Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου και καλή εβδομάδα!!! @Mantarini Καλά αποτελέσματα κορίτσι μουυυ περιμένουμε νέααα!ελπίζω σήμερα να σας αφήσει ο βούδας σου να δείτε το φύλο!κοριτσάκι πιστεύω οτι είναι!με το καλό όλα!εγώ κορίτσια χθές πήγα τελικά θάλασσα και έκανα το πρώτο μου μπανάκι για φέτος!τέλεια ήτανε!!!το ευχαρηστήθηκα και εγώ και η μπέμπα!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια τι κανετε;;; 

Να ρωτησω απο κοιλιτσες πως τα πατε;;; Εγω χωρις λογο βεβαια εχω ανησυχισει!!ολοι μ λενε πτι εχω πολυ μικρη κοιλια!!ειμαι 20 εβδομαδων και τωρα αρχισε να φαινετε!! Τι ειπα στον γιατρο μου και μ ειπε πως δεν εχει σημασια το ποσο μεγαλη ειναι!!

αλλα καπου αγχωθηκα λεω μηπως ειμαι η μονη με τοσο μικρη κοιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Όχι δε πίνω κάτι. Υπομονή κάνω..... Όσο μπορώ.... Με σηκώνει ο άντρας μου κ με πάει από καναπέ κρεβάτι κτλ... 

Εύχομαι να περάσει γρήγορα υπομονη κοπελα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marzou είπε:

Καλημερα κοριτσια τι κανετε;;; 

Να ρωτησω απο κοιλιτσες πως τα πατε;;; Εγω χωρις λογο βεβαια εχω ανησυχισει!!ολοι μ λενε πτι εχω πολυ μικρη κοιλια!!ειμαι 20 εβδομαδων και τωρα αρχισε να φαινετε!! Τι ειπα στον γιατρο μου και μ ειπε πως δεν εχει σημασια το ποσο μεγαλη ειναι!!

αλλα καπου αγχωθηκα λεω μηπως ειμαι η μονη με τοσο μικρη κοιλια...

Καλημέρα κοπελα μου καλά σου είπε ο γιατρος σου βεβαιώ ς και δεν έχει σημασία...να παίρνει βάρος να σε νοιάζει και εμένα η κοιλιά μου δεν είναι καθόλου μεγάλη..ειναι και η ανατομία κάθε κοπελας..μην στενοχωριέσαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου και καλή εβδομάδα!!! @Mantarini Καλά αποτελέσματα κορίτσι μουυυ περιμένουμε νέααα!ελπίζω σήμερα να σας αφήσει ο βούδας σου να δείτε το φύλο!κοριτσάκι πιστεύω οτι είναι!με το καλό όλα!εγώ κορίτσια χθές πήγα τελικά θάλασσα και έκανα το πρώτο μου μπανάκι για φέτος!τέλεια ήτανε!!!το ευχαρηστήθηκα και εγώ και η μπέμπα!!!!??

Έλα ρε κορίτσι κουνιόταν στη θάλασσα??φαντάσου εδώ χαρές έκανε εμένα που απλά άκουγε φωνές γύρω γύρω πο Σο μάλλον εσύ που μπήκες και στο νερό !!!!!τους αρέσει το νερό πάντως το έχω παρατηρήσει και στην μπανιέρα!!!!!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια όλα καλά με τη καμπύλη.... Ευκολοπιοτο.... Καλό ηταν?? σκεφτείτε ότι είναι μπύρα άνευ.... ? Πολύ καλό.... Έχετε κ μπαταρία στο κινητό. Κ θα περάσει η ώρα!!! ? Και στα δικά σας με το καλό.... Τώρα περιμένω τα αποτελέσματα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια την έκανα την β επιπέδου!! Όλα καλά με τα αποτελέσματα!! Επιτέλους μας αποκαλύφθηκε.. κοριτσάααακιι!!!! ??? και φυσικά σαν χαζογονεις που είμαστε πήγαμε στα ζαρα και πήραμε ένα σετακι!! χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια την έκανα την β επιπέδου!! Όλα καλά με τα αποτελέσματα!! Επιτέλους μας αποκαλύφθηκε.. κοριτσάααακιι!!!! ??? και φυσικά σαν χαζογονεις που είμαστε πήγαμε στα ζαρα και πήραμε ένα σετακι!! χαχαχα 

