Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

εγώ το πρωί είχα χάλια ψυχολογία.. έκλαιγα χωρίς σταματημό.. είχα ένα τσακωμό με τη μητέρα μου..  μπήκε και η κολλητή μου στο νοσοκομείο.. και όλα μαζί ήρθαν και έδεσαν! ευτυχώς τώρα είμαι καλύτερα... 

Αχ κοπελα μου..ευτυχως εισαι καλυτερα τωρα..με την μανουλα συμβαινει ολοι να εχουμε διαφορες..περνανε και φευγουνε..οσο για την φιλη σου,ευχομαι να αναρρωσει γρηγορα και να πανε ολα καλα..ειναι και οι ορμονες σου τωρα που σε κανουνε πιο ευαισθητη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

εγώ το πρωί είχα χάλια ψυχολογία.. έκλαιγα χωρίς σταματημό.. είχα ένα τσακωμό με τη μητέρα μου..  μπήκε και η κολλητή μου στο νοσοκομείο.. και όλα μαζί ήρθαν και έδεσαν! ευτυχώς τώρα είμαι καλύτερα... 

Να μην κλαις γιατι επηρεαζει το μωρακι!!!Ολα θα τα ξεπερασουμε,πρεπει μα ειμαστε δυνατες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Αχ κοπελα μου..ευτυχως εισαι καλυτερα τωρα..με την μανουλα συμβαινει ολοι να εχουμε διαφορες..περνανε και φευγουνε..οσο για την φιλη σου,ευχομαι να αναρρωσει γρηγορα και να πανε ολα καλα..ειναι και οι ορμονες σου τωρα που σε κανουνε πιο ευαισθητη..

Ευχαριστώ πολύ για τα περαστικά για τη φίλη μου..  εύχομαι σύντομα να γίνει καλά...

στις πριν 24 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Να μην κλαις γιατι επηρεαζει το μωρακι!!!Ολα θα τα ξεπερασουμε,πρεπει μα ειμαστε δυνατες!!

οι ορμόνες κάνουν πάρτυ κορίτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Ευχαριστώ πολύ για τα περαστικά για τη φίλη μου..  εύχομαι σύντομα να γίνει καλά...

οι ορμόνες κάνουν πάρτυ κορίτσια!!

@Mantarini περαστικα για τη φιλεναδουλα! Κοιταξε να εισαι χαλαρή και να τους γράφεις λιγάκι όλους !!!το μωράκι σου και ο καλός σου προέχουν! Μια καλη και θετικη μερα η αυριανη ♥️♥️♥️♥️♥️♥️?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Να μην κλαις γιατι επηρεαζει το μωρακι!!!Ολα θα τα ξεπερασουμε,πρεπει μα ειμαστε δυνατες!!

@γιωτα22 εγώ έχω τσιμπήματα αριστερά !και λίγο πονοκέφαλο ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Κορίτσια έχετε ξεκινήσει μαγνήσιο ????

Εγώ ναι από τα πρώτα που μ έδωσε μαζί με προγεστερόνη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulli είπε:

Εγώ ναι από τα πρώτα που μ έδωσε μαζί με προγεστερόνη. 

Καλημέρα @maroulli υπάρχει εξέταση αίματος που κανεις ??η Όχι ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η satya είπε:

όχι ακόμα! Εσύ?

@satya Καλημέρα !!!να ο αιματοκρίτης αυτόν τον μήνα μου έπεσε στο 38 μάλλον τελικά σκαμπανεβάσματα κάνει !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@satya Καλημέρα !!!να ο αιματοκρίτης αυτόν τον μήνα μου έπεσε στο 38 μάλλον τελικά σκαμπανεβάσματα κάνει !

Μια χαρά αιματοκρίτης!!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Κοριτσια εγω σημερα το απογευμα εχω μια απιστευτη ημικρανια,χαλια ειμαι.Με ποναει πολυ κ ειμαι σαν κοιμησμενο!!

Είναι από τις ορμόνες μην ανησυχείς! Καλημέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@satya Καλημέρα !!!να ο αιματοκρίτης αυτόν τον μήνα μου έπεσε στο 38 μάλλον τελικά σκαμπανεβάσματα κάνει !

Μια χαρά είναι το 38!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@γιωτα22 εγώ έχω τσιμπήματα αριστερά !και λίγο πονοκέφαλο ...

το βραδυ μου περασε επιτελους!!!Οι ορμονες φταινε για ολα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/5/2019 at 12:21 ΜΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Κορίτσια έχετε ξεκινήσει μαγνήσιο ????

