Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η γιωτα22 είπε:

@Μπεμπελουκα αυριο πας για αυχενικη?Περιμενουμε κ εσενα κ σε οποια εχει σειρα τα ευχαριστα!!!Καλα αποτελεσματα!!

Γεια σου κοπελα μουυυ !!! @γιωτα22 Όχι Παρασκευή θα πάμε φυσικά και θα σας στείλω νεα !!!!♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε!!!! Χαίρομαι για τα ευχάριστα αποτελέσματα των κοριτσιών που κάνατε Αυχενική...Εγώ έχω ακόμα μερούλες...20 του μήνα θα πάμε...Και δεν περνάνε καθόλου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η satya είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

πολύ καλή και η δική μου αυχενική!!! δεν μου είπε φύλο, αλλά με επιφύλαξη κορίτσι!

μπράβο κοπέλα μου!! Σημασία έχει που είναι γερό το μωρό... Όλα τα άλλα θα τα μάθουμε με τη σειρά τους.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγώ Σάββατο έχω γιατρό.... Έχω να το δω από την αυχενική. Πριν 3.5 εβδ...να δούμε πόσο μεγάλωσε κ πως παμε.... Τουλάχιστον λίγο το νιώθω οπότε σκέφτομαι καλά θα είναι εκεί μέσα... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κ εγώ Σάββατο έχω γιατρό.... Έχω να το δω από την αυχενική. Πριν 3.5 εβδ...να δούμε πόσο μεγάλωσε κ πως παμε.... Τουλάχιστον λίγο το νιώθω οπότε σκέφτομαι καλά θα είναι εκεί μέσα... ?

Μια χαρά θα είναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/6/2019 at 10:49 ΜΜ, ο/η Bellaki είπε:

Κορίτσια γειά σας κι από μένα!!! Μία πολύ καλή αυχενική και ομολογώ πως μου έφυγε ένα πολύ μεγάλο άγχος. 6,4cm και 60 γρ!!!!  Α και 157 χτύποι!Κατά πάσα πιθανότητα κοριτσάκι...!!!! Ο άντρας μου πιστεύει οτι θα είναι αγόρι... ( έχει βάλει και στοίχημα η τεστοστερόνη μου..)λέτε να αλλάξει τόσο πολύ το ποσοστό... και να φτιάξει όπως θέλει αυτός το δωμάτιο;;;;?

Μπραβο Μπελάκι μου! Μια χαρά όποτε άσε τον άντρα σου να κάνει όνειρα ??? φυσικά γερό να είναι αλλά σπάνια πέφτουν έξω οι γιατροί στόφα φύλο.

κοντα με το δικό μ σποράκι εμένα ήτανε 6,2 ?

στις On 5/6/2019 at 8:54 ΠΜ, ο/η marzou είπε:

καλημερααα κοριτσια!!! τι κανουμε??

να ρωτησω κατι?? την πητ σας την αλλαξαν μετα την αυχενική?? γιατι πολλεσ κοπελεσ ειδα μετα τουσ αλλαξαν ημερομινια...

Καλησπέρα marzou μου! 

Εμενα μου την άλλαξαν αλλά κ στις 2 εγκυμοσύνες την άλλαξαν λόγω γόνιμων ημερών (δλδ αντί 14/12 που θα ήτανε βάση κύκλου κ γόνιμων άλλαξε σε 7-8/12 γιατί είπε ο γιατρός ότι οι γόνιμες είναι πιο μπροστά εμένα. Έτσι έγινε και με την κόρη μου στην πρωτη

 

στις πριν 17 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Γεια σου κοπελα μουυυ !!! @γιωτα22 Όχι Παρασκευή θα πάμε φυσικά και θα σας στείλω νεα !!!!♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Άντε με το καλό θα σε περιμένουμε μα μας πεις τα νέα!!! ?

στις πριν 9 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε!!!! Χαίρομαι για τα ευχάριστα αποτελέσματα των κοριτσιών που κάνατε Αυχενική...Εγώ έχω ακόμα μερούλες...20 του μήνα θα πάμε...Και δεν περνάνε καθόλου...

@Maroulli μου σε νιώθω και δεν θα περνάνε με τίποτα.... υπομονή ...

στις πριν 4 ώρες, ο/η satya είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

πολύ καλή και η δική μου αυχενική!!! δεν μου είπε φύλο, αλλά με επιφύλαξη κορίτσι!

Μπράβο κορίτσι μου και εσυ !!! Πήξαμε στις κόρες μου φαίνεται ??? κανένα γαμπρό δε βλέπω!!

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Καλά αποτελέσματα να έχεις ! Αν άρχισες να το νιώθεις κιολας είναι έρωτας ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Μπραβο Μπελάκι μου! Μια χαρά όποτε άσε τον άντρα σου να κάνει όνειρα ??? φυσικά γερό να είναι αλλά σπάνια πέφτουν έξω οι γιατροί στόφα φύλο.

κοντα με το δικό μ σποράκι εμένα ήτανε 6,2 ?

Καλησπέρα marzou μου! 