Συγχαρητήρια!!!! Αντε πάλι.. Ξεκινάς σιγα σιγά.... ?? Καλό ξεκίνημα... Λεφτά να χετε να περνάτε πραγματάκια. Καλή αρχη❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια την έκανα την β επιπέδου!! Όλα καλά με τα αποτελέσματα!! Επιτέλους μας αποκαλύφθηκε.. κοριτσάααακιι!!!! ??? και φυσικά σαν χαζογονεις που είμαστε πήγαμε στα ζαρα και πήραμε ένα σετακι!! χαχαχα 

Μπραβοοο κοριτσάρα μου με το καλό όλα!!!!!μεγιεςκαιτο σετακιποσαγρ.η μπουμπου?,??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια!! 476 γραμμάρια μας είπε..  @Μπεμπελουκα και εσύ σήμερα δεν είχες β επιπέδου;;

Ναι είχαμε  Όπως το πες ...ετυχε όμως στο γιατρό ένας τοκετός και αύριο φεύγει διακοπές οπότε μου είπε μετά τις 20/8 ασεκαι ξενέρωσα ήμουν έτοιμη θα τρώγαμε και θα πηγαίναμε ..και μας το ακύρωσαν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ναι είχαμε  Όπως το πες ...ετυχε όμως στο γιατρό ένας τοκετός και αύριο φεύγει διακοπές οπότε μου είπε μετά τις 20/8 ασεκαι ξενέρωσα ήμουν έτοιμη θα τρώγαμε και θα πηγαίναμε ..και μας το ακύρωσαν!!!

οκ για τον τοκετό το καταλαβαίνω... Δεν μπορούσε να σου την κάνει και μετά να φύγει;; εγώ θα σκαγα!! άντε υπομονή δύο βδομάδες πάλι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/8/2019 at 7:27 ΜΜ, ο/η Starrr είπε:

Εμένα χάλια η μέση μου σήμερα.... Κουτσαινα..... Πήγαμε μια βόλτα σε μαγαζιά να βρούμε κλιματιστικό. Κ δεν την παλευα.... Είμαι στην 25η εβδομάδα... Πιο μπροστά από εσας?? ο μικρός είναι 2 μέρες μεγαλύτερος με βάση τα γραμμάρια του..... Κ ανυπομονώ την επόμενη φορά που θα τον δούμε να χει φτάσει το ένα κιλό. ?

Κοριτσάκι μου κουράγιο και εμένα όταν με ποιανει η μέση (ευτυχώς το ξεπερνάω) απλά ξαπλώνω με μαξιλάρια ανάμεσα στα πόδια και βοηθάει πολύ μετά από μια δυο μέρες ηρεμώ.

στην πρώτη εγκυμοσύνη θυμάμαι επειδή είχα πόνους είχα πάρει υποθετα βολταρεν και με βοηθησανε συζητά το με το γιατρό σου

στις πριν 14 ώρες, ο/η marzou είπε:

Καλημερα κοριτσια τι κανετε;;; 

Να ρωτησω απο κοιλιτσες πως τα πατε;;; Εγω χωρις λογο βεβαια εχω ανησυχισει!!ολοι μ λενε πτι εχω πολυ μικρη κοιλια!!ειμαι 20 εβδομαδων και τωρα αρχισε να φαινετε!! Τι ειπα στον γιατρο μου και μ ειπε πως δεν εχει σημασια το ποσο μεγαλη ειναι!!

αλλα καπου αγχωθηκα λεω μηπως ειμαι η μονη με τοσο μικρη κοιλια...

Να μην αγχωνεσε καθόλου! Μετά τον 7ο θα περνεις κιλάκια κ θα φουσκωμένος αβερτα ?? 

φυσικα κ παίζουν ρόλο πολλά στην κόρη κου δεν είχα πολύ μεγάλη κοιλιά σε αυτή εδώ νιώθω 8μηνων κ δεν μπορώ να κουνηθώ ώρες ώρες! Παίζει ρόλο στη γυναίκα κι στην εγκυμοσύνη 

στις πριν 10 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια όλα καλά με τη καμπύλη.... Ευκολοπιοτο.... Καλό ηταν?? σκεφτείτε ότι είναι μπύρα άνευ.... ? Πολύ καλό.... Έχετε κ μπαταρία στο κινητό. Κ θα περάσει η ώρα!!! ? Και στα δικά σας με το καλό.... Τώρα περιμένω τα αποτελέσματα.. 

