Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

πως και πως το περιμένω!! 3 βδομάδες πέρασαν από την τελευταία φορά που το είδαμε..

Εγώ τώρα ραντεβού 19/7  αυτό κ αν είναι μακριά !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Nektarinaki_love από ποια εβδομάδα το ακούς??

Τελεια κορίτσι μουυυ που είδες την μπεμπούλα σου!❤️Και την επιβεβαίωσες κιόλας?εγώ  άρχισα να το καταλαβαίνω απ την 14η κιόλας εβδομάδα,αλλα αμιδρά..κατι σαν μικρό γουργουριτό!απ την 16η όμως άρχισαν τα καλά..και όσο πάει τώρα είναι πιο έντονο!μπουνίτσες κανονικές!!!τρέλα είναιιιιιι????και ο άντρας μου την ενιωσε!τρελάθηκεεεεε!!!άντε να έρθει και η σειρά σας..θα περιμένετε πως και πώς να σας χτυπήσει!ευτυχώς με χτυπάει αρκετες φορές την ημέρα το πεταλουδάκι μου❤️Ξέρει οτι τρελαίνομαι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλημέρα κορίτσια +εγκυουλες μου!!♥️♥️♥️♥️????εγώ καλά Ανυπομονώ να δω τη μπεμπούλα μου !!!!??????????? κοριτσιαα ήθελα να ρωτήσω έχετε κολπικα υγρά?

Μ το καλό να δεις την μπεμπουλα σου !!!

και εγώ έχω υγρά λενε ότι είναι φυσιολογικά. Εμένα μ φαίνεται περίεργο όμως γιατί στην πρώτη δεν είχα αλλά τα υπομένω :)

 

στις πριν 9 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

κατάλαβα πως το αποφάσισαν πριν μάθουν την εγκυμοσύνη. Το θέμα είναι αν του ζητήσω να με απολύσει κ όχι να παραιτηθώ αυτό επιτρέπεται? Το λέω για να μπορώ να βγω στο ταμείο ανεργίας

Εγώ έτσι έκανα στην πρώτη εγκυμοσύνη και δεν έχασα κανένα επίδομα και έπεσα ανεργία κανονικά 

αλλα ψαξτο μην έχει αλλάξει τίποτα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Μ το καλό να δεις την μπεμπουλα σου !!!

και εγώ έχω υγρά λενε ότι είναι φυσιολογικά. Εμένα μ φαίνεται περίεργο όμως γιατί στην πρώτη δεν είχα αλλά τα υπομένω :)

 

Εγώ έτσι έκανα στην πρώτη εγκυμοσύνη και δεν έχασα κανένα επίδομα και έπεσα ανεργία κανονικά 

αλλα ψαξτο μην έχει αλλάξει τίποτα ...

@netspirit είναι πολλά τα υγρά???εμένα όχι γιατί δεν κάνεις μια κολπική?     @despoina46 δεν σε υσυμφαιρει συμφαιρει να απολυθείςτωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Τελεια κορίτσι μουυυ που είδες την μπεμπούλα σου!❤️Και την επιβεβαίωσες κιόλας?εγώ  άρχισα να το καταλαβαίνω απ την 14η κιόλας εβδομάδα,αλλα αμιδρά..κατι σαν μικρό γουργουριτό!απ την 16η όμως άρχισαν τα καλά..και όσο πάει τώρα είναι πιο έντονο!μπουνίτσες κανονικές!!!τρέλα είναιιιιιι????και ο άντρας μου την ενιωσε!τρελάθηκεεεεε!!!άντε να έρθει και η σειρά σας..θα περιμένετε πως και πώς να σας χτυπήσει!ευτυχώς με χτυπάει αρκετες φορές την ημέρα το πεταλουδάκι μου❤️Ξέρει οτι τρελαίνομαι????

Όταν είσαι χαλαρή τη νιώθεις?Η ξαπλωμένη?τα βράδια κοιμάσαι,?Η σε ξυπνάει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Όταν είσαι χαλαρή τη νιώθεις?Η ξαπλωμένη?τα βράδια κοιμάσαι,?Η σε ξυπνάει?

