Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Καλημερα @Mantarini!!!Α γι αυτο μου ειπε να σε δω κ κολπικα να δουμε.Ανεπαρκεια τραχηλου?Α καταλαβα,τι εννοεις!!!Ευχαριστω για την πληροφορια!!!Οχι μου ειπε σε αγαπαει ο θεος ο τραχηλος ειναι κλειστοςςς!Παμε μαζι ναι??Εσυ αγορακι η κοροτσακι?Απο συμπτωματα πως πας?Εγω πολυ συχνοουρια ρε παιδι μου!!!

Στην Αυχενική μας είπαν ότι είναι κοριτσάκι αλλά δεν ήταν σίγουρος ο γιατρός.. περιμένω τον επόμενο υπέρηχο να το επιβεβαιώσουμε..  Συχνουρια έχω και εγώ και το είχα πει στο γιατρό και με βαλε προληπτικά να κάνω γενική ούρων και καλλιέργεια για να αποκλείσουμε ουρολοιμωξη όπου βγήκε και αρνητικό..  Έχω αρκετά πονακια περιόδου και τραβήγματα.. 

 

@satya όλα καλά να πάνε με την περίδεση!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Αφού το μελέτησε μην ανυσηχεις για τίποτα όλα καλά!!!♥️♥️♥️είχες κάποιο σύμπτωμα στην Αυχενική σου είχε δείξει εκατοστά τραχήλου η δεν παίζει ρόλο??

Κανένα σύμπτωμα ίσα ίσα ο τράχηλος έδειχνε πολύ καλός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Εμενα στην αυχενικη που εκανα,το μηκος του τραχηλου ηταν 40mm.Χτες κολπικα μου το μετρησε κ μου ειπε οτι ειναι κλειστος.Δεν μου ανεφερε κατι αλλο.Ποσο εβδομαδων εισαι @satya?

17+4. Το μήκος σας το μετράνε εξωτερικά με υπέρηχο ή εσωτερικά με υπέρηχο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Στην Αυχενική μας είπαν ότι είναι κοριτσάκι αλλά δεν ήταν σίγουρος ο γιατρός.. περιμένω τον επόμενο υπέρηχο να το επιβεβαιώσουμε..  Συχνουρια έχω και εγώ και το είχα πει στο γιατρό και με βαλε προληπτικά να κάνω γενική ούρων και καλλιέργεια για να αποκλείσουμε ουρολοιμωξη όπου βγήκε και αρνητικό..  Έχω αρκετά πονακια περιόδου και τραβήγματα.. 

 

@satya όλα καλά να πάνε με την περίδεση!! 

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η satya είπε:

17+4. Το μήκος σας το μετράνε εξωτερικά με υπέρηχο ή εσωτερικά με υπέρηχο? 

εξωτερικα τι εννοεις βρε?Κολπικο υπερηχο μου κανει κ τον μετραει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η satya είπε:

17+4. Το μήκος σας το μετράνε εξωτερικά με υπέρηχο ή εσωτερικά με υπέρηχο? 

Εμένα κολπικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας ρωτήσω χρησιμοποιείτε λάδι για ραγάδες στη κοιλιά??κάνουν δουλειά αυτά?Εγώ χρησιμοποιώ bepanthol γαλάκτωμα σώματος κ ενυδατική .και οδοντοκρεμα την παρακάτω η οποία είναι ότι πρέπει και δεν μου μυρίζει καθόλου. 

20190711_185038.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Και εγώ ψολοτραβηγματακραμπες και καμία ρούβλια που και που .

 @μπεμπελουκα καθε ποση ωρα πηγαινεις τουαλετααα?Εγω καθε μια ωρα κ αν δεν παω νιωθω βαρος χαμηλα,οταν πηγαινω μετα ξελαφρωνω!!Πιεζει η μητρα την κυστη?Εξετασεις ουρων κ καλλιεργεια εκανα προσφατα,ολες καθαρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω χρησιμοποιείτε λάδι για ραγάδες στη κοιλιά??κάνουν δουλειά αυτά?

Εγώ από χθες ξεκίνησα αμυγδαλέλαιο. Διάβασα ότι βοηθάει πολύ κ είναι οικονομικό. Ελπίζω ν βοηθήσει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

 @μπεμπελουκα καθε ποση ωρα πηγαινεις τουαλετααα?Εγω καθε μια ωρα κ αν δεν παω νιωθω βαρος χαμηλα,οταν πηγαινω μετα ξελαφρωνω!!Πιεζει η μητρα την κυστη?Εξετασεις ουρων κ καλλιεργεια εκανα προσφατα,ολες καθαρες!!!