Εμενα μου την άλλαξαν αλλά κ στις 2 εγκυμοσύνες την άλλαξαν λόγω γόνιμων ημερών (δλδ αντί 14/12 που θα ήτανε βάση κύκλου κ γόνιμων άλλαξε σε 7-8/12 γιατί είπε ο γιατρός ότι οι γόνιμες είναι πιο μπροστά εμένα. Έτσι έγινε και με την κόρη μου στην πρωτη

 

Άντε με το καλό θα σε περιμένουμε μα μας πεις τα νέα!!! ?

@Maroulli μου σε νιώθω και δεν θα περνάνε με τίποτα.... υπομονή ...

Μπράβο κορίτσι μου και εσυ !!! Πήξαμε στις κόρες μου φαίνεται ??? κανένα γαμπρό δε βλέπω!!

Καλά αποτελέσματα να έχεις ! Αν άρχισες να το νιώθεις κιολας είναι έρωτας ???

όπως είπε και η μάνα μου πήξαμε στα μου....α! αχαχαχαχααχαχαχαχαχα.

Εμείς είμαστε 3 γενιές όλο κορίτσια στην οικογένεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η satya είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

πολύ καλή και η δική μου αυχενική!!! δεν μου είπε φύλο, αλλά με επιφύλαξη κορίτσι!

Μπραβο κοριτσιιιιιιιι και σε εσενα!!!όντως,γέμισε κοριτσάκια το θεματακι μας!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η satya είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

πολύ καλή και η δική μου αυχενική!!! δεν μου είπε φύλο, αλλά με επιφύλαξη κορίτσι!

Μπραβο κοριτσι μου,συγχαρητηρια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η satya είπε:

όπως είπε και η μάνα μου πήξαμε στα μου....α! αχαχαχαχααχαχαχαχαχα.

Εμείς είμαστε 3 γενιές όλο κορίτσια στην οικογένεια

Κ εμείς μια από τα ίδια... Κ εμενα είναι αγόρι. Το πρώτο αγόρι της οικογένειας γενικότερα. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσαρες μου !!!!Όλα καλά μια άριστη Αυχενική !!! It's a girl !!!!!????????????♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μου !!!!Όλα καλά μια άριστη Αυχενική !!! It's a girl !!!!!????????????♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Μπραβο @μπεμπελουκα,με το καλοοοο!!!Πωπω μας φαγαν τα κοριτσιααα!!!Μονο εγω εχω αγορι???Και η @Starrr!!!Αντε με το καλο σε ολες μαςςς!!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Μπραβο @μπεμπελουκα,με το καλοοοο!!!Πωπω μας φαγαν τα κοριτσιααα!!!Μονο εγω εχω αγορι???Και η @Starrr!!!Αντε με το καλο σε ολες μαςςς!!!❤❤❤

Να χουμε επιλογές για νύφες αύριο μεθαυριο

???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Να χουμε επιλογές για νύφες αύριο μεθαυριο

???

Χαχαχαχαχα σωστά !!!!!Έτσι είναι !!!!όλες με το καλό !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μου !!!!Όλα καλά μια άριστη Αυχενική !!! It's a girl !!!!!????????????♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Μπράβο κοριτσάρα μουυυυυ!!!!και εσυ κοριτσάκι??????????αχχχ νυφουλες γεμισαμεεεεεε?????με το καλο ολες μας❤️❤️❤️❤️Πηρες cd τελικα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μου !!!!Όλα καλά μια άριστη Αυχενική !!! It's a girl !!!!!????????????♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Συγχαρητήρια!!!!Σε ποια βδομάδα είσαι?Εγώ έχω στις 18 του μήνα,δεν περνάνε οι μέρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Συγχαρητήρια!!!!Σε ποια βδομάδα είσαι?Εγώ έχω στις 18 του μήνα,δεν περνάνε οι μέρες!!

Ευχαριστούμε πολύ !!!!!13η μπήκα σήμερα !!!!άντε με το καλό και εσείς !!!!!!!!?????♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Μπράβο κοριτσάρα μουυυυυ!!!!και εσυ κοριτσάκι??????????αχχχ νυφουλες γεμισαμεεεεεε?????με το καλο ολες μας❤️❤️❤️❤️Πηρες cd τελικα???

Ευχαριστούμε όμορφη νυφουλαμας!! Ναι αμέ μου έδωσε και μου πήρε και αίμα για την   papp @????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μου !!!!Όλα καλά μια άριστη Αυχενική !!! It's a girl !!!!!????????????♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Τέλεια!!! Μπράβοοο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ευχαριστούμε όμορφη νυφουλαμας!! Ναι αμέ μου έδωσε και μου πήρε και αίμα για την   papp @????????????

Εγώ δεν έκανα papp a γιατι έχω σάκο σε παλλινδρόμηση και μου είπαν μπορεί να βγάλει λάθος αποτέλεσμα! Κατευθείαν μου είπαν σε 1 μήνα A tEST. Αυτό κορίτσια τι είναι ο τροφοβλαστης που λένε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η satya είπε:

Εγώ δεν έκανα papp a γιατι έχω σάκο σε παλλινδρόμηση και μου είπαν μπορεί να βγάλει λάθος αποτέλεσμα! Κατευθείαν μου είπαν σε 1 μήνα A tEST. Αυτό κορίτσια τι είναι ο τροφοβλαστης που λένε?