Όταν είμαι χαλαρή τη νιώθω πολυυυ καλα!αλλα περισσότερο τρελαίνεται τα πρωινά που θα ξυπνήσω,και το βράδυ που θα ξαπλώσω να κοιμηθώ!!αν και σήμερα ητανε πολύ δραστήρια οοολη τη μέρα??ενα βράδυ μόνο με ξύπνησε στις 5:30 ώρα και δεν σταματούσε!χαχαχα το αστέρι μου,χαλάλι!ξυπάνω που ξυπνάω τουλάχιστον 4 φορές για τσίσααα!ουφ!!σε καμιά βδομάδα με 10 μέρες ίσως την νιώσεις και εσυ!τι πλακούντα εχεις??γιατι αν έχεις οπίσθιο οπως εγω το νιωθεις πιο νωρις απ οτι αν έχεις πρόσθιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Όταν είμαι χαλαρή τη νιώθω πολυυυ καλα!αλλα περισσότερο τρελαίνεται τα πρωινά που θα ξυπνήσω,και το βράδυ που θα ξαπλώσω να κοιμηθώ!!αν και σήμερα ητανε πολύ δραστήρια οοολη τη μέρα??ενα βράδυ μόνο με ξύπνησε στις 5:30 ώρα και δεν σταματούσε!χαχαχα το αστέρι μου,χαλάλι!ξυπάνω που ξυπνάω τουλάχιστον 4 φορές για τσίσααα!ουφ!!σε καμιά βδομάδα με 10 μέρες ίσως την νιώσεις και εσυ!τι πλακούντα εχεις??γιατι αν έχεις οπίσθιο οπως εγω το νιωθεις πιο νωρις απ οτι αν έχεις πρόσθιο!

Οπισθιο μου είπε!!Αυτό παίζει ανάλογα με τη κάθε εγκυουλ@@??απαπα θα πίνει ποτάκι μαζί σου χαχαχαα είδες που όταν χαλαρώνεις.....σε καταλαβαίνει και αρχίζει???τα αγαπώ τα μωράκια μας !!!??????♥️♥️♥️♥️?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Οπισθιο μου είπε!!Αυτό παίζει ανάλογα με τη κάθε εγκυουλ@@??απαπα θα πίνει ποτάκι μαζί σου χαχαχαα είδες που όταν χαλαρώνεις.....σε καταλαβαίνει και αρχίζει???τα αγαπώ τα μωράκια μας !!!??????♥️♥️♥️♥️?????????

Εε αφού έχεις οπίσθιο δε θα αργίσεις να την ακούσεις!είναι θέμα χρόνου???χαχαχαχα ναι,θα πίνουμε ποτάκι στο τέλος!!!πολλές φορές αν αρχίσω να μιλάω και ακούει την φωνή μου αρχίζειιι!ψυχούλα μου γλυκιά❤️❤️❤️Ήδη το αγαπώ τόσοοο πολυυυ που κλαίω όταν το σκέφτομαι,απο αγάπη κλαίω?και εγω τα αγαπώ πολυ τα μωράκια μας❤️Αντε να περάσει ο καιρος να τα παρουμε αγκαλίτσα!τωρα αυτή την στιγμή ας πουμε εχω  χαλαρώσει και άρχισε το  ψαράκι μου❤️❤️Είναι μαγείαααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Πώς είστε σήμερα;; @Maroulli πηγές στο γιατρό εχτές;; 

Καλημέρα!!!!!Ναι ναι πήγα όλα καλά δόξα το θεό το μωράκι μου μου είπε μάλλον απο τον πλακούντα ήταν το καφέ.. Δεν είναι κάτι να ανησυχώ μ είπε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα!!!!!Ναι ναι πήγα όλα καλά δόξα το θεό το μωράκι μου μου είπε μάλλον απο τον πλακούντα ήταν το καφέ.. Δεν είναι κάτι να ανησυχώ μ είπε...

