Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

κορίτσια μου καλησπέρα... Πριν λίγο τελείωσαμε και εμείς με την Αυχενική!! Όλα σούπερ και σε εμάς!!! το μωράκι μας μεγαλώνει και είναι όλα τέλεια!!  Μάλλον κορίτσι μας είπε ο γιατρός με επιφυλακτικότητα... μου είπε την 16η βδομάδα θα το δούμε σίγουρα!!! Καλά αποτέλεσματα στις επόμενες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια μου καλησπέρα... Πριν λίγο τελείωσαμε και εμείς με την Αυχενική!! Όλα σούπερ και σε εμάς!!! το μωράκι μας μεγαλώνει και είναι όλα τέλεια!!  Μάλλον κορίτσι μας είπε ο γιατρός με επιφυλακτικότητα... μου είπε την 16η βδομάδα θα το δούμε σίγουρα!!! Καλά αποτέλεσματα στις επόμενες!! 

Συγχαρητήρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η γιωτα22 είπε:

Κοριτσια τελειωσα κ ειχα παει για φαγητο με τον αντρουλη μου.Ολα καλα με την αυχενικη!!Σουπερ μου ειπε ο γιατρος κ τα αποτελεσματα ΡΑΡ-Α!!!Ευχομαι οτι καλυτερο σε ολες σας!!Μου εφυγε ενα βαρος!!!

Μπράβο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια μου καλησπέρα... Πριν λίγο τελείωσαμε και εμείς με την Αυχενική!! Όλα σούπερ και σε εμάς!!! το μωράκι μας μεγαλώνει και είναι όλα τέλεια!!  Μάλλον κορίτσι μας είπε ο γιατρός με επιφυλακτικότητα... μου είπε την 16η βδομάδα θα το δούμε σίγουρα!!! Καλά αποτέλεσματα στις επόμενες!! 

Μπράβο @Mantarini με το καλό κ οι επόμενες να περνούν σειρά ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Μπράβο κοπέλα μου!!!

αντε με το καλό όποτε :)

ειδατε κ το φύλο του;

Ναι μας ειπε μαλλον αγορακι!!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Καλησπέρα και καλή εβδομάδα σε όλες!!!

@Nektarinaki_love με το καλό κορίτσι μου κοιτα να τον απολαύσεις το γάμο σου!

εγω πέρυσι έκανα γάμο βάφτιση αλλά ήμουνα πολύ «ζαμαν» όπως έλεγε η κοπέλα που ετοίμαζε το γάμο μου κ όλα πήγανε σούπερ ο κόσμος ακομι έχει να λέει γι αυτό σου λέω να μην σκας όλα καλά θα πάνε.

κοριτσια κου περιμένουμε αποτελέσματα σας σήμερα από τα μπουμπουκακια σας!!!

Εγώ Πριν λίγο πήγα από τον εμβρυολογο κ του έδωσα τα αποτελέσματα από το PAP-A και όλα είναι λέει καλά !!!

αναμενουμε και εσάς!!!

???

Σ’ευχαριστώ πολύ κορίτσι μουυυ!ενταξεί,είμαι λίγο αγχωμένη γιατί έχω τρελή συχνοουρία,και με το νυφικό καταλαβαίνεις...ουφ ουφ!θα περάσει,που θα πάει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Σ’ευχαριστώ πολύ κορίτσι μουυυ!ενταξεί,είμαι λίγο αγχωμένη γιατί έχω τρελή συχνοουρία,και με το νυφικό καταλαβαίνεις...ουφ ουφ!θα περάσει,που θα πάει!!!!

το είχα και εγώ το άγχος αυτό με το νυφικό.. αν θέλω πιπι μου τι θα κάνω... βέβαια δεν ήμουν έγκυος τότε.. Τελικά όλα καλά πήγαν.. πια τουαλετα μια τελευταία πριν βάλω το νυφικό.. και μετά όταν το έβγαλα το ξημέρωμα... ενδοιαμεσα ούτε που το σκέφτηκα... Μην έχεις άγχος και κοίτα  να το διασκεδάσεις!! είναι από τα πράγματα που γίνονται μια φορά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια μου καλησπέρα... Πριν λίγο τελείωσαμε και εμείς με την Αυχενική!! Όλα σούπερ και σε εμάς!!! το μωράκι μας μεγαλώνει και είναι όλα τέλεια!!  Μάλλον κορίτσι μας είπε ο γιατρός με επιφυλακτικότητα... μου είπε την 16η βδομάδα θα το δούμε σίγουρα!!! Καλά αποτέλεσματα στις επόμενες!! 

Τελικά βγήκε το πινακακι ???χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Τελικά βγήκε το πινακακι ???χαχαχαχ

μεταξύ σοβαρού και αστείου..  το πινακακι κοριτσάκι μου έβγαζε.. αν δεν αλλάξει κάτι,  θα επιβεβαιωθεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

μεταξύ σοβαρού και αστείου..  το πινακακι κοριτσάκι μου έβγαζε.. αν δεν αλλάξει κάτι,  θα επιβεβαιωθεί...

Τελικά έπιασες τα 30 ????????♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Τελικά έπιασες τα 30 ????????♥️♥️♥️

Πάντως εμένα το πινακάκι μου έδειχνε αγόρι!!!!!χαχαχαχαχα αρα σε εμένα τουλάχιστον δεν δούλεψε!!!εκτως και αν αύριο στο ραντεβού μας αλλάξει και ξεπεταχτεί καμια τσουτσούνα!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Πάντως εμένα το πινακάκι μου έδειχνε αγόρι!!!!!χαχαχαχαχα αρα σε εμένα τουλάχιστον δεν δούλεψε!!!εκτως και αν αύριο στο ραντεβού μας αλλάξει και ξεπεταχτεί καμια τσουτσούνα!!!??

