Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Τι υποθέτα?ανέβασε φωτο ?Δεν πήγαινες καθόλου τουαλέτα?και εγώ εδώ 3 μέρες πολύ δύσκολα! 2 χάπι.σιδηρο τη μέρα γιατί?Ο αιματοκρίτης σου που έχει φτάσει?

Υποθετα γλυκερινης τα ζητας στο φαρμακειο,ενα ειναι.Δεν ειμαι σπιτι να στα βγαλω φωτο.Εγω ειχα πεντε μερες να παω τουαλετα φαντασου,εσκασα.Μου αυξησε ενα πρωι κ ενα απογευμα γιατι απο 39 εχω 34 εδω κ δυο μηνες κ μου πε να παρω αλλο ενα γι αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Γειά σας κ από μένα.... Κ εγώ 2 σιδηρο πίνω πρωί βράδυ. Αλλά μου χιε φέρει τα ακριβώς αντίθετα αποτέλεσματα... ? Εγώ σήμερα έκλεισα την 23η εβδομάδα. Κ έχω 5 η ώρα το απόγευμα ραντεβού με τον γιατρό. Να δούμε πόσο μεγάλωσε. Ελπίζω να ναι κάπου στα 600 γρ!!! Έχω απαιτήσεις σα μάνα από τώρα. ?

Ολα θα ειναι τελειαααα!!!Αντε με το καλο σε ολες μας κοριτσια,με εναν πονο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Υποθετα γλυκερινης τα ζητας στο φαρμακειο,ενα ειναι.Δεν ειμαι σπιτι να στα βγαλω φωτο.Εγω ειχα πεντε μερες να παω τουαλετα φαντασου,εσκασα.Μου αυξησε ενα πρωι κ ενα απογευμα γιατι απο 39 εχω 34 εδω κ δυο μηνες κ μου πε να παρω αλλο ενα γι αυτο.

Σου έκαναν δουλειά??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Σου έκαναν δουλειά??

Ναι παρα πολυ καλη δουλεια μου εκαναν.Τα ειχα παρει κ στο πρωτο τριμηνο κ παλι με ειχαν βοηθησει.Εγω πλεον σημερα ειμαι περδικι απο το εντερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου όλα μιά χαρά με την β επιπέδου!!!όλα φύσιολογικά!!!ο τράχηλος τέλειος το αμνιακό τελειο ολα μια χαρα!!! 461 γραμμάρια είναι η μπεμπούλα μου!!και είναι ίδια ο μπαμπάς της!!χαχαχα εσκασα εγω όπως καταλαβαινετε!!!χαχαχαα ο μπαμπας της χεσμένος απο χαρα!!!!!ευτυχως κορίτσια,μου έφυγε μεγάλο βάρος!!!! Άντε με το καλό και οι υπόλοιπες???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Κορίτσια μου όλα μιά χαρά με την β επιπέδου!!!όλα φύσιολογικά!!!ο τράχηλος τέλειος το αμνιακό τελειο ολα μια χαρα!!! 461 γραμμάρια είναι η μπεμπούλα μου!!και είναι ίδια ο μπαμπάς της!!χαχαχα εσκασα εγω όπως καταλαβαινετε!!!χαχαχαα ο μπαμπας της χεσμένος απο χαρα!!!!!ευτυχως κορίτσια,μου έφυγε μεγάλο βάρος!!!! Άντε με το καλό και οι υπόλοιπες???????

Συγχαρητήρια όλα μια χαρά, θα σαι πιο ήσυχη τώρα ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Κορίτσια μου όλα μιά χαρά με την β επιπέδου!!!όλα φύσιολογικά!!!ο τράχηλος τέλειος το αμνιακό τελειο ολα μια χαρα!!! 461 γραμμάρια είναι η μπεμπούλα μου!!και είναι ίδια ο μπαμπάς της!!χαχαχα εσκασα εγω όπως καταλαβαινετε!!!χαχαχαα ο μπαμπας της χεσμένος απο χαρα!!!!!ευτυχως κορίτσια,μου έφυγε μεγάλο βάρος!!!! Άντε με το καλό και οι υπόλοιπες???????

