Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 22 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Aν χρειαστεί παίρνεις και 2ή γνώμη . Πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα του αίματος?

Λογικα σε καμμμια δεκαρια μερες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 36 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Κοριτσια καλημερα,τι κανετε?Εχει κανει καμμια απο εσας υπερηχο καρδιας εμβρυου?Μου την προτεινε ο γιατρος?Ακουω γνωμες!!

Εγώ έκανα προχθές κοιτάνε με απόλυτη ακρίβεια την καρδιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Εγώ έκανα προχθές κοιτάνε με απόλυτη ακρίβεια την καρδιά 

Εγω θα κανω αυριο!!!β επεπεδου εκανες?Δεν βρηκαμε κατι στην β επεπεδου αλλα ο γιατρος μου θελει να την κανω.Τι λες εσυ?Ποσο κραρησε η εξεταση κ ποσο σου πηραν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Εγώ έκανα προχθές κοιτάνε με απόλυτη ακρίβεια την καρδιά 

Εμένα ο γιατρός μ δεν μ έχει αναφέρει κάτι ρε κορίτσια... Ενώ έκανα αρχές του μήνα β επιπέδου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Λουλακι είπε:

Εμένα ο γιατρός μ δεν μ έχει αναφέρει κάτι ρε κορίτσια... Ενώ έκανα αρχές του μήνα β επιπέδου 

Κ εγω γι αυτο ρωταω να ακουσω γνωμες!!!Εγω τον ρωτησα κ μου λεει να την κανουμε,κακο δεν ειναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Κ εγω γι αυτο ρωταω να ακουσω γνωμες!!!Εγω τον ρωτησα κ μου λεει να την κανουμε,κακο δεν ειναι!!!

Και πόσο κοστίζει να μας πουν... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Λουλακι είπε:

Και πόσο κοστίζει να μας πουν... 

Εγώ πλήρωσα 100 ευρώ Δεν είναι υποχρεωτική αλλά καλό είναι να την κάνετε !!!Όλα καλά και εγώ με β επιπέδου 602 γραμμχχαχαχαα!!!???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Εγώ πλήρωσα 100 ευρώ Δεν είναι υποχρεωτική αλλά καλό είναι να την κάνετε !!!Όλα καλά και εγώ με β επιπέδου 602 γραμμχχαχαχαα!!!???????????

Μπραβο κοριτσι μου,μεγαλωσε το μωρακι!!!!Εμενα ηταν την δευτερα 780 γραμμαρια!!!Μηπως ειναι πολυ μεγαλος???Θα την κανω αυριο κ εγω κ θα σας πω.Αγχωνομαι μην μου βρουν τπτ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Μπραβο κοριτσι μου,μεγαλωσε το μωρακι!!!!Εμενα ηταν την δευτερα 780 γραμμαρια!!!Μηπως ειναι πολυ μεγαλος???Θα την κανω αυριο κ εγω κ θα σας πω.Αγχωνομαι μην μου βρουν τπτ!!

Πόση διαφορά ε χουμε !!!!εγω σήμερα μπήκα 24η

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

εγω ειμαι 24 κ 3!!!

Μπράβο ρε κοριτσάκι μου καλά αποτελέσματα !!!!έκλεισες doppler ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Μπράβο ρε κοριτσάκι μου καλά αποτελέσματα !!!!έκλεισες doppler 

Οχι δεν εκλεισα.Σε ποια εβδομαδα γινεται αυτη η εξεταση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Οχι δεν εκλεισα.Σε ποια εβδομαδα γινεται αυτη η εξεταση?

Από 34 ούτε εγω σε κάνα μήνα !!!!είναι και αυτή στον προγεννητικο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kορίτσια καλησπέρα,κάνεμα β επιπέδου σήμερα,όλες οι μετρήσεις ήταν τέλειες,η μπεμπούλα μας 546 γραμμάρια,μας βρήκαν ένα κομβίο στην καρδούλα αλλά μου είπαν να μην ανησυχώ καθόλου κ ότι συνήθως υποχωρεί μέχρι να γεννηθεί το μωρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Kορίτσια καλησπέρα,κάνεμα β επιπέδου σήμερα,όλες οι μετρήσεις ήταν τέλειες,η μπεμπούλα μας 546 γραμμάρια,μας βρήκαν ένα κομβίο στην καρδούλα αλλά μου είπαν να μην ανησυχώ καθόλου κ ότι συνήθως υποχωρεί μέχρι να γεννηθεί το μωρό!

