Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 58 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Ξάπλωσε και ακουμπά την παλάμη σου στην κοιλιά σου χωρίς να την κουνάς για λίγη ώρα

στνηθως όταν δεν την ακούω αυτό κάνω (το έκανα και στην κόρη μου όταν κουραζόμουν κ ήθελα να την ακούσω)

Οι πόνοι είναι φυσιολογικοί λενε οι γιατροί απλά πολλές φορές για να μας προφυλάξουν μας δίνουν μαγνήσιο περισσότερο.

προχθες πρέπει να έπαιζε με τον ομφάλιο γιατί με πέθανε στον πόνο ?

επισης μπορεί να έχεις και σουβλιτσες κάτω.

Τέλεια!!! Μια χαρά σε κόβω :)

Μάζεψε δυνάμεις κ απολαυσε τις τελευταίες διακοπές γιατί μετά δύσκολο να πίνεις καφεδάκι ήσυχη χαχαχαχα

αλλα θα είναι οι ομορφότερες στιγμές της ζωής σου :)

λιγο περιορισμένες βέβαια αλλά γεμάτες ζωή, χαμόγελα, κλάμματα παιχνίδια και πολλές αγκαλιές!

προπαντων κοιμήσου όσο προλαβαίνεις :) 

 

καλη εβδομάδα σε όλα τα κοριτσια !

20+1 σήμερα αρκετούς πόνους στη μέση, αναμονή για τις 29 του μήνα που θα κάνουμε την Β και βρισκόμαστε στη μέση της εγκυμοσύνης μας :)

αλλες 20 περίπου εβδομάδες για να πάρουμε αγκαλιά τα πλασματάκια μας ❤️

ανυπομωνω να πιω καφεδάκι στα βατεραααα!!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 7 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Καλή εβδομάδα και απο μένα κορίτσια μου!!!αυριο μπαίνω στην 21η εβδομάδα!!!άντε σιγα σιγά κοντεύουμε στο να πάρουμε αγκαλιά τα μπεμπάκια μας!!!δεν βλέπω την ώρα!!!Έφτασε σχεδόν και η β επιπέδου μου!η Πέμπτη έρχεταιιιιιι!!!!!και μετά απο εμένα είναι η @netspirit με το καλό να κάνουμε όλες και να πάνε όλα καλά!!!!!!!??????

@Nektarinaki_love έφτασε ο καιρός σου για β επιπέδου και σιγα σιγα μπαίνεις στον 6ο πέρασε ο καιρός!!!!!με τα καλό ή εξέταση αν και εφόσον στην α ήταν όλα καλά δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας ?????????????????????????διακοπουλεςθαπατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Ξάπλωσε και ακουμπά την παλάμη σου στην κοιλιά σου χωρίς να την κουνάς για λίγη ώρα

στνηθως όταν δεν την ακούω αυτό κάνω (το έκανα και στην κόρη μου όταν κουραζόμουν κ ήθελα να την ακούσω)

Οι πόνοι είναι φυσιολογικοί λενε οι γιατροί απλά πολλές φορές για να μας προφυλάξουν μας δίνουν μαγνήσιο περισσότερο.

προχθες πρέπει να έπαιζε με τον ομφάλιο γιατί με πέθανε στον πόνο ?

επισης μπορεί να έχεις και σουβλιτσες κάτω.

Τέλεια!!! Μια χαρά σε κόβω :)

Μάζεψε δυνάμεις κ απολαυσε τις τελευταίες διακοπές γιατί μετά δύσκολο να πίνεις καφεδάκι ήσυχη χαχαχαχα

αλλα θα είναι οι ομορφότερες στιγμές της ζωής σου :)

λιγο περιορισμένες βέβαια αλλά γεμάτες ζωή, χαμόγελα, κλάμματα παιχνίδια και πολλές αγκαλιές!

προπαντων κοιμήσου όσο προλαβαίνεις :) 

 

καλη εβδομάδα σε όλα τα κοριτσια !