Δεν ζαλιστηκες; Δεν ΕΕ πήρε ο ύπνος; Χαχαχαχα εμένα στην πρώτη μου φέρανε και κουβερτούλα κ κοιμήθηκα λίγο ???

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια την έκανα την β επιπέδου!! Όλα καλά με τα αποτελέσματα!! Επιτέλους μας αποκαλύφθηκε.. κοριτσάααακιι!!!! ??? και φυσικά σαν χαζογονεις που είμαστε πήγαμε στα ζαρα και πήραμε ένα σετακι!! χαχαχα 

Άντε να μεγαλώνει η παρέα των κοριτσιών!!!! Καλή αρχή στα ψώνια σας χαίρομαι που όλα πήγανε καλά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/8/2019 at 7:10 ΜΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα !!!!???από Παρασκευή είχε όντως πολύ ζέστη ελπίζω @Starrr  να μην ταλαιπωρήθηκεςμετηνκαμπυλη!Και να είχες καλά αποτελέσματα!!!άντε μπράβο μεγαλώνει το μωράκι σου !σε ποια week είσαι ? @γιωτα22 πως είσαι??κορίτσια έχω να πω ότι το μαγνήσιο με βοήθησε φουλ στις κράμπες της κοιλιάς έχω ηρεμήσει καμία σχέση με το πώς ένιωθα !!!χθες ευχαριστήθηκα θάλασσα και ψαρακι!!!Εσείς???Ανυπομονώ την επόμενη βδομάδα να πάμε λίγες διακοπουλες!

Καλησπερα κοριτσια,τι κανετε??Ελπιζω ολες να εισαστε καλα!!!Σορυ για την απουσια μου,αλλα εχει αδεια ο αντρας .ου κ ολο βολταρω.Κ εμεις την καναμε την β επιπεδου ολα καλα!!!500 γρ ο μπεμπακος μου κ αρκετα υπερκινητικος!!!Μας ταλαιπωρεισαι!!!Ευχομαι σε ολες καλα αποτελεσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

οκ για τον τοκετό το καταλαβαίνω... Δεν μπορούσε να σου την κάνει και μετά να φύγει;; εγώ θα σκαγα!! άντε υπομονή δύο βδομάδες πάλι..

Ε  αστα !!Αφού μ πήρε τηλ κ μου λέει φεύγει ο γιατρός ...δε πειράζει υπομονη σε λίγες μέρες!!!θα περάσουν που θα πάει!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια την έκανα την β επιπέδου!! Όλα καλά με τα αποτελέσματα!! Επιτέλους μας αποκαλύφθηκε.. κοριτσάααακιι!!!! ??? και φυσικά σαν χαζογονεις που είμαστε πήγαμε στα ζαρα και πήραμε ένα σετακι!! χαχαχα 

Τελεια κορίτσι μου !!!!! Μπράβο για τα ωραία νέα και την μπαμπούλα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Κοριτσάκι μου κουράγιο και εμένα όταν με ποιανει η μέση (ευτυχώς το ξεπερνάω) απλά ξαπλώνω με μαξιλάρια ανάμεσα στα πόδια και βοηθάει πολύ μετά από μια δυο μέρες ηρεμώ.

στην πρώτη εγκυμοσύνη θυμάμαι επειδή είχα πόνους είχα πάρει υποθετα βολταρεν και με βοηθησανε συζητά το με το γιατρό σου

Να μην αγχωνεσε καθόλου! Μετά τον 7ο θα περνεις κιλάκια κ θα φουσκωμένος αβερτα ?? 

φυσικα κ παίζουν ρόλο πολλά στην κόρη κου δεν είχα πολύ μεγάλη κοιλιά σε αυτή εδώ νιώθω 8μηνων κ δεν μπορώ να κουνηθώ ώρες ώρες! Παίζει ρόλο στη γυναίκα κι στην εγκυμοσύνη 

Δεν ζαλιστηκες; Δεν ΕΕ πήρε ο ύπνος; Χαχαχαχα εμένα στην πρώτη μου φέρανε και κουβερτούλα κ κοιμήθηκα λίγο ???

