Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις On 20/6/2019 at 2:30 ΜΜ, ο/η γιωτα22 είπε:

Να ζησετε κοριτσι μου!!Με το καλο το μωρακι σας!!!❤❤❤Ποσο μηνων εισαι?Εγω ειμαι 15 εβδομαδων κ 2 ημερων.Το εχεις ακουσει?Το επιτρεπει ο γιατρος το μηχανημα αυτο?

Σ’ευχαριστώ πολύ Γιωτίτσα μουυυ ❤️❤️❤️Και σε σενα με το καλο το μωρακι σου❤️❤️Εγώ σήμερα είμαι 16+6 αυριο μπαινω στην 17η αντε και μετα μια βδομαδα εμεινε να μπω στον 5ο.απλως εχω λιγες συσπασουλες ρε γαμωτο παρ ολο που ξεκινησα 3 μαγνησια την ημερα,παλι πετρωνω..ευτυχως την Πεμπτη που ημουνα στον γιατρο μετρησαμε τραχηλο και ητανε μια χαρα.. 4,5 εκατοστα και μου ειπε να μην αγχωνομαι για τις συσπασεις,αλλα οσο να ναι εγω αγχωνομαι λιγακι...πάντως το μωρακι μου πλεον κανει ολο και πιο συχνα αισθητη την παρουσια της..ολο με χτυπαει απαλα χτυπηματακια κατω..❤️❤️Ειδικα τα πρωινα τρελαινεται!υπεροχο συναισθημα..❤️Θα αρχισετε και εσεις σιγα σιγα κοριτσια  να το νιωθετε!οσο για το μηχανηματακι,το προδωσε ο αντρας μου στον γιατρο και ο γιατρος γελουσε!ακινδυνο ειναι μου ειπε για το εμβρυο..το μονο που μου ειπε ειναι οτι μπορει να κανει σε εμενα κακο,με την εννοια οτι μπορει μια μερα να μην βρω παλμους και να πανικοβληθω αδικα..αυτο μονο μου ειπε..αλλα ευτυχως αμεσως βρισκω παλμους,ποτε δεν αγχωθηκα..ε και τωρα που αρχισα να την νιωθω πλεον,θα το  χρησημοποιω πιο σπανια μονο αν με ανησυχησει κατι..εσυ ολα καλα??τα υπολοιπα κοριτσια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 21/6/2019 at 7:58 ΠΜ, ο/η marzou είπε:

@Nektarinaki_love να σε ρωτησω κατι??? στο γαμο σου χορεψεσ κανονικα?? η ειχεσ θεμα με αυτο?? το σκευτομουν αυτεσ τιε μερεσ θα μπορεσω να χωρεψω η θα εχω θεματα?