Ευχαριστώ πολυ @satya!!!!!!αίμα σου παίρνουν για να αποκλείσουν χρωμοσομικεςανωμαλιες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μου !!!!Όλα καλά μια άριστη Αυχενική !!! It's a girl !!!!!????????????♥️♥️♥️♥️♥️♥️

τέλεια κορίτσι μου!!! με το Καλό τα μπεμπακια Μας!!! κορίτσια μην τα βάφετε όλα ροζ απ την Αυχενική!! Υπάρχει περίπτωση λάθους..  και στα κοριτσάκια να φυτρώσει τσουτσουνα.. χαχαχα περιμένετε τον επόμενο υπέρηχο να το επιβεβαιώσουμε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

τέλεια κορίτσι μου!!! με το Καλό τα μπεμπακια Μας!!! κορίτσια μην τα βάφετε όλα ροζ απ την Αυχενική!! Υπάρχει περίπτωση λάθους..  και στα κοριτσάκια να φυτρώσει τσουτσουνα.. χαχαχα περιμένετε τον επόμενο υπέρηχο να το επιβεβαιώσουμε!! 

Κοριτσια σημερα εχω πεθανει στην ημικρανια.Ειμαι 13 εβδομαδες κ τριων ημερων,λετε να παιζει ρολο οτι αλλαζω μηνα κ παω στον τεταρτο?Εχω κ αναγουλα παρεααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Θελει ψυχραιμια κοριτσι μου και υπομονη. Επερνα προγεστερονη ολο το πρωτο τριμηνο προκληπτικα και το τριτο τριμηνο γιατι κοντενε ο τραχηλος για να αποφυγουμε τον προωρο τοκετο. Και εννοειται ξαπλα. Υπομονη και ολα θα πανε καλα.
    • Χρονικά υποτίθεται πως ναι, αλλά εγώ δεν έχω δει κάποια ιδιαίτερη διαφορά. Γι'αυτο ρώτησα. Βέβαια το υπολόγισα με βάση την ΠΗΤ, όχι την ημερομηνία γέννησης. Αλλά γενικά ξέρω πως μπορεί να έχουν απόκλιση τα άλματα.
    • Έλα ρε!!! Είναι σούπερ ο μικρός σας!!! Μπράβο βρε κοριτσάκι μου!! Τέλεια!! Οπότε ούτε ανησυχία για να γεννήσεις νωρίτερα ούτε τίποτα! Όλα καλά θα πάνε!! Μακάρι ολόψυχα να συνεχίσουν έτσι να έχεις ένα ήρεμο τοκετό όπως τον θέλεις χωρίς απρόοπτα! ❤️❤️❤️❤️ Σα χυμένη πλαστελίνη λέει το παιδί..🤣🤣🤣 κλαίω!!  @Kallia.Geoμου εσύ Doppler πότε έχεις; Μαζί με την @_piripiri_πήγαινες σχετικά θυμάμαι..  @lahesis και εσένα σε χάσαμε κοριτσάκι μου..! Πες μας τα νέα σας!!!   
    • Ναι σε εμβρυομητρικό, διαφορετικό από τον γιατρό μου. Μας δίνει ένα report που έχει όλες τις μετρήσεις, και κάποιες φωτογραφίες. Έχει καμπύλες ξεχωριστά για κεφάλι, κοιλιά, πόδια, κτλ τα οποία όπως βλέπω είναι όλα στο 50%.  Μας είπε κιόλας ότι θα είναι μικρότερος λογικά από τον πρώτο. Ο μεγάλος μου ήταν 2150 στο Doppler στην αντίστοιχη εβδομάδα. Φοβόμουν κιόλας ότι θα κάνω πάλι μεγάλο μωρό 😅 Και ο πλακούντας πολύ καλά! Από 2,8 εκ που ήταν, ανέβηκε στα 6 εκ! Οπότε όλα καλά! Δεν έχω το άγχος ότι δε θα έχω την επιλογή φυσιολογικού τοκετού! Θα δούμε τώρα πώς θα πάει μέχρι το τέλος. Επίσης, πάλι δεν καθόταν, ούτε στις 3D φωτογραφίες βγήκε καλά, είχε κολλήσει τα μούτρα κάτω, είχε βάλει και τον λώρο μπροστά στα μάτια του, δεν κάθησε στιγμή, πάλι σα χυμένη πλαστελίνη βγήκε 😆 αλλά μου φαίνεται ότι μοιάζει κάπως στον πρώτο!  😊😊  
    • Καλημέραααααα με άλλη ίωση στο καπάκι μετά την αμυγδαλίτιδα....τέλεια μπήκε η σχολική χρονιά και για μένα 🤧🤧🤧🤧🤧 κολλάω τα πάντα από τα παιδιά...δεν ξέρω αν συμπάσχει καμία μανούλα;;;😛 Επίσης κλείνω μια εβδομάδα από την ωορρηξία και προσπαθώ να κρατηθώ να μην κάνω τεστ,😛😛😛
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...