Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η γιωτα22 είπε:

Κοριτσια σημερα εχω πεθανει στην ημικρανια.Ειμαι 13 εβδομαδες κ τριων ημερων,λετε να παιζει ρολο οτι αλλαζω μηνα κ παω στον τεταρτο?Εχω κ αναγουλα παρεααα!!!

εγώ εχτές είχα αναγουλες μετά από καιρό.. και σήμερα έχω πάλι αυτά τα πονακια.. ρώτησα και το γιατρό που μου έκανε την  Αυχενική για τα πονακια και μου είπε ότι ειναι φυσιολογικό.. τραβάνε οι μυς της μήτρας για να χωρέσει το μπεμπέ.. πονοκέφαλο δεν εχω μέχρι στιγμής κορίτσια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

τέλεια κορίτσι μου!!! με το Καλό τα μπεμπακια Μας!!! κορίτσια μην τα βάφετε όλα ροζ απ την Αυχενική!! Υπάρχει περίπτωση λάθους..  και στα κοριτσάκια να φυτρώσει τσουτσουνα.. χαχαχα περιμένετε τον επόμενο υπέρηχο να το επιβεβαιώσουμε!! 

Χαχαχαχαχα ευχαριστουμεεε εμένα μου έδωσε 80%  έχει 20% να ναι τσουτσουνα !!!!?????????????????????????????????εγώ έχω κάτι πονακια στη μέση και πονοκέφαλο!! @γιωτα22 υπομονηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

εγώ εχτές είχα αναγουλες μετά από καιρό.. και σήμερα έχω πάλι αυτά τα πονακια.. ρώτησα και το γιατρό που μου έκανε την  Αυχενική για τα πονακια και μου είπε ότι ειναι φυσιολογικό.. τραβάνε οι μυς της μήτρας για να χωρέσει το μπεμπέ.. πονοκέφαλο δεν εχω μέχρι στιγμής κορίτσια... 

@Mantarini τι ένιωθες ?? Τραβήγματα η τσιμπήματα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Mantarini τι ένιωθες ?? Τραβήγματα η τσιμπήματα ??

τραβηγμα και ελαφρύ πόνο περιόδου..  κάποιες φορές και τσιμπήματα.. γενικότερα μια ενόχληση χαμηλά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mantarini είπε:

τραβηγμα και ελαφρύ πόνο περιόδου..  κάποιες φορές και τσιμπήματα.. γενικότερα μια ενόχληση χαμηλά.. 

Τα ίδια και εγωωω και κάνα πόνο στη μέση !!!???????τι κάνουν  αυτά τα μπεμπακια μου λέτε !!!!έχει και πολύ ζέστη !!!Αλήθεια κορίτσια θα κάνετε μπάνιο στη θάλασσα !!??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Τα ίδια και εγωωω και κάνα πόνο στη μέση !!!???????τι κάνουν  αυτά τα μπεμπακια μου λέτε !!!!έχει και πολύ ζέστη !!!Αλήθεια κορίτσια θα κάνετε μπάνιο στη θάλασσα !!??????????

νααιιι σήμερα λέμε να πάμε!!! το ζητάω πόσες μέρες αλλά λόγω εργασίας δεν μπορούσαμε να πάμε!! Σήμερα το απόγευμα όμως θα πάμε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Τα ίδια και εγωωω και κάνα πόνο στη μέση !!!???????τι κάνουν  αυτά τα μπεμπακια μου λέτε !!!!έχει και πολύ ζέστη !!!Αλήθεια κορίτσια θα κάνετε μπάνιο στη θάλασσα !!??????????

Εγώ αύριο λέω να πάω γιαγια το πρωτο μπανακι επιτέλους...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Εγώ αύριο λέω να πάω γιαγια το πρωτο μπανακι επιτέλους...!!!!

Καλές βουτιτσες και σε

Σενααα???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσοΜανες!!! 

Πως είστε; Εποιασα. Οι ζεστές κ χαθήκαμε ?

εμεις καλά δόξα το θεό περάσαμε ένα πατατράκ δυο μέρες αλλά τελικά όλα καλά!

@Mantarini μου και εγώ έχω τραβήγματα χαμηλά, κάτι που δεν είχα στην πρώτη εγκυμοσύνη βασικά νιώθω περίεργα αλλά περιμένω να μιλήσω με το γιατρό μου από κοντά στις 18 του μήνα γιατί με το θεματάκι που είχα τον έφαγα τον άνθρωπο δυο μέρες!

και εγώ λέω μα πάμε αύριο για μπανάκι με τη κόρη μου να βρεξουμε λίγο το κορμί μας βρε παιδιά 

αληθεια πόσες κοπέλες από έδω έχουν και αλλά παιδακια; Εγώ έχω μια κόρη 15 μηνών θεριό :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Καλησπέρα κοριτσοΜανες!!! 

Πως είστε; Εποιασα. Οι ζεστές κ χαθήκαμε ?