Ελα κοριτσι μουυ!λοιπον,μια χαρα χορεψα,ολα μια χαρα τιποτα δεν ενιωσα σε σχεση με το μωρακι..μονο με το νυφικο που με στενευε ειχα θεμα..ετσι και δεν ειχα αυτο,θα χορευα πολυυυ περισσοτερο..μια  χαρα θα εισαι,θα το δεις..κοιτα να ειναι ανετο το νυφικο πανω απο ολα..γιατι εμενα αυτο μου το ψιλοχαλασε..κατα τα αλλα μια  χαρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mantarini μου για να δούμε!!! Εγώ έχω ραντεβού Τετάρτη! @Starrr  τελεια πως νιώθεις??κλωτσάει το μπεμπάκι σου ???♥️♥️♥️ @Nektarinaki_love πόσο τελεια!!άστο στην άκρη το ντομπλερακι...χιχιχι ξεκίνησε κλωτσιές η μικρή???????????το μαγνήσιο βοηθά στις συσπασεις ?? Κορίτσια να ρωτήσω κάτι σας έχει πει να κάνετε υπέρηχο καρδιάς εμβρύου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχαχχαχαα ναι τωρα το εχω αφησει στην ακρη το ντοπλερακι???ναι ναι ξεκινησε κλοτσιες το αστερι μουυυυυ❤️❤️❤️Πως και πως περιμενω να την νιωσω,βαζω το χερι μου και την νιωθω ακομη καλυτερα και τρελαινομαιιιιιιιιι???λενε οτι βοηθαει το μαγνησιο εγω το ξεκινησα απ την Πεμπτη..ε εχει μια πολυυυ μικρη διαφορα,παρ ολα αυτα συνεχιζονται οι συσπασεις!θα δειξει..εμενα δεν μου εχει πει για υπερηχο καρδιας εμβρυου..νομιζω αυτο στο ζητανε σε πιο προχωρημενη εγκυμοσυνη..δεν ξερω να σου πω την αληθεια..εσυ πως πας κοριτσι μου??εγω τωρα ραντβου ξανα στις 16 Ιουλιουυυ! Εχω ακομη..και μετα στις 25 Ιουλιου η Β επιπεδου!αντε να περασουνε οι μερες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Mantarini μου για να δούμε!!! Εγώ έχω ραντεβού Τετάρτη! @Starrr  τελεια πως νιώθεις??κλωτσάει το μπεμπάκι σου ???♥️♥️♥️ @Nektarinaki_love πόσο τελεια!!άστο στην άκρη το ντομπλερακι...χιχιχι ξεκίνησε κλωτσιές η μικρή???????????το μαγνήσιο βοηθά στις συσπασεις ?? Κορίτσια να ρωτήσω κάτι σας έχει πει να κάνετε υπέρηχο καρδιάς εμβρύου??

θα περιμένουμε νέακια σου!! πέρα από ότι ανυπομωνω να δω ότι είναι καλά.. γιατί δεν το νιώθω ακόμα κορίτσια... @Nektarinaki_love ζηλευουομεεε!!! Και εμεις θέλουμε μπουνιτσες... Θέλω να δω αν θα παραμείνει κορίτσαρος.. ή αν μας φύτρωσε καμία τσουτσουνα.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mantarini είπε:

θα περιμένουμε νέακια σου!! πέρα από ότι ανυπομωνω να δω ότι είναι καλά.. γιατί δεν το νιώθω ακόμα κορίτσια... @Nektarinaki_love ζηλευουομεεε!!! Και εμεις θέλουμε μπουνιτσες... Θέλω να δω αν θα παραμείνει κορίτσαρος.. ή αν μας φύτρωσε καμία τσουτσουνα.. ?

Λες να μας την κάνει η μπέμπα @Mantarini;;;;;;για φαντάσου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Αχαχχαχαα ναι τωρα το εχω αφησει στην ακρη το ντοπλερακι???ναι ναι ξεκινησε κλοτσιες το αστερι μουυυυυ❤️❤️❤️Πως και πως περιμενω να την νιωσω,βαζω το χερι μου και την νιωθω ακομη καλυτερα και τρελαινομαιιιιιιιιι???λενε οτι βοηθαει το μαγνησιο εγω το ξεκινησα απ την Πεμπτη..ε εχει μια πολυυυ μικρη διαφορα,παρ ολα αυτα συνεχιζονται οι συσπασεις!θα δειξει..εμενα δεν μου εχει πει για υπερηχο καρδιας εμβρυου..νομιζω αυτο στο ζητανε σε πιο προχωρημενη εγκυμοσυνη..δεν ξερω να σου πω την αληθεια..εσυ πως πας κοριτσι μου??εγω τωρα ραντβου ξανα στις 16 Ιουλιουυυ! Εχω ακομη..και μετα στις 25 Ιουλιου η Β επιπεδου!αντε να περασουνε οι μερες!!!

