Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η γιωτα22 είπε:

Καλημερα @μπεμπελουκα.Κ εμενα το παιδι μου εχει ανεβει στο στομαχι,και ολη την ωρα στριφογυρναει κ με κλωτσαει.Οσον αφορα το αλλο θεμα,πηγα παλι στον γιατρο,τα ειδαμε ολα παλι απο την αρχη,κεφαλι,στομαχι,ουροδοχο κυστη,αυχενικη πτυχη,ρινικο οστο ολα ηταν μια χαρα,δεν μου βρισκει κατι.Το αμνιακο παραμενει αυξημενο.Επισης μιλησα με την ενδοκρινολογο μου για το ζαχαρο,κ δεν βλεπει να υπαρχει καποιο προβλημα.Θα ζητησω μονη μου επαναληπτικη καμπυλη κ τον σεπτεμβριο.

Καλημέρα όλα καλά λοιπόν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλημέρα όλα καλά λοιπόν!!

Απλα παρακολουθουμε το αμνιακο υγρο κ βλεπουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Απλα παρακολουθουμε το αμνιακο υγρο κ βλεπουμε!!!

Aν χρειαστεί παίρνεις και 2ή γνώμη . Πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα του αίματος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/8/2019 at 11:11 ΜΜ, ο/η Λουλακι είπε:

Καλησπέρα σας... Εγώ παραλία όχι κ πολύ φέτος.. Με τ καλό ν σ έρθει τ κοριτσάκι σ... Με έναν πόνο... ??

Σ ευχαριστώ πολύ γλυκια μου!και εσένα με το καλοοοοο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Βράδυ ευτυχώς δεν με ξυπνάει ούτε με ενοχλεί. Βασικά δεν το καταλαβαίνω..... Κ εγώ στο 4-5ο μήνα την πάτησα.... Κ έτρωγα μόνο φρούτα κ λαχανικά δεν μ άρεσε τίποτα άλλο!!! Τώρα είμαι 28η εβδομάδα!!!.... Κ από χθες ξεκίνησα κ προγεστερόνη γιατί ξεκίνησαν κ οι συσπασουλες...... Το Σάββατο έχω γιατρό!!!. Να δούμε τι γίνεται... 

Τι συσπασεις..Τι νιωθεις;;;τι ακριβώς νιωθεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Τι συσπασεις..Τι νιωθεις;;;τι ακριβώς νιωθεις;;

Σφίγγει όλη η μήτρα σα κόμπος. Κ πονάω ταυτόχρονα χαμηλά όπως πειρμενα περίοδο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/8/2019 at 6:46 ΜΜ, ο/η Λουλακι είπε:

Εγώ είμαι με ΠΗΤ 18 ΔΕΚΈΜΒΡΗ.. μα ο γιατρός μου μ είπε ότι θ γεννήσω σίγουρα πιο νωρίς... Δν μ ανεβαίνει δυστυχώς ο πλακούντας... Στις αρχές της εγκυμοσύνης έλεγα.. Έχω ακόμη καιρό να τα σκεφτώ αυτά.. Μα τώρα σιγά σιγά φτάνει ο καιρός..... @Maroulli ποιος γιατρός σε παρακολουθεί? 

Να μην αγχώνεσαι με τον πλακούντα κι εμένα τα ίδια μου έλεγαν ότι είναι παρά πολύ χαμηλά. Η αλήθεια είναι ότι ζορίστηκα λίγο γιατί με την κόρη μου που είναι 17 μηνων τώρα δεν ήταν και ότι πιο εύκολο να μην την σηκώνω κ να μην σκύβω και όλα τώρα έστρωσαν.

δοξα το θεό και πάμε μια χαρά το μόνο δύσκολο πλέον για εμένα είναι οι αντιπηκτικές.

απλα χαλάρωσε συνήθως ανεβαίνει εμένα είδαμε ότι ανέβηκε 4 μέρες πριν την Β επιπέδου. 

