Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Και εμείς φεύγουμε διακοπουλες στις 19/8!! Ενώ λέγαμε δεν θα πάμε πουθενά φέτος αποφασίσαμε τελικά  να πάμε στο νησί του συζύγου να μαζέψουμε δυνάμεις για το χειμώνα..  το χουμε τόσο ανάγκη!!!

Ειναι μακριά το νησί??καλά να περάσετε!!!!!!ο χειμώνας μας θέλει ετοιμοπολεμες χαχαχαχαχα!!!!???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια τι κανετε;;Από σήμερα αδειουλα για 10 μέρες!!!χτες είχα ραντεβού με γυναικολόγο από το Έλενα το μαιευτήριο ευτυχώς ήταν εδώ στο νησί μέχρι πέρυσι γιατρος και έτυχε να είναι εδώ αυτές τις μέρες και είπα να κάνουμε μια πρώτη κουβέντα για ν αποφασισω που θα γεννήσω τελικα.. Ο δικός μ γιατρός ξεγενναει στο Ρέα μόνο αλλά λόγο οινονομικων συζητάμε και για δημόσιο αλλά Αθήνα Όχι εδώ στο νησί. Μ'άρεσε πολύ ο γιατρός κ με έκανα να νιώσω πολύ άνετα και ηρεμησα αρκετά. Και με πολύ λιγότερα χρήματα από ότι στο ιδιωτικό το δημοσιο σε μονοκλινο!!!!!!δωμάτιο παρέχει ακριβώς τα ίδια!μενει μονο να αποφασίσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κανετε;;Από σήμερα αδειουλα για 10 μέρες!!!χτες είχα ραντεβού με γυναικολόγο από το Έλενα το μαιευτήριο ευτυχώς ήταν εδώ στο νησί μέχρι πέρυσι γιατρος και έτυχε να είναι εδώ αυτές τις μέρες και είπα να κάνουμε μια πρώτη κουβέντα για ν αποφασισω που θα γεννήσω τελικα.. Ο δικός μ γιατρός ξεγενναει στο Ρέα μόνο αλλά λόγο οινονομικων συζητάμε και για δημόσιο αλλά Αθήνα Όχι εδώ στο νησί. Μ'άρεσε πολύ ο γιατρός κ με έκανα να νιώσω πολύ άνετα και ηρεμησα αρκετά. Και με πολύ λιγότερα χρήματα από ότι στο ιδιωτικό το δημοσιο σε μονοκλινο!!!!!!δωμάτιο παρέχει ακριβώς τα ίδια!μενει μονο να αποφασίσω...

Με το καλό σε ότι και αν αποφασίσεις κορίτσι.  Μήπως είναι εύκολο να μας πεις τ όνομα του γιατρού??? Έχω και εγω ένα  στο Έλενας και είναι και εγώ από νησί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Με το καλό σε ότι και αν αποφασίσεις κορίτσι.  Μήπως είναι εύκολο να μας πεις τ όνομα του γιατρού??? Έχω και εγω ένα  στο Έλενας και είναι και εγώ από νησί.

Ο Κυριακόπουλος είναι από ποιο νησί εισαι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Ο Κυριακόπουλος είναι από ποιο νησί εισαι;;;

Ο στρατιωτικός?? Χαχα από το ίδιο νησί ήμαστε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Δεν ειναι στρατιωτικος..Εγώ είμαι από Κω!

Α γιατί έχουμε και εμείς Κυριακόπουλος στη μυτιληνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Δεν ειναι στρατιωτικος..Εγώ είμαι από Κω!

@Maroulli το ελενας είναι μια χαρά μαιευτήριο όπως και το Αλεξάνδρας 

Δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από τα ιδιωτικά πίστεψε με Αφού είσαι διατεθημενη να αλλάξεις γιατρό τότε οκ ..η διαφορά στο οικονομικό είναι ότι πληρώνεις το μαιευτήριο και βέβαια έχεις το γιατρό που ξεκίνησες από την αρχή για π.χ εγώ παρόλ ο που έχω συγγενή σε διευθυντική θέση στο Αλεξάνδρας δεν ήθελα με τίποτα να αλλάξω γιατρό .