τέλεια κορίτσι μου!! Όλα καλά!! Συνεχίζουμε δυναμικά! εγώ αύριο έχω το ραντεβού μου..  και έχω ένα άγχος..  ουφ.. @Nektarinaki_love αυτό σαν γουργουρητο που λες το νιώθω και εγώ κάποιες φορές.. και κανα δύο φορές ένιωσα  χτύπημα αλλά ήταν τόσο αχνό οι λέω η ιδέα μου θα είναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Μ το καλό να δεις την μπεμπουλα σου !!!

και εγώ έχω υγρά λενε ότι είναι φυσιολογικά. Εμένα μ φαίνεται περίεργο όμως γιατί στην πρώτη δεν είχα αλλά τα υπομένω :)

 

Εγώ έτσι έκανα στην πρώτη εγκυμοσύνη και δεν έχασα κανένα επίδομα και έπεσα ανεργία κανονικά 

αλλα ψαξτο μην έχει αλλάξει τίποτα ...

Δηλαδή δεν υπήρξε θέμα που απολύθηκες με το που επέστρεψες? Γιατί για 1,5 χρόνο κανονικά δεν μπορεί να σε απολύσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

τέλεια κορίτσι μου!! Όλα καλά!! Συνεχίζουμε δυναμικά! εγώ αύριο έχω το ραντεβού μου..  και έχω ένα άγχος..  ουφ.. @Nektarinaki_love αυτό σαν γουργουρητο που λες το νιώθω και εγώ κάποιες φορές.. και κανα δύο φορές ένιωσα  χτύπημα αλλά ήταν τόσο αχνό οι λέω η ιδέα μου θα είναι..

Τελεια να το δεις να το χαρείς...Εγώ τώρα 24/7 θα το ξανά δω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι κανετε,ολα καλα?Πως πατε με την ζεστη?Εγω εχω σκασει...Εχει καμμοα απο σας φαγουρα στο σωμα?Εγω εδω κ δυο μερες τρωγομαι κ δεν ξερω γιατι?@μπεμπελουκα,ολα καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

τέλεια κορίτσι μου!! Όλα καλά!! Συνεχίζουμε δυναμικά! εγώ αύριο έχω το ραντεβού μου..  και έχω ένα άγχος..  ουφ.. @Nektarinaki_love αυτό σαν γουργουρητο που λες το νιώθω και εγώ κάποιες φορές.. και κανα δύο φορές ένιωσα  χτύπημα αλλά ήταν τόσο αχνό οι λέω η ιδέα μου θα είναι..

Να ξέρεις είναι σίγουροο οτι είναι το μωράκι σου αυτό που νιώθεις!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Κοριτσια τι κανετε,ολα καλα?Πως πατε με την ζεστη?Εγω εχω σκασει...Εχει καμμοα απο σας φαγουρα στο σωμα?Εγω εδω κ δυο μερες τρωγομαι κ δεν ξερω γιατι?@μπεμπελουκα,ολα καλα?

Καλησπέρα κορίτσιααα!!αχ Γιωτάκιιι Αυτή η ζέστηηη δεν υποφέρεται!!!!και εγω απ την ζέστη εβαζα πολύ κλιματισμό και μάλλον απο αυτό την άρπαξα!!εχει δυο μέρες τώρα τρέχει η μύτη μου και όλη μερα φτέρενισμαααα!ουφ πια!!!και με έφαγαν και τα κουνούπια!με 5 σπυράκια ξύπνησα!έλεος!εκει να δεις φαγούρααα!!!μήπως έχεις αλλεργεία σε κάτι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@netspirit είναι πολλά τα υγρά???εμένα όχι γιατί δεν κάνεις μια κολπική?     @despoina46 δεν σε υσυμφαιρει συμφαιρει να απολυθείςτωρα

Όχι πολλά αλλά μου φάνηκε περίεργο γιατί όπως είπα η πρώτη από την δεύτερη διαφέρουν πολυ

σρην πρώτη δεν είχα καθολου

 

