Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

έχει τόση ζέστη που τα βράδια ζορίζομαι πολύ με τον ύπνο.. Έχω τον ανεμιστήρα όλη νύχτα..  σούβλιές έχω και εγώ σήμερα αρκετές.. 

Πόπο στο νησί δεν έχετε δροσιά καθόλου?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλημέρα κορίτσια !!!!πως πάει η ζέστη εδώ και 2 μέρες πολύ μου φαίνεται !!!πως είστε??Εγώ σούβλιεςπουκαιπου

Καλημερα @Μπεμπελουκα!!!Μπηκα στην 18 σημερα εβδομαδα κ το απογευμα στις 19:00εχω ραντεβου με τον γιατρο.Εγω βαρος χαμηλα εχω οταν παω να σηκωθω κ θελω να πηγαινω ολο τουαλετα.Νιωθω οτι κατι θα μου φυγει χαμηλα...Απο ζεστηη,παμε πολυ καλααα!!Δεν εχω βγει εξω καθολου σημεραα!!Απο αυριο λενε οτι θα δροσισει.Για να δουμε!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Πόπο στο νησί δεν έχετε δροσιά καθόλου?????

Όταν έχει άπνοια είναι χάλια... Όταν έχει αυτό το γλυκό αεράκι του νησιού είναι καλά..  Αλλά επειδή δεν έχω κλιματιστικό στο σπίτι είναι ζόρικα.. ευτυχώς έχω  στη δουλειά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@μπεμπελουκα μολις γυρισα απο τον γιατρο!!Ολα καλα,μεγαλωνει ο μπεμπης!!Ειναι 260 γρ κ 14 εκατοστα!!Β επιπεδου θα κανω 5 αυγουστου,9 το πρωι!!!Ολα καλα,δοξασοι ο θεος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

@μπεμπελουκα μολις γυρισα απο τον γιατρο!!Ολα καλα,μεγαλωνει ο μπεμπης!!Ειναι 260 γρ κ 14 εκατοστα!!Β επιπεδου θα κανω 5 αυγουστου,9 το πρωι!!!Ολα καλα,δοξασοι ο θεος!!!

@γιωτα22 πως είναι ο μπέμπης σου ????♡♡♡έπαιζε η κοιμόταν??τώρα πόσο είσαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Όταν έχει άπνοια είναι χάλια... Όταν έχει αυτό το γλυκό αεράκι του νησιού είναι καλά..  Αλλά επειδή δεν έχω κλιματιστικό στο σπίτι είναι ζόρικα.. ευτυχώς έχω  στη δουλειά!!! 

Όντως είναι ζόρικο υπομονη!!!τον Αύγουστο έχετε αέρηδες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@γιωτα22 πως είναι ο μπέμπης σου ????♡♡♡έπαιζε η κοιμόταν??τώρα πόσο είσαι??

Καλημερα σε ολες!!!,Ο μπεμπης κουνιοταν κ επαιζε@!!Κ ηταν μια χαρα!!!Εγω τωρα ειμαι 18 κ 1 ημερα.Ολα καλα,μου κοιταξε κ τον τραχηλο ο γιατρος κ ειπε ειναι κλειστος.Δεν το καταλαβα πολυ αυτο.Παμε για β επιπεδου τωρα.Εσεις πως ειστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η γιωτα22 είπε:

Καλημερα σε ολες!!!,Ο μπεμπης κουνιοταν κ επαιζε@!!Κ ηταν μια χαρα!!!Εγω τωρα ειμαι 18 κ 1 ημερα.Ολα καλα,μου κοιταξε κ τον τραχηλο ο γιατρος κ ειπε ειναι κλειστος.Δεν το καταλαβα πολυ αυτο.Παμε για β επιπεδου τωρα.Εσεις πως ειστε?

Καλημέρα κορίτσια!! Εμείς τελικά πάμε μαζί μαζί... 18+1 κ εγώ σήμερα και β επιπέδου 6/8. Ο τράχηλος ότι είναι κλειστός και μακρύς σημαίνει ότι όλα πάνε καλά και δεν πάσχεις από ανεπάρκεια τραχήλου... κάποιες γυναίκες μετά τον πέμπτο ο τράχηλος τους κοντενει τόσο που χρειάζονται περίδεση.. Ο τράχηλος στα φυσιολογικά του κοντενει και ανοίγει όσο πλησιάζουν οι μέρες της γέννας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Όντως είναι ζόρικο υπομονη!!!τον Αύγουστο έχετε αέρηδες???

