Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

Καλησπερα σε ολες!!!

38 ακριβως σημερα κ η μπεμπα δε λεει να σκασει μυτη ακομι!

πονακια ειδικα στη μεση και κατι εντονα προχθες αλλα τπτ πιο περα...

@Nektarinaki_love Να χαιρεσε τη ζουζουνα σπυ κοριτσι μ!!! Ρουφα τη καθε στιγμη κ αποκαυσε την!!!προσπαθησες αρκετα αλλα δε πειραζει κ με καισαρικη παλι αγκαλια την εχεις :) εσυ το παλεψες ;) Νο.3 λοιπον!!!

 

Εμεις σημερα στολισαμε το δεντρο κ θυμηθηκαμε την περσινη μας χρονια που η κορη μας ητανε 9 μηνων :) τι υπεροχο συναισθημα!!! Αναμενουμε οποτε κ την δευρερη να ζεστανει το σπιτι μας περισσοτερο με αγαπη ?  καλο βραδυ σε ολες μας με την ευχη να σπασουν τα νερα μας !!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 23/11/2019 at 3:03 ΠΜ, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Γεια σας κοριτσαρες μου!γέννησα στις 21 Νοεμβριου(ημέρα γενεθλίων μου στις 8 ώρα το απόγευμα το κοριτσάκι μου το όμορφο,το οποίο Έχω εδώ δίπλα μου και θηλάζω...τι ευτυχια,δεν περιγραφεται???❤❤❤❤πηγα στο Νοσοκομείο στις 20 Νοεμβρίου στις 9 ώρα,στις 11 μου κάνανε πρόκληση.. κορίτσια πέρασα μια πολύ δύσκολη στιγμή..πονούσα πάρα μα πάρα πολύ.. δεν ερχόταν η διαστολη..και η μπέμπα δεν εμπεδωθηκε ..με χίλιες προσπάθειες και με επισκληριδιο γιατί πλέον δεν άντεχα τον πόνο,πραγματικά 6 το απόγευμα της επομενης ημέρας,η διαστολή πήγε 9.Και όμως η μπέμπα πάλι δεν έμπαινε στην λεκάνη..τελικά μετά από ένα 24ωρο αφόρητης ταλαιπωρίας και πόνου,μπήκα για καισαρική στις 7 ώρα και 8 γεννήθηκε η μπέμπα.. 3020 με κάτι πανέμορφα μαγουλάκια???μπορεί να πέρασα μεγάλη ταλαιπωρία γιατί και τώρα μετά την καισαρική πονάω πάρα μα πάρα πολύ,τα ξεχνάω όλα μόλις την παίρνω στην αγκαλιά μου..???σας φίλη γλυκά.. άντε και οι υπόλοιπες ❤❤❤❤

Κοριτσι μου να σου ζησει η μπουμπου σου!!!Να ειναι γερη κ δυνατη!!!!Κ εσυ σιδερενια!!!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Καλησπερα σε ολες!!!

38 ακριβως σημερα κ η μπεμπα δε λεει να σκασει μυτη ακομι!

πονακια ειδικα στη μεση και κατι εντονα προχθες αλλα τπτ πιο περα...

@Nektarinaki_love Να χαιρεσε τη ζουζουνα σπυ κοριτσι μ!!! Ρουφα τη καθε στιγμη κ αποκαυσε την!!!προσπαθησες αρκετα αλλα δε πειραζει κ με καισαρικη παλι αγκαλια την εχεις :) εσυ το παλεψες ;) Νο.3 λοιπον!!!

 

Εμεις σημερα στολισαμε το δεντρο κ θυμηθηκαμε την περσινη μας χρονια που η κορη