογικά μου είναι χάλια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Κοριτσια μου γλυκά καλησπέρα κ καλή εβδομάδα και καλό μήνα! 

Ξεκιναει από την ερχόμενη εβδομαδα η εβδομάδα του ψάξε βρες τα πράγματα της πρώτης κορης να δεις τι χρειαζεσε να το καλύψεις 

αδειασε ντουλάπες γέμισε ντουλάπες βγάλε βάλε ???

στην πρώτη ήταν όλα ευκολα.... 

καλο μας φθινόπωρο λοιπόν και καλή μας προετοιμασία για τον ερχομό των νέων μας μελων

και εγώ στο ίδιο μουντ είμαι... μου δώσε η αδερφή μου τα ρουχαλάκια όλα της ανιψιά μου και τώρα θέλουν ξεκαθάρισμα και πλύσιμο... να δω και πως θα τα τακτοποιήσουμε στην κρεβατοκάμαρα όλα γιατί δεν έχω έξτρα δωμάτιο για το μωρό.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Κοριτσια μου γλυκά καλησπέρα κ καλή εβδομάδα και καλό μήνα! 

Ξεκιναει από την ερχόμενη εβδομαδα η εβδομάδα του ψάξε βρες τα πράγματα της πρώτης κορης να δεις τι χρειαζεσε να το καλύψεις 

αδειασε ντουλάπες γέμισε ντουλάπες βγάλε βάλε ???

στην πρώτη ήταν όλα ευκολα.... 

καλο μας φθινόπωρο λοιπόν και καλή μας προετοιμασία για τον ερχομό των νέων μας μελων

Κ εμείς μια από τα ίδια.... Τα πακετάρω κ τα στέλνω στο σπίτι της μαμάς... Τι να κάνω...... Δεν θα χωρέσουμε αλλιώς.... Είναι μικρό το σπίτι μας.!!!! Πήραμε κ μια μικρή ντουλάπα για το μωρό..... Κ τώρα τα χω βάλει όλα μέσα..... Μέχρι να τα πλύνω να τα τακτοποιήσω.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κ εμείς μια από τα ίδια.... Τα πακετάρω κ τα στέλνω στο σπίτι της μαμάς... Τι να κάνω...... Δεν θα χωρέσουμε αλλιώς.... Είναι μικρό το σπίτι μας.!!!! Πήραμε κ μια μικρή ντουλάπα για το μωρό..... Κ τώρα τα χω βάλει όλα μέσα..... Μέχρι να τα πλύνω να τα τακτοποιήσω.... 

Κοριτσια καλημερα,τι κανετε?Ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!Να σας πω με το θεμα της συχνοουριας πως τα πατε?Εγω καθε μια ωρα θελω τουαλετα κ νιωθω βαρος χαμηλα κ οταν παω μου περναει κ ξελαφρωνω.Τι μαρτυριο ειναι αυτο??Εγω μπηκα σημερα  στην 26 εβδομαδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Κοριτσια καλημερα,τι κανετε?Ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!Να σας πω με το θεμα της συχνοουριας πως τα πατε?Εγω καθε μια ωρα θελω τουαλετα κ νιωθω βαρος χαμηλα κ οταν παω μου περναει κ ξελαφρωνω.Τι μαρτυριο ειναι αυτο??Εγω μπηκα σημερα  στην 26 εβδομαδα!!!

Καλημέρα και από μένα..Εγώ ειμαι 24 και 1 ημ.μπορώ να πω πως πάω λίγο καλύτερα με τη συχνοουρία,αλλά είναι μέρες που με πιάνει συχνά και επιτακτική ανάγκη να πάω.Καλά για το βράδυ είναι στάνταρ οτι θα σηκωθώ 2 φορές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Κοριτσια καλημερα,τι κανετε?Ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!Να σας πω με το θεμα της συχνοουριας πως τα πατε?Εγω καθε μια ωρα θελω τουαλετα κ νιωθω βαρος χαμηλα κ οταν παω μου περναει κ ξελαφρωνω.Τι μαρτυριο ειναι αυτο??Εγω μπηκα σημερα  στην 26 εβδομαδα!!!

Άστα κ θα χειροτέρεψει..εγω έχω επισκεφτεί ότι δημόσια τουαλέτα υπάρχει..... Δε μπορείς να φανταστείς ??? εγώ διανύω τη30η εβδομάδα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Άστα κ θα χειροτέρεψει..εγω έχω επισκεφτεί ότι δημόσια τουαλέτα υπάρχει..... Δε μπορείς να φανταστείς ??? εγώ διανύω τη30η εβδομάδα. 

αστα,δλδ δεν ειμαι για πουθενα!!!Εδω εχτες πηγα σινεμα κ βγηκα τρειςφορες για τουαλετα.Ενιωθα πολυ πιεση στην κυστη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

αστα,δλδ δεν ειμαι για πουθενα!!!Εδω εχτες πηγα σινεμα κ βγηκα τρειςφορες για τουαλετα.Ενιωθα πολυ πιεση στην κυστη!!

Ωχ κ θέλω να πάω κ εγώ αύριο. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ωχ κ θέλω να πάω κ εγώ αύριο. ???

Για πείτε ταινιούλα!!!!??????????????????????????????????χ

αχχχΧχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Για πείτε ταινιούλα!!!!??????????????????????????????????χ

αχχχΧχχχχ

Το fast and the furious.. Ετσι λέμε... Να συνηθίζει ο μπέμπης στους ήχους των αυτοκινήτων!!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...