Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Κοιμόταν?η έπαιζε???

πάνω που κουνούσε τα ποδαράκια και προσπαθούσε ο γιατρός να μετρήσει το μοιριαιο οστο τα ξαναβαζε οκλαδόν.. Μια ώρα με είχε στον υπέρηχο.. απ τη μια χάρηκα που όλα πάνε καλά και το μπεμπέ μας μεγαλώνει αλλά απ την άλλη απογοητεύτηκα  που ούτε σήμερα  επιβεβαιώσαμε το φύλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

πάνω που κουνούσε τα ποδαράκια και προσπαθούσε ο γιατρός να μετρήσει το μοιριαιο οστο τα ξαναβαζε οκλαδόν.. Μια ώρα με είχε στον υπέρηχο.. απ τη μια χάρηκα που όλα πάνε καλά και το μπεμπέ μας μεγαλώνει αλλά απ την άλλη απογοητεύτηκα  που ούτε σήμερα  επιβεβαιώσαμε το φύλο

Πόσες πιθανότητες σου είχε δώσει στην Αυχενική??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Πόσες πιθανότητες σου είχε δώσει στην Αυχενική??

δεν μου είχε δώσει στην Αυχενική πιθανότητες..  Σήμερα μου πε ο γιατρός ο δικός μου ότι το ποσοστό στην Αυχενική εί ναι 75%. Όπως και να χει τώρα θα περιμένω μέχρι την επόμενη φορά ελπίζοντας να το δούμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλό Σαββατοκύριακο  σε όλες τι κάνετε??

Καλημέρα κορίτσι... δουλειά είμαι και περιμένω πως και πως το μεσημεράκι να σχολάσω..  Ο γιατρός μου γράψε και καλλιέργεια ούρων εχτές και πήγα το δείγμα σήμερα.. να δούμε τι αποτέλεσμα θα βγει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ μετά από χθες αποτ ην χαρά μου που μεγαλώνει κ είναι μια χαρά. Τώρα ετοιμαζόμαστε για ένα καφεδάκι κ να πάμε να πάρουμε κάτι παπουτσάκια πυ είδα μέσω ίντερνετ. Ελπίζω να τα χει στο μαγαζί.... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσι... δουλειά είμαι και περιμένω πως και πως το μεσημεράκι να σχολάσω..  Ο γιατρός μου γράψε και καλλιέργεια ούρων εχτές και πήγα το δείγμα σήμερα.. να δούμε τι αποτέλεσμα θα βγει.. 

Άντε καλά αποτελέσματα !Εγώ κάθε μήνα τις κάνω αυτές !μαζί με τις αίματος..εγω πήγα για την κολπική καλλιέργεια και μετά για 1 χτενισαματακι!κορίτσια έχω άσπρες τρίχες Όχι πολλές αλλά μου κακοφαινονται και δεν θέλω να βαψωμαλλιτωρα..επισης ψώνισακαι1σουτιεν γιατί ήδη τα δικά μου με στενευουνλιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ μετά από χθες αποτ ην χαρά μου που μεγαλώνει κ είναι μια χαρά. Τώρα ετοιμαζόμαστε για ένα καφεδάκι κ να πάμε να πάρουμε κάτι παπουτσάκια πυ είδα μέσω ίντερνετ. Ελπίζω να τα χει στο μαγαζί.... ?

Έχει ωραία μέρα για ψώνια !!!!και περίπατο αλλά βγεςτωρα!!Γιατί μετά θα έχει ζέστη πολύ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Άντε καλά αποτελέσματα !Εγώ κάθε μήνα τις κάνω αυτές !μαζί με τις αίματος..εγω πήγα για την κολπική καλλιέργεια και μετά για 1 χτενισαματακι!κορίτσια έχω άσπρες τρίχες Όχι πολλές αλλά μου κακοφαινονται και δεν θέλω να βαψωμαλλιτωρα..επισης ψώνισακαι1σουτιεν γιατί ήδη τα δικά μου με στενευουνλιγο

Σου απαγορεύει ο γιατρός να τα βάψεις ή εσύ δεν θέλεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Σου απαγορεύει ο γιατρός να τα βάψεις ή εσύ δεν θέλεις?

Εγώ δεν θέλω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Εγώ δεν θέλω...

Kαλά κάνεις,εγώ θα τα βάψω αναγκαστικά αυτή τη βδομάδα γιατί παντρεύομαι,ευτυχώς το επιτρέπει ο γιατρός

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Kαλά κάνεις,εγώ θα τα βάψω αναγκαστικά αυτή τη βδομάδα γιατί παντρεύομαι,ευτυχώς το επιτρέπει ο γιατρός

Μπράβο κοριτσάρα °°°η ώρα η καλή !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Μπράβο κοριτσάρα °°°η ώρα η καλή !!!!

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου,κ σένα ότι επιθυμείς εύχομαι,με το καλό τα μωράκια μας ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου,κ σένα ότι επιθυμείς εύχομαι,με το καλό τα μωράκια μας ?

