Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 51 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Ναι Παναγια μου,ευτυχως!!!@Μπεμπελουκα,εσυ ποτε θα τα κοψεις τα χαπια?Τωρα τι παιρνεις?

@γιωτα22 πίνω ακόμη utrog cyclacur καλά εννοείται t4 vitaminid  πολυβιταμινες  αντιβίωση 1 φορά το μήνα και inohep την Τρίτη που θα πάμε για Αυχενική μου είπε ότι θα μου μειώσει σταδιακά utro cyclacur και ελπίζω κ innohep

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@Nektarinaki_love εσυ ποσο θα εισαι στο γαμο σου;;;εισαι ετοιμη;;η ακομα τρεξιμο;;

@Bellaki και εγω κανω αντιπηκτικες....ποσοοοο σε καταλαβενω!!!εχω κανει και εγω παντου μελανιες και σκληρηνσεις στην κοιλια!!εσυ μεχρι ποτε θα τις κανεις;;;σ εχει πει ο γιατρος;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Πώς πάτε εγκυουλες μου;; 

Εσυ τι κάνεις??? Εγώ καλά... Κάθομαι Κ αυτές τις ημέρες λόγω εκλογών οπότε βρήκα ευκαιρία να καθαρίσω λίγο το σπίτι και τις ντουλάπες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/5/2019 at 12:23 ΠΜ, ο/η netspirit είπε:

Εννοείται δεν κατηγορώ τους ιδιώτες απλά είμαι περίεργη με τους γιατρούς πολύ γιατί την έχω πατήσει μια φορά.

εγω στάθηκα τυχερή γιατί το νοσοκομείο εδώ έχει νέα πτέρυγα πολύ καλή κ ο γιατρός που έχω τον εμπιστεύομαι απόλυτα.

καλη εγκυμοσύνη να έχουμε κορίτσια μ όλες !!!

Μυτιληνη βρίσκομαι , εσυ;

Ώπ καλώς την συντοπιτισσα... Κ εγώ με την @Σταυρι από Μυτιλήνη.. τον Μαχαιρα έχεις κ εσυ?? Εγώ αν κ δεν είμαι έγγυος ακόμη μιλάω μαζί του κ πηγαίνω σ αυτό. Για εξετασεις δεν τον αλλάζω με τίποτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Ώπ καλώς την συντοπιτισσα... Κ εγώ με την @Σταυρι από Μυτιλήνη.. τον Μαχαιρα έχεις κ εσυ?? Εγώ αν κ δεν είμαι έγγυος ακόμη μιλάω μαζί του κ πηγαίνω σ αυτό. Για εξετασεις δεν τον αλλάζω με τίποτα..

Κορίτσια τον έχω ξανακούσει αυτό τον γιατρό... η συνυφαδα μου τον είχε γιατρό και θεό μαζί.. Στο τέλος δεν φέρθηκε πολύ όμορφα και είπε σε επόμενη εγκυμοσύνη δεν θα μείνει στο νησί.. εσείς τι απόψεις έχετε;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Εσυ τι κάνεις??? Εγώ καλά... Κάθομαι Κ αυτές τις ημέρες λόγω εκλογών οπότε βρήκα ευκαιρία να καθαρίσω λίγο το σπίτι και τις ντουλάπες. 

Έχει τρεις μέρες που είμαι πολύ καλά.. Ούτε αναγουλες.. Ούτε τίποτα... ευτυχώς.. το μπεμπέ μας μεγαλώνει.. και περιμένω να κάνω την Αυχενική την επόμενη εβδομάδα για να ηρεμήσω... και εγώ θέλω να κάνω ντουλάπες και να σηκώσω χαλιά  αλλα με βλέπω το παραπάνω Σαββατοκύριακο να τα κάνω  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Κορίτσια τον έχω ξανακούσει αυτό τον γιατρό... η συνυφαδα μου τον είχε γιατρό και θεό μαζί.. Στο τέλος δεν φέρθηκε πολύ όμορφα και είπε σε επόμενη εγκυμοσύνη δεν θα μείνει στο νησί.. εσείς τι απόψεις έχετε;; 