μια χαρά κοριτσάκι μου!! Όλα τέλεια!!! μπράβο!! απόλαυσε το υπόλοιπο ταξίδι της εγκυμοσύνης!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Κορίτσια μου όλα μιά χαρά με την β επιπέδου!!!όλα φύσιολογικά!!!ο τράχηλος τέλειος το αμνιακό τελειο ολα μια χαρα!!! 461 γραμμάρια είναι η μπεμπούλα μου!!και είναι ίδια ο μπαμπάς της!!χαχαχα εσκασα εγω όπως καταλαβαινετε!!!χαχαχαα ο μπαμπας της χεσμένος απο χαρα!!!!!ευτυχως κορίτσια,μου έφυγε μεγάλο βάρος!!!! Άντε με το καλό και οι υπόλοιπες???????

Μπραβοοο κοριτσάρα μου !!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/7/2019 at 5:53 ΜΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@satya το πιστεύεις??μια εβδομάδα έμεινε για τις επόμενες εξετάσεις!!!!πολύ καλά αποτελέσματα ευχομαι????????????????????

Ναιιι, πως περνάει έτσι ο καιρός?? Απίστευτο μου φαίνεται!! Σε ευχαριστώ πολύ πολύ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Κορίτσια μου όλα μιά χαρά με την β επιπέδου!!!όλα φύσιολογικά!!!ο τράχηλος τέλειος το αμνιακό τελειο ολα μια χαρα!!! 461 γραμμάρια είναι η μπεμπούλα μου!!και είναι ίδια ο μπαμπάς της!!χαχαχα εσκασα εγω όπως καταλαβαινετε!!!χαχαχαα ο μπαμπας της χεσμένος απο χαρα!!!!!ευτυχως κορίτσια,μου έφυγε μεγάλο βάρος!!!! Άντε με το καλό και οι υπόλοιπες???????

Συγχαρητήρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η satya είπε:

Συγχαρητήρια!!!

Γεια σας κοριτσια,τι κανετε?Εχει καμμια απο σας τραβηγματα χαμηλα,μια μονιμη ενοχληση λες κ κατι τεντονεται.Εγω κυριως χαμηλα κ δεξια,που νομιζω οτι προερχεται κ μεσα απο τον κολπο,αλλα δεν μπορω να καταλαβα.Λετε να ειναι οι μυες που τεντονονται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/7/2019 at 5:50 ΜΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Δείχνει ότι ακόμη να γυρίσει το μωρο μπορεί κι ανασαίνει.

Κατάλαβα πιο λες 

Το είχα δει αλλά δεν ασχολήθηκα να σου πω τη μικρή όταν γεννήθηκε την στρίμωχνα πάντα στο πλάι (εναλλάξ) με πετσέτες που τις έκανα ρόλο για να είναι πιο ήρεμη και αργότερα πια που γύρισε ήτανε πιο μεγάλη. Δεν ξέρω κατά ποσό όλα αυτά κάνουν δουλειά να σου πω πχ της αγόρασα ένα σωσίβιο που δοαφημιζεται πολύ και τελικά λίγο μόλις ίσιωσε το σώμα της μου αναποδογύρισε όποτε άρχισα πλέον να λειτουργώ πρακτικά κ να μην ενθουσιάζομαι ευκολα

στις On 24/7/2019 at 7:15 ΜΜ, ο/η Maroulli είπε:

Κορίτσια μου σας έχω γαμπρό!!!!!!! Όλα καλά 203γρ είναι το αγοράκι μας...δοξα το θεό μια χαρά μεγαλώνει παρολο που εγώ χάνω κιλά..Τώρα 20 του μήνα έχουμε την β επιπέδου!!!

ΟΛΕ!!! πες μας την προίκα του να τον καβατζοσουμε χαχαχαχα

μπραβο κοπέλα μ άντε με το καλό!

στις On 25/7/2019 at 7:19 ΠΜ, ο/η marzou είπε:

Καλημερα κοριτσια....

τι κανετε;;;;

να ρωτησω κατι;; Εσας σε ποια βδομαδα σας ειπε για β επιπεδου;; Γιατι πηγα χθες να με δει και μ ειπε για να κλεισω ραντεβου και πευτει στις 21 βδομαδες!!!

εγω νωμιζα οτι γινεται γυρω στις 23 βδομαδες!!

Καλησπέρα marzou ! Από 21 η και μετά όποτε μην αγχωνεσε :)

στις On 25/7/2019 at 2:43 ΜΜ, ο/η γιωτα22 είπε:

Υποθετα γλυκερινης τα ζητας στο φαρμακειο,ενα ειναι.Δεν ειμαι σπιτι να στα βγαλω φωτο.Εγω ειχα πεντε μερες να παω τουαλετα φαντασου,εσκασα.Μου αυξησε ενα πρωι κ ενα απογευμα γιατι απο 39 εχω 34 εδω κ δυο μηνες κ μου πε να παρω αλλο ενα γι αυτο.