Εγώ καλά είμαι!!!έχω κάτι ψιλοπονακια  αλλά οκ θα περάσουν!!!! Δεν ξέρεις πόσο Ανυπομονώ να περάσει το καλοκαίρι!!!είναι η 1η φορά στη ζωή μου που λέω άντε να φύγει γρήγορα να έρθει ο χειμώνας χαχαχα!!!????????♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mantarini σε λίγο θα τη νιωσεις και εσυυυυυ και μετα θα τρελαίνεσαιιιιι??χααχαχ λες να φυτρωσει καμια τσουτσουνα??????λες και σε μενα??αχαχα αλλα μεχρι την Πεμπτη παντως που την ειδα,κοριτσακι ητανε!χαχαχ ααα ολα και ολα εγω ειπα τον γιατρο,μας εχουνε παρει ηδη αρκετα ροζ ρουχαλακιαααα τι θα γινουνε μετα??? @Μπεμπελουκα και εγω ειναι η πρωωωτη φορα στη ζωη μου που θελω να περασει το καλοκαιρι!γιατι εγω ειμαι πολυυυυ καλοκαιρινος τυπος!το λατρευωωωω!αλλα φετος θελω να φυγει γρηγορααα να ερθει ο χειμωνας και μαζι με αυτον τα μπεμπακια μας??και δεν θα κανω και μπανιο φετος(επιλογη μου)ο γιατρος μου το επιτρεπει,αλλα εγω ειμαι λιγο αγχωδης,οποτε λεω δεν πειραζει,η Θαλασσιτσα που παρεμπιπτοντως την λατρευωωω δεν θα φυγει απο εκειι!του χρονου με την μπεμπα!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nektarinaki_love είπε:

@Mantarini σε λίγο θα τη νιωσεις και εσυυυυυ και μετα θα τρελαίνεσαιιιιι??χααχαχ λες να φυτρωσει καμια τσουτσουνα??????λες και σε μενα??αχαχα αλλα μεχρι την Πεμπτη παντως που την ειδα,κοριτσακι ητανε!χαχαχ ααα ολα και ολα εγω ειπα τον γιατρο,μας εχουνε παρει ηδη αρκετα ροζ ρουχαλακιαααα τι θα γινουνε μετα??? @Μπεμπελουκα και εγω ειναι η πρωωωτη φορα στη ζωη μου που θελω να περασει το καλοκαιρι!γιατι εγω ειμαι πολυυυυ καλοκαιρινος τυπος!το λατρευωωωω!αλλα φετος θελω να φυγει γρηγορααα να ερθει ο χειμωνας και μαζι με αυτον τα μπεμπακια μας??και δεν θα κανω και μπανιο φετος(επιλογη μου)ο γιατρος μου το επιτρεπει,αλλα εγω ειμαι λιγο αγχωδης,οποτε λεω δεν πειραζει,η Θαλασσιτσα που παρεμπιπτοντως την λατρευωωω δεν θα φυγει απο εκειι!του χρονου με την μπεμπα!❤️

Έχετε ψωνίσει τίποτα για τη μπέμπα??η πιο μετά ?? Κορίτσια δωμάτιο φτιαχνετε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Mantarini μου για να δούμε!!! Εγώ έχω ραντεβού Τετάρτη! @Starrr  τελεια πως νιώθεις??κλωτσάει το μπεμπάκι σου ???♥️♥️♥️ @Nektarinaki_love πόσο τελεια!!άστο στην άκρη το ντομπλερακι...χιχιχι ξεκίνησε κλωτσιές η μικρή???????????το μαγνήσιο βοηθά στις συσπασεις ?? Κορίτσια να ρωτήσω κάτι σας έχει πει να κάνετε υπέρηχο καρδιάς εμβρύου??

Ναι το νιώθω. Κ όσο περνάει ο καιρός περισσότερο. Γενικά το ένιωσα από νωρίς...... Αλλά όχι κάθε μέρα.... Νομιζω από της 14 εβδομάδες. Κάπου εκεί. Σήμερα πχ πήγαινε πάνω κάτω χωρίς λόγο. Χωρίς πχ να φάω κάποιο γλυκό. Δεν ξέρω τι έπαθε. Μάλλον μεγαλώνει. Βλέπω κ τη κοιλιά μου. Κ έχει κάνει φουσκωματακι κ πολύ πιο πάνω απ όσο ήταν. Κ πριν το φαλι μου πχ. Αν μπορώ να το εντοπίσω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Kορίτσια από κιλά πως πάτε????