Ότι και αν αποφασίσεις το θέμα είναι να πάνε όλα καλά !!!!-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Α γιατί έχουμε και εμείς Κυριακόπουλος στη μυτιληνη

Δεν αποκλείεται να είναι κ ο ίδιος γτ έχω την εντύπωση ήταν κάποια στιγμή λ Μυτιλήνη..γυναίκα του ειναι οφθαλμίατρος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Maroulli το ελενας είναι μια χαρά μαιευτήριο όπως και το Αλεξάνδρας 

Δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από τα ιδιωτικά πίστεψε με Αφού είσαι διατεθημενη να αλλάξεις γιατρό τότε οκ ..η διαφορά στο οικονομικό είναι ότι πληρώνεις το μαιευτήριο και βέβαια έχεις το γιατρό που ξεκίνησες από την αρχή για π.χ εγώ παρόλ ο που έχω συγγενή σε διευθυντική θέση στο Αλεξάνδρας δεν ήθελα με τίποτα να αλλάξω γιατρό .

Ότι και αν αποφασίσεις το θέμα είναι να πάνε όλα καλά !!!!-?

Ο ίδιος γιατρός θα με παρακολουθεί μέχρι το τέλος εκείνος δηλδη θα κάνει όλους τους υπέρηχους και θα τα στέλνω απλά στον άλλον να τα βλέπει συνεργάζονται μεταξύ τους όποτε μόνο για την γέννα θα αλλάξω γιατρό..αν μπορούσα από την αρχή θα είχα αυτόν αλλά δεν είναι εύκολο με τη δουλειά να είναι κάθε μήνα Αθήνα ..ελπίζω να πάνε όλα καλά!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Ο ίδιος γιατρός θα με παρακολουθεί μέχρι το τέλος εκείνος δηλδη θα κάνει όλους τους υπέρηχους και θα τα στέλνω απλά στον άλλον να τα βλέπει συνεργάζονται μεταξύ τους όποτε μόνο για την γέννα θα αλλάξω γιατρό..αν μπορούσα από την αρχή θα είχα αυτόν αλλά δεν είναι εύκολο με τη δουλειά να είναι κάθε μήνα Αθήνα ..ελπίζω να πάνε όλα καλά!!!?

Αισιοδοξια και όλα θα πάνε περίφημα!!!!πο Σο weekεισαι τώρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Αισιοδοξια και όλα θα πάνε περίφημα!!!!πο Σο weekεισαι τώρα?

Αύριο μπαίνω στην 20 βδομάδα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ειναι μακριά το νησί??καλά να περάσετε!!!!!!ο χειμώνας μας θέλει ετοιμοπολεμες χαχαχαχαχα!!!!???????????

Μένω σε νησί και θα πάμε στο παραδίπλα νησί τη Λέσβο.. 4-5 ώρες με το πλοίο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Μένω σε νησί και θα πάμε στο παραδίπλα νησί τη Λέσβο.. 4-5 ώρες με το πλοίο.. 

Καλά να περασετε !!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Καλή εβδομάδα να έχουμε και Καλή Παναγία να έχουμε που λένε και εδώ στο νησί Μας!! 

Υποφέρει καμία από το σύνδρομο καρπιαιου σωλήνα;; εμένα μου εμφανίστηκε τώρα στην εγκυμοσύνη... πόνος έντονος και μουδιασμα στους καρπούς μέχρι τα δάχτυλα.. Ο γιατρός μου είπε ότι είναι λόγω της εγκυμοσύνης.. Πολύ νερό και όσο μπορώ να ξεκουραζω τα χέρια μου...  θα μου φύγει μόλις γεννήσω... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Καλή εβδομάδα να έχουμε και Καλή Παναγία να έχουμε που λένε και εδώ στο νησί Μας!! 

Υποφέρει καμία από το σύνδρομο καρπιαιου σωλήνα;; εμένα μου εμφανίστηκε τώρα στην εγκυμοσύνη... πόνος έντονος και μουδιασμα στους καρπούς μέχρι τα δάχτυλα.. Ο γιατρός μου είπε ότι είναι λόγω της εγκυμοσύνης.. Πολύ νερό και όσο μπορώ να ξεκουραζω τα χέρια μου...  θα μου φύγει μόλις γεννήσω... ??