20+1 σήμερα αρκετούς πόνους στη μέση, αναμονή για τις 29 του μήνα που θα κάνουμε την Β και βρισκόμαστε στη μέση της εγκυμοσύνης μας :)

αλλες 20 περίπου εβδομάδες για να πάρουμε αγκαλιά τα πλασματάκια μας ❤️

@netspirit μου!!!!πως είσαι το κοριτσάκι σου τι κάνει??βλέπει να μεγαλώνει η κοιλίτσα σου και τρελενεταιπρεπει αυτό να είναι από τα πιο όμορφα συναισθήματα η αδελφική αγάπη ξεκινά από τώρα!!!!????????????????φτάσαμε ήδη στα μισά !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@netspirit μου!!!!πως είσαι το κοριτσάκι σου τι κάνει??βλέπει να μεγαλώνει η κοιλίτσα σου και τρελενεταιπρεπει αυτό να είναι από τα πιο όμορφα συναισθήματα η αδελφική αγάπη ξεκινά από τώρα!!!!????????????????φτάσαμε ήδη στα μισά !!!!!!!!!!

Καλημέρα κορίτσια!! Διανυω την 20η εβδομάδα και σκέφτομαι ότι είμαστε ακριβώς στη μέση... άλλο τόσο έμεινε κορίτσια!! Να κάνουμε και τη β επιπέδου.. να πάνε όλα καλά.. να ηρεμήσουμε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Διανυω την 20η εβδομάδα και σκέφτομαι ότι είμαστε ακριβώς στη μέση... άλλο τόσο έμεινε κορίτσια!! Να κάνουμε και τη β επιπέδου.. να πάνε όλα καλά.. να ηρεμήσουμε.. 

Μπήκες όμορφη στην 20w,,,,,???? Άντε κ εγω Παρασκευή. 6/8 β επιπέδου απογευμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Μπήκες όμορφη στην 20w,,,,,???? Άντε κ εγω Παρασκευή. 6/8 β επιπέδου απογευμα!

19+6 για την ακρίβεια σήμερα...  ααα μαζί έχουμε β επιπέδου... Εγώ στις 6 το απόγευμα την έχω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

19+6 για την ακρίβεια σήμερα...  ααα μαζί έχουμε β επιπέδου... Εγώ στις 6 το απόγευμα την έχω.. 

Καλημέρα κορίτσια!! Κι εγώ έχω 1/8 β επιπέδου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η satya είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Κι εγώ έχω 1/8 β επιπέδου

το πρώτο 10 ήμερο του Αυγούστου έχουμε οι πιο πολλές..  Καλά αποτέλεσματα να έχουμε κορίτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

το πρώτο 10 ήμερο του Αυγούστου έχουμε οι πιο πολλές..  Καλά αποτέλεσματα να έχουμε κορίτσια!!

Ναι μακάρι! Εκείνη την μέρα τα έχω όλα, β επιπέδο + υπερηχο καρδιας εμβρυου + nipt

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

19+6 για την ακρίβεια σήμερα...  ααα μαζί έχουμε β επιπέδου... Εγώ στις 6 το απόγευμα την έχω.. 

Τέλεια!!!!! Οκ αφού ήταν όλα καλά στην ά δεν υπάρχει λόγος άγχους άντε να δεις και το φύλο επιτέλους!!!!!!???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Τέλεια!!!!! Οκ αφού ήταν όλα καλά στην ά δεν υπάρχει λόγος άγχους άντε να δεις και το φύλο επιτέλους!!!!!!???????????

αααα δεν χρειάζεται να μάθω το φύλο... μου το πε ή πεθερά μου... έβγαλε πόρισμα κοιτώντας την κοιλιά μου από μια φωτογραφία... αγόρι λέει... ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια Καλημέρα σας! Θέλω να σας ρωτήσω κάτι μιας κ εσείς είστε λίγους παραπάνω μήνες από μένα... Είμαι 17 εβδομάδων και το μόνο που έχω καταλαβει είναι το έντερο μου π λένε πως στην ουσία είναι το παιδί.. Πότε ξεκινήσατε να καταλαβαίνετε το μωράκι σας??? Δεν θα έπρεπε να την νιώθω πιο έντονα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Linaki.24 είπε:

Κορίτσια Καλημέρα σας! Θέλω να σας ρωτήσω κάτι μιας κ εσείς είστε λίγους παραπάνω μήνες από μένα... Είμαι 17 εβδομάδων και το μόνο που έχω καταλαβει είναι το έντερο μου π λένε πως στην ουσία είναι το παιδί.. Πότε ξεκινήσατε να καταλαβαίνετε το μωράκι σας??? Δεν θα έπρεπε να την νιώθω πιο έντονα???