ναι έχουμε τα μελτέμια... Μας παίρνουν τα μυαλά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Εμείς τελικά πάμε μαζί μαζί... 18+1 κ εγώ σήμερα και β επιπέδου 6/8. Ο τράχηλος ότι είναι κλειστός και μακρύς σημαίνει ότι όλα πάνε καλά και δεν πάσχεις από ανεπάρκεια τραχήλου... κάποιες γυναίκες μετά τον πέμπτο ο τράχηλος τους κοντενει τόσο που χρειάζονται περίδεση.. Ο τράχηλος στα φυσιολογικά του κοντενει και ανοίγει όσο πλησιάζουν οι μέρες της γέννας..

Καλημερα @Mantarini!!!Α γι αυτο μου ειπε να σε δω κ κολπικα να δουμε.Ανεπαρκεια τραχηλου?Α καταλαβα,τι εννοεις!!!Ευχαριστω για την πληροφορια!!!Οχι μου ειπε σε αγαπαει ο θεος ο τραχηλος ειναι κλειστοςςς!Παμε μαζι ναι??Εσυ αγορακι η κοροτσακι?Απο συμπτωματα πως πας?Εγω πολυ συχνοουρια ρε παιδι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Εμείς τελικά πάμε μαζί μαζί... 18+1 κ εγώ σήμερα και β επιπέδου 6/8. Ο τράχηλος ότι είναι κλειστός και μακρύς σημαίνει ότι όλα πάνε καλά και δεν πάσχεις από ανεπάρκεια τραχήλου... κάποιες γυναίκες μετά τον πέμπτο ο τράχηλος τους κοντενει τόσο που χρειάζονται περίδεση.. Ο τράχηλος στα φυσιολογικά του κοντενει και ανοίγει όσο πλησιάζουν οι μέρες της γέννας..

Καλημέρα, εγώ πήγα χθες και ενω την πεμπτη μου ειχε μετρησει εξωρεικα τον τραχηλο και ηταν 32 χιλ. χθες τον μλετρησε εσωτερικα με υπερηχο και ηταν 25 και προληπτικα θα κανω αυριο περιδεση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η satya είπε:

Καλημέρα, εγώ πήγα χθες και ενω την πεμπτη μου ειχε μετρησει εξωρεικα τον τραχηλο και ηταν 32 χιλ. χθες τον μλετρησε εσωτερικα με υπερηχο και ηταν 25 και προληπτικα θα κανω αυριο περιδεση!

Αφού το μελέτησε μην ανυσηχεις για τίποτα όλα καλά!!!♥️♥️♥️είχες κάποιο σύμπτωμα στην Αυχενική σου είχε δείξει εκατοστά τραχήλου η δεν παίζει ρόλο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η γιωτα22 είπε:

Καλημερα @Mantarini!!!Α γι αυτο μου ειπε να σε δω κ κολπικα να δουμε.Ανεπαρκεια τραχηλου?Α καταλαβα,τι εννοεις!!!Ευχαριστω για την πληροφορια!!!Οχι μου ειπε σε αγαπαει ο θεος ο τραχηλος ειναι κλειστοςςς!Παμε μαζι ναι??Εσυ αγορακι η κοροτσακι?Απο συμπτωματα πως πας?Εγω πολυ συχνοουρια ρε παιδι μου!!!

Κορίτσια εγώ αυριο μπαίνω 18η w !!!Εγώ πίνω και αρκετό νερό αλλά δεν ξέρω αν είναι από αυτό η συχνοουρια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Κορίτσια εγώ αυριο μπαίνω 18η w !!!Εγώ πίνω και αρκετό νερό αλλά δεν ξέρω αν είναι από αυτό η συχνοουρια !

 @μπεμπελουκα,τι να κανουνε,συχνοουρια ολη την ωρα.Να σας πω απο τις ενεσεις ηπαρινης εχετε εξογκωματα στην κοιλια?Εγω εχω γουρμπουλακια σε ολη την κοιλια απο τις ενεσεις,εσεις εχετε κατι αναλογο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Αφού το μελέτησε μην ανυσηχεις για τίποτα όλα καλά!!!♥️♥️♥️είχες κάποιο σύμπτωμα στην Αυχενική σου είχε δείξει εκατοστά τραχήλου η δεν παίζει ρόλο??