Καλημέρα κ καλή εβδομάδα. Υπομονή, τι άλλο να κάνεις. Από κιλά πως πάτε γενικά και σε ποια εβδομάδα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Καλή εβδομάδα να έχουμε και Καλή Παναγία να έχουμε που λένε και εδώ στο νησί Μας!! 

Υποφέρει καμία από το σύνδρομο καρπιαιου σωλήνα;; εμένα μου εμφανίστηκε τώρα στην εγκυμοσύνη... πόνος έντονος και μουδιασμα στους καρπούς μέχρι τα δάχτυλα.. Ο γιατρός μου είπε ότι είναι λόγω της εγκυμοσύνης.. Πολύ νερό και όσο μπορώ να ξεκουραζω τα χέρια μου...  θα μου φύγει μόλις γεννήσω... ??

Εστι ξαφνικα αε επιασε;;;;Υπομονη κορίτσι μου κάνε ότι σου είπε ο γιατρός σου και όλα θα είναι καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/8/2019 at 11:17 ΠΜ, ο/η Mantarini είπε:

καλοριζικα κορίτσι μου!! Να τα χαρεί το μωράκι σου!! πολύ όμορφα όλα!!

Σ’ευχαριστώ πολύ μανταρινάκι μουυυ!!!και υπομονή κορίτσι μου με τον καρπό!θα περάσει!οι ορμόνες φταίνε!κοίτα όσο μπορείς να το ξέκουράζεις,πολλά υγρά οπως σου είπε και ο γιατρός και όχι πολλες χειρονακτικές δουλειές!(είμαι φυσιοθεραπευτρία γι αυτό στα λέω :) ) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/8/2019 at 1:48 ΜΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Μεγιες ωραιο Είναι!!!!τι άλλο πήρατε,?τέτοιο θα χουμε κ εμείς!!!!!Καλά έκανες για το χρώμα !!!!το 2ο μπορεί ναναι αγοράκι χιχιζι!!!!?????????

Σ’ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μουυυυυ!!!άντε με το καλό να πάρεις και εσύ τα δικά σου!και άντε επιτέλους να κάνεις αυτή την β επιπέδου!μας γκάστρωσε αυτός ο γιατρός σου μέχρι να στην κάνει!!!!??ναι ναι γι αυτό το πήραμε σε γκρί,για να μας βολέψει και στο επόμενο αν είναι αγοράκι!όχι,δεν πήραμε τίποτα άλλο προς το παρόν!τώρα απο βδομάδα θα πάμε να πάρουμε κουβερτούλες μπουρνουζάκια και τέτοια?????άντε άντε να περνάει ο καιρός λέμεεεεεεε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Σ’ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μουυυυυ!!!άντε με το καλό να πάρεις και εσύ τα δικά σου!και άντε επιτέλους να κάνεις αυτή την β επιπέδου!μας γκάστρωσε αυτός ο γιατρός σου μέχρι να στην κάνει!!!!??ναι ναι γι αυτό το πήραμε σε γκρί,για να μας βολέψει και στο επόμενο αν είναι αγοράκι!όχι,δεν πήραμε τίποτα άλλο προς το παρόν!τώρα απο βδομάδα θα πάμε να πάρουμε κουβερτούλες μπουρνουζάκια και τέτοια?????άντε άντε να περνάει ο καιρός λέμεεεεεεε!!!!!!!

Πες μου ότι και εσύ  μετράς σαν τους φαντάρους ????? τι εταιρεία σκέφτεσαι να πάρεις τα μπουρνουζακια έχω κοιτάξει αρκετές!!!!νομίζω ότι μέχρι τέλος Αυγούστου είναι καλό να τα πάρουμε που είναι και οι εκπτώσεις!!κούνια βρήκατε??Στο Λητώ δεν έχει αρκετές από ότι χάζευα!!!????μ'αρέσουν αρκετά τα mother care και kiddo κάποια!!Αλλά θα πάμε κ βολτούλα στα Ήρα ψάχνουμε και 1 καλό στρωματακι για τη μπουμπούκα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Καλή εβδομάδα να έχουμε και Καλή Παναγία να έχουμε που λένε και εδώ στο νησί Μας!! 