Γεια σου κοπελα μου αρχίζεις να νιώθεις ελαφρά φτερουγίσματα στην 18η εβδομάδα και τώρα που διανυω 19 νιώθω ακόμη πιο έντονα φτερουγίσματα κινήσεις πιο πολύ εντωμεταξύ από το έντερο θα νιώθεις στη δεξιά πλευρά το οποίο σιγα σιγα έρχεται μπροστά από τη μήτρα 

.Τέλος παίζει ρόλο και ο πλακούνταςσου αν είναι εμπρπσθιος τότε δύσκολα θα καταλαβαίνεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

αααα δεν χρειάζεται να μάθω το φύλο... μου το πε ή πεθερά μου... έβγαλε πόρισμα κοιτώντας την κοιλιά μου από μια φωτογραφία... αγόρι λέει... ????

Ναι αλλά τα τεφτέρια μας αλλά λένε!!!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ναι αλλά τα τεφτέρια μας αλλά λένε!!!!!?????

καλά η πεθερά μου απ το θετικό τεστ έλεγε στον άντρα μου αγόρι είναι.. Όταν βγήκαμε από την Αυχενική και την πήραμε τηλέφωνο και της είπαμε μάλλον κορίτσι.. Μας λέει λάθος είδε ο γιατρός... ??? τι να πω κορίτσια... Εγώ πλέον λέω γερό μωρό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Γεια σου κοπελα μου αρχίζεις να νιώθεις ελαφρά φτερουγίσματα στην 18η εβδομάδα και τώρα που διανυω 19 νιώθω ακόμη πιο έντονα φτερουγίσματα κινήσεις πιο πολύ εντωμεταξύ από το έντερο θα νιώθεις στη δεξιά πλευρά το οποίο σιγα σιγα έρχεται μπροστά από τη μήτρα 

.Τέλος παίζει ρόλο και ο πλακούνταςσου αν είναι εμπρπσθιος τότε δύσκολα θα καταλαβαίνεις 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση σου! Δεν φαντάζεσαι τι άγχος το είχα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Linaki.24 είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση σου! Δεν φαντάζεσαι τι άγχος το είχα....

Να μην αγχώνεσαι κορίτσι... Όσο θα περνάει ο καιρός θα το νιώθεις όλο και πιο έντονα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Να μην αγχώνεσαι κορίτσι... Όσο θα περνάει ο καιρός θα το νιώθεις όλο και πιο έντονα... 

Ανυπομονωωωω!!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κ εγώ μετά την 20η εβδομάδα ένιωσα διαφορετικό χτύπημα. Κ από τότε........ Ξυπνάει κάθε 3-4-5 ώρες ρίχνει τις κωλοτουμπες του κ ξανά κοιμάται.. Τώρα είμαι 23η εβδομάδα. Μακάρι κ όταν γεννηθεί να ξυπνάει κάθε 3-4-5 ώρες. ??? Στον υπέρηχο πάντως δεν το έχουμε δει ποτέ να πηγαίνει βόλτες. Μάλλον μας κάνει τον σοβαρό, όταν πάμε να τον δούμε. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια κ εγώ μετά την 20η εβδομάδα ένιωσα διαφορετικό χτύπημα. Κ από τότε........ Ξυπνάει κάθε 3-4-5 ώρες ρίχνει τις κωλοτουμπες του κ ξανά κοιμάται.. Τώρα είμαι 23η εβδομάδα. Μακάρι κ όταν γεννηθεί να ξυπνάει κάθε 3-4-5 ώρες. ??? Στον υπέρηχο πάντως δεν το έχουμε δει ποτέ να πηγαίνει βόλτες. Μάλλον μας κάνει τον σοβαρό, όταν πάμε να τον δούμε. ?