εμεις καλά δόξα το θεό περάσαμε ένα πατατράκ δυο μέρες αλλά τελικά όλα καλά!

@Mantarini μου και εγώ έχω τραβήγματα χαμηλά, κάτι που δεν είχα στην πρώτη εγκυμοσύνη βασικά νιώθω περίεργα αλλά περιμένω να μιλήσω με το γιατρό μου από κοντά στις 18 του μήνα γιατί με το θεματάκι που είχα τον έφαγα τον άνθρωπο δυο μέρες!

και εγώ λέω μα πάμε αύριο για μπανάκι με τη κόρη μου να βρεξουμε λίγο το κορμί μας βρε παιδιά 

αληθεια πόσες κοπέλες από έδω έχουν και αλλά παιδακια; Εγώ έχω μια κόρη 15 μηνών θεριό :)

τι σου συνέβη κορίτσι αν επιτρέπεται;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

τι σου συνέβη κορίτσι αν επιτρέπεται;;

Καλημέρα κοριτσι

βγηκε μια εξέταση ψεύδής και τρέχαμε για επαναληπτικές και Παστέρ για εξετασεις γτ αλλιώς μου έλεγαν για αμνιοπαρακέντηση και πέρασα ένα σοκ 

αλλα ευτυχώς ήτανε λάθος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Καλημέρα κοριτσι

βγηκε μια εξέταση ψεύδής και τρέχαμε για επαναληπτικές και Παστέρ για εξετασεις γτ αλλιώς μου έλεγαν για αμνιοπαρακέντηση και πέρασα ένα σοκ 

αλλα ευτυχώς ήτανε λάθος 

τέλος καλό..  Όλα καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

τέλος καλό..  Όλα καλά!!

Ευτυχώς ναι βέβαια επι 1,5 μέρα ήμουν σπίτι μέσα στο κλάμα αλλά τέλος καλ όλα καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια... τι κανετε???? 

εγω σημερα εχω την αυχενικη και εχω αγχος, χωρίς λογο!!

βεβαια ειχα και πριν λιγο καιρο παλλινδομη οποτε καπου δικαιολογειτε!!

εσεις κοριτσια ειχατε αγχος η εισασταν χαλαρεσ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/6/2019 at 1:11 ΜΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ευχαριστούμε όμορφη νυφουλαμας!! Ναι αμέ μου έδωσε και μου πήρε και αίμα για την   papp @????????????

❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Μπεμπελούκα μουυυ πως είσαι??βγήκανε και οι αιματολογικές να υποθέσω??εγώ χάνομαι κορίτσιααα sorry αμα χάνω κάποια νεάκια σας,αλλα τρέχωωω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marzou είπε:

Καλημέρα κοριτσια... τι κανετε???? 

εγω σημερα εχω την αυχενικη και εχω αγχος, χωρίς λογο!!

βεβαια ειχα και πριν λιγο καιρο παλλινδομη οποτε καπου δικαιολογειτε!!

εσεις κοριτσια ειχατε αγχος η εισασταν χαλαρεσ??

Καλημέρα κορίτσιααα πως είστε???και εγώ είχα αγχος κορίτσι μου!όλες το έχουμε ένα μικρό αγχος!αλλά όλα καλά θα πάνε!περιμένουμε νέα σουυυυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Ευτυχώς ναι βέβαια επι 1,5 μέρα ήμουν σπίτι μέσα στο κλάμα αλλά τέλος καλ όλα καλά 

Ευτυχώς κοπέλα μου τέλος καλό!συμβαίνουνε και λάθη δυστυχώς!απόλαυσε τώρα την εγκυμοσύνη σου και όλα καλά ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marzou όλα μα όλα θα πάνε super !!!και εγώ είχα άγχος τη Παρασκευή όπως όλες !!στείλε μας νέα και ψηλά το κεφάλι !!♥️♥️♥️♥️♥️♥️??????? @Nektarinaki_love κοριτσάκι μου γλυκό πλησιάζουν οι μέρες για το γάμο σου !!έκανες beauty ;;εγώ το απόγευμα θα έχω τα αποτελέσματα της pap a !!Καλή εβδομάδα σε όλες τις ΣΥΝ ΕΓΓΥΟΥΛΕΣ ??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η marzou είπε:

Καλημέρα κοριτσια... τι κανετε???? 

εγω σημερα εχω την αυχενικη και εχω αγχος, χωρίς λογο!!

βεβαια ειχα και πριν λιγο καιρο παλλινδομη οποτε καπου δικαιολογειτε!!

εσεις κοριτσια ειχατε αγχος η εισασταν χαλαρεσ??

Καλά αποτελέσματα marzou μου να ξεχάσεις την παλινδρόμη που είχες αυτή ήτανε άλλη εγκυμοσύνη πάει τώρα έχεις ένα άλλο μπεμπέ απόλαυσε το κ αναμένω για τα καλά σου αποτελέσματα ? (κάνε κανένα γιο βρε παιδί μ γιατί πήξαμε στις γυναίκες και δεν θα βρίσκουμε γαμπρούς) ?

