Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

εγώ και η @γιωτα22 έχουμε Αυχενική  την Δευτέρα..  το Σάββατο πετάω για Θεσσαλονίκη!! 

Μεχρι να παω θα με εχει φαει το αγχοςςςς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 17 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Nektarinaki_love εμείς που κάναμε εξωσωματική θέλουν να τα ψάχνουν όλα !!!άσε δε που είπε και ο αντρουλης μου ότι που και που κοπαναω και 1 γλυκάκι !!!????????????

@μπεμπελουκα,εκανες κοιστραδιολη κ προγεστερονη παλι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες !!!!

πολυ άγχος σήμερα! Πάμε για αυχενική να δούμε το μπεμπέ μας :)

Καλημεραααα!!!Περιμενουμε να ακουσουμε τα καλυτερα νεα κ πως ενιωθες που εβλεπες το μπεμπε στον υπερηχο τοση ωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η γιωτα22 είπε:

Καλημεραααα!!!Περιμενουμε να ακουσουμε τα καλυτερα νεα κ πως ενιωθες που εβλεπες το μπεμπε στον υπερηχο τοση ωρα!!!

@netspirit όλα με το καλό κορίτσι μου !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η γιωτα22 είπε:

@μπεμπελουκα,εκανες κοιστραδιολη κ προγεστερονη παλι?

@γιωτα22 Καλημέρα !!!Ναι έκανα θα σου στείλω πιο μετά μετρήσεις !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mantarini καλή πτήση !!!! Θα κάνεις σκ στη Σαλονίκη κυρία μου ??μια χαρά να περάσεις σουπερ και να μας πεις τα πολύ πολύ ευχάριστα ?????♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

εγώ και η @γιωτα22 έχουμε Αυχενική  την Δευτέρα..  το Σάββατο πετάω για Θεσσαλονίκη!! 

Με το καλο κοριτσια μουυυυ!!! @Mantarini καλα να περασεις στην ομορφη Θεσσαλονικη μας!!!!καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!!

πως είστε; Σήμερα μου έφυγε ένα άγχος τεράστιο γιατί ομολογώ ότι λόγω που είχα πονάκια κ ενοχλήσεις ανησυχούσα.

λοιπον.... το μπεμπέ μας ήτανε μπρούμυτα στην αρχή και μετά γύρισε ανάσκελα να το δούμε καλύτερα :)

με το που είπε ο γιατρός σούπερ η αυχενική μέτρηση ομολογώ ότι εκεί ξέσπασα κ χάρηκα :)

μαλλον η κόρη μου θα έχει φιλενάδα να παίζουνε κ να μαλλιοτραβιούνται :)

λοιπον όλα καλά, και επιτέλους κομμένα τα ουτρο πλέον :)

ξεκιναμε ασβέστιο , μαγνήσιο, σίδηρο πλέον κ την Δευτέρα βγαίνει και η εξέταση pap-a που δένει με την αυχενική .

αυτα......

ποια είπαμε έχει σειρά τώρα;;;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες !!!!

πολυ άγχος σήμερα! Πάμε για αυχενική να δούμε το μπεμπέ μας :)

Με το καλο κοριτσι μου!ολα καλα να πανε?

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η marzou είπε:

@Nektarinaki_love περιπου στην ιδια βδομαδα θα ειμαι κ εγω στον γαμο μου!!!!

συπτωματα δεν ειχα ιδιαιτερα.... αλλα οπωσ λεσ κ εσυ αυτο με το εντερο ειναι απεριγραπτο...

ωστοσο φοβαμαι μεχρι να κανω την αυχενικη, μηπωσ κατι δεν παει καλα...ειναι χαζοανησυχιες που δεν φευγουν αποτο μυαλο!! Αφου θα ξαναπαω στο γιατρο την δευτερα απλα για να με ξαναδει!!!

τον εχω τρελανει κ αυτον....

Ειμαι η μονη τοσο τρελη??? η εχετε και εσεισ τισ ανησυχιεσ σασ???