Εμένα από 42 πήγε 33 όποτε μην σκας αγάπη μου στο τέλος θα ανεβεί πάλι 

μισό για τα υποθετα δεν είναι ότι τρομερό τα χρησιμοποιούν κι στα παιδιά αν δεν ενεργηθουν.

στις πριν 19 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Κορίτσια μου όλα μιά χαρά με την β επιπέδου!!!όλα φύσιολογικά!!!ο τράχηλος τέλειος το αμνιακό τελειο ολα μια χαρα!!! 461 γραμμάρια είναι η μπεμπούλα μου!!και είναι ίδια ο μπαμπάς της!!χαχαχα εσκασα εγω όπως καταλαβαινετε!!!χαχαχαα ο μπαμπας της χεσμένος απο χαρα!!!!!ευτυχως κορίτσια,μου έφυγε μεγάλο βάρος!!!! Άντε με το καλό και οι υπόλοιπες???????

Μπράβο Νεκταρινακι! Με το καλό!!!

τη Δευτέρα έρχεται επιτέλους και η σειρά μου!

βεβαια σήμερα πήγαμε και την είδαμε και εμείς (λόγω θέσης πλακούντα) και όλα πάνε καλά ανεβαίνει σιγά σιγά και μου φεύγει ένα άγχος!

418γραμμαρια και η δίκη μου τη Δευτέρα περισσότερες λεπτομέρειες :)

τωρα χαλάρωσε κ απολαυσε το επόμενη εξεταση το Ντοπλερ :)

στις πριν 36 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Γεια σας κοριτσια,τι κανετε?Εχει καμμια απο σας τραβηγματα χαμηλα,μια μονιμη ενοχληση λες κ κατι τεντονεται.Εγω κυριως χαμηλα κ δεξια,που νομιζω οτι προερχεται κ μεσα απο τον κολπο,αλλα δεν μπορω να καταλαβα.Λετε να ειναι οι μυες που τεντονονται?

Τα έχω συνεχώς Γιωτα μου....

ο γιατρός μου είπε ότι είναι λογικό λόγω ότι έχω «υποχρεώσεις» περισσότερες σε σύγκριση με την πρώτη εγκυμοσύνη, αλλά είδε συσπάσεις σε εμένα και μου έκανε τα Μαγνησία 3 την ημέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Maroulli τι τέλεια!!!!μπαμπάκοςλοιπον!!!!!! Πώς νιώθεις??Ο άντρας σου πέταξε από χαρά???Βγήκε ο πίνακας της 2ης σελίδας???χαχχαχχαχαχαχ!!?????????? ποσο week είσαι τώρα??

Ξετρελαμενη ειμαι....Ο άντρας μου ήθελε κόρη είναι η αλήθεια αλλά εντάξει χαρούμενος είναι..17 κ 6 είμαι Κυριακή μπαίνω στον 5ο!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Γεια σας κοριτσια,τι κανετε?Εχει καμμια απο σας τραβηγματα χαμηλα,μια μονιμη ενοχληση λες κ κατι τεντονεται.Εγω κυριως χαμηλα κ δεξια,που νομιζω οτι προερχεται κ μεσα απο τον κολπο,αλλα δεν μπορω να καταλαβα.Λετε να ειναι οι μυες που τεντονονται?

Καλέ ναι!!! τα τραβήγματα είναι φυσιολογικά μην ανησυχείς. Εαν σε πονάει συνεχώς τότε να πάρεις τον γιατρό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/7/2019 at 8:44 ΜΜ, ο/η despoina46 είπε:

Συγχαρητήρια όλα μια χαρά, θα σαι πιο ήσυχη τώρα ????

Σ’ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου,άντε και εσύ με το καλό??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Κατάλαβα πιο λες 

Το είχα δει αλλά δεν ασχολήθηκα να σου πω τη μικρή όταν γεννήθηκε την στρίμωχνα πάντα στο πλάι (εναλλάξ) με πετσέτες που τις έκανα ρόλο για να είναι πιο ήρεμη και αργότερα πια που γύρισε ήτανε πιο μεγάλη. Δεν ξέρω κατά ποσό όλα αυτά κάνουν δουλειά να σου πω πχ της αγόρασα ένα σωσίβιο που δοαφημιζεται πολύ και τελικά λίγο μόλις ίσιωσε το σώμα της μου αναποδογύρισε όποτε άρχισα πλέον να λειτουργώ πρακτικά κ να μην ενθουσιάζομαι ευκολα

ΟΛΕ!!! πες μας την προίκα του να τον καβατζοσουμε χαχαχαχα

μπραβο κοπέλα μ άντε με το καλό!

