Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η netspirit είπε:

Εσυ πως πας;;; Θα παρεις το Νουμερο 5;;; :) 

Εγώ πήγα την Δευτέρα και μάλλον Πέμπτη βράδυ θα κάνω εισαγωγή! Την Δευτέρα το βράδυ μετά την κολπική εξέταση μου έπεσε η τραχηλική βλέννη και ελπίζουμε μήπως ξεκινήσει ο τοκετός μέχρι Πέμπτη-Παρασκευή! Την Πέμπτη θα είμαι 39 + 5 αλλά η μπέμπα είναι πολύ χαλαρή τύπισσα... ??‍♀️??‍♀️??‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Angie1106 είπε:

Εγώ πήγα την Δευτέρα και μάλλον Πέμπτη βράδυ θα κάνω εισαγωγή! Την Δευτέρα το βράδυ μετά την κολπική εξέταση μου έπεσε η τραχηλική βλέννη και ελπίζουμε μήπως ξεκινήσει ο τοκετός μέχρι Πέμπτη-Παρασκευή! Την Πέμπτη θα είμαι 39 + 5 αλλά η μπέμπα είναι πολύ χαλαρή τύπισσα... ??‍♀️??‍♀️??‍♀️

Ευχομαι ολα καλα να πανε :) Και με το καλο να ερθει η ζουζουνα σ

κ εγω αυριο θα παω να δω τι γινεται εκτος κ αν με προλαβει η δεσποινης μας :)

δεν μ εβαλε χερι εμενα ακομι επειδιωκει να ερθει μονη της ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η netspirit είπε:

Ευχομαι ολα καλα να πανε :) Και με το καλο να ερθει η ζουζουνα σ

κ εγω αυριο θα παω να δω τι γινεται εκτος κ αν με προλαβει η δεσποινης μας :)

δεν μ εβαλε χερι εμενα ακομι επειδιωκει να ερθει μονη της ?

Εσύ πόσο είσαι τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Με το καλό σε όλα τα κορίτσια εύχομαι!!!! μ ένα πόνο....!!!!!?❤️[smilie=blob5.gif][smilie=blob3.gif]

Να σαι καλα σοκολατακι μ κ εσυ με το καλο να μας πεις τα ευχαριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

@Mantarini τι κάνεις κορίτσι μου; έκανες καρδιοτογραφο τελικά; 

έλα κοπέλα μου, ναι πήγα εχτές το απόγευμα για καρδιοτοκογραφο, το μωρο ευτυχώς όλα καλά εγώ όμως ανέβασα πίεση 16 και ο γιατρός ήθελε να με κρατήσει μέσα για παρακολούθηση.. Μου δώσανε χαπάκι και έπεσε μετά αλλά σήμερα το πρωί πάλι τα ίδια... οπότε πήρα πάλι χαπάκι αλλά αντί να κάτσω στα αυγά μου πήγα στο κόσμος και η πίεση δεν έπεσε καθόλου..  ευτυχώς οι αιματολογικές και τα ούρα είναι όλα φυσιολογικά.  Τώρα ευτυχώς είμαι καλά αλλά πρέπει να ακούσω το σώμα μου και να ξεκουραστώ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

έλα κοπέλα μου, ναι πήγα εχτές το απόγευμα για καρδιοτοκογραφο, το μωρο ευτυχώς όλα καλά εγώ όμως ανέβασα πίεση 16 και ο γιατρός ήθελε να με κρατήσει μέσα για παρακολούθηση.. Μου δώσανε χαπάκι και έπεσε μετά αλλά σήμερα το πρωί πάλι τα ίδια... οπότε πήρα πάλι χαπάκι αλλά αντί να κάτσω στα αυγά μου πήγα στο κόσμος και η πίεση δεν έπεσε καθόλου..  ευτυχώς οι αιματολογικές και τα ούρα είναι όλα φυσιολογικά.  Τώρα ευτυχώς είμαι καλά αλλά πρέπει να ακούσω το σώμα μου και να ξεκουραστώ.. 