στις πριν 14 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Δηλαδή δεν υπήρξε θέμα που απολύθηκες με το που επέστρεψες? Γιατί για 1,5 χρόνο κανονικά δεν μπορεί να σε απολύσει

Δεν επέστρεψα καθόλου απόλαυσα το μωρό μου γιατί σαν τη μητρότητα τίποτα στον κοσμο

η αλήθεια είναι πτι ούτε θα επέστρεφα σε τόσο απαιτητική δουλειά διότι η μητρότητα είναι πιο απαιτητική :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Κοριτσια τι κανετε,ολα καλα?Πως πατε με την ζεστη?Εγω εχω σκασει...Εχει καμμοα απο σας φαγουρα στο σωμα?Εγω εδω κ δυο μερες τρωγομαι κ δεν ξερω γιατι?@μπεμπελουκα,ολα καλα?

Γεια σου κοριτσάκι καλά είμαι !πήγαμε γιατρό χθες επιβεβαιώσαμε και το φύλο όλα κυλούν ομαλά.. είδα λίγα υγρά μου έγραψε μια κολπική καλλιέργεια εσύ πως είσαι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

@Mantarini κορίτσι μου Καλημέρα Πηγές γιατρό χτες;;;είδατε το μωράκι σας;;;;;;

Σήμερα έχω γιατρό.. Στις 17.30 το απόγευμα!! Η @Starrr έχει τώρα το πρωί νομίζω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια. Μετά τον γιατρό είχα κ γιόγκα κ τώρα μπόρεσα να σας γράψω. 19η εβδομάδα... 300 γραμμάρια. Μια χαρά. Η αιμάτωση πολύ καλή κ όλα μια χαρά. 13 Ιουλίου έχω το β επιπέδου αλλά μου είπε όλα είναι οκ κ να μην έχω άγχος. Ο ίδιος γιατρός μου τα κάνει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Γειά σας κορίτσια. Μετά τον γιατρό είχα κ γιόγκα κ τώρα μπόρεσα να σας γράψω. 19η εβδομάδα... 300 γραμμάρια. Μια χαρά. Η αιμάτωση πολύ καλή κ όλα μια χαρά. 13 Ιουλίου έχω το β επιπέδου αλλά μου είπε όλα είναι οκ κ να μην έχω άγχος. Ο ίδιος γιατρός μου τα κάνει. 

Μπράβο κορίτσι μου προχωράς !!!!Από ποιο μήνα ξεκίνησες yoga ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Σήμερα έχω γιατρό.. Στις 17.30 το απόγευμα!! Η @Starrr έχει τώρα το πρωί νομίζω..

@Mantarini περιμένουμε νέα σου °°°♡♡♡♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Μπράβο κορίτσι μου προχωράς !!!!Από ποιο μήνα ξεκίνησες yoga ;;

Απο 15η εβδομάδα. Από τότε κ μετά επιτρέπεται. Κ λόγω κ της μέσης ξεκίνησα κατευθείαν. Μην φανταστείς μια φορά την εβδομάδα κάνω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου πήγα στο ραντεβού. Όλα καλά με το μωρό οι μετρήσεις του τέλειες αν και μας παιδεψε παρά πολύ γιατί στη θέση που ήταν δεν  είχαμε καθαρή εικόνα. Όσο για το φύλο ούτε κατά διάνοια να το δούμε γιατί καθόταν οκλαδόν..  18/7 θα ξαναπάω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια μου πήγα στο ραντεβού. Όλα καλά με το μωρό οι μετρήσεις του τέλειες αν και μας παιδεψε παρά πολύ γιατί στη θέση που ήταν δεν  είχαμε καθαρή εικόνα. Όσο για το φύλο ούτε κατά διάνοια να το δούμε γιατί καθόταν οκλαδόν..  18/7 θα ξαναπάω.. 