Όταν λες δεν φερθηκε καλα? Δε ξέρω δεν έχω εμπειρία αλλά κ εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένη.. μου απαντάει στα μηνύματα, δεν κλείνω πάνω ραντεβού στο νοσοκομείο Μ λέει ποτέ να παω εγώ.. βέβαια ο Ανθρωπος έχει φορτωθεί όλο το μεταναστευτικό έχει πάρα πολύ δουλειά γίνεται χαμός κάθε φορά που πας ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/5/2019 at 9:20 ΜΜ, ο/η lactaki είπε:

Ώπ καλώς την συντοπιτισσα... Κ εγώ με την @Σταυρι από Μυτιλήνη.. τον Μαχαιρα έχεις κ εσυ?? Εγώ αν κ δεν είμαι έγγυος ακόμη μιλάω μαζί του κ πηγαίνω σ αυτό. Για εξετασεις δεν τον αλλάζω με τίποτα..

Ναι ρε κορίτσια δεν τον αλλάζω με τίποτα τον καημενο τον έχουμε τρελάνει αλλά δεν τον αλλάζω με καμία κ άλλου να έφευγε θα γενναγα εκεί που θα πηγαινε

στις πριν 20 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Κορίτσια τον έχω ξανακούσει αυτό τον γιατρό... η συνυφαδα μου τον είχε γιατρό και θεό μαζί.. Στο τέλος δεν φέρθηκε πολύ όμορφα και είπε σε επόμενη εγκυμοσύνη δεν θα μείνει στο νησί.. εσείς τι απόψεις έχετε;; 

Εγω προσωπικα εγώ την καλύτερη γνώμη γι αυτό τον γιατρό ήδη έχω γεννήσει μια φορά με αυτόν κ πάω για δεύτερη δαγκωτό όπως λέμε κ τώρα στις εκλογες

Αψογος, απαντάει πάντα σε μνμ στο τηλ αν δεν το σηκώσει θα πάρει πίσω κ θα σε καθησυχάσει. 

Δεν κοιτάει να σου τα πάρει και είναι ΑΝΘΡΩΠΟΣ με όλη τη σημασία της λεξεως.

τι έγινε με τη συνηφαδα σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/5/2019 at 6:24 ΜΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Nektarinaki_love τι κάνεις ,?????χαθηκεςςςςς όλα έτοιμα για το γάμο ???????Σε θέλω σουπερ???????????? @Mantarini Λήμνο δεν έχω έρθει είναι ωραία ??? @γιωτα22 ευτυχία που τελειώνουμε με τα χαπια !!!! @satya είσαι έτοιμη για διακοπαρεςςςχιχι 

Πάντα είμαι έτοιμη για διακοπές!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/5/2019 at 9:02 ΜΜ, ο/η Bellaki είπε:

Τέλεια!!!! Αυτή η αντιπηκτική με έχει τσακίσει!!!! Δεν έχω σημείο να την κάνω από τις μελανιές και τα εξογκώματα!!!!

μου είπαν να βαζω λιγο πάγο πριν την ένεση και λιγο μετά και από τοτε δεν κάνω μελανιές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/5/2019 at 1:08 ΠΜ, ο/η Mantarini είπε:

Έχει τρεις μέρες που είμαι πολύ καλά.. Ούτε αναγουλες.. Ούτε τίποτα... ευτυχώς.. το μπεμπέ μας μεγαλώνει.. και περιμένω να κάνω την Αυχενική την επόμενη εβδομάδα για να ηρεμήσω... και εγώ θέλω να κάνω ντουλάπες και να σηκώσω χαλιά  αλλα με βλέπω το παραπάνω Σαββατοκύριακο να τα κάνω  

Δεν κανει να σηκωσεις χαλια και να κανεις βαριές δουλειές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/5/2019 at 1:08 ΠΜ, ο/η Mantarini είπε:

Έχει τρεις μέρες που είμαι πολύ καλά.. Ούτε αναγουλες.. Ούτε τίποτα... ευτυχώς.. το μπεμπέ μας μεγαλώνει.. και περιμένω να κάνω την Αυχενική την επόμενη εβδομάδα για να ηρεμήσω... και εγώ θέλω να κάνω ντουλάπες και να σηκώσω χαλιά  αλλα με βλέπω το παραπάνω Σαββατοκύριακο να τα κάνω  

Καλε τι λες τι νομίζεις οτι εισαι όπως πριν δεν κανει να σηκωσεις χαλιά αν είναι δυνατόν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/5/2019 at 8:08 ΠΜ, ο/η lactaki είπε:

Όταν λες δεν φερθηκε καλα? Δε ξέρω δεν έχω εμπειρία αλλά κ εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένη.. μου απαντάει στα μηνύματα, δεν κλείνω πάνω ραντεβού στο νοσοκομείο Μ λέει ποτέ να παω εγώ.. βέβαια ο Ανθρωπος έχει φορτωθεί όλο το μεταναστευτικό έχει πάρα πολύ δουλειά γίνεται χαμός κάθε φορά που πας ..