στις On 21/8/2019 at 7:16 ΜΜ, ο/η Λουλακι είπε:

Αντε με τ καλό κορίτσι μου... Να σ πάνε όλα καλά... ❤️❤️ Εντωμεταξυ κάτι άσχετο.. Για τ επίδομα π είπε ο Μητσοτάκης γνωρίζει καμμια κάτι?? 

Αυτός ο Μητσοτάκης μας έκαψε μου φαίνεται. Απ ότι άκουσα όσες γεννήσουν από 1-1-2020 θα πάρουν δωράκι :(

στις On 21/8/2019 at 7:17 ΜΜ, ο/η Starrr είπε:

Εγώ είμαι η αναίσθητη της παρέας???? ????

Αστεράκι μ και εγώ ήμουν έτσι στην πρώτη να σου πω ???

προετοιμασμενη και κουλ βεβαια όταν εποιασαν οι πόνοι ψιλοφρικαρα αλλά όλα καλά! 

Τωρα μπορώ να πω ότι είμαι πιο αγχωμένη από τη πρώτη εγκυμοσύνη ???

@Λουλακι μου να μην αγχωνεσε για την λίστα ζητά από το νοσοκομείο Νάσου δώσουν συνήθως εκεί σου λενε τι θα χρειαστείς γιατί το κάθε νοσοκομείο έχει άλλες ανάγκες. Πχ εδώ που θα γεννήσω εγώ τα Κίνα ρούχα που ζητάνε είναι της εξόδου τα αλλά στα παρέχουν (αν κ ιδιωτικό)

οσο για τις πυτζαμουλες θα σύστηνα Νυχτικό, κ να ρωτήσετε διότι εκεί που γέννησα εγώ αν και Μάρτιος εκσκαγες ηθελες καλοκαιρινό.

@Μπεμπελουκα μου θα σου ανεβάσω ένα ποστ με φωτογραφίες να παρεις μια ιδεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Να μην αγχώνεσαι με τον πλακούντα κι εμένα τα ίδια μου έλεγαν ότι είναι παρά πολύ χαμηλά. Η αλήθεια είναι ότι ζορίστηκα λίγο γιατί με την κόρη μου που είναι 17 μηνων τώρα δεν ήταν και ότι πιο εύκολο να μην την σηκώνω κ να μην σκύβω και όλα τώρα έστρωσαν.

δοξα το θεό και πάμε μια χαρά το μόνο δύσκολο πλέον για εμένα είναι οι αντιπηκτικές.

απλα χαλάρωσε συνήθως ανεβαίνει εμένα είδαμε ότι ανέβηκε 4 μέρες πριν την Β επιπέδου. 

Αυτός ο Μητσοτάκης μας έκαψε μου φαίνεται. Απ ότι άκουσα όσες γεννήσουν από 1-1-2020 θα πάρουν δωράκι :(

Αστεράκι μ και εγώ ήμουν έτσι στην πρώτη να σου πω ???

προετοιμασμενη και κουλ βεβαια όταν εποιασαν οι πόνοι ψιλοφρικαρα αλλά όλα καλά! 

Τωρα μπορώ να πω ότι είμαι πιο αγχωμένη από τη πρώτη εγκυμοσύνη ???

@Λουλακι μου να μην αγχωνεσε για την λίστα ζητά από το νοσοκομείο Νάσου δώσουν συνήθως εκεί σου λενε τι θα χρειαστείς γιατί το κάθε νοσοκομείο έχει άλλες ανάγκες. Πχ εδώ που θα γεννήσω εγώ τα Κίνα ρούχα που ζητάνε είναι της εξόδου τα αλλά στα παρέχουν (αν κ ιδιωτικό)

οσο για τις πυτζαμουλες θα σύστηνα Νυχτικό, κ να ρωτήσετε διότι εκεί που γέννησα εγώ αν και Μάρτιος εκσκαγες ηθελες καλοκαιρινό.