Πότε με το καλό??είσαι έτοιμη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Το επόμενο Σάββατο. Έτοιμη είμαι κ αγχωμένη ???

Δεν χρειάζεται άγχος Αφού τα έχεις τακτοποιήσει όλα !!!!!κοίταξε να απολαύσεις αυτή τη μέρα!!άντε να ζήσετε !!!και με το καλό το μωράκι  σας !!Όσο για το μαλλί σου μπορείς να κάνεις με φυτική βαφή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου...Καλό Σαββατοκύριακο να έχουμε ..Η ζέστη δεν παλεύεται καθόλου.. Στον κλιματιστικό την βγάζω όλη μέρα...Σήμερα κάποια στιγμή ένιωσα κάτι στην κοιλιά μ που πετάχτηκα πάνω...χαχαχα τρόμαξα καλέ.. Σαν φτερούγισμα σαν να τρέμει δεν μπορώ να το εξηγήσω ήταν απίστευτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου...Καλό Σαββατοκύριακο να έχουμε ..Η ζέστη δεν παλεύεται καθόλου.. Στον κλιματιστικό την βγάζω όλη μέρα...Σήμερα κάποια στιγμή ένιωσα κάτι στην κοιλιά μ που πετάχτηκα πάνω...χαχαχα τρόμαξα καλέ.. Σαν φτερούγισμα σαν να τρέμει δεν μπορώ να το εξηγήσω ήταν απίστευτο..

Ίσως είναι το μωράκι σου !!!!!♥️♥️??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου...Καλό Σαββατοκύριακο να έχουμε ..Η ζέστη δεν παλεύεται καθόλου.. Στον κλιματιστικό την βγάζω όλη μέρα...Σήμερα κάποια στιγμή ένιωσα κάτι στην κοιλιά μ που πετάχτηκα πάνω...χαχαχα τρόμαξα καλέ.. Σαν φτερούγισμα σαν να τρέμει δεν μπορώ να το εξηγήσω ήταν απίστευτο..

πόσων εβδομάδων είσαι κοπέλα μου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Καλησπέρα Μανταρίνι και όλα τα κορίτσια απ την όμορφη Θεσσαλονίκη!!!να έχουμε όλες ένα όμορφο ΣΚ!!?

αχχ θεσσαλονίκουλα μου... θα σου ρθω 6/8 για να κάνω τη β επιπέδου..  Για λίγες ώρες βέβαια... Ταξίδι αστραπή θα ναι..  

Βρε κορίτσια μιας που το συζητάμε εγώ για γέννα θα ανέβω Θεσσαλονίκη.. ψάχνω σπίτι να νοικιάσω για 2-3 εβδομάδες..  έχετε υπόψιν σας κανένα γνωστό σας που να έχει άδειο σπίτι και να μπορεί να με εξυπηρετησει;; airbnb που κοίταξα είναι πανάκριβα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!

@despoina46 η ώρα η καλή κορίτσι μου!

Απολαυσε τη μέρα που είναι για εσένα και τον άνδρα σου μόνο!

τρωγομαστε να περάσουν όλοι καλά κ στο τέλος ξεχνάμε εμάς στο γάμο μας!!!

ολα καλά θα πάνε και θα είσαι μια κουκλα!!!

@Μπεμπελουκα μου παρε και κανένα πιο μεγάλο!!! Σε λίγο καιρό θα σε ενοχλεί και αυτό να μου το θυμηθείς!!!

Κοριτσια μου σιγά σιγά θα αρχίσουμε να νιώθουμε τα πλασματάκια μας όποτε αρχίζει μια νέα περίοδος στο ταξίδι μας αυτό :)

εδω κ δυο μέρες την νιώθω κ εγώ που και που, αποτέλεσμα το βράδυ καμία ωριτσα χαϊδεύω την κοιλιά μ κ την περιμένω... είναι από τα πιο όμορφα πράγματα της εγκυμοσύνης μας όποτε απολαύστε το :)

καλο Σαββατοκύριακο και καλές κλωτσιές!!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η netspirit είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!

@despoina46 η ώρα η καλή κορίτσι μου!

Απολαυσε τη μέρα που είναι για εσένα και τον άνδρα σου μόνο!

τρωγομαστε να περάσουν όλοι καλά κ στο τέλος ξεχνάμε εμάς στο γάμο μας!!!

ολα καλά θα πάνε και θα είσαι μια κουκλα!!!

@Μπεμπελουκα μου παρε και κανένα πιο μεγάλο!!! Σε λίγο καιρό θα σε ενοχλεί και αυτό να μου το θυμηθείς!!!

