Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Δνε έχουν υπογράψει κάτι. Στα λόγια μόνο.. Κ είχε πει μετά το 2020!!!!!!που δνε το βλέπω! 

Εγώ κορίτσια έστειλα mail μπας και μας δώσουν και σε εμας κάνα επίδομα!χαχχχχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Εγώ κορίτσια έστειλα mail μπας και μας δώσουν και σε εμας κάνα επίδομα!χαχχχχαχ

Ναι πως... Τν ψυχή μπορεί να μας βγάλουν... Επίδομα δύσκολα... Αλλά τ θέμα είναι σ ποιον έστειλες?? ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Γιατί δεν αγχώνομαι. Ότι είναι να γίνει θα γίνει.... 

Μπράβο σ.. Ειλικρινά τ λέω... Μακάρι να ήμουν έτσι κ εγώ... Θα μπορούσα να κοιμηθώ καλά τ βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Λουλακι είπε:

Μπράβο σ.. Ειλικρινά τ λέω... Μακάρι να ήμουν έτσι κ εγώ... Θα μπορούσα να κοιμηθώ καλά τ βραδυ

Ίσως επειδή γνωρίζω.... Βέβαια επειδή γνωρίζω αγχώνομαι για αλλά θέματα... Αλλά μετά λέω ότι είναι είναι. Οπότε εντάξει... Αρχές του Σεπτεμβρίου λέω να φτιάχνω σιγά σιγά τη βαλίτσα μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ίσως επειδή γνωρίζω.... Βέβαια επειδή γνωρίζω αγχώνομαι για αλλά θέματα... Αλλά μετά λέω ότι είναι είναι. Οπότε εντάξει... Αρχές του Σεπτεμβρίου λέω να φτιάχνω σιγά σιγά τη βαλίτσα μου.. 

Α έχεις ήδη μωράκι?? Εσύ που θα γεννήσεις?? Κ εγώ έλεγα να ξεκινήσω αρχές Σεπτεμβρίου... Απλά σκέφτομαι για μπιζαμες νυχτικα.. Δεκέμβριο μήνα π γενναω μ τ καλό εγώ.. Θα ζεστενομαι?? Να πάρω κοντό από πάνω μακρύ από κάτω?? Pambers να πάρω? Φορμακια για τ μωρό? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Λουλακι είπε:

Ναι πως... Τν ψυχή μπορεί να μας βγάλουν... Επίδομα δύσκολα... Αλλά τ θέμα είναι σ ποιον έστειλες?? ??

Έστειλα στην ομάδα του face νέα δημοκρατία μια στο φειστουπρωθυπουργου...δεν περιμένω και πολλά άλλα αν στείλουν και άλλες κοπέλες κάτι θα γίνει !!από ότι ξέρω ε Χουν στείλει κοπέλες που γεννούν Νοέμβριο!!!!?????????????δε περιμένουμε από αυτά αλλά γιατί/??για τόσο λίγο να μην τα πάρουμε και εμείς !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λουλακι είπε:

Α έχεις ήδη μωράκι?? Εσύ που θα γεννήσεις?? Κ εγώ έλεγα να ξεκινήσω αρχές Σεπτεμβρίου... Απλά σκέφτομαι για μπιζαμες νυχτικα.. Δεκέμβριο μήνα π γενναω μ τ καλό εγώ.. Θα ζεστενομαι?? Να πάρω κοντό από πάνω μακρύ από κάτω?? Pambers να πάρω? Φορμακια για τ μωρό? 

@Λουλακι υπάρχει λίστα για το Έλενα!ζήτησε την !Λογικά όμως επειδή είναι δημόσιο θα χρειαστείς τα πάντα!!!οπότε καλά κάνεις και κοιτάς σιγα σιγά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Έστειλα στην ομάδα του face νέα δημοκρατία μια στο φειστουπρωθυπουργου...δεν περιμένω και πολλά άλλα αν στείλουν και άλλες κοπέλες κάτι θα γίνει !!από ότι ξέρω ε Χουν στείλει κοπέλες που γεννούν Νοέμβριο!!!!?????????????δε περιμένουμε από αυτά αλλά γιατί/??για τόσο λίγο να μην τα πάρουμε και εμείς !

Ααα.. Θα στείλω κ εγώ.. Είναι όντως πολύ άδικο.. Αλλά μ είπαν ότι θ τ πάρουν όσες γέννησαν και πριν μάλλον 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Λουλακι υπάρχει λίστα για το Έλενα!ζήτησε την !Λογικά όμως επειδή είναι δημόσιο θα χρειαστείς τα πάντα!!!οπότε καλά κάνεις και κοιτάς σιγα σιγά!