Εγώ κάθε φορά που φάω πίτσα η σουβλάκι η γκουντις... Παίρνω κ 500 γρ. Ευτυχώς δεν τα πολύ προτιμώ... Ο γιατρός πριν 2.5 εβδομάδες. Με είχε βγάλει συν 3.5 κιλά...... Εγώ που έχω ζυγαριά σπίτι σήμερα που μετρήθηκαν ήμουν συν 4.5 κιλά... Εσείς? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Εγώ κάθε φορά που φάω πίτσα η σουβλάκι η γκουντις... Παίρνω κ 500 γρ. Ευτυχώς δεν τα πολύ προτιμώ... Ο γιατρός πριν 2.5 εβδομάδες. Με είχε βγάλει συν 3.5 κιλά...... Εγώ που έχω ζυγαριά σπίτι σήμερα που μετρήθηκαν ήμουν συν 4.5 κιλά... Εσείς? 

Εγω+3 ειμαι η αλήθεια είναι ότι τρώω από όλα και πίτσα κ σουβλάκι μια στο τόσο αλλά στο καθημερινό πρόγραμμα από όλα. Να ρωτήσω φετα σας απαγόρευσε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Έχετε ψωνίσει τίποτα για τη μπέμπα??η πιο μετά ?? Κορίτσια δωμάτιο φτιαχνετε ?

Εγώ πήγα κ πήρα για το καλό κάτι καλτσακια με πιγκουινακια πάνω... Χειμωνιάτικα γλυκουλικα.... ? Κ ένα αρκουδάκι μας έχουν δώσει.. Αυτά για την ώρα. Τη Παρασκευή που θα πάω γιατρό με τη νονά λέμε να πάμε καμιά βολτούλα στα μαγαζιά. Δωμάτιο δεν έχουμε για το μωρό. Οπότε θα μπει στο δωμάτιο μας σε λίκνο. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Εγω+3 ειμαι η αλήθεια είναι ότι τρώω από όλα και πίτσα κ σουβλάκι μια στο τόσο αλλά στο καθημερινό πρόγραμμα από όλα. Να ρωτήσω φετα σας απαγόρευσε???

Δεν μ αρέσουν γαλακτομικα. Δυστυχώς... Από πάντα δεν έτρωγα. Δεν είναι το καλύτερο μου. Ο γιατρός δεν μου έχει απαγορεύσει κάτι... Όλα τ α κάνουμε όπως πριν.... ? Απλά εγώ προσέχω κάποια φαγητά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Δεν μ αρέσουν γαλακτομικα. Δυστυχώς... Από πάντα δεν έτρωγα. Δεν είναι το καλύτερο μου. Ο γιατρός δεν μου έχει απαγορεύσει κάτι... Όλα τ α κάνουμε όπως πριν.... ? Απλά εγώ προσέχω κάποια φαγητά.. 

Τι ωραία!!!!άντε καλά ψώνια!!!αν και σε λίγες μέρες θα μπουν οι εκπτώσεις!!!!!!!!Τότε είναι καλά να ψωνίσετε♥️♥️♥️♥️♥️και εμείς στο δωμάτιο μας θα την βάλουμε τη μπέμπα μας !!!!Αλλά σκέφτομαι απευθείας στη κούνια..θελω να αγοράσω 1 καλό ανωστρομαγιατην κούνια το έχετε ψάξει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Starrr και εγω απο νωρις το ενιωσα πρωτη φορα..και γω απο την 14η και ολοι μου λεγανε δεν ειναι το μωρο ειναι πολυ νωρις..και ομως εγω ηξερα οτι ειναι το μωρακι μουυυ!!τωρα το νιωθω ακομη περισσοτερο και ειμαι πλεον σιγουρη!ισως επειδη εχω οπισθιο ανω πλακουντα!παιζει ρολο!στον οπισθιο το ακους πιο γρηγορα! @Μπεμπελουκα ουτε εμενα μου απαγορευσε κατι..απλως προσεχω και εγω καποιες τροφες..για την φετα τον ρωτησα σαν εμμονικη που ειμαι?και μου ειπε οτι μπορω να τρωω κανονικα!ουτε εμεις εχουμε δωματιο για το μωρο,οποτε μεχρι να αλλαξουμε σπιτι σε λικνο στο δωματιο μας..απο κιλα εχω παρει 2 κιλα!