Δεν εισαι η μονηηηη και εγω ετσι ειμαιιιιι και ολες μας!!!!!και εγω τωρα σαν φανταρος μετραω τις ημερες!!!να παω να δω το μωρακι μου ξανα...και ολο σκεφτομαι ειναι καλα τωρα?μεχρι να με βαλει στον υπερηχο να ακουσω καρδουλα,χανω 10 χρονια απ την ζωη μου...ολα καλα θα μας πανε ομως!!!!!!ααα και εσυ στην ιδια βδομαδα θα εισαι?τελειαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Κορίτσια έχετε ξεκινήσει μαγνήσιο ????

ναι εγω εδω κ ενα μημα περνω τα trofocard πρωι κ μεσημερι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@γιωτα22 Καλημέρα !!!Ναι έκανα θα σου στείλω πιο μετά μετρήσεις !!!!!!!

Οκ κοριτσι μου σε ευχαριστωω!!!Πως εισαι σημερααα??Εγω ειμαι καθε μερα κ καλυτερα,ευτυχως περασαν οι αναγουλες κ οι πολλοι πονοκεφαλοι!Τρωω πολλα φρουτα κ την γλιτωνω με την δυσκοιλιοτητα.Κ επισης μετα τις 8 το βραδυ πινω ενα χαμομηλι κ αν πεινασω τρωω ενα γιαουρτακι κ εχω γλιτωσει απο την δυσπεψια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!!

πως είστε; Σήμερα μου έφυγε ένα άγχος τεράστιο γιατί ομολογώ ότι λόγω που είχα πονάκια κ ενοχλήσεις ανησυχούσα.

λοιπον.... το μπεμπέ μας ήτανε μπρούμυτα στην αρχή και μετά γύρισε ανάσκελα να το δούμε καλύτερα :)

με το που είπε ο γιατρός σούπερ η αυχενική μέτρηση ομολογώ ότι εκεί ξέσπασα κ χάρηκα :)

μαλλον η κόρη μου θα έχει φιλενάδα να παίζουνε κ να μαλλιοτραβιούνται :)

λοιπον όλα καλά, και επιτέλους κομμένα τα ουτρο πλέον :)

ξεκιναμε ασβέστιο , μαγνήσιο, σίδηρο πλέον κ την Δευτέρα βγαίνει και η εξέταση pap-a που δένει με την αυχενική .

αυτα......

ποια είπαμε έχει σειρά τώρα;;;;

 

Εγω την δευτερα!!!Πολυ χαιρομαι για τα τελεια αποτελεσματα,μπραβο σουυυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!!

πως είστε; Σήμερα μου έφυγε ένα άγχος τεράστιο γιατί ομολογώ ότι λόγω που είχα πονάκια κ ενοχλήσεις ανησυχούσα.

λοιπον.... το μπεμπέ μας ήτανε μπρούμυτα στην αρχή και μετά γύρισε ανάσκελα να το δούμε καλύτερα :)

με το που είπε ο γιατρός σούπερ η αυχενική μέτρηση ομολογώ ότι εκεί ξέσπασα κ χάρηκα :)

μαλλον η κόρη μου θα έχει φιλενάδα να παίζουνε κ να μαλλιοτραβιούνται :)

λοιπον όλα καλά, και επιτέλους κομμένα τα ουτρο πλέον :)

ξεκιναμε ασβέστιο , μαγνήσιο, σίδηρο πλέον κ την Δευτέρα βγαίνει και η εξέταση pap-a που δένει με την αυχενική .

αυτα......

ποια είπαμε έχει σειρά τώρα;;;;

 

Συγχαρητήρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Οκ κοριτσι μου σε ευχαριστωω!!!Πως εισαι σημερααα??Εγω ειμαι καθε μερα κ καλυτερα,ευτυχως περασαν οι αναγουλες κ οι πολλοι πονοκεφαλοι!Τρωω πολλα φρουτα κ την γλιτωνω με την δυσκοιλιοτητα.Κ επισης μετα τις 8 το βραδυ πινω ενα χαμομηλι κ αν πεινασω τρωω ενα γιαουρτακι κ εχω γλιτωσει απο την δυσπεψια.