Ναι όντως πρέπει να πάω μια βόλτα από εκεί.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Εμένα έχει πάει 31 κορίτσι μου!!!! Άστα! 

Λένε ότι στο γ 3μηνο ξανά ανεβαίνει για να δούμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Λουλακι είπε:

Ααα.. Θα στείλω κ εγώ.. Είναι όντως πολύ άδικο.. Αλλά μ είπαν ότι θ τ πάρουν όσες γέννησαν και πριν μάλλον 

Στείλε και εσύ μπας και χαχχχα   !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λουλακι είπε:

Α έχεις ήδη μωράκι?? Εσύ που θα γεννήσεις?? Κ εγώ έλεγα να ξεκινήσω αρχές Σεπτεμβρίου... Απλά σκέφτομαι για μπιζαμες νυχτικα.. Δεκέμβριο μήνα π γενναω μ τ καλό εγώ.. Θα ζεστενομαι?? Να πάρω κοντό από πάνω μακρύ από κάτω?? Pambers να πάρω? Φορμακια για τ μωρό? 

Όχι είναι το πρώτο μου.!!!!. Έχω πητ 21.11..... Πιτζάμες για εμένα μακρύ παντελόνι.. Κοντομάνικο μπλουζάκι... Πιτζάμες, και νυχτικες (φορεματάκια). Ανάλογα που θα γεννήσεις. Εγώ που θα γεννήσω σε ιδιωτικό δεν χρειάζομαι φορμακια παμπερσ κτλ για το μωρό..... Ούτε για εμένα αφρόλουτρα σερβιέτες κτλ.... Κ αν χρειαστώ οτιδήποτε το μαιευτήριο είναι 5 λεπτά από το σπίτι μου όποτε πετάγεται ο άντρας μου κ μου το φέρνει!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Λένε ότι στο γ 3μηνο ξανά ανεβαίνει για να δούμε!!!

Κοριτσια χαιρομαι που ολες ειστε καλα!!!Εγω εκανα την β επιπεδου,ολα καλα κ τις τελευταιες δεκα μερες μου βρθσκει αυξημενο αμνιακουγρο.Εκανα καμπυλη ζαχαρεως,,ολα καλα,κπαρακολουθησα το ζαχαρο,για μια εβδομαδα.Μετριομουν πρωι,μεσημερι βραδυ,μια ωρα μετα το φαγητο.Σημερα ξαναπηγα κ παλι ηταν αυξημενο κ μου ειπε να κανω την εξεταση με το αιμα που περνεις δειγμα κ το στλελνεις στο εξωτερικο.Εχω αγχωθει πολυ,αν κ η α κ η β επιπεδου ειναι πολυ καλες κ δεν βλεπει κατι ο γιατρος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Λένε ότι στο γ 3μηνο ξανά ανεβαίνει για να δούμε!!!

Κ εγω αιματοκριτη 35 2χω αλλα μου πε οταν μπω στο γ τριμηνο,ανεβαινει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Εγώ δεν είχα κάνει κάποια ιδιαίτερη διατροφή ούτε γνωρίζω κάτι τέτοιο. Την έκανα κ όλα καλά.... Απλά το πρωί δεν είχα φάει όπως κ σε όλες τις εξετάσεις.!!! ?

Κ εγω την εκανα χωρις ιδιαιτερη διατροφη κ ηταν ολα καλα.Την ειδε κ ενδοκρινολογος κ μου ειπε οτι ειναι πολυ καλες οι τιμες κ να συνεχισω να προσεχω την διατροφη μου σαν εγκυος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Κοριτσια χαιρομαι που ολες ειστε καλα!!!Εγω εκανα την β επιπεδου,ολα καλα κ τις τελευταιες δεκα μερες μου βρθσκει αυξημενο αμνιακουγρο.Εκανα καμπυλη ζαχαρεως,,ολα καλα,κπαρακολουθησα το ζαχαρο,για μια εβδομαδα.Μετριομουν πρωι,μεσημερι βραδυ,μια ωρα μετα το φαγητο.Σημερα ξαναπηγα κ παλι ηταν αυξημενο κ μου ειπε να κανω την εξεταση με το αιμα που περνεις δειγμα κ το στλελνεις στο εξωτερικο.Εχω αγχωθει πολυ,αν κ η α κ η β επιπεδου ειναι πολυ καλες κ δεν βλεπει κατι ο γιατρος.