@Μπεμπελουκα μου θα σου ανεβάσω ένα ποστ με φωτογραφίες να παρεις μια ιδεα

@netspiritΠω πω σοβαρά??  Ελπίζαμε να τ πάρουμε γαμωτο.. Μπυζαμες πήρα τλκ γτ μ τ νυχτικο Δεκέμβριο θα κρυωνω... Σήμερα.. Και ήταν να πάρω την λίστα αλλά πάλι ξέχασα... Ακόμη χαμηλός είναι ο τραχηλος μ. Κ έχω κ χαμηλά κάποια έντονα πονακια ενώ έκανα β επιπέδου 2 αυγουστου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Λουλακι είπε:

@netspiritΠω πω σοβαρά??  Ελπίζαμε να τ πάρουμε γαμωτο.. Μπυζαμες πήρα τλκ γτ μ τ νυχτικο Δεκέμβριο θα κρυωνω... Σήμερα.. Και ήταν να πάρω την λίστα αλλά πάλι ξέχασα... Ακόμη χαμηλός είναι ο τραχηλος μ. Κ έχω κ χαμηλά κάποια έντονα πονακια ενώ έκανα β επιπέδου 2 αυγουστου

Ο τράχηλος ή ο πλακουντας είναι χαμηλά; 

Δεν πειράζει ότι πήρες πήρες απλά εχε κ κάτι πιο ελαφρύ γιατί συνήθως στα μιευτηριο σκας από τη ζεστη :)

επισης μια πιο πρόχειρη νυχτικιά για τον τοκετό να έχεις και εσώρουχα ή μιας χρήσεως η μεγάλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπεμπελουκα μου εύχομαι απλ να σας δώσω μια ιδέα :)

οι φωτογραφίες που ανεβάζω είναι ενδεικτικές 

σχετικα με τις πάνες που αναφέρω γράφε ύφασμα φανέλα παιδικό και παρε με το μέτρο και ζητά να σου τις κόψουν και ράψουν στο μέγεθος του πορτ μπεμπέ σου η τετράγωνες για να γίνουν αργότερα και σεντονακια

 

11A97E82-4DD0-497C-9A85-FA844E046E5F.thumb.jpeg.11eb8556b36cf09e932440433c33a98b.jpeg

637D6B20-0D02-4559-9919-A75185AC87F3.jpeg

C61F3603-D848-4BE1-9C13-EE5F724BF7BF.jpeg

A7BC3DD3-B58C-4BCC-9553-9BD483BDC1D0.jpeg

E00897A9-80A8-429D-B5B2-316A3446D83E.jpeg

66239955-3AC2-4F93-BF19-9FFEBE9F044E.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η netspirit είπε:

Ο τράχηλος ή ο πλακουντας είναι χαμηλά; 

Δεν πειράζει ότι πήρες πήρες απλά εχε κ κάτι πιο ελαφρύ γιατί συνήθως στα μιευτηριο σκας από τη ζεστη :)

επισης μια πιο πρόχειρη νυχτικιά για τον τοκετό να έχεις και εσώρουχα ή μιας χρήσεως η μεγάλα 

Ο πλακούντας.. Ο τραχηλος μ απ ότι μ είπε δν είναι πολύ ανοιχτός... Θα πάρω φυσικά για τν μέρα τ τοκετού μια νυχτικια... Για τις άλλες δύο μέρες πήρα Μπυζαμες.. Βλέπεις υπάρχει και μεγάλο σόι και είναι και τ πρώτο εγγόνι δισέγγονο και τα λοιπά... Εσώρουχα πήρα αρκετά μεγάλα.. Και μην με κορόιδεψε τε.. Πήρα κ πάνες βρακάκι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Λουλακι είπε:

Ο πλακούντας.. Ο τραχηλος μ απ ότι μ είπε δν είναι πολύ ανοιχτός... Θα πάρω φυσικά για τν μέρα τ τοκετού μια νυχτικια... Για τις άλλες δύο μέρες πήρα Μπυζαμες.. Βλέπεις υπάρχει και μεγάλο σόι και είναι και τ πρώτο εγγόνι δισέγγονο και τα λοιπά... Εσώρουχα πήρα αρκετά μεγάλα.. Και μην με κορόιδεψε τε.. Πήρα κ πάνες βρακάκι... 