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Τι ωραία!!!!άντε καλά ψώνια!!!αν και σε λίγες μέρες θα μπουν οι εκπτώσεις!!!!!!!!Τότε είναι καλά να ψωνίσετε♥️♥️♥️♥️♥️και εμείς στο δωμάτιο μας θα την βάλουμε τη μπέμπα μας !!!!Αλλά σκέφτομαι απευθείας στη κούνια..θελω να αγοράσω 1 καλό ανωστρομαγιατην κούνια το έχετε ψάξει??

Έχει πάρα πολλά... Διαδικτυακά τα χω κοιτάξει. Κ από σήμερα νομίζω έχει κ 70% εκπτώσεις το orchestra. Μου έστειλαν μήνυμα. Γιατί έβγαλα κάρτα.... Στο δωμάτιο μας δεν χωράει κούνια. Γι αυτό δεν είχαμε άλλη επιλογή. Αν χωρούσε φυσικά κ εγώ σε κούνια θα τον έβαζα. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κορίτσια λέτε για δωμάτια..  καημό το έχω που δεν έχουμε άλλο δωμάτιο στο σπίτι και δεν έχω τη χαρά να το βάψουμε να το στολίσουμε όπως κάνουν οι περισσότεροι γονείς όταν περιμένουν μωρό..  πέρυσι η κουμπάρα μου κοιτούσε χρώματα κουρτίνες αυτοκόλλητα..  αρχικά θα το έχω στην καλαθουνα και μετά στην κούνια του αν καταφέρουμε να τη στριμωξουμε κάπως... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nektarinaki_love είπε:

@Mantarini σε λίγο θα τη νιωσεις και εσυυυυυ και μετα θα τρελαίνεσαιιιιι??χααχαχ λες να φυτρωσει καμια τσουτσουνα??????λες και σε μενα??αχαχα αλλα μεχρι την Πεμπτη παντως που την ειδα,κοριτσακι ητανε!χαχαχ ααα ολα και ολα εγω ειπα τον γιατρο,μας εχουνε παρει ηδη αρκετα ροζ ρουχαλακιαααα τι θα γινουνε μετα??? @Μπεμπελουκα και εγω ειναι η πρωωωτη φορα στη ζωη μου που θελω να περασει το καλοκαιρι!γιατι εγω ειμαι πολυυυυ καλοκαιρινος τυπος!το λατρευωωωω!αλλα φετος θελω να φυγει γρηγορααα να ερθει ο χειμωνας και μαζι με αυτον τα μπεμπακια μας??και δεν θα κανω και μπανιο φετος(επιλογη μου)ο γιατρος μου το επιτρεπει,αλλα εγω ειμαι λιγο αγχωδης,οποτε λεω δεν πειραζει,η Θαλασσιτσα που παρεμπιπτοντως την λατρευωωω δεν θα φυγει απο εκειι!του χρονου με την μπεμπα!❤️

είμαι επιφυλακτική για το φύλο του μωρού γιατί και ο γιατρός της αυχενικής  δεν ήταν  απόλυτα σίγουρος.. οπότε περιμένω το ραντεβού της Παρασκευής για να δω τι θα μου πει και ο δικός μου γιατρός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Έχει πάρα πολλά... Διαδικτυακά τα χω κοιτάξει. Κ από σήμερα νομίζω έχει κ 70% εκπτώσεις το orchestra. Μου έστειλαν μήνυμα. Γιατί έβγαλα κάρτα.... Στο δωμάτιο μας δεν χωράει κούνια. Γι αυτό δεν είχαμε άλλη επιλογή. Αν χωρούσε φυσικά κ εγώ σε κούνια θα τον έβαζα. ❤️