Κατσε ξεκουρασου γιατι θες ξυλο!!! Προσεχε βρε κοριτσακι μου τωρα στα τελευταια ... θα πας κ αυριο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η netspirit είπε:

Κατσε ξεκουρασου γιατι θες ξυλο!!! Προσεχε βρε κοριτσακι μου τωρα στα τελευταια ... θα πας κ αυριο;;;

θα πάω για καρδιοτοκογραφο πάλι αύριο να δούμε ότι η μπέμπα είναι καλά, αν και είναι αρκετά ζωηρή. θα ξεκουραστώ αυτές τις μέρες οσο δεν πάει!! Με φόβισε ο γιατρός γιατί ήθελε να με βάλει μέσα για παρακολούθηση και του είπα να μου δώσει λίγο χρόνο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

έλα κοπέλα μου, ναι πήγα εχτές το απόγευμα για καρδιοτοκογραφο, το μωρο ευτυχώς όλα καλά εγώ όμως ανέβασα πίεση 16 και ο γιατρός ήθελε να με κρατήσει μέσα για παρακολούθηση.. Μου δώσανε χαπάκι και έπεσε μετά αλλά σήμερα το πρωί πάλι τα ίδια... οπότε πήρα πάλι χαπάκι αλλά αντί να κάτσω στα αυγά μου πήγα στο κόσμος και η πίεση δεν έπεσε καθόλου..  ευτυχώς οι αιματολογικές και τα ούρα είναι όλα φυσιολογικά.  Τώρα ευτυχώς είμαι καλά αλλά πρέπει να ακούσω το σώμα μου και να ξεκουραστώ.. 

Η πίεση ανεβαίνει δυστυχώς σε αρκετές κοπέλες προς το τέλος.Εσύ έχεις γιατρό εδώ στη Θεσσαλονίκη?

Μπήκες 38η εβδομάδα?Πότε σου είπαν ξανά για καρδιοτοκογράφο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η marzou είπε:

@γιωτα22 με το καλο κοπελα μου...ολα καλα θα πανε!!! Περιμενουμε να ακουσουμε τα νεα σου και τις εμπιριες σου!!????

Κοριτσαια μου γεννησα κ πηγαν ολα τοσο τελεια!!!Ο μπεμπης 3700 κ 50 ποντους!!!Εγω πλεω σε πελαγη ευτυχιαςςςς!!!Θηλασα κ 2 φορεςςς,ολα τελεια!!!Απιστευτη εμπειρια,να την ζησετε κ οι υπολοιπες  οπως εγωωω!!!Τελειο συναισθημαα,πεταω στα συννεφα!!!Θα ξαναμιλησουμε,σας φιλω ολεςςςς!!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Κοριτσαια μου γεννησα κ πηγαν ολα τοσο τελεια!!!Ο μπεμπης 3700 κ 50 ποντους!!!Εγω πλεω σε πελαγη ευτυχιαςςςς!!!Θηλασα κ 2 φορεςςς,ολα τελεια!!!Απιστευτη εμπειρια,να την ζησετε κ οι υπολοιπες  οπως εγωωω!!!Τελειο συναισθημαα,πεταω στα συννεφα!!!Θα ξαναμιλησουμε,σας φιλω ολεςςςς!!!❤❤❤

Να σου ζήσει κορίτσι μου,να τον δείτε όπως επιθυμείτε!!!Καιασαρική ή φυσιολογικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Να σου ζήσει κορίτσι μου,να τον δείτε όπως επιθυμείτε!!!Καιασαρική ή φυσιολογικά?

Με καισαρικη κ επισκληριδιο!!!Ολα πηγαν τελειαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Με καισαρικη κ επισκληριδιο!!!Ολα πηγαν τελειαααα!!!

