Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Γειά σας κορίτσια. Έκανα την Β επιπέδου. Όλα καλά. Εύχομαι κ σε σας... 430 γραμμάρια ο γιος.... 3 Αυγούστου ξανά έχουμε ραντεβού να δούμε πόσο παχυναμε.... Κ ο γιος κ η μαμά. ??

τέλεια κορίτσι μου!! μπράβο για τα αποτελέσματα!! άντε ηρέμησες τώρα... ναι παίρνουμε και εμεις σειρά σιγά σιγά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Γειά σας κορίτσια. Έκανα την Β επιπέδου. Όλα καλά. Εύχομαι κ σε σας... 430 γραμμάρια ο γιος.... 3 Αυγούστου ξανά έχουμε ραντεβού να δούμε πόσο παχυναμε.... Κ ο γιος κ η μαμά. ??

@Starrrμπράβο κοπελα μου όλα καλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου!! πως είστε σήμερα?? Κυριακουλα σήμερα, ημέρα ξεκούρασης... δυστυχώς βρέχει στο νησί μου και μάλλον θα το χάσουμε το μπανάκι... αλλά τουλάχιστον δρόσισε και είναι τοοοσο ωραίαααα,,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

καλημέρα κοριτσάκια μου!! πως είστε σήμερα?? Κυριακουλα σήμερα, ημέρα ξεκούρασης... δυστυχώς βρέχει στο νησί μου και μάλλον θα το χάσουμε το μπανάκι... αλλά τουλάχιστον δρόσισε και είναι τοοοσο ωραίαααα,,, 

Καλημέρα! Κι εδώ Αθήνα έχει καλή θερμοκρασία! Σκέψου ότι εμείς δεν έχουμε κάνει κανένα ακόμη μπάνιο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/7/2019 at 6:11 ΜΜ, ο/η Starrr είπε:

Γειά σας κορίτσια. Έκανα την Β επιπέδου. Όλα καλά. Εύχομαι κ σε σας... 430 γραμμάρια ο γιος.... 3 Αυγούστου ξανά έχουμε ραντεβού να δούμε πόσο παχυναμε.... Κ ο γιος κ η μαμά. ??

Τελεια νέα κορίτσι μου !!!!μπράβο μπραβο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε;;;Πριν λίγες ώρες γυρίσαμε από 3ημερακι...ξεκούραση κ μπανάκι...Και το καλύτερο σήμερα το πρωί ένιωσα δύο κλωτσιδακια από το σπορακι...τρελάθηκα  μάλλον πάγωσε από τη θάλασσα και αντέδρασε... Τι ωραίο αίσθημα..Δεν το πίστευα..Ανυπομονώ να το ξανά νιώσω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/7/2019 at 6:11 ΜΜ, ο/η Starrr είπε:

Γειά σας κορίτσια. Έκανα την Β επιπέδου. Όλα καλά. Εύχομαι κ σε σας... 430 γραμμάρια ο γιος.... 3 Αυγούστου ξανά έχουμε ραντεβού να δούμε πόσο παχυναμε.... Κ ο γιος κ η μαμά. ??

Πόσους παλμούς είχε ??το μπεμπάκι σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Κοριτσια καλη εβδομαδα !!!για πείτε...ποτε έχουμε β επιπέδου??

Καλή εβδόμαδα κορίτσι μου!!!εγώ έχω σε 10 μέρες β επιπέδου!!!25 του μήνα για την ακρίβεια!!!!άντε να περάσουν!!!αύριο έχω ραντεβού στον γιατρό!!!άντε θα την δούμε 3D αύριο τα μουτράκια της?❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Νομίζω 145 ήταν αυτή τη φορά. ?

Όσο μεγαλώνει θα έχει λιγότερους???εν σύγκριση με την αρχή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Καλή εβδόμαδα κορίτσι μου!!!εγώ έχω σε 10 μέρες β επιπέδου!!!25 του μήνα για την ακρίβεια!!!!άντε να περάσουν!!!αύριο έχω ραντεβού στον γιατρό!!!άντε θα την δούμε 3D αύριο τα μουτράκια της?❤️

3d ???? Ωωωω τι μου λες @Nektarinaki_love !!!!τι ωραία !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

3d ???? Ωωωω τι μου λες @Nektarinaki_love !!!!τι ωραία !!!!

Ναι ναι έτσι μας είχε πει στο προηγούμενο ραντεβού μας!οτι σε αυτο το ραντεβού,θα τη δούμε 3D! Άντε να δούμεεεεε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Ναι ναι έτσι μας είχε πει στο προηγούμενο ραντεβού μας!οτι σε αυτο το ραντεβού,θα τη δούμε 3D! Άντε να δούμεεεεε!!!!

Θέλω εντυπώσεις !!!!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Όσο μεγαλώνει θα έχει λιγότερους???εν σύγκριση με την αρχή?