Για φαντάσου !!!!???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Για φαντάσου !!!!???????

Απο πονο στην μεση πως πατε?Εγω ημουνα ολη μερα εξω κ το απογευμα που γυρισα με ποναει πολυ η μεση μου.Κ πιο πολυ ο δεξιος γοφος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

μεταξύ σοβαρού και αστείου..  το πινακακι κοριτσάκι μου έβγαζε.. αν δεν αλλάξει κάτι,  θα επιβεβαιωθεί...

Ποιο πινακακι ρε κοριτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Ναι μας ειπε μαλλον αγορακι!!!❤❤❤

Άντε γιατί ολο γυναίκες βλέπω ?

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Σ’ευχαριστώ πολύ κορίτσι μουυυ!ενταξεί,είμαι λίγο αγχωμένη γιατί έχω τρελή συχνοουρία,και με το νυφικό καταλαβαίνεις...ουφ ουφ!θα περάσει,που θα πάει!!!!

Κοιτα τη συχνουρία θα την έχεις αυτό να το ξέρεις απλά ΜΗΝ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΛΣΟΝ να είσαι πιο άνετη κ εκείνη την ώρα θα τα ξεχάσεις όλα πίστεψε με!

στις πριν 30 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Απο πονο στην μεση πως πατε?Εγω ημουνα ολη μερα εξω κ το απογευμα που γυρισα με ποναει πολυ η μεση μου.Κ πιο πολυ ο δεξιος γοφος.

Στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν είχα τίποτα σε αυτή αν κάτσω πολύ ώρα σε σκληρό μέρος πονάω. 

Προσωπικα με τραβάει η κοιλιά μου κ νιώθω τσιμπήματα εσείς κορίτσια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Απο πονο στην μεση πως πατε?Εγω ημουνα ολη μερα εξω κ το απογευμα που γυρισα με ποναει πολυ η μεση μου.Κ πιο πολυ ο δεξιος γοφος.

Εγώ τσιμπήματα αρκετά ένιωθα τις 2μερες  τα έκοψες τα utro και τα cyclacur ;2η σελίδα είναι το πινακακι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Κορίτσια , σας αλλάξανε ΠΗΤ μετά την αυχενική; Εμένα την πήγανε αντί 14/12 σε 8/12 

Ναι και εμενα μου την αλλαξε!απο 3/12 σε 29/11 σιγουρα δεν θα βαλω καλσον για να ειμαι πιο ανετααα!!!μακαρι να τα ξεχασω ολα εκεινη την ημερα και να μην κατουριεμαιιι!!σκεψου τα βραδια σηκωνομαι τουλαχιστον 3 φορες!καλα για την ημερα δε το συζητω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

το είχα και εγώ το άγχος αυτό με το νυφικό.. αν θέλω πιπι μου τι θα κάνω... βέβαια δεν ήμουν έγκυος τότε.. Τελικά όλα καλά πήγαν.. πια τουαλετα μια τελευταία πριν βάλω το νυφικό.. και μετά όταν το έβγαλα το ξημέρωμα... ενδοιαμεσα ούτε που το σκέφτηκα... Μην έχεις άγχος και κοίτα  να το διασκεδάσεις!! είναι από τα πράγματα που γίνονται μια φορά.. 

Τυχερη ησουνα που δεν ησουνα εγκυος!και εγω αν δεν ημουνα δεν θα πηγαινα σιγουρααα χαχαχαχ κρατιεμαι γενικα!αλλα τωρα με την εγκυμοσυνη πολυ δυσκολο δυστυχως..αν με πιασει ετσι και δεν παω νιωθω οτι θα σκασωωωωω!!!εγω παντως προετοιμασα τις κολλητες μου και τον αντρα μου για να με τρεχουνε στην τουαλετα!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η γιωτα22 είπε:

Απο πονο στην μεση πως πατε?Εγω ημουνα ολη μερα εξω κ το απογευμα που γυρισα με ποναει πολυ η μεση μου.Κ πιο πολυ ο δεξιος γοφος.

Και εμενα με πιανει πονος στη μεση μονο ομως οχι στον γοφο!αλλα αν κουραστω αρκετα με πιανει!κουραγιο,ειναι απ το μπεμπε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Ναι και εμενα μου την αλλαξε!απο 3/12 σε 29/11 σιγουρα δεν θα βαλω καλσον για να ειμαι πιο ανετααα!!!μακαρι να τα ξεχασω ολα εκεινη την ημερα και να μην κατουριεμαιιι!!σκεψου τα βραδια σηκωνομαι τουλαχιστον 3 φορες!καλα για την ημερα δε το συζητω!

Σηκώνομαι κ εγώ αλλά στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν παλευόταν θυμάμαι κάθε μια μιάμιση ώρα σηκωνόμουν τώρα το πολύ 2-3 

επινα βέβαια και παρά πολύ νερό 

Θα τα ξεχάσεις εκείνη τη μέρα στην εκκλησία γιατί πριν την εκκλησία θα πηγαίνεις συνεχώς από το άγχος σου χαχαχα

?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Τελικά έπιασες τα 30 ????????♥️♥️♥️

τα 31 θα κλείσω τον Ιούλιο... έγκυος όμως έμεινα τον Μάρτη που ήμουν 30...άρα με αυτή την ηλικία το είδα...

 

στις πριν 55 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Κορίτσια , σας αλλάξανε ΠΗΤ μετά την αυχενική; Εμένα την πήγανε αντί 14/12 σε 8/12 

ναι και μένα μου την άλλαξε από 13/12 μου το πήγε στις 11/12.  Αλλά κορίτσια εμένα το ένστικτο μου μου λέει 13...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...