Μόλις σήμερα ο γιατρός περίμενε πρώτα την αυχενική απ ότι κατάλαβα. το τροφοκαρτ το επερνα κ στην πρώτη γιατί δεν με πειράζει ενώ ένα άλλο που έπαιρνα στα τελευταία το έβγαζα :)

στις πριν 22 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@netspirit μπεμπούλα και εσύ !!μπραβοο κοπελα ρα μου με 1 πόνο !!?????????????♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Ευχαριστώ!!! Ναι παρέα με την κόρη μου θα είναι σαν δίδυμακια :)

ολες κορίτσια με το καλό κ με ένα πόνο.

στις πριν 20 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

με το καλό το κοριτσάκι Σου!!! Τέλεια νέα!!! Όλα καλά να πάνε σε όλα τα κορίτσια που περιμένουμε!! 

Καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη σε όλες μας!

στις πριν 19 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

εγώ το πρωί είχα χάλια ψυχολογία.. έκλαιγα χωρίς σταματημό.. είχα ένα τσακωμό με τη μητέρα μου..  μπήκε και η κολλητή μου στο νοσοκομείο.. και όλα μαζί ήρθαν και έδεσαν! ευτυχώς τώρα είμαι καλύτερα... 

Εγώ πέρασα φάση π έκλαιγα χωρίς λόγο δεν χρειάστηκα τη μαμά μου!

οι ορμόνες μας αγάπη μου κάνουνε πάρτυ ν το θυμασε κ ειδικά μετά τη γεννά ακομι και τότε!

δεν θα ξεχάσω όταν γέννησα ο άντρας μου με ρώταγε τι κάνω κ εγώ έκλαιγα χωρίς λόγο! Υπομονή και σκέψου πτι αυτό το σποράκι εκεί μέσα νιώθει πως είσαι κ στεναχωριέται κ αυτό. Πόσες φορές μαλώσεις και πόσες ακομι θα μαλώσεις με τη μαμά σου να ξέρες...

η αλήθεια είναι όμως ότι την καταλάβαινουμε αμέσως μόλις πάρουμε το πρώτο μας παιδί αγκαλιά, ακομι και για τα πιο παράλογα τους πράγματα θα τις συγχωρήσουμε :)

ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΠΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΦΕΤΟΣ!!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλημέρα @maroulli υπάρχει εξέταση αίματος που κανεις ??η Όχι ??

Για το μαγνησιο; Δεν έκανα κάποια εξέταση μπορείς όμως να το ελέγξεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/5/2019 at 3:17 ΜΜ, ο/η netspirit είπε:

Μόλις σήμερα ο γιατρός περίμενε πρώτα την αυχενική απ ότι κατάλαβα. το τροφοκαρτ το επερνα κ στην πρώτη γιατί δεν με πειράζει ενώ ένα άλλο που έπαιρνα στα τελευταία το έβγαζα :)

Ευχαριστώ!!! Ναι παρέα με την κόρη μου θα είναι σαν δίδυμακια :)

ολες κορίτσια με το καλό κ με ένα πόνο.

Καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη σε όλες μας!

Εγώ πέρασα φάση π έκλαιγα χωρίς λόγο δεν χρειάστηκα τη μαμά μου!

οι ορμόνες μας αγάπη μου κάνουνε πάρτυ ν το θυμασε κ ειδικά μετά τη γεννά ακομι και τότε!

δεν θα ξεχάσω όταν γέννησα ο άντρας μου με ρώταγε τι κάνω κ εγώ έκλαιγα χωρίς λόγο! Υπομονή και σκέψου πτι αυτό το σποράκι εκεί μέσα νιώθει πως είσαι κ στεναχωριέται κ αυτό. Πόσες φορές μαλώσεις και πόσες ακομι θα μαλώσεις με τη μαμά σου να ξέρες...

η αλήθεια είναι όμως ότι την καταλάβαινουμε αμέσως μόλις πάρουμε το πρώτο μας παιδί αγκαλιά, ακομι και για τα πιο παράλογα τους πράγματα θα τις συγχωρήσουμε :)

ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΠΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΦΕΤΟΣ!!! ? 

Συμφωνώ κοπέλα  Μου!!! Είμαστε στην πιο ευαίσθητη φάση της ζωής μας!! Όλα θα περάσουν σιγά σιγά.. Σ'ευχαριστώ για το μήνυμα σου!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα τι κανετε;; ερώτηση..σεξ κάνετε; εμένα ο γιατρός μου είπε πως μπορούμε αλλά ήρεμα πράγματα και αν δω τίποτα υγρά η αιματακι να μην ξανα  κάνουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulli είπε:

Κορίτσια καλησπέρα τι κανετε;; ερώτηση..σεξ κάνετε; εμένα ο γιατρός μου είπε πως μπορούμε αλλά ήρεμα πράγματα και αν δω τίποτα υγρά η αιματακι να μην ξανα  κάνουμε..