 

στις πριν 21 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Ναι ρε κορίτσια δεν τον αλλάζω με τίποτα τον καημενο τον έχουμε τρελάνει αλλά δεν τον αλλάζω με καμία κ άλλου να έφευγε θα γενναγα εκεί που θα πηγαινε

Εγω προσωπικα εγώ την καλύτερη γνώμη γι αυτό τον γιατρό ήδη έχω γεννήσει μια φορά με αυτόν κ πάω για δεύτερη δαγκωτό όπως λέμε κ τώρα στις εκλογες

Αψογος, απαντάει πάντα σε μνμ στο τηλ αν δεν το σηκώσει θα πάρει πίσω κ θα σε καθησυχάσει. 

Δεν κοιτάει να σου τα πάρει και είναι ΑΝΘΡΩΠΟΣ με όλη τη σημασία της λεξεως.

τι έγινε με τη συνηφαδα σου;

Κορίτσια επιτρέψτε μου να μην μπω σε λεπτομέρειες σε ένα δημόσιο φορουμ όπου όλο αυτό δεν ξέρω τι κατάληξη μπορεί να έχει.. έχει αναφερθει και το όνομα του γιατρού.. και ειναι και κατι που δεν αφορα εμένα  άμεσα και κακως τοποθετηθηκα.. Αν θέλετε μπορούμε να τα πούμε με π.μ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η satya είπε:

Δεν κανει να σηκωσεις χαλια και να κανεις βαριές δουλειές!

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Penny89 είπε:

Καλε τι λες τι νομίζεις οτι εισαι όπως πριν δεν κανει να σηκωσεις χαλιά αν είναι δυνατόν

Κορίτσια πεσατε να με φάτε.. εννοείται πως δεν πρόκειται να σηκώσω έπιπλα και χαλιά στην κατάσταση μου..  ευτυχώς έχω ακόμα τα λογικά μου...  εννοούσα ότι πρέπει να γίνουν και αυτές οι δουλειές και κάπως πρέπει να δρομολογηθεί.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/5/2019 at 11:18 ΠΜ, ο/η marzou είπε:

@Nektarinaki_love εσυ ποσο θα εισαι στο γαμο σου;;;εισαι ετοιμη;;η ακομα τρεξιμο;;

@Bellaki και εγω κανω αντιπηκτικες....ποσοοοο σε καταλαβενω!!!εχω κανει και εγω παντου μελανιες και σκληρηνσεις στην κοιλια!!εσυ μεχρι ποτε θα τις κανεις;;;σ εχει πει ο γιατρος;;

Κ εγω κανω ενεσεις κ εχω γεμισει στην κοιλια αυτες τις σκληρυνσεις?Ειναι φυσιολογικο?Θα φυγουν?Αντε να κανουμε την αυχενικη,να πανε ολα καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/5/2019 at 11:18 ΠΜ, ο/η marzou είπε:

@Nektarinaki_love εσυ ποσο θα εισαι στο γαμο σου;;;εισαι ετοιμη;;η ακομα τρεξιμο;;

@Bellaki και εγω κανω αντιπηκτικες....ποσοοοο σε καταλαβενω!!!εχω κανει και εγω παντου μελανιες και σκληρηνσεις στην κοιλια!!εσυ μεχρι ποτε θα τις κανεις;;;σ εχει πει ο γιατρος;;

Μου είπε μετά την αυχενική πως θα μου τα κόψει όλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

 

Κορίτσια επιτρέψτε μου να μην μπω σε λεπτομέρειες σε ένα δημόσιο φορουμ όπου όλο αυτό δεν ξέρω τι κατάληξη μπορεί να έχει.. έχει αναφερθει και το όνομα του γιατρού.. και ειναι και κατι που δεν αφορα εμένα  άμεσα και κακως τοποθετηθηκα.. Αν θέλετε μπορούμε να τα πούμε με π.μ.