Μην σκας με τον πλακούντα ίσως ανεβεί ίσως κι όχι ας είναι καλ το μωρό και εσυ και όλα θα γίνουν. 

Απλα ίσως χρειαστεί καισαρική αν δεν ανεβεί 

έχε και καμία νυχτικια βολικά μην την χρειαστείς γτ ίσως την χρειαστείς.

καλα έκανες κ πήρες μεγάλα εσώρουχα, σχετικά με τις πάνες (γιατί να σε κοροϊδέψουμε) απλά δεν θα βολέψουν γιατί αν γεννήσεις φυσιολογικά θα έχεις ράμματα και θα πρέπει να πλένεσε αρκετές φορές όποτε βάλε βγάλε δεν θα βολέψουν. Να μην νιώθεις άσχημα να δεις εσυ να νιώσεις καλά εγώ στον πρώτο τοκετό μου μπήκα με στο βαλίτσες ???

οσο για το πρώτο παιδί στο σόι σε λυπαμε!!! ???

μια πέσουν όλοι πάνω του, θα στο χαλάσουν το παιδί και θα το κακομαθουν!!! Άσε που μπορεί και να στο απαγάγουν !!! ???

λιγο πλάκα δεν θα μας βλάψει :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η netspirit είπε:

@Μπεμπελουκα μου εύχομαι απλ να σας δώσω μια ιδέα :)

οι φωτογραφίες που ανεβάζω είναι ενδεικτικές 

σχετικα με τις πάνες που αναφέρω γράφε ύφασμα φανέλα παιδικό και παρε με το μέτρο και ζητά να σου τις κόψουν και ράψουν στο μέγεθος του πορτ μπεμπέ σου η τετράγωνες για να γίνουν αργότερα και σεντονακια

 

11A97E82-4DD0-497C-9A85-FA844E046E5F.thumb.jpeg.11eb8556b36cf09e932440433c33a98b.jpeg

637D6B20-0D02-4559-9919-A75185AC87F3.jpeg

C61F3603-D848-4BE1-9C13-EE5F724BF7BF.jpeg

A7BC3DD3-B58C-4BCC-9553-9BD483BDC1D0.jpeg

E00897A9-80A8-429D-B5B2-316A3446D83E.jpeg

66239955-3AC2-4F93-BF19-9FFEBE9F044E.jpeg

Αυτό είναι υπνοσακος?καλά όλα τέλεια!Και οι πετσετουλες παλαμαικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η netspirit είπε:

Μην σκας με τον πλακούντα ίσως ανεβεί ίσως κι όχι ας είναι καλ το μωρό και εσυ και όλα θα γίνουν. 

Απλα ίσως χρειαστεί καισαρική αν δεν ανεβεί 

έχε και καμία νυχτικια βολικά μην την χρειαστείς γτ ίσως την χρειαστείς.

καλα έκανες κ πήρες μεγάλα εσώρουχα, σχετικά με τις πάνες (γιατί να σε κοροϊδέψουμε) απλά δεν θα βολέψουν γιατί αν γεννήσεις φυσιολογικά θα έχεις ράμματα και θα πρέπει να πλένεσε αρκετές φορές όποτε βάλε βγάλε δεν θα βολέψουν. Να μην νιώθεις άσχημα να δεις εσυ να νιώσεις καλά εγώ στον πρώτο τοκετό μου μπήκα με στο βαλίτσες ???