στις πριν 4 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Ευτυχώς κοπέλα μου τέλος καλό!συμβαίνουνε και λάθη δυστυχώς!απόλαυσε τώρα την εγκυμοσύνη σου και όλα καλά ?

Ναι κορίτσι μου

εσυ πως πας με το γάμο;; Νομίζω είναι αυτό το σ/κο σωστά;

αντε με το καλό και χώρίς συχνουρία ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααα κοριτσιαα...

ολα τελεια με την αυχενικη!!!ηταν ολα φυσιολογικα και ξεαγχωθηκα πληρος!!!

ο γιατρος μ ειπε μαλλον αγορι το βλεπει.... 

και οπως ειπε και η @netspirit ας κανω εγω λοιπον το γιο...χαχαχαχα!!!!

αντε να παρουν σειρα οι επομενες να δουμε τι θα επικρατισει στο φυλλο!!!????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marzou είπε:

Καλησπεραααα κοριτσιαα...

ολα τελεια με την αυχενικη!!!ηταν ολα φυσιολογικα και ξεαγχωθηκα πληρος!!!

ο γιατρος μ ειπε μαλλον αγορι το βλεπει.... 

και οπως ειπε και η @netspirit ας κανω εγω λοιπον το γιο...χαχαχαχα!!!!

αντε να παρουν σειρα οι επομενες να δουμε τι θα επικρατισει στο φυλλο!!!????????

Μπράβο @marzou μου! Να βρε και άλλος άντρας στην παρέα μας!!!

πασσαδες θα νιώθουν !!!

ολα καλά να πάνε ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!! 🥰 Με το καλο ν ερθει η μπουμπουκα σου!!!💖💖💖✨️✨️🙏🧿
    • Εννοειται θ σας γραψουμε τα νεα μας κ μακαρι το θεματακι ν γεμισει απο "θετικα" νεα!!! 🙏❤️ Πωωω φανταζομαι... εδω εμεις κ λιωνουμε απ τη ζεστη, ποσο μαλλον εσεις οι εγκυουλες!! Υπομονη γ τα θαυματακια σας!!✨️✨️ αξιζουν ολη την ταλαιπωρια μας!! 
    • Να χαίρεσαι την κορούλα σου αρχικά!! Εγώ θα σου παραθέσω την εμπειρία μου, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι είναι σωστό αυτό που έκανα.  Έχω και εγώ μια μικρουλα  8 μηνών που είχε πολύ έντονο το αντανακλαστικό moro (αυτό που σαν νεογέννητα κουνάνε πολύ έντονα τα χεράκια και τρομάζουν). Σε τέτοιο βαθμό που ξυπνούσε ανά 10 λεπτά ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ. Απηυδισμένη μίλησα με την παιδίατρο, εξηγώντας της ότι η μικρή βολεύεται μόνο μπρούμυτα. Αλλιώς δεν κοιμάται ούτε εκείνη ούτε εμείς. Μου απάντησε ότι και η δική της κόρη μόνο μπρούμυτα μπορούσε να κοιμηθεί, οπότε με καταλαβαίνει και off the record μου είπε να την αφήνω έτσι όσο μπορώ να την έχω υπό την επίβλεψη μου. Βέβαια, εγώ είχα και ένα πολύ δυνατό νεογέννητο και έπειτα βρεφακι, που σήκωνε με τεράστια ευκολία το κεφαλάκι της. Έπειτα, γυρνούσε πολύ εύκολα από μπρούμυτα ανάσκελα (με το αντίθετο δυσκολευόταν), οπότε ήμουν και πιο ήσυχη. Την έβαζα όμως στο κρεβάτι μου όσο ήταν πολύ μωρό για να την ελέγχω μέσα στη νύχτα, και εννοείται λαγοκοιμομουν.  Μίλα και με τον παιδίατρο σου να σου πει την γνώμη του, ωστόσο εφόσον το μωράκι σου βολεύεται έτσι, θεωρώ είναι κρίμα να το αλλάζεις στάση και να το ξυπνάς. Όλα αυτά στα γράφω από την προσωπική μου εμπειρία, χωρίς να θέλω σε καμία περίπτωση να βάλω σε κίνδυνο οποιοδήποτε μωράκι με την άποψη μου!
    • Ουυυυ!!! Κ τι δν παιρνω...!!!😅 Προγεστερονη απ στομα ανα 8ωρο, κολπικη προγεστερονη ανα 12ωρο, κορτιζονη, σαλοσπιρ, φελισιν, χαπι θυροειδη, αντιπηκτικη ενεση καθε μερα κ επειδη δν μου φτανουν, παιρνω κ μια πολυβιταμινη 😂😂 α κ προβιοτικο!!!😇 Αλλα ευτυχως δν εχω τπτ... μονο λιγη υπνηλια καπως κ λιιιγη κουραση...
    • Με το καλό και σ' εσένα κοπέλα μου!!! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κι μ' ένα γερό μωρό στην αγκαλιά!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...