Υποφέρει καμία από το σύνδρομο καρπιαιου σωλήνα;; εμένα μου εμφανίστηκε τώρα στην εγκυμοσύνη... πόνος έντονος και μουδιασμα στους καρπούς μέχρι τα δάχτυλα.. Ο γιατρός μου είπε ότι είναι λόγω της εγκυμοσύνης.. Πολύ νερό και όσο μπορώ να ξεκουραζω τα χέρια μου...  θα μου φύγει μόλις γεννήσω... ??

Καλή Παναγία κοπελα μου!και περαστικα σου !!έδωσε κάτι για να πίνεις??εμένα μουδιαζειοταν το έχω όρθιο και κρατάω π.χ το κινητό πάνω από 5 λεπτά!!Αφού θα περάσει υπομονηηηη !!!τη νιώθεις τη μπουμπού σου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Πες μου ότι και εσύ  μετράς σαν τους φαντάρους ????? τι εταιρεία σκέφτεσαι να πάρεις τα μπουρνουζακια έχω κοιτάξει αρκετές!!!!νομίζω ότι μέχρι τέλος Αυγούστου είναι καλό να τα πάρουμε που είναι και οι εκπτώσεις!!κούνια βρήκατε??Στο Λητώ δεν έχει αρκετές από ότι χάζευα!!!????μ'αρέσουν αρκετά τα mother care και kiddo κάποια!!Αλλά θα πάμε κ βολτούλα στα Ήρα ψάχνουμε και 1 καλό στρωματακι για τη μπουμπούκα μας

ΑΑχχαχαχχχα εννοείται πως μετράω τις μέρες σάν τους φαντάρους!!!!αφου θέλω να περάσει ο καιρός και αυτα τα μικρά,όμορφα πατουσάκια που με κλωτσάνε οοοολη μέρα,θέλω να τα φάωωωωω????και εγώ είδα κούνιες στο λητώ αλλα δεν ξετρελάθηκα!δεν ξέρω ακόμη,θα δω!μετα τον Ιανουαριο Φεβρουάριο θα δώ κούνια,μέχρι τότε θα την έχω στο πορτ μπεμπέ,πήρα και βάση!εμένα μ αρέσει πολυ η Nef Nef απο μάρκες σε πετσέτες!τέτοιες θα της πάρω!είναι καλής ποιότητας!ναί,τώρα που είναι οι εκπτώσεις είναι ευκαιρίαααα!!!έχει στο mother care και στα λητω και στα kiddo κατι ωραιες Nef Nef ροζ με σχεδιακια,αρκουδακια κτλπ που ειναι τρελααααααααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλή Παναγία κοπελα μου!και περαστικα σου !!έδωσε κάτι για να πίνεις??εμένα μουδιαζειοταν το έχω όρθιο και κρατάω π.χ το κινητό πάνω από 5 λεπτά!!Αφού θα περάσει υπομονηηηη !!!τη νιώθεις τη μπουμπού σου??

Όχι δεν μου έδωσε κάτι.. μου είπε ότι από την κατακράτηση υγρών που γίνεται πιέζονται τα σωληνακια στο καρπό και γι αυτό το νιώθω.. το ίδιο είχε και η αδερφή μου.. Και εκείνη υπέφερε.. Και της είχαν φτιάξει ειδικά ναρθηκακια για να τα φοράει στον ύπνο Μήπως νιώσει καλύτερα..  με το που γέννησε την πέρασε..   ναιιι τη νιώθω την μικρούλα μου!! βάζω και τον άντρα μου να την ακούσει με το χέρι του αλλά οπότε το βάζει δεν κλοτσαει τότε..  χαχαχα και όλο μου λέει κόμμα έχετε κάνει.. 