Έτσι είναι κοπέλα μου αν δεν υπάρχει άλλο εύρυμα νωρίτερα δεν ανησυχούν και στις δυο εγκυμοσύνες είχα 

μου συζητάγαμε προχθές με το γιατρό μου και είπε ότι μόνο αν έχουν αλλά ευρήματα το κοιτάνε και πως μέχρι το Doppler μπορεί να μην υπάρχει καν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Έτσι είναι κοπέλα μου αν δεν υπάρχει άλλο εύρυμα νωρίτερα δεν ανησυχούν και στις δυο εγκυμοσύνες είχα 

μου συζητάγαμε προχθές με το γιατρό μου και είπε ότι μόνο αν έχουν αλλά ευρήματα το κοιτάνε και πως μέχρι το Doppler μπορεί να μην υπάρχει καν

Επειδή εγώ είχα κάνει κ nipt προληπτικά μου είπε να μην ανησυχώ. Διαβάζω ότι σε πολλά μωράκια το βρίσκουν. Σε σένα είχε κ στα 2 σ παιδακια και έφυγε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Επειδή εγώ είχα κάνει κ nipt προληπτικά μου είπε να μην ανησυχώ. Διαβάζω ότι σε πολλά μωράκια το βρίσκουν. Σε σένα είχε κ στα 2 σ παιδακια και έφυγε; 

Στην πρώτη ναι στο δεύτερο θα δούμε στο ντοπλερ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Στην πρώτη ναι στο δεύτερο θα δούμε στο ντοπλερ

Άντε να φύγει κι αυτό να εισαι πιο ησυχη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι κανετε,ολα καλα???Εγω εκανα σημερα τον υπερηχο καρδιας εμβρυου,ειμαι 24 κ ημερων.Ολα καλα μου ειπε η γιατρος,ολα ειναι απολυτως φυσιολογικα.Μιση ωρα καναμε κ μου πηρε 80 ευρω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Κοριτσια τι κανετε,ολα καλα???Εγω εκανα σημερα τον υπερηχο καρδιας εμβρυου,ειμαι 24 κ ημερων.Ολα καλα μου ειπε η γιατρος,ολα ειναι απολυτως φυσιολογικα.Μιση ωρα καναμε κ μου πηρε 80 ευρω!!!

Μπράβο κοριτσάκι!!!Όλα καλά με την καρδούλα του μωρού λοιπόν !!!άντε πάει και αυτό !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάρες??εγώ σήμερα έκανα την καμπύλη!Δευτέρα θα βγούνε τα αποτελέσματα!κάναμε και άλλα ψώνια στην μπεμπούλααα!!κουβερτούλες,πετσετούλες,ρουχαλάκιααα χαμος!!???καλό ΣΚ σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Τι κάνετε κοριτσάρες??εγώ σήμερα έκανα την καμπύλη!Δευτέρα θα βγούνε τα αποτελέσματα!κάναμε και άλλα ψώνια στην μπεμπούλααα!!κουβερτούλες,πετσετούλες,ρουχαλάκιααα χαμος!!???καλό ΣΚ σε όλες!!!

Καλά αποτελέσματα κοριτσάκι μου!!!!?????μεγιεςμεγιες !!!τα καινούργια πραγματάκια !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλά αποτελέσματα κοριτσάκι μου!!!!?????μεγιεςμεγιες !!!τα καινούργια πραγματάκια !!!!

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!!???εσύ κοριτσάκι μου έκανες τη β επιπέδου???όλα καλά?συγγνωμη αν το έγραψες κάπου και δεν το πρόσεξααα!για πεςςςς ολα οκ με την μπουμπούκα σου???πάντως και εγώ πολλές φορες τη νιωθω να με βαράει ψηλά στο στομάχι κοντά!!χχααχ ανεβαίνουνε και ψηλά τα ζουζουνάκια μας μωε μωεεε❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!!???εσύ κοριτσάκι μου έκανες τη β επιπέδου???όλα καλά?συγγνωμη αν το έγραψες κάπου και δεν το πρόσεξααα!για πεςςςς ολα οκ με την μπουμπούκα σου???πάντως και εγώ πολλές φορες τη νιωθω να με βαράει ψηλά στο στομάχι κοντά!!χχααχ ανεβαίνουνε και ψηλά τα ζουζουνάκια μας μωε μωεεε❤❤❤

Nαι όλα πολύ καλά !!!602 γρ.ειναι το μικρακι μου !!!!????και είχε τα πόδια στο στομάχι μου χαχχαχ ο γιατρός μου είπε ότι γυρνάνε αυτές τις εβδομάδες σε τακτά χρονικά διαστήματα!!!!?????είδε και τράχηλο όλα μια χαρά !!!!πάντως ρεεεεε είναι ένα θαύμα όλο πως από τόσο μικρά μεγαλώνουν !!!!υπέροχο καθημερινά με κλωτσάει πλέον και πραγματικά δεν θέλω να με ενοχλεί κανεις χαχαχαχαχαχα θέλω απομόνωση να μπορώ να παρακολουθώ τις κινήσεις της °°°°♤♡♡♡♡μέσα στην επόμενη εβδομάδα θα κοιτάξουμε για κούνια στρώμα και ανωστρωμα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Κοριτσια τι κανετε,ολα καλα???Εγω εκανα σημερα τον υπερηχο καρδιας εμβρυου,ειμαι 24 κ ημερων.Ολα καλα μου ειπε η γιατρος,ολα ειναι απολυτως φυσιολογικα.Μιση ωρα καναμε κ μου πηρε 80 ευρω!!!

Τον υπέρηχο τον κάνει ο κλασικός καρδιολόγος;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...