Μπράβο!! Αντε να παίρνουμε όλες σειρά με το καλό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η γιωτα22 είπε:

Κοριτσαια μου γεννησα κ πηγαν ολα τοσο τελεια!!!Ο μπεμπης 3700 κ 50 ποντους!!!Εγω πλεω σε πελαγη ευτυχιαςςςς!!!Θηλασα κ 2 φορεςςς,ολα τελεια!!!Απιστευτη εμπειρια,να την ζησετε κ οι υπολοιπες  οπως εγωωω!!!Τελειο συναισθημαα,πεταω στα συννεφα!!!Θα ξαναμιλησουμε,σας φιλω ολεςςςς!!!❤❤❤

Na σας ζησει ο μπεμπαρος!!!!!!!!υγιης και τυχερος να ειναι !!!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Η πίεση ανεβαίνει δυστυχώς σε αρκετές κοπέλες προς το τέλος.Εσύ έχεις γιατρό εδώ στη Θεσσαλονίκη?

Μπήκες 38η εβδομάδα?Πότε σου είπαν ξανά για καρδιοτοκογράφο?

Ο γιατρός μου είναι στο νησί και θα ρθει την επόμενη Παρασκευή. Σήμερα 38η βδομαδα, αύριο θα πάω ξανά Για καρδιοτοκογραφο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η γιωτα22 είπε:

Κοριτσαια μου γεννησα κ πηγαν ολα τοσο τελεια!!!Ο μπεμπης 3700 κ 50 ποντους!!!Εγω πλεω σε πελαγη ευτυχιαςςςς!!!Θηλασα κ 2 φορεςςς,ολα τελεια!!!Απιστευτη εμπειρια,να την ζησετε κ οι υπολοιπες  οπως εγωωω!!!Τελειο συναισθημαα,πεταω στα συννεφα!!!Θα ξαναμιλησουμε,σας φιλω ολεςςςς!!!❤❤❤

Να σας ζήσει κοπέλα μου!! Γερός και καλοτυχος ο μπεμπουλης σου!! καλούς θηλασμούς!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

θα πάω για καρδιοτοκογραφο πάλι αύριο να δούμε ότι η μπέμπα είναι καλά, αν και είναι αρκετά ζωηρή. θα ξεκουραστώ αυτές τις μέρες οσο δεν πάει!! Με φόβισε ο γιατρός γιατί ήθελε να με βάλει μέσα για παρακολούθηση και του είπα να μου δώσει λίγο χρόνο 

Καλα σου εκανε :) 

αντε χαλαρωσε λιγο ολα θα πανε καλα απολαυσε το καρδιοτοκογραφο αυριο κ ακου τη μπουμπου! Εγω κλεινω τα ματια μ κ ακουω τη καρδουλα της κ χαλαρωνω...

στις πριν 5 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Κοριτσαια μου γεννησα κ πηγαν ολα τοσο τελεια!!!Ο μπεμπης 3700 κ 50 ποντους!!!Εγω πλεω σε πελαγη ευτυχιαςςςς!!!Θηλασα κ 2 φορεςςς,ολα τελεια!!!Απιστευτη εμπειρια,να την ζησετε κ οι υπολοιπες  οπως εγωωω!!!Τελειο συναισθημαα,πεταω στα συννεφα!!!Θα ξαναμιλησουμε,σας φιλω ολεςςςς!!!❤❤❤

Καλως ηλθες στο κλαμπ «μανουλα»!!! Να σου ζησει ο μπεμπαρος!!! Μπαμπατσικος βλεπω :) !!!