Ναι έτσι μου είπε. ? Την προηγούμενη φορά ήταν 155... Κάπου εκεί είναι τα φυσιολογικά γενικότερα. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Καλή εβδόμαδα κορίτσι μου!!!εγώ έχω σε 10 μέρες β επιπέδου!!!25 του μήνα για την ακρίβεια!!!!άντε να περάσουν!!!αύριο έχω ραντεβού στον γιατρό!!!άντε θα την δούμε 3D αύριο τα μουτράκια της?❤️

Εμείς τον βλέπουμε κάθε φορά σε 3 d... Κ έχει πολύ πλάκα. Βέβαια στη Β επιπέδου μας έκρυβε το πρόσωπο του κ ήταν ντροπιαρης. Δεν ήθελε φώτο!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια μου!! εγώ όπως έχω ξαναπεί β επιπέδου έχω στις 6/8 και τώρα την Πέμπτη έχω υπέρηχο με τον γιατρό μου. Και εμάς κάθε φορά μας βάζει 3d αλλά την τελευταία φορά ήταν αποτυχία λόγω θέσης που είχε το μπεμπέ μας. Εύχομαι την Πέμπτη να έχει καλή θέση να μπορέσουμε να κάνουμε τις μετρήσεις να δούμε και το φύλο επιτέλους και άμα καταφέρουμε να βγάλουμε και φώτο 3d θα στήσω γλέντι.. χαχαχα  το θετικό είναι ότι από εχτές το νιώθω όλο και πιο έντονα.. τουλάχιστον ξέρω ότι είναι καλά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Σήμερα πήγαμε γιατρό, κοριτσάκι έχουμε κ μεις. ??

τέλεια!!! Με το καλό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Σήμερα πήγαμε γιατρό, κοριτσάκι έχουμε κ μεις. ??

@despoina46με το καλό κοπελα μου !!it's a girl !!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@despoina46με το καλό κοπελα μου !!it's a girl !!??????

It's a girl!!!Πολλά κοριτσάκια,γερά να είναι όλα τα παιδάκια!Τώρα β επιπέδου 26 Αυγούστου,έχουμε μέλλον ακόμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκιαααα απ την βροχερή Θεσσαλονίκη!!!!τι κάνετε??εγώ περιμένω πώς και πώς να πάω σήμερα να δώ το ζουζουνάκι μου!!!!!@despoina46 και συ κοριτσάκι??αχχαχα γέμισε κοριτσάκια το θεματάκι μας,γερά να είναι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Με το καλό κ το δεύτερο αγοράκι! 🩵🩵🩵 εγώ έχω ένα κοριτσάκι 5 ετών , ένα αγοράκι 2.5 ετών κ τώρα περιμένω πάλι αγοράκι 🤰🏼 Εμένα καμπύλη μου είπε ο γιατρός θα κανονισουμε ημερομηνία  τώρα Δευτέρα που θα πάω (μένω εξωτερικό εδώ λειτουργούν αλλιώς τα πράγματα, όλες τις αιμοληψίες μου τις κάνουν στο ιατρείο δεν πάω σε μικροβιολογικό άρα αναμένω να δω που θα κάνω κ την καμπύλη και πως 😬, την σιχαίνομαι αυτήν την εξέταση κάθε φορά 🙅‍♀️)  από φάρμακα μόνο σίδηρο παίρνω που έπεσε στις εξετάσεις  κ θα ξανά ξεκινήσω μαγνήσιο γιατί έχω πάρα πάρα πολλές συσπάσεις.    καλό είναι γενικά να κάνεις εξετάσεις για ό,τι συμπληρώματα/ φάρμακα παίρνεις για να δεις κ που έχεις έλλειψη σε συννενόηση με το γιατρό σου φυσικά 😊 
    • ααα...εγω επειδή ειχα ηδη τεράστιο στήθος τις ραγαδες τις εχω από πάντα 🤷 δεν με ενοχλούν εκεί 😂
    • Εγώ στις ραγάδες έλεγα μήπως έβαζα και για να μην κάνει καινούριες τώρα που έγινε τεράστιο αλλά κι εγώ επειδή θηλάζω δεν βάζω τπτ. Σκέφτομαι μήπως δεν κάνει 
    • Δεν μ είπε. Το μονο π ειπε εχθες π τον ειδα ήταν οτι προχωράμε κ οσο μένει μεσα το μωρο ειναι καλυτερα. Ανυπομονώ κ εγω κοριτσια να την δω κ την παρω στην αγκαλιά μ. Την Τριτη μπαινω στης 37 εβδ, θα δω τι θα μ πει κ θα του που πως μεχρι την Παρασκευη αν συμφωνεί να με βαλει 
    • Εγώ παίρνω από πριν μείνω έγκυος τα iofolen τα preconception τα οποία και συνεχίζω μέχρι τώρα και έχει κάνα μήνα περίπου που ξεκίνησα και μαγνήσιο! Είμαι σχεδόν 22 εβδομάδων εγώ😊 Οι ενέσεις αυτές για τί είναι;;;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...