Κοριτσια μου σιγά σιγά θα αρχίσουμε να νιώθουμε τα πλασματάκια μας όποτε αρχίζει μια νέα περίοδος στο ταξίδι μας αυτό :)

εδω κ δυο μέρες την νιώθω κ εγώ που και που, αποτέλεσμα το βράδυ καμία ωριτσα χαϊδεύω την κοιλιά μ κ την περιμένω... είναι από τα πιο όμορφα πράγματα της εγκυμοσύνης μας όποτε απολαύστε το :)

καλο Σαββατοκύριακο και καλές κλωτσιές!!!! ??

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου να σαι καλά. Κάθε ευτυχία εύχομαι κ σε σένα κ σε όλες ❣️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου! Ελπίζω να είστε όλες καλά! Θα ήθελα να ρωτήσω αν έκοψε σε καμία σας ο γιατρός το φολικό οξύ μετά το πρώτο τρίμηνο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κ εμένα χαίρεται με τα μωρά κ τα παιδάκια αλλά δεν καταλαβαίνει του λεω που είναι το μωρό μας αλλά τίποτα του δείχνω τη κοιλια μου αλλά μας δείχνει κ αυτος τη δικιά του 😂
    • @arntalia κορίτσι μου γλυκο μην απελπίζεσαι. Πρεπει να βρεις τον καταλληλο γιατρο που θα σε βάλει σε σειρα. Τοσες διέγερσεις διχως νοημα, δίχως τις βασικες εξετασεις. Θα βρεις εναν γιατρο κε εξειδικευση στην υπογονιμοτητα. Και ένα ενα θα τα βρειτε. Θα τα ψαξετε. Όταν τον βρεις θα δεις πως θα καταλάβεις ότι τωρα κανεις κατι ουσιαστικο.
    • Καλημέρα σας, εμεις ειχαμε εχθες γιατρό και ο μπέμπης είναι 2400 και εχει παρει θεση 💙 μου ειπε να ξεκινησω και σιγα σιγα περπάτημα. @Katiana1987 να κάνεις ότι πιστεύεις εσυ οτι ειναι καλύτερο αλλα πιστεύω το απο κοντά θα σε ταράξει καλύτερα για εσένα και το νινι να το αποφυγεις @Christi.D. εγω εχω παρει δυο πικε απο spitishop nef nef και ενα σετ σεντονια για την ωρα για το κρεβατάκι, σεντονακια πιο πολλα εχω για το λίκνο, σελτεδακια πήρα απο το kiddo και τις γουλιτσες που λέμε τα πιο μικρά πετσετάκια απο εκεί και απο το ικέα έχει 10 πετσετακια μαζι θα τα βρεις στο ικέα εκει στις πετσέτες στα ήδη μπάνιου αν χρειάζεσαι. για μεγάλες πετσετες για την ωρα εχω καπες δεν πηρα σετ, τις καπες απο kiddo και h&m
    • Χαχαχα και εγω οργάνωση μηδέν δεν έχω κάνει πολλά πργαματα κάτι φορμάκια έχω πλύνει μόνο και μια παραγγελία από πανες έκανα που θα χρειαστώ σίγουρα στο νοσοκομείο τώρα όταν πάω Δευτέρα θα ρωτήσω αν υπάρχει καποια λίστα με το τι να παρω για το παιδί να τα ετοιμάσω αν χρειαστεί να ψωνίσω και τίποτα  εεε την λεω έχει πλάκα έρχεται φιλάει την κοιλιά την δείχνει λεει νινι αν δει κανένα μωρο στην τηλεόραση φωνάζει νινί την λέω θες να πάρουμε και εμείς ένα νινί; Θα σε φέρει και εσενα η μαμα ένα νινί τέτοια γενικα και έξω όταν είμαστε και δει κανένα μωρο δείχνει ενθουσιασμό αλλα δεν νομίζω ότι καταλαβαίνει τι της ερχεται 😂 γιατί όταν δει ότι θα με μοιράζετε μπορεί να της φύγει η χαρά 😂
    • Την Τετάρτη!!! Μακάρι να πάνε όλα καλά το θέλουμε πολύ!!!💜💜💜 είπα του γιατρού αν κάτι δε πάει καλά θα το καταλάβω? Θα δω αιμα κάτι? Η δε θα νιωθω κραμπες? Γιατί νιωθω κραμπες έχω υπνηλια όλα αυτά.... μου λέει μπορεί ναι μπορει και όχι! Επίσης δουλεύω έχω ορθοστασια βαρη προσέχω πλέον κ δε σηκώνω εγώ αντε 1,2 κιλά μέχρι εκεί αλλά δεν κάνω αυτά που έκανα πριν...θα δούμε πως θα εξελιχθεί κ τι θα κάνω με τη δουλειά! Είμαι στον ιδιωτικό τομέα σε επιχείρηση με τυροκομικά αλλά αν νιώσω εγώ ότι θέλω να σταματήσω γιατί προέχει το μωρό κ όχι η δουλειά θα γίνει.... ο νόμος σου λέει δούλευε μέχρι τον 7ο. Ούτε καννν!!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...