καλη αρχη στη νεα σ ζωη κοριτσακι μ :)

Νο.4 λοιπον :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Κοριτσαια μου γεννησα κ πηγαν ολα τοσο τελεια!!!Ο μπεμπης 3700 κ 50 ποντους!!!Εγω πλεω σε πελαγη ευτυχιαςςςς!!!Θηλασα κ 2 φορεςςς,ολα τελεια!!!Απιστευτη εμπειρια,να την ζησετε κ οι υπολοιπες  οπως εγωωω!!!Τελειο συναισθημαα,πεταω στα συννεφα!!!Θα ξαναμιλησουμε,σας φιλω ολεςςςς!!!❤❤❤

Να σας ζήσει ο γλυκούλης! Γερός και δυνατός! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Κοριτσαια μου γεννησα κ πηγαν ολα τοσο τελεια!!!Ο μπεμπης 3700 κ 50 ποντους!!!Εγω πλεω σε πελαγη ευτυχιαςςςς!!!Θηλασα κ 2 φορεςςς,ολα τελεια!!!Απιστευτη εμπειρια,να την ζησετε κ οι υπολοιπες  οπως εγωωω!!!Τελειο συναισθημαα,πεταω στα συννεφα!!!Θα ξαναμιλησουμε,σας φιλω ολεςςςς!!!❤❤❤

Να σου ζήσει ο κούκλος σου...να είναι γερός κα δυνατός να τον χαρείτε όπως πραγματικά επιθυμείτε!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγώ πήγα σήμερα γιατρό είμαι 37+4 και μου είπε ότι το μωρό είναι ψηλά και δεν έχει εμπαιδωθει ακόμα, εαν έως την Τρίτη δεν έχει γίνει κάτι θα πάμε με καισαρική μετά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Γεια σας κοριτσια!!!μπαινω τη Δευτερα !!!!με το καλο σε ολες μας !!!!

Άντε κορίτσι μου ήρθε κ η δική σου η σειρά είσαι η επόμενη λοιπόν!!!! Όλα καλα θα πάνε και θα έχεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου!!!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η satya είπε:

Κοριτσια εγώ πήγα σήμερα γιατρό είμαι 37+4 και μου είπε ότι το μωρό είναι ψηλά και δεν έχει εμπαιδωθει ακόμα, εαν έως την Τρίτη δεν έχει γίνει κάτι θα πάμε με καισαρική μετά! 