Χαχαχαχαχαχαχα! Ψυχούλα μου!!!!!!!!! Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κανετε;;;έχουμε ραντεβού το απόγευμα να δούμε το μωράκι μας ελπίζω να είναι όλα καλά και να μπορέσουμε να μάθουμε και τι είναι..να περάσουν οι ώρες γρήγορα θέλω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κανετε;;;έχουμε ραντεβού το απόγευμα να δούμε το μωράκι μας ελπίζω να είναι όλα καλά και να μπορέσουμε να μάθουμε και τι είναι..να περάσουν οι ώρες γρήγορα θέλω...

Καλημέρα κορίτσι!! θα περιμένουμε νέα σου!!! Μια χαρά θα είναι το μωράκι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/7/2019 at 12:36 ΠΜ, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Καλή εβδομάδα και απο μένα κορίτσια μου!!!αυριο μπαίνω στην 21η εβδομάδα!!!άντε σιγα σιγά κοντεύουμε στο να πάρουμε αγκαλιά τα μπεμπάκια μας!!!δεν βλέπω την ώρα!!!Έφτασε σχεδόν και η β επιπέδου μου!η Πέμπτη έρχεταιιιιιι!!!!!και μετά απο εμένα είναι η @netspirit με το καλό να κάνουμε όλες και να πάνε όλα καλά!!!!!!!??????

Καλημέρα! Άντε με το καλό θα περιμένουμε νέα σου αύριο!!! Όλα θα είναι σούπερ ?

στις On 23/7/2019 at 1:01 ΠΜ, ο/η Mantarini είπε:

ανυπομωνω να πιω καφεδάκι στα βατεραααα!!!! ???

Ααααα και πλωμαρι μεριά να πας και από εκεί είναι όμορφα!!! Φιλάκια πολλά και απολαυσε το νησάκι μας ?

στις On 23/7/2019 at 7:55 ΠΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@netspirit μου!!!!πως είσαι το κοριτσάκι σου τι κάνει??βλέπει να μεγαλώνει η κοιλίτσα σου και τρελενεταιπρεπει αυτό να είναι από τα πιο όμορφα συναισθήματα η αδελφική αγάπη ξεκινά από τώρα!!!!????????????????φτάσαμε ήδη στα μισά !!!!!!!!!!

Καλημερουδια! Η μικρή μου δεν έχει συνηδειτοποιησει ακομι τι γίνεται αλλά παρόλα αυτά μόλις δει την κοιλιά μου τη φιλάει ?

μακαρι να είναι έτσι κ όταν έρθει η αδερφή της αλλά κάπως έτσι πιστεύω να είναι γιατί τα πάει καλά με τα αλλά παιδακια γενικά

στις πριν 22 ώρες, ο/η Linaki.24 είπε:

Κορίτσια Καλημέρα σας! Θέλω να σας ρωτήσω κάτι μιας κ εσείς είστε λίγους παραπάνω μήνες από μένα... Είμαι 17 εβδομάδων και το μόνο που έχω καταλαβει είναι το έντερο μου π λένε πως στην ουσία είναι το παιδί.. Πότε ξεκινήσατε να καταλαβαίνετε το μωράκι σας??? Δεν θα έπρεπε να την νιώθω πιο έντονα???

Καλημέρα κορίτσι μου να μην αγχωνεσε καθόλου. Ο κάθε ένας το νιώθει στην ώρα του. Κάνε υπομονή κανα δυο εβδομάδες ακομι κ θα αρχίσεις κ εσυ να χαμογελάς :)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοπελίτσες μου °♤♤♤♡♡♡+ εγκυουλες μου!!!Να ρωτήσω  έχετε ασχοληθεί καθόλου με τα στρώματα και τα ανωστρωματα για τα μωράκια μας ..εμενα μαρεσει πολύ που είδα σε βιντεάκι τη χρήση του ανωστρωματος.!!??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Kαλημερα κοπελίτσες μου °♤♤♤♡♡♡+ εγκυουλες μου!!!Να ρωτήσω  έχετε ασχοληθεί καθόλου με τα στρώματα και τα ανωστρωματα για τα μωράκια μας ..εμενα μαρεσει πολύ που είδα σε βιντεάκι τη χρήση του ανωστρωματος.!!??????????????

Δεν το έχω ψάξει καθόλου ακόμα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...