Άντε να μεγαλώνει η παρέα των κοριτσιών!!!! Καλή αρχή στα ψώνια σας χαίρομαι που όλα πήγανε καλά :)

Δεν επιτρέπεται να κοιμηθείς. Αλλάζει το σάκχαρο. Μιλούσα με τις κοπέλες.... Είχα κ το κινητό. Όλα καλά. Κ τα αποτελέσματα άψογα.... Είχα ξεκινήσει γιόγκα. Τώρα σταμάτησα. Δεν με ανακουφίζει τίποτα. Κάνω που κ που τις ασκήσεις της γιόγκα.... Χθες που δε άντεχα έλεγα να πάρω το γιατρό να του πω ότι θα πάρω 1 ντεπον... Αλλά τελικά δεν τον πήρα. Όταν ξαπλώνω είναι χειρότερο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια την έκανα την β επιπέδου!! Όλα καλά με τα αποτελέσματα!! Επιτέλους μας αποκαλύφθηκε.. κοριτσάααακιι!!!! ??? και φυσικά σαν χαζογονεις που είμαστε πήγαμε στα ζαρα και πήραμε ένα σετακι!! χαχαχα 

μπραβοοοο... αντε με το καλο η πριγκιπισα σου...καλα ψωνια απο δω και περα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marzou είπε:

μπραβοοοο... αντε με το καλο η πριγκιπισα σου...καλα ψωνια απο δω και περα!!!

Μπράβο μανταρινακι. Που είστε σαλόνικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/8/2019 at 9:48 ΠΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Έλα ρε κορίτσι κουνιόταν στη θάλασσα??φαντάσου εδώ χαρές έκανε εμένα που απλά άκουγε φωνές γύρω γύρω πο Σο μάλλον εσύ που μπήκες και στο νερό !!!!!τους αρέσει το νερό πάντως το έχω παρατηρήσει και στην μπανιέρα!!!!!??????

Στη Θάλασσα μέσα δε την ένιωθα!δεν ξέρω αν κουνιότανε και δεν την ενιωθά εγώ λόγω νερού!χαχα αλλά όταν έβγαινα και μετά,τρελαινότανε!!!☺️???ναι και εγώ το έχω παρατηρήσει και στην μπανιέρα!πάντα τρελαίνεται όταν κάνω μπάνιο!!ζουζουνάκια μωρέ!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια την έκανα την β επιπέδου!! Όλα καλά με τα αποτελέσματα!! Επιτέλους μας αποκαλύφθηκε.. κοριτσάααακιι!!!! ??? και φυσικά σαν χαζογονεις που είμαστε πήγαμε στα ζαρα και πήραμε ένα σετακι!! χαχαχα 

Μπράβο κορίτσι μου!τέλειααα???μεγειά και τα ρουχαλάκια!άντε και οι επόμενες που έμειναν να πάνε όλα καλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Δεν επιτρέπεται να κοιμηθείς. Αλλάζει το σάκχαρο. Μιλούσα με τις κοπέλες.... Είχα κ το κινητό. Όλα καλά. Κ τα αποτελέσματα άψογα.... Είχα ξεκινήσει γιόγκα. Τώρα σταμάτησα. Δεν με ανακουφίζει τίποτα. Κάνω που κ που τις ασκήσεις της γιόγκα.... Χθες που δε άντεχα έλεγα να πάρω το γιατρό να του πω ότι θα πάρω 1 ντεπον... Αλλά τελικά δεν τον πήρα. Όταν ξαπλώνω είναι χειρότερο. 

Δεν μου είχανε πει κάτι τέτοιο ότι αλλαζει

μπα το ντεπόν δεν μ έκανε τίποτα θυμάμαι υπέφερα και μόνο το υπόθετο έκανε δουλειά. Όντως όταν ξαπλώνεις κ πας να σηκωθείς είναι χειρότερο μόνο το λουκάνικο με ανακούφιζε που το έβαζα και στα πόδια μου ηρεμουσα αρκετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Μπράβο μανταρινακι. Που είστε σαλόνικα?

ναι ανεβήκαμε για μια μέρα Θεσσαλονίκη για την εξέταση.. Τώρα πίσω στο νησί... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!τέλειααα???μεγειά και τα ρουχαλάκια!άντε και οι επόμενες που έμειναν να πάνε όλα καλά!!!!