Έβγαλες  για 2 χρόνια κάρτα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

αχ κορίτσια λέτε για δωμάτια..  καημό το έχω που δεν έχουμε άλλο δωμάτιο στο σπίτι και δεν έχω τη χαρά να το βάψουμε να το στολίσουμε όπως κάνουν οι περισσότεροι γονείς όταν περιμένουν μωρό..  πέρυσι η κουμπάρα μου κοιτούσε χρώματα κουρτίνες αυτοκόλλητα..  αρχικά θα το έχω στην καλαθουνα και μετά στην κούνια του αν καταφέρουμε να τη στριμωξουμε κάπως... 

@Mantarini από ότι κατάλαβα όλες στην ίδια φάση είμαστε!!!Εγώ να σου πω θα της βάλω αυτοκόλλητα πάνω από την κούνια και 2 πορτατιφακιατοιχου συννεφάκι και καρδούλα!!!!!!♥️♥️♥️♥️♥️♥️τι να κάνουμε που δεν έχουμε δωμάτιο!!!θα βολευτούμε προς το παρόν!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλή εβδομάδα κορίτσιααα????????????????????♥️♥️♥️???????????????? φουλ ζέστη!!έχουμε ραντεβουδακια αυτή την εβδομάδα???

Καλησπέρα και από εμένα!!!

ζεστη αρκετή και τη. Παλεύουμε , εμείς πια έχουμε πάλι ραντεβού σε 3 εβδομάδες όποτε αναμένω να περάσει ο καιρός....

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Mantarini μου για να δούμε!!! Εγώ έχω ραντεβού Τετάρτη! @Starrr  τελεια πως νιώθεις??κλωτσάει το μπεμπάκι σου ???♥️♥️♥️ @Nektarinaki_love πόσο τελεια!!άστο στην άκρη το ντομπλερακι...χιχιχι ξεκίνησε κλωτσιές η μικρή???????????το μαγνήσιο βοηθά στις συσπασεις ?? Κορίτσια να ρωτήσω κάτι σας έχει πει να κάνετε υπέρηχο καρδιάς εμβρύου??

Μπεμπελουκα μου υπέρηχο καρδιάς όχι δεν χρειάστηκε εσένα γιατί σου το πρότεινε τον ρώτησες;

το μαγνήσιο ναι βοηθάει παρά πολύ στις συσπάσεις 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

θα περιμένουμε νέακια σου!! πέρα από ότι ανυπομωνω να δω ότι είναι καλά.. γιατί δεν το νιώθω ακόμα κορίτσια... @Nektarinaki_love ζηλευουομεεε!!! Και εμεις θέλουμε μπουνιτσες... Θέλω να δω αν θα παραμείνει κορίτσαρος.. ή αν μας φύτρωσε καμία τσουτσουνα.. ?

Mantarinaki μου εμένα πάντως δεν φύτρωσε τίποτα !!! Όποτε ο άντρας μου σε 15 χρόνια νομίζω θα βαράει εγκεφαλικά με 2 κόρες!!!! Χαχαχαχα

αλλα ρε κορίτσια δεν την αλλάζω την κόρη μου με τίποτα !!! Και ας μην πίστευα ότι είναι κόρη μέχρι μα τη γεννήσω !!! Βλέπεις έλεγα θα κάνω γιο χαχαχαχαχα

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Kορίτσια από κιλά πως πάτε????

4,5 παρακαλω τρώω ότι θέλω και δεν δίνω σημασία σε τίποτα 

δεν θέλω τόσα γλυκά όσα στην πρώτη εγκυμοσύνη αλλά εδώ τώρα τα περνώ με τον αέρα και μόνο ...!!! Χαχαχα είμαι και κοντή ΣΑ βαρελακι θα φαίνομαι αε λίγο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...