Καλησπέρα marzou ! Από 21 η και μετά όποτε μην αγχωνεσε :)

Εμένα από 42 πήγε 33 όποτε μην σκας αγάπη μου στο τέλος θα ανεβεί πάλι 

μισό για τα υποθετα δεν είναι ότι τρομερό τα χρησιμοποιούν κι στα παιδιά αν δεν ενεργηθουν.

Μπράβο Νεκταρινακι! Με το καλό!!!

τη Δευτέρα έρχεται επιτέλους και η σειρά μου!

βεβαια σήμερα πήγαμε και την είδαμε και εμείς (λόγω θέσης πλακούντα) και όλα πάνε καλά ανεβαίνει σιγά σιγά και μου φεύγει ένα άγχος!

418γραμμαρια και η δίκη μου τη Δευτέρα περισσότερες λεπτομέρειες :)

τωρα χαλάρωσε κ απολαυσε το επόμενη εξεταση το Ντοπλερ :)

Τα έχω συνεχώς Γιωτα μου....

ο γιατρός μου είπε ότι είναι λογικό λόγω ότι έχω «υποχρεώσεις» περισσότερες σε σύγκριση με την πρώτη εγκυμοσύνη, αλλά είδε συσπάσεις σε εμένα και μου έκανε τα Μαγνησία 3 την ημέρα 

Σ’ευχαιστώ πολύ κορίτσι μουυυ!άντε,κοντά είναι η Δευτέρα!!όλα καλά θα πάνε!!? μια χαρα είναι και σε βάρος το ζουζουνάκι σου!περιμένουμε την Δευτέρα να μας ενημερώσεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/7/2019 at 11:38 ΜΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Μπραβοοο κοριτσάρα μου !!!!?????

Κοπελάρα μουυυυυυυ σ’ευχαριστώ πολυυυυυ!άντε και εσύ σε λιγάκιιιιι!όλα καλά θα πάνε αγάπηηηη???❤️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/7/2019 at 11:10 ΜΜ, ο/η Mantarini είπε:

μια χαρά κοριτσάκι μου!! Όλα τέλεια!!! μπράβο!! απόλαυσε το υπόλοιπο ταξίδι της εγκυμοσύνης!! 

Κοριτσακι μουυυ σ’ευχαριστωωωω!!άντε και εσύ σε λίγοοο!!όλα θα πάνε μια χαρα???❤️Θα περιμένω νέα απο όλες σας να κάνετε και εσείς μια μια με τη σειρούλα σας να τέλειώνουμε!όλα να πάνε καλά κορίτσια μου????ναι ναι τώρα το απολαμβάνω πιο ήσυχη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Κοπελάρα μουυυυυυυ σ’ευχαριστώ πολυυυυυ!άντε και εσύ σε λιγάκιιιιι!όλα καλά θα πάνε αγάπηηηη???❤️?

Άντε να περνάει ό καιρός !!!πως πας τη νιώθεις όλο και πιο Πολύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!να έχουμε ένα όμορφο ΣΚ όλες???

Καλό Σκ Με πολύ ζέστη !!!!!!!?????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα εγω βρισκομαι στην αρχη της εγκυμοσυνης μ κ θελω να σας κανω μια ερωτηση μιας κ εχετε περασει απο αυτο το σταδιο... ειμαι 6w κ 4d κ απο εχθες το πρωι με ενοχλει ελαχιστα το στηθος μ σε σχεση με τις προηγουμενες ημερες αλλα συμπτωματα δεν εχω γενικα απ την αρχη π εμαθα για την εγκυμοσυνη....ειναι φυσιολογικο να μην ποναει πια το στηθος? καρδουλα δεν εχω ακουσει ακομη οταν εκανα τν πρωτο υπερηχο ηταν πριν μια εβδομαδα κ ειδαμε σακο κ εμβρυακι κ εχω την πεμτη ξανα ραντεβου....επισης απ την παρασκευη εχω μονο στο σκουπισμα κ οχι συνεχεια μπεζοκαφετι ανοιχτοχρωμα υγρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...