@Nektarinaki_love σε Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!! πίνω νεράκι όσο μπορω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα...ξέχασα να κάνω το πρωί το αντιπυκτικη και το πήρα χαμπάρι τώρα.. ξέρετε τι κάνουμε σε αυτήν την περίπτωση;;;έχω στείλει στον γιατρό αλλά δεν μ έχει απαντήσει ακόμα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Κορίτσια καλησπέρα...ξέχασα να κάνω το πρωί το αντιπυκτικη και το πήρα χαμπάρι τώρα.. ξέρετε τι κάνουμε σε αυτήν την περίπτωση;;;έχω στείλει στον γιατρό αλλά δεν μ έχει απαντήσει ακόμα.. 

Μπορεις να την κάνεις!απλά έχε στο νου σου να κρατάς σταθερή ώρα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Την κόρη μου την πρώτη την γέννησα σε ιδιωτική κλινική εκεί οι μαίες βοήθησαν για θηλασμό όταν ήθελες βοήθεια.. εκεί είχα και την δικιά μου μαία την πρώτη μέρα οπότε ήταν πιο εύκολα και επίσης είχα και ένα μωρό που συνεργάστηκε άψογα  τώρα γέννησα σε δημόσιο εκεί οι μαίες μου είχαν σπάσει τα νεύρα για μπουκάλι με είχαν τρελάνει.. εγώ είχα και το θέμα ότι το μωρό δεν μπορούσα να το βάλω αμέσως στήθος λόγο ολικής ναρκώσεις οπότε πέρασαν 3 ώρες μέχρι να βάλω το μωρό στήθος.. ο άντρας μου έκανε αγώνα για να μην δώσουν το μωρό μπουκάλι αυτές τις 3 ώρες μέχρι να ξυπνήσω  δυστηχως όμως το μωρό δεν ήταν συνεργάσιμο αυτήν την φορά δεν μπορούσε να πιάσει κοιμόταν όλη την ώρα μάλλον έφταιγαν και τα φάρμακα που μου εδιναν… οπότε έδωσα μπουκάλι με κλάματα εγώ αλλά δεν το έβαλα κάτω προσπαθούσα να την βάζω στήθος και αν μην έτρωγε ήθελα να έχει την επαφή  Τι δεν θα έδινα να νιώσω και εγώ αυτήν την εμπειρία του ΦΤ να έχω τον άντρα μου μαζί να ακούσω και εγώ το πρώτο κλάμα της  Τουλάχιστον πήγαν όλα καλά  με την καισαρική είμασταν καλά και οι δύο ( και τις δύο φορες που έκανα)  είχα καλή αποθεραπεία και τις δύο φορές χωρίς κάποιο πρόβλημα 
    • Τι να πω τώρα κι εγώ 21η μέρα και έχω τραβήγματα και ένα πολύ περίεργο feeling εσωτερικά, δεν μπορώ να το εξηγήσω!! Δεν θα πω και πολλά γιατί μετά η @Παρασκευαιδου θα με "μαλώσει" 😂 
    • Με το καλό κ το δεύτερο αγοράκι! 🩵🩵🩵 εγώ έχω ένα κοριτσάκι 5 ετών , ένα αγοράκι 2.5 ετών κ τώρα περιμένω πάλι αγοράκι 🤰🏼 Εμένα καμπύλη μου είπε ο γιατρός θα κανονισουμε ημερομηνία  τώρα Δευτέρα που θα πάω (μένω εξωτερικό εδώ λειτουργούν αλλιώς τα πράγματα, όλες τις αιμοληψίες μου τις κάνουν στο ιατρείο δεν πάω σε μικροβιολογικό άρα αναμένω να δω που θα κάνω κ την καμπύλη και πως 😬, την σιχαίνομαι αυτήν την εξέταση κάθε φορά 🙅‍♀️)  από φάρμακα μόνο σίδηρο παίρνω που έπεσε στις εξετάσεις  κ θα ξανά ξεκινήσω μαγνήσιο γιατί έχω πάρα πάρα πολλές συσπάσεις.    καλό είναι γενικά να κάνεις εξετάσεις για ό,τι συμπληρώματα/ φάρμακα παίρνεις για να δεις κ που έχεις έλλειψη σε συννενόηση με το γιατρό σου φυσικά 😊 
    • ααα...εγω επειδή ειχα ηδη τεράστιο στήθος τις ραγαδες τις εχω από πάντα 🤷 δεν με ενοχλούν εκεί 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...