Σωστή και ο καθένας ας κρατήσει την εμπειρία του γιατί κακά τα ψέμματα για οποιονδήποτε κάτι θα ακούσουμε 

το θέμα είναι εμείς να νιώθουμε ασφάλεια.

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

 

Κορίτσια πεσατε να με φάτε.. εννοείται πως δεν πρόκειται να σηκώσω έπιπλα και χαλιά στην κατάσταση μου..  ευτυχώς έχω ακόμα τα λογικά μου...  εννοούσα ότι πρέπει να γίνουν και αυτές οι δουλειές και κάπως πρέπει να δρομολογηθεί.. 

Χαχαχαχαχα

αστα κ εγώ κοιτάω ποιον θα χώσω να με βοηθήσει τώρα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Σωστή και ο καθένας ας κρατήσει την εμπειρία του γιατί κακά τα ψέμματα για οποιονδήποτε κάτι θα ακούσουμε 

το θέμα είναι εμείς να νιώθουμε ασφάλεια.

Χαχαχαχαχα

αστα κ εγώ κοιτάω ποιον θα χώσω να με βοηθήσει τώρα ???

Συμφωνώ απόλυτα κοπέλα μου, στη τελική κάτι που εμένα μπορεί να μην μου κάνει για σένα να είναι τέλειο και το αντίθετο.. γερά μωρά να έχουμε πάνω απ όλα και με το καλό να τα φέρουμε στο κόσμο... 

 

Ήρθε η μανούλα μου και μαζί με τον άντρα μου τα σηκώσανε τα χάλια τελικά.. και  εγώ ανέλαβα τις ντουλάπες... όλο το απόγευμα έγινε δουλίτσα..   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

@Μπεμπελουκα σήμερα δεν έχεις Αυχενική;;; περιμένουμε νέα Σου!!! 

Kαλημερα κορίτσια !!μεταφέρθηκε το ραντεβού για την επόμενη Παρασκευή !?ώστε να το δούμε καλύτερα μιας και ακόμη είναι μικρούλη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Bellaki είπε:

Μου είπε μετά την αυχενική πως θα μου τα κόψει όλα!!!!!!

και μενα αυτο μ ειπε.... οτι αν ειναι κ η αυχενικη καλη θα τα κοψω....εσυ γιατι κανεισ? υπηρχε καποιοσ λογοσ η προληπτικα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Κ εγω κανω ενεσεις κ εχω γεμισει στην κοιλια αυτες τις σκληρυνσεις?Ειναι φυσιολογικο?Θα φυγουν?Αντε να κανουμε την αυχενικη,να πανε ολα καλα!!

ναι και εγω μεσα στις μελανιεσ και τισ σκλυρινσεις ειμαι!

ναι θα φυγουν οι ενεσεις τα κανουν αυτα!!

περιμενω πωσ και πωσ την αυχενικη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Kαλημερα κορίτσια !!μεταφέρθηκε το ραντεβού για την επόμενη Παρασκευή !?ώστε να το δούμε καλύτερα μιας και ακόμη είναι μικρούλη 

Καλημερσ κοριτσιααα,εγω σημερα εκανα οιστραδιολη κ προγεστερονη τελευταια φορα.Ειχα 1599 οιστραδιολη κ 59 προγεστερονη.Μου ειπαν να παρω τα χαπια τα πρωινα για τρεις με τεσσερις μερες κ μετα να τα κοψω.Δευτερα εχω κ αυχενικη κ αν ολα ειναι καλα θα κοψω κ τις ενεσεις επιυελους.@Μπεμπελουκα οι τιμες σου ποσο ειναι εσενα προγεστερονη κ οιστραδιολη?Θυμασαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Kαλημερα κορίτσια !!μεταφέρθηκε το ραντεβού για την επόμενη Παρασκευή !?ώστε να το δούμε καλύτερα μιας και ακόμη είναι μικρούλη 

πήγες δηλαδή και σου είπε έλα σε μια βδομάδα;; αχ μη μου λες τέτοια... Εγώ τη Δευτέρα έχω ραντεβού.. πήρα και για επιβεβαίωση.. ολόκληρο ταξίδι θα κάνω.. Έχω κλείσει και ξενοδοχείο... Μόνο αυτό μη μου πει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...