Ευχαριστώ πολυυυ!!! Με το καλό και στις επόμενες!! ποιες έχουν σειρά κορίτσια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Κάναμε τη β επιπέδου κι εμείς την Τρίτη. Όλα καλά με τη μπέμπα, 407 γρ. Λίγο μικρούλα αλλά δε μας ενοχλεί καθόλου! Μας δυσκόλεψε γιατί είχε γυρισμένη την πλάτη, την κούναγε η γιατρός όλη την ώρα και δε βρίσκαμε τη δεξιά πατούσα!!! Χαχα γελάσαμε αρκετά! Κλείσαμε ραντεβού για ντόπλερ 22 Οκτωβρίου.. σαν να πέρασε ο καιρός και δε μπορώ να το πιστέψω, από τις ενέσεις εξωσωματικής να ετοιμάζω βρεφικό δωμάτιο!!!! 

Και μιά ερώτηση... παίρνει κάποια κοπέλα κάποιο σκεύασμα σιδήρου πιυ δεν την ενοχλεί στο στομάχι;; δυστυχώς έχω δοκιμάσει πολλά αλλά κανένα δεν είναι ανεκτό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Την κόρη μου την πρώτη την γέννησα σε ιδιωτική κλινική εκεί οι μαίες βοήθησαν για θηλασμό όταν ήθελες βοήθεια.. εκεί είχα και την δικιά μου μαία την πρώτη μέρα οπότε ήταν πιο εύκολα και επίσης είχα και ένα μωρό που συνεργάστηκε άψογα  τώρα γέννησα σε δημόσιο εκεί οι μαίες μου είχαν σπάσει τα νεύρα για μπουκάλι με είχαν τρελάνει.. εγώ είχα και το θέμα ότι το μωρό δεν μπορούσα να το βάλω αμέσως στήθος λόγο ολικής ναρκώσεις οπότε πέρασαν 3 ώρες μέχρι να βάλω το μωρό στήθος.. ο άντρας μου έκανε αγώνα για να μην δώσουν το μωρό μπουκάλι αυτές τις 3 ώρες μέχρι να ξυπνήσω  δυστηχως όμως το μωρό δεν ήταν συνεργάσιμο αυτήν την φορά δεν μπορούσε να πιάσει κοιμόταν όλη την ώρα μάλλον έφταιγαν και τα φάρμακα που μου εδιναν… οπότε έδωσα μπουκάλι με κλάματα εγώ αλλά δεν το έβαλα κάτω προσπαθούσα να την βάζω στήθος και αν μην έτρωγε ήθελα να έχει την επαφή  Τι δεν θα έδινα να νιώσω και εγώ αυτήν την εμπειρία του ΦΤ να έχω τον άντρα μου μαζί να ακούσω και εγώ το πρώτο κλάμα της  Τουλάχιστον πήγαν όλα καλά  με την καισαρική είμασταν καλά και οι δύο ( και τις δύο φορες που έκανα)  είχα καλή αποθεραπεία και τις δύο φορές χωρίς κάποιο πρόβλημα 
    • Τι να πω τώρα κι εγώ 21η μέρα και έχω τραβήγματα και ένα πολύ περίεργο feeling εσωτερικά, δεν μπορώ να το εξηγήσω!! Δεν θα πω και πολλά γιατί μετά η @Παρασκευαιδου θα με "μαλώσει" 😂 
    • Με το καλό κ το δεύτερο αγοράκι! 🩵🩵🩵 εγώ έχω ένα κοριτσάκι 5 ετών , ένα αγοράκι 2.5 ετών κ τώρα περιμένω πάλι αγοράκι 🤰🏼 Εμένα καμπύλη μου είπε ο γιατρός θα κανονισουμε ημερομηνία  τώρα Δευτέρα που θα πάω (μένω εξωτερικό εδώ λειτουργούν αλλιώς τα πράγματα, όλες τις αιμοληψίες μου τις κάνουν στο ιατρείο δεν πάω σε μικροβιολογικό άρα αναμένω να δω που θα κάνω κ την καμπύλη και πως 😬, την σιχαίνομαι αυτήν την εξέταση κάθε φορά 🙅‍♀️)  από φάρμακα μόνο σίδηρο παίρνω που έπεσε στις εξετάσεις  κ θα ξανά ξεκινήσω μαγνήσιο γιατί έχω πάρα πάρα πολλές συσπάσεις.    καλό είναι γενικά να κάνεις εξετάσεις για ό,τι συμπληρώματα/ φάρμακα παίρνεις για να δεις κ που έχεις έλλειψη σε συννενόηση με το γιατρό σου φυσικά 😊 
    • ααα...εγω επειδή ειχα ηδη τεράστιο στήθος τις ραγαδες τις εχω από πάντα 🤷 δεν με ενοχλούν εκεί 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...