Για ποιο λόγο να κάνεις την αίματος για εξωτερικό??Επίσης η καμπύλη μας κανονικά γίνεται αρχές Σεπτέμβρη . Συνήθως τα αυξημένα αμνιακα συνδέονται με σάκχαρο. Αν θες πάρε και άλλη γνώμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Λουλακι είπε:

Α έχεις ήδη μωράκι?? Εσύ που θα γεννήσεις?? Κ εγώ έλεγα να ξεκινήσω αρχές Σεπτεμβρίου... Απλά σκέφτομαι για μπιζαμες νυχτικα.. Δεκέμβριο μήνα π γενναω μ τ καλό εγώ.. Θα ζεστενομαι?? Να πάρω κοντό από πάνω μακρύ από κάτω?? Pambers να πάρω? Φορμακια για τ μωρό? 

Εννοώ ότι γνωρίζω γιατι είμαι νοσηλεύτρια κ έχω παρακολουθήσει και φυσιολογικό κ καισαρική..... Και γενικά στα μαιευτήρια κάνει ζέστη.... Επίσης θα σας βάλουν φλεβοκαιετηρα οπότε ούτως ή αλλιώς δνε βολεύει η μακρυά μπλουζιτσα.. Καλύτερα κοντομάνικο... Και μια ρομπιτσα εάν κρυώνεις η όταν πηγαίνεις βόλτα στους διαδρόμους για να μην έχεις κάποιο ατύχημα κ φανεί!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Για ποιο λόγο να κάνεις την αίματος για εξωτερικό??Επίσης η καμπύλη μας κανονικά γίνεται αρχές Σεπτέμβρη . Συνήθως τα αυξημένα αμνιακα συνδέονται με σάκχαρο. Αν θες πάρε και άλλη γνώμη!

Συμφωνώ. Πάρε άλλη γνώμη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Για ποιο λόγο να κάνεις την αίματος για εξωτερικό??Επίσης η καμπύλη μας κανονικά γίνεται αρχές Σεπτέμβρη . Συνήθως τα αυξημένα αμνιακα συνδέονται με σάκχαρο. Αν θες πάρε και άλλη γνώμη!

Μου ειπε να κανω τις εξετασεις για συνδρομο down,κ τετοια.Εγωτην εκανα αρχες αυγουστου,δεν ξερω γιατι.Εχω αγχωθειιι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εννοώ ότι γνωρίζω γιατι είμαι νοσηλεύτρια κ έχω παρακολουθήσει και φυσιολογικό κ καισαρική..... Και γενικά στα μαιευτήρια κάνει ζέστη.... Επίσης θα σας βάλουν φλεβοκαιετηρα οπότε ούτως ή αλλιώς δνε βολεύει η μακρυά μπλουζιτσα.. Καλύτερα κοντομάνικο... Και μια ρομπιτσα εάν κρυώνεις η όταν πηγαίνεις βόλτα στους διαδρόμους για να μην έχεις κάποιο ατύχημα κ φανεί!!!! 

@Starrr πες μας και άλλα!!για Δεκέμβρη τι θα χρειαστούμε στα μαιευτήρια...ρομπα χοντρή?,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Μου ειπε να κανω τις εξετασεις για συνδρομο down,κ τετοια.Εγωτην εκανα αρχες αυγουστου,δεν ξερω γιατι.Εχω αγχωθειιι!!!

Ααααα την έκανες τελικά γιατί κατάλαβα ότι δεν την είχες κάνει..οκ άρα περιμένεις αποτελέσματα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Μου ειπε να κανω τις εξετασεις για συνδρομο down,κ τετοια.Εγωτην εκανα αρχες αυγουστου,δεν ξερω γιατι.Εχω αγχωθειιι!!!

Αρχές Αυγούστου έκανα κ εγώ β επιπέδου γτ έλειπε ο γιατρός μ μτ.. Για συνδρομο down όμως γίνεται αν διαπιστωθεί κάτι στ β επιπέδου... Αφού είπες πως είναι όλα καλά πως γίνεται αυτό τώρα.  Πάρε καλύτερα μια ακόμη γνώμη... Κ προς θεού.. Μίλησε στον γιατρό σου κ πες τ ν σ πει ξεκάθαρα τ φοβάται η αν συμβαίνει κτ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Starrr πες μας και άλλα!!για Δεκέμβρη τι θα χρειαστούμε στα μαιευτήρια...ρομπα χοντρή?,

Ανάλογα πως νιώθεις.. Εγώ πήρα λεπτή από το orchestra... Ίσα ίσα να κρύβει από πίσω το παντελόνι όταν θα σηκώνομαι... Δε νομίζω ότι χρειάζεται χοντρή ρόμπα.... Ουτωσ η αλλιώς χοντρό μάλλινο δε κάνει να ρχεται σε επαφή με το μωρό... Κ να τα πλυνεραι με Όχι πολύ υγρό πλυντηρίου για να μην του μυρίζουν στο μωρό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...