@γιωτα22 οιστρα 1455 προγ34

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Εγω την δευτερα!!!Πολυ χαιρομαι για τα τελεια αποτελεσματα,μπραβο σουυυ!!!

Με το καλό!!!! Εύχομαι όλα να πάνε σούπερ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η netspirit είπε:

Με το καλό!!!! Εύχομαι όλα να πάνε σούπερ!!!!

@netspirit μπεμπούλα και εσύ !!μπραβοο κοπελα ρα μου με 1 πόνο !!?????????????♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Mantarini καλή πτήση !!!! Θα κάνεις σκ στη Σαλονίκη κυρία μου ??μια χαρά να περάσεις σουπερ και να μας πεις τα πολύ πολύ ευχάριστα ?????♥️♥️♥️♥️

νααιιι!! το κανονίσαμε έτσι με τον καλό μου για να ξεφύγουμε λίγο..  να θυμηθούμε τα φοιτητικά Μας!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!!

πως είστε; Σήμερα μου έφυγε ένα άγχος τεράστιο γιατί ομολογώ ότι λόγω που είχα πονάκια κ ενοχλήσεις ανησυχούσα.

λοιπον.... το μπεμπέ μας ήτανε μπρούμυτα στην αρχή και μετά γύρισε ανάσκελα να το δούμε καλύτερα :)

με το που είπε ο γιατρός σούπερ η αυχενική μέτρηση ομολογώ ότι εκεί ξέσπασα κ χάρηκα :)

μαλλον η κόρη μου θα έχει φιλενάδα να παίζουνε κ να μαλλιοτραβιούνται :)

λοιπον όλα καλά, και επιτέλους κομμένα τα ουτρο πλέον :)

ξεκιναμε ασβέστιο , μαγνήσιο, σίδηρο πλέον κ την Δευτέρα βγαίνει και η εξέταση pap-a που δένει με την αυχενική .

αυτα......

ποια είπαμε έχει σειρά τώρα;;;;

 

με το καλό το κοριτσάκι Σου!!! Τέλεια νέα!!! Όλα καλά να πάνε σε όλα τα κορίτσια που περιμένουμε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η satya είπε:

Συγχαρητήρια!

Κοριτσια εγω σημερα το απογευμα εχω μια απιστευτη ημικρανια,χαλια ειμαι.Με ποναει πολυ κ ειμαι σαν κοιμησμενο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Κοριτσια εγω σημερα το απογευμα εχω μια απιστευτη ημικρανια,χαλια ειμαι.Με ποναει πολυ κ ειμαι σαν κοιμησμενο!!

εγώ το πρωί είχα χάλια ψυχολογία.. έκλαιγα χωρίς σταματημό.. είχα ένα τσακωμό με τη μητέρα μου..  μπήκε και η κολλητή μου στο νοσοκομείο.. και όλα μαζί ήρθαν και έδεσαν! ευτυχώς τώρα είμαι καλύτερα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!!

πως είστε; Σήμερα μου έφυγε ένα άγχος τεράστιο γιατί ομολογώ ότι λόγω που είχα πονάκια κ ενοχλήσεις ανησυχούσα.

λοιπον.... το μπεμπέ μας ήτανε μπρούμυτα στην αρχή και μετά γύρισε ανάσκελα να το δούμε καλύτερα :)

με το που είπε ο γιατρός σούπερ η αυχενική μέτρηση ομολογώ ότι εκεί ξέσπασα κ χάρηκα :)

μαλλον η κόρη μου θα έχει φιλενάδα να παίζουνε κ να μαλλιοτραβιούνται :)

λοιπον όλα καλά, και επιτέλους κομμένα τα ουτρο πλέον :)

ξεκιναμε ασβέστιο , μαγνήσιο, σίδηρο πλέον κ την Δευτέρα βγαίνει και η εξέταση pap-a που δένει με την αυχενική .

αυτα......

ποια είπαμε έχει σειρά τώρα;;;;

 

Μπράβο κορίτσιιι τέλεια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...