Εγώ κάθε μια ώρα αλλά πίνω και πολύ νερό. Εξετασεις θα ξανακανω τη Δευτερα μια φορα το μηνα κανω εμενα μου ειχε δείξει ουρολοιμωξη αλλά ούτως ή άλλως πίνω αντιβίωση λόγω του ουρεοπλασματος .οπότε τώρα αναμένω να δώ αν τελείωσε και αυτό!αν και έκανα  κολπική καλλιέργεια και βγήκε οκ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Εγώ από χθες ξεκίνησα αμυγδαλέλαιο. Διάβασα ότι βοηθάει πολύ κ είναι οικονομικό. Ελπίζω ν βοηθήσει. 

Τι εταιρεία ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Εγώ κάθε μια ώρα αλλά πίνω και πολύ νερό. Εξετασεις θα ξανακανω τη Δευτερα μια φορα το μηνα κανω εμενα μου ειχε δείξει ουρολοιμωξη αλλά ούτως ή άλλως πίνω αντιβίωση λόγω του ουρεοπλασματος .οπότε τώρα αναμένω να δώ αν τελείωσε και αυτό!αν και έκανα  κολπική καλλιέργεια και βγήκε οκ !

Κ εγω την αλλη παρασκευη εχω εξετασεις του μηνα κ καμπυλη ζαχαρεως!!Για να δουμε τι θα δουμε.Εγω ειχα αγχος μην ειμαι η μονη που παει τουαλετα σχεδον καθε μια ωρα.Επισης αισθανομαι χαμηλα να με πιεζει κατω σαν βαρος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω χρησιμοποιείτε λάδι για ραγάδες στη κοιλιά??κάνουν δουλειά αυτά?Εγώ χρησιμοποιώ bepanthol γαλάκτωμα σώματος κ ενυδατική .και οδοντοκρεμα την παρακάτω η οποία είναι ότι πρέπει και δεν μου μυρίζει καθόλου. 

20190711_185038.jpg

Εμενα ο γιατρος εχτες μου εγραψε μια κρεμα για τις ραγαδες της frezyderm!!Αλλ μου λεει μεταξυ μας δεν κανει κ πολλα πραγματα.Θα δω αν θα την παρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Κ εγω την αλλη παρασκευη εχω εξετασεις του μηνα κ καμπυλη ζαχαρεως!!Για να δουμε τι θα δουμε.Εγω ειχα αγχος μην ειμαι η μονη που παει τουαλετα σχεδον καθε μια ωρα.Επισης αισθανομαι χαμηλα να με πιεζει κατω σαν βαρος.

Ναι και εγ  το νιώθω και βελόνες πίνεις σίδηρο??πως πας με την τουαλέτα (εκενωση)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η despoina46 είπε:

Δεν είναι εταιρίας, είναι από μαγαζί με έλαια και βότανα 

Είναι συμβατό με εγκυμοσύνη??εγώ πήρα  bio oil να δω θα κάνει δουλίτσα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ κορίτσια έχω πάρει τα προϊόντα της frezyderm... Όλη την σειρά σχεδόν. ???

Για πεςςςς τι ????μυρίζουν όμορφα??μαλακωνουνδερματακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Είναι συμβατό με εγκυμοσύνη??εγώ πήρα  bio oil να δω θα κάνει δουλίτσα?

Παντού διαβάζω ότι το χρησιμοποιούν στην εγκυμοσύνη. Δν ρώτησα τ γιατρό μου φαντάζομαι δεν θα προκαλεί κάτι κακό. Θα ρωτήσω τη Δευτέρα παρόλα αυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ναι και εγ  το νιώθω και βελόνες πίνεις σίδηρο??πως πας με την τουαλέτα (εκενωση)

Μια καλα,μια χαλια.Ναι περνω σιδηρο,πρωι κ μεσημερι.Επερνα μια φορα την μερα αλλα εχτες μου τα εκανε 2.Για να δουμε τωρα τι θα γινει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Είναι συμβατό με εγκυμοσύνη??εγώ πήρα  bio oil να δω θα κάνει δουλίτσα?

Η κρεμα για τις ραγαδες,της frezyderm, ποσο κοστιζει ξερετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η γιωτα22 είπε:

Μια καλα,μια χαλια.Ναι περνω σιδηρο,πρωι κ μεσημερι.Επερνα μια φορα την μερα αλλα εχτες μου τα εκανε 2.Για να δουμε τωρα τι θα γινει!!!

Πίνεις βιταμίνες?είχε πέσει ο αιματοκρίτης σου ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Παντού διαβάζω ότι το χρησιμοποιούν στην εγκυμοσύνη. Δν ρώτησα τ γιατρό μου φαντάζομαι δεν θα προκαλεί κάτι κακό. Θα ρωτήσω τη Δευτέρα παρόλα αυτα

Ωραιααα θα δοκιμάσω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...