37+6σημερα και εμενα ειναι 25η εκατοστιαιαθεση ομως βοηθα να κατεβει με το περπατημα °°αρκετοπερπατημαλοιπον !!!!μετο καλο !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια!! Καλή επιτυχία σε όλους τους υπερήχους και τις Β επιπέδου!!!, Περιμένουμε νέα σας!!🧿🙏   Με τον ύπνο πως πάτε??Εγώ δυστυχώς δεν κοιμάμαι καθόλου καλά από τώρα! Συμβαίνει και σε κάποια άλλη?
    • κορίτσια δεν εχω καθόλου χρόνο τις τελευταίες μέρες,. ειδικά χθες ο μπέμπης γκρινιαζε όλη μέρα..ΟΛΗ ΜΕΡΑ όμως...ή θα κοιμόταν ή θα γκρινιαζε🤷 αυτό που λέτε περί συμβούλων κτλβκαι εμένα έτσι είναι...ολη την ωρα μου λένε πως να κάνω τι😡 ειμαι οριακά να τους πω οτι αυτες μεγαλωσαν τα παιδιά τους όπως ήξεραν... να μ αφήσουν και εμένα να μεγαλώσω το δικό μου όπως ξέρω εγώ! εμένα εμαθε ο μπέμπης να κοιμάται στην αγκαλιά μου και τι δεν μου λένε γι αυτό...εγω το χαίρομαι που θέλει να κοιμάται στην αγκαλιά μου εντωμεταξυ 🤷❤️ 
    • @barbounaki04 η σκέψη μας είναι μαζί σου ❤️  κορίτσια διάβασα τ μνμ σας χαίρομαι που αρχίσατε κ νιώθετε τα μωράκια ❤️❤️❤️ είναι πολύ σημαντικό δεδομένου ότι σε αυτήν τη φάση τα ραντεβού είναι πιο αραιά κ νιώθετε μεγαλύτερη ασφάλεια!!!    καλά αποτελέσματα σε όλες αυτές τις μέρες! Καλούς υπέρηχους! ❤️ οπότε μπορεί η καθεμία να μας γράψει! 
    • Καλημέρα Ιωάννα μου!!! Κι εμείς μια από τα ίδια!! Το παλεύουμε με τον θηλασμό αλλά δεν επαρκεί κι ο μικρός δεν πήρε το βάρος που έπρεπε, οπότε παίρνει τα βράδια 3 γεύματα ξένο γάλα έξτρα από τον θηλασμό κ κοιμάται 3 ώρες κ ένα γεύμα το μεσημέρι, γιατί δεν ηρεμεί με τίποτα...δεν του φτάνει κ θυμώνει κ αρχίζει κ κλαίει πάνω στο στήθος κ με δαγκώνει...έχω ήδη μια τραυματισμένη θηλή που τις λείπουν δύο κομματάκια 🤣. Κ να φανταστείς ότι έφερα στο σπίτι παιδίατρο που είναι κ σύμβουλος θηλασμού, γιατί οι μαίες τραγικές στην κλινική με αυτά που μου είπαν.. τουλάχιστον με αυτά τα 4 γεύματα στο εικοσιτετράωρο ο μπέμπης έφτασε το βάρος που έπρεπε να πάρει μετά από μια βδομάδα μέτρησης κι έτσι θα το κρατήσουμε μέχρι τα 40. Εμάς δεν τον αρέσει καθόλου η ώρα του μπάνιου, ουρλιάζει λες κ τον πάμε για σφαγή. Το μόνο που του αρέσει στο μπάνιο είναι όταν φτάνουμε να πλυθεί το κεφάλι του... εκεί είναι άλλο παιδί κ μετά μόνο με είκοσι λεπτά θηλασμό κοιμάται 3ωρο..
    • Κορίτσια μου εγώ επιτέλους σήμερα αρνητική!!! Το πέρασα ελαφριά ! Μια φορά σήκωσα πυρετό και μια φορά πήρα ντεπόν! Τώρα μ χει μείνει λίγο μπούκωμα και κάπου κάπου βήχω!!! Βέβαια οι ναυτίες ναυτίες! Λέω κ γώ ο κορονοιος ήρθε γ ν μ πάρει κ τη ναυτία αλλά τζίφος! Θα γεννήσω με το Nuperal αγκαλιά💊 😩 Αύριο θ στείλω στο γιατρό μ γ ν μ γράψει εξετάσεις γενικές, καμπύλη ζαχαρου κ τ εμβόλιο τ κοκκυτη κ από την επόμενη βδομάδα λέω ν πάω ν τ κάνω! Ν χει ανεβεί κ λίγο το ανοσοποιητικό μ! Θ κλείσω κ ραντεβού γ τον υπέρηχο! Αυτή τη καμπύλη κάθε πρωί π ξυπνάω τη σκέφτομαι 😩😩😩 λέω θ ρθει το πρωινό π θ ξυπνήσω και θ πρέπει ν πάω ν την κάνω !!!! Επίσης θ τ πω κ γ τη βεβαίωση κυοφορίας ν μ στείλει γ ν τη δώσω στον εργοδότη γιατί τον άλλο μήνα σταματάει η αναρρωτική κ μπαίνουμε στις 56 μέρες πριν τον τοκετό !!!! Σαν ψέμα μ φαίνεται 🤪🫠🧿🙏💗 κατ τ αλλά όλα κλ! Η νινου δίνει το παρόν της καθημερινά κ ανελέητα!!! Αλλά κορίτσια δυο μέρες τώρα έχω κατι πονάκια κ βάρος χαμηλα! Ελπίζω ν είναι φυσιολογικα όλα αυτά 🙏🙏  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...