Εμενα στην αυχενικη που εκανα,το μηκος του τραχηλου ηταν 40mm.Χτες κολπικα μου το μετρησε κ μου ειπε οτι ειναι κλειστος.Δεν μου ανεφερε κατι αλλο.Ποσο εβδομαδων εισαι @satya?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

 @μπεμπελουκα,τι να κανουνε,συχνοουρια ολη την ωρα.Να σας πω απο τις ενεσεις ηπαρινης εχετε εξογκωματα στην κοιλια?Εγω εχω γουρμπουλακια σε ολη την κοιλια απο τις ενεσεις,εσεις εχετε κατι αναλογο?

Nai κάνει κομπακια μικρά και έχει άρχισειναξαναμαυριζει.. @γιωτα22 που θα γενησσειςμετο καλό??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Nai κάνει κομπακια μικρά και έχει άρχισειναξαναμαυριζει.. @γιωτα22 που θα γενησσειςμετο καλό??

Θα γεννησω στην Πατρα,στο Ολυμπιον ειναι ιδιωτικο.Εκει ειναι ο γιατρος μου,εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Θα γεννησω στην Πατρα,στο Ολυμπιον ειναι ιδιωτικο.Εκει ειναι ο γιατρος μου,εσυ?

Καλό είναι αυτό??πες μου που είναι το χωριό σου?μάλλον είμαστε κοντοχωριανες ..στο μητέρα με το καλό στο Μαρούσι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλό είναι αυτό??πες μου που είναι το χωριό σου?μάλλον είμαστε κοντοχωριανες ..στο μητέρα με το καλό στο Μαρούσι 

Α,του αντρα μου το χωριο ειναι,δεν ειναι δικο μου.Στο Μητερα εχω κανει υστεροσκοπηση κ ειναι αψογο.Δουλευει μαια κ μια γνωστη νου.Ειναι αριστο!!!Ειναι στην Αχαια,εξω απο την πατρα κανα μισαωρο.Εσυ απο που εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλό είναι αυτό??πες μου που είναι το χωριό σου?μάλλον είμαστε κοντοχωριανες ..στο μητέρα με το καλό στο Μαρούσι 

Οσον αφορα το Ολυμπιον Θεραπευτηριον ειναι πολυ καλο,ναι.Εμεναεχουνε γεννησει ολες μου οι φιλες κ οι ξαδελφες εκει κ ειναι ολες πολυ ικανοποιημενες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Α,του αντρα μου το χωριο ειναι,δεν ειναι δικο μου.Στο Μητερα εχω κανει υστεροσκοπηση κ ειναι αψογο.Δουλευει μαια κ μια γνωστη νου.Ειναι αριστο!!!Ειναι στην Αχαια,εξω απο την πατρα κανα μισαωρο.Εσυ απο που εισαι?

Kαταγωγη Ακράτα. Τελεια Αφού είναι καλά και τα 2 μαιευτήρια σημασία έχει να μας πάνε όλα σουπερ ρρρρ!!!!???????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Kαταγωγη Ακράτα. Τελεια Αφού είναι καλά και τα 2 μαιευτήρια σημασία έχει να μας πάνε όλα σουπερ ρρρρ!!!!???????????????

Ναι εχεις δικιοοο!!!Εσυ απο συμπτωματα εκτος απο την συχνοουρια πως τα πας?Εγω εχω κατι τραβηγματα χαμηλα δεξια κ αριστερα λες κ τεντονωνται οι μυες!!Μεγαλωνςι η κοιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Ναι εχεις δικιοοο!!!Εσυ απο συμπτωματα εκτος απο την συχνοουρια πως τα πας?Εγω εχω κατι τραβηγματα χαμηλα δεξια κ αριστερα λες κ τεντονωνται οι μυες!!Μεγαλωνςι η κοιλια!!

Και εγώ ψολοτραβηγματακραμπες και καμία ρούβλια που και που .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Και εγώ ψολοτραβηγματακραμπες και καμία ρούβλια που και που .

μια απο τα ιδια!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...