οσο για το πρώτο παιδί στο σόι σε λυπαμε!!! ???

μια πέσουν όλοι πάνω του, θα στο χαλάσουν το παιδί και θα το κακομαθουν!!! Άσε που μπορεί και να στο απαγάγουν !!! ???

λιγο πλάκα δεν θα μας βλάψει :)

Τι λέτε βρε κορίτσια !!μπα σε καλό σας να μας μπει και να μας βγει χαχααχχααχαχαχαχχ??? @netspirit καταλαβα όταν είναι το 1ο έχουμε επιδρομη♤♡♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Αυτό είναι υπνοσακος?καλά όλα τέλεια!Και οι πετσετουλες παλαμαικη

Ναι αλλά την έβαλα μετά τον 6ο μήνα γτ όταν γεννήθηκε Μάρτιο τη είχα φασκιωμενη και ήτανε ήσυχη μετά ζωηρεψε :)

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Τι λέτε βρε κορίτσια !!μπα σε καλό σας να μας μπει και να μας βγει χαχααχχααχαχαχαχχ??? @netspirit καταλαβα όταν είναι το 1ο έχουμε επιδρομη♤♡♡

Ω ναι!!! Επιδρομή δε λες τίποτα !!!

ειδικα από την μαμά της μητέρας που έχει το περισσότερο  θάρρος κ αρχίζει τις οδηγίες χρήσεως του βρέφους ???

ευτυχως εμένα ήτανε το τρίτο στη σειρά της οικογένειας μου κ την ψιλογλυτωσα από εκεί πλευρά. Επισησ  τυχερή ημουν που Ειμαι μακρυά τους γιατί κ τα ψέμματα καλή η βοήθεια αλλά μόνη μου έμαθα και με έμαθε η μικρή κι ήτανε ήρεμη. Ούτε κούνημα ούτε αγκαλιές έμαθε και μέχρι που περπάτησε παιδί είχα παιδί δεν καταλάβαινα :)

ενω όσες φίλες μου είχαν μαμάδες κι πεθερές ναι μεν είχαν βοήθεια αλλά ζορίστηκαν αργότερα που κακομαθανε τα μωρά σε αγκαλιές και κουνηματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Μην σκας με τον πλακούντα ίσως ανεβεί ίσως κι όχι ας είναι καλ το μωρό και εσυ και όλα θα γίνουν. 

Απλα ίσως χρειαστεί καισαρική αν δεν ανεβεί 

έχε και καμία νυχτικια βολικά μην την χρειαστείς γτ ίσως την χρειαστείς.

καλα έκανες κ πήρες μεγάλα εσώρουχα, σχετικά με τις πάνες (γιατί να σε κοροϊδέψουμε) απλά δεν θα βολέψουν γιατί αν γεννήσεις φυσιολογικά θα έχεις ράμματα και θα πρέπει να πλένεσε αρκετές φορές όποτε βάλε βγάλε δεν θα βολέψουν. Να μην νιώθεις άσχημα να δεις εσυ να νιώσεις καλά εγώ στον πρώτο τοκετό μου μπήκα με στο βαλίτσες ???

οσο για το πρώτο παιδί στο σόι σε λυπαμε!!! ???

μια πέσουν όλοι πάνω του, θα στο χαλάσουν το παιδί και θα το κακομαθουν!!! Άσε που μπορεί και να στο απαγάγουν !!! ???

λιγο πλάκα δεν θα μας βλάψει :)

Χαχαχαχα... Η ειρωνεία είναι πως μου το λένε ήδη... ?? Θα το κακό μάθουμε θα θα θα... Με πιάνει λίγο τρόμος... Α ναι??? Δεν ξέρω έλεγα πάνω  από την Πάνα να βάλω σερβιέτα γτ μ είπαν ότι θα έχω πολύ αίμα... Η πλάκα μας χρειάζεται που και που... Με τόσο άγχος.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marzou είπε:

πιστευω καλα ειναι σαν κιλα.. δεν ειναι υπερβολικα!! καλο θα ηταν να ειχαμε παρει πιο λιγα...χαχαχχα...