Κοιμόταν?η έπαιζε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κ εμένα χαίρεται με τα μωρά κ τα παιδάκια αλλά δεν καταλαβαίνει του λεω που είναι το μωρό μας αλλά τίποτα του δείχνω τη κοιλια μου αλλά μας δείχνει κ αυτος τη δικιά του 😂
    • @arntalia κορίτσι μου γλυκο μην απελπίζεσαι. Πρεπει να βρεις τον καταλληλο γιατρο που θα σε βάλει σε σειρα. Τοσες διέγερσεις διχως νοημα, δίχως τις βασικες εξετασεις. Θα βρεις εναν γιατρο κε εξειδικευση στην υπογονιμοτητα. Και ένα ενα θα τα βρειτε. Θα τα ψαξετε. Όταν τον βρεις θα δεις πως θα καταλάβεις ότι τωρα κανεις κατι ουσιαστικο.
    • Καλημέρα σας, εμεις ειχαμε εχθες γιατρό και ο μπέμπης είναι 2400 και εχει παρει θεση 💙 μου ειπε να ξεκινησω και σιγα σιγα περπάτημα. @Katiana1987 να κάνεις ότι πιστεύεις εσυ οτι ειναι καλύτερο αλλα πιστεύω το απο κοντά θα σε ταράξει καλύτερα για εσένα και το νινι να το αποφυγεις @Christi.D. εγω εχω παρει δυο πικε απο spitishop nef nef και ενα σετ σεντονια για την ωρα για το κρεβατάκι, σεντονακια πιο πολλα εχω για το λίκνο, σελτεδακια πήρα απο το kiddo και τις γουλιτσες που λέμε τα πιο μικρά πετσετάκια απο εκεί και απο το ικέα έχει 10 πετσετακια μαζι θα τα βρεις στο ικέα εκει στις πετσέτες στα ήδη μπάνιου αν χρειάζεσαι. για μεγάλες πετσετες για την ωρα εχω καπες δεν πηρα σετ, τις καπες απο kiddo και h&m
    • Χαχαχα και εγω οργάνωση μηδέν δεν έχω κάνει πολλά πργαματα κάτι φορμάκια έχω πλύνει μόνο και μια παραγγελία από πανες έκανα που θα χρειαστώ σίγουρα στο νοσοκομείο τώρα όταν πάω Δευτέρα θα ρωτήσω αν υπάρχει καποια λίστα με το τι να παρω για το παιδί να τα ετοιμάσω αν χρειαστεί να ψωνίσω και τίποτα  εεε την λεω έχει πλάκα έρχεται φιλάει την κοιλιά την δείχνει λεει νινι αν δει κανένα μωρο στην τηλεόραση φωνάζει νινί την λέω θες να πάρουμε και εμείς ένα νινί; Θα σε φέρει και εσενα η μαμα ένα νινί τέτοια γενικα και έξω όταν είμαστε και δει κανένα μωρο δείχνει ενθουσιασμό αλλα δεν νομίζω ότι καταλαβαίνει τι της ερχεται 😂 γιατί όταν δει ότι θα με μοιράζετε μπορεί να της φύγει η χαρά 😂
    • Την Τετάρτη!!! Μακάρι να πάνε όλα καλά το θέλουμε πολύ!!!💜💜💜 είπα του γιατρού αν κάτι δε πάει καλά θα το καταλάβω? Θα δω αιμα κάτι? Η δε θα νιωθω κραμπες? Γιατί νιωθω κραμπες έχω υπνηλια όλα αυτά.... μου λέει μπορεί ναι μπορει και όχι! Επίσης δουλεύω έχω ορθοστασια βαρη προσέχω πλέον κ δε σηκώνω εγώ αντε 1,2 κιλά μέχρι εκεί αλλά δεν κάνω αυτά που έκανα πριν...θα δούμε πως θα εξελιχθεί κ τι θα κάνω με τη δουλειά! Είμαι στον ιδιωτικό τομέα σε επιχείρηση με τυροκομικά αλλά αν νιώσω εγώ ότι θέλω να σταματήσω γιατί προέχει το μωρό κ όχι η δουλειά θα γίνει.... ο νόμος σου λέει δούλευε μέχρι τον 7ο. Ούτε καννν!!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...