Προσωπικα θα τον δω πάλι σε λίγες μέρες για να το συζητήσουμε αυτο

στην πρώτη έκανα εννοείται χαλαρά αλλά στον 7ο μας το έκοψε γτ είχε κατεβει η μικρή 

τωρα θα το συζητήσουμε στις 20 περίπου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα συν εγκυουλες μου καλή εβδομάδα να έχουμε !!!!???♥️♥️♥️♥️♥️????????????????????????????καλό μήνα σε όλες !!!!Και καλά αποτελέσματα σε όλες τις εξετάσεις !!! @Nektarinaki_love  σε 14 μερες νυφουλα!! Η ωρα η καληηηη ????????????? @Mantarini @γιωτα22 περιμένουμε νεαααασας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλημέρα συν εγκυουλες μου καλή εβδομάδα να έχουμε !!!!???♥️♥️♥️♥️♥️????????????????????????????καλό μήνα σε όλες !!!!Και καλά αποτελέσματα σε όλες τις εξετάσεις !!! @Nektarinaki_love  σε 14 μερες νυφουλα!! Η ωρα η καληηηη ????????????? @Mantarini @γιωτα22 περιμένουμε νεαααασας

Μπεμπελουκα μουυυυ και σε ολες τις κοπελες καλησπεραααα!!!! Ουτε σε 14 σε 12 μερες ειναι ο γαμος!!!τρεχω και δεν φτανωωωω!!!σ ευχαριστω πολυ Μπεμπελουκα μουυυυ???❤️❤️❤️ @Mantarini και @γιωτα22 περιμενουμε τα νεα σας!!!!εγω αυριο θα παω επιτελους να δω την μπεμπα μου!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καλή εβδομάδα σε όλες!!!

@Nektarinaki_love με το καλό κορίτσι μου κοιτα να τον απολαύσεις το γάμο σου!

εγω πέρυσι έκανα γάμο βάφτιση αλλά ήμουνα πολύ «ζαμαν» όπως έλεγε η κοπέλα που ετοίμαζε το γάμο μου κ όλα πήγανε σούπερ ο κόσμος ακομι έχει να λέει γι αυτό σου λέω να μην σκας όλα καλά θα πάνε.

κοριτσια κου περιμένουμε αποτελέσματα σας σήμερα από τα μπουμπουκακια σας!!!

Εγώ Πριν λίγο πήγα από τον εμβρυολογο κ του έδωσα τα αποτελέσματα από το PAP-A και όλα είναι λέει καλά !!!

αναμενουμε και εσάς!!!

???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Καλησπέρα και καλή εβδομάδα σε όλες!!!

@Nektarinaki_love με το καλό κορίτσι μου κοιτα να τον απολαύσεις το γάμο σου!

εγω πέρυσι έκανα γάμο βάφτιση αλλά ήμουνα πολύ «ζαμαν» όπως έλεγε η κοπέλα που ετοίμαζε το γάμο μου κ όλα πήγανε σούπερ ο κόσμος ακομι έχει να λέει γι αυτό σου λέω να μην σκας όλα καλά θα πάνε.

κοριτσια κου περιμένουμε αποτελέσματα σας σήμερα από τα μπουμπουκακια σας!!!

Εγώ Πριν λίγο πήγα από τον εμβρυολογο κ του έδωσα τα αποτελέσματα από το PAP-A και όλα είναι λέει καλά !!!

αναμενουμε και εσάς!!!

???

Κοριτσια τελειωσα κ ειχα παει για φαγητο με τον αντρουλη μου.Ολα καλα με την αυχενικη!!Σουπερ μου ειπε ο γιατρος κ τα αποτελεσματα ΡΑΡ-Α!!!Ευχομαι οτι καλυτερο σε ολες σας!!Μου εφυγε ενα βαρος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η γιωτα22 είπε:

Κοριτσια τελειωσα κ ειχα παει για φαγητο με τον αντρουλη μου.Ολα καλα με την αυχενικη!!Σουπερ μου ειπε ο γιατρος κ τα αποτελεσματα ΡΑΡ-Α!!!Ευχομαι οτι καλυτερο σε ολες σας!!Μου εφυγε ενα βαρος!!!

Μπράβο κοπέλα μου!!!

αντε με το καλό όποτε :)

ειδατε κ το φύλο του;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Κοριτσια τελειωσα κ ειχα παει για φαγητο με τον αντρουλη μου.Ολα καλα με την αυχενικη!!Σουπερ μου ειπε ο γιατρος κ τα αποτελεσματα ΡΑΡ-Α!!!Ευχομαι οτι καλυτερο σε ολες σας!!Μου εφυγε ενα βαρος!!!

Τέλεια!!!!!! @γιωτα22 με το καλό !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...