 

Πρέπει να προσέξουμε λίγο γιατί στο τέλος μπορεί να μπαίνουν πολύ πιο ευκολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Λουλακι είπε:

Χαχαχαχα... Η ειρωνεία είναι πως μου το λένε ήδη... ?? Θα το κακό μάθουμε θα θα θα... Με πιάνει λίγο τρόμος... Α ναι??? Δεν ξέρω έλεγα πάνω  από την Πάνα να βάλω σερβιέτα γτ μ είπαν ότι θα έχω πολύ αίμα... Η πλάκα μας χρειάζεται που και που... Με τόσο άγχος.. 

Απλά μεγάλες σερβιέτες όχι τις κανονικές της ακράτειας μια χαρά είχαν βολέψει κ στη γεννά μου έβαλαν δυο κολλημένες.

Τουλαχιστον σε προειδοποίησαν χαχαχαχα

στις πριν 11 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Πρέπει να προσέξουμε λίγο γιατί στο τέλος μπορεί να μπαίνουν πολύ πιο ευκολα

Στο τέλος όχι μπορεί θα αναπνέουμε και θα περνούμε κιλά χαχαχαχαχα

ασε που θα πριστουμε και θα είμαστε τριπλάσιες ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Απλά μεγάλες σερβιέτες όχι τις κανονικές της ακράτειας μια χαρά είχαν βολέψει κ στη γεννά μου έβαλαν δυο κολλημένες.

Τουλαχιστον σε προειδοποίησαν χαχαχαχα

Στο τέλος όχι μπορεί θα αναπνέουμε και θα περνούμε κιλά χαχαχαχαχα

ασε που θα πριστουμε και θα είμαστε τριπλάσιες ???

Κούκλες θα μαστε ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Κούκλες θα μαστε ????

Όσο βλέπω την φωτογραφία μου στο μιευτηριο όταν μπήκα να γεννήσω και ακριβώς όταν γέννησα ειλικρινά είμαι μια Πανούκλα χαχαχαχ αχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Όσο βλέπω την φωτογραφία μου στο μιευτηριο όταν μπήκα να γεννήσω και ακριβώς όταν γέννησα ειλικρινά είμαι μια Πανούκλα χαχαχαχ αχαχαχα

Μία χαρά θα είμαστε καλέ... Μην αγχώνεσαι... Απλά ας αποφύγουμε τις υπερβολικές φωτογραφίες ???να σας πω.. Έχετε πάρει καμμια από πουθενά δωρεάν δείγματα??? Εμένα σήμερα μ της τενα κάποιες Σερβιέτες... Κ περιμένω και από το babyspace.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Λουλακι είπε:

Μία χαρά θα είμαστε καλέ... Μην αγχώνεσαι... Απλά ας αποφύγουμε τις υπερβολικές φωτογραφίες ???να σας πω.. Έχετε πάρει καμμια από πουθενά δωρεάν δείγματα??? Εμένα σήμερα μ της τενα κάποιες Σερβιέτες... Κ περιμένω και από το babyspace.. 

Που στέλνεις για babyspace;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Που στέλνεις για babyspace;

Μπες στ babyspace.gr κάνε λογαριασμο κ πάτα στ Google dwrean δείγματα εγώ ακολούθησα τ σύνδεσμο κ έκανα αιτηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Aν χρειαστεί παίρνεις και 2ή γνώμη . Πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα του αίματος?

Κοριτσια καλημερα,τι κανετε?Εχει κανει καμμια απο εσας υπερηχο καρδιας εμβρυου?Μου την προτεινε ο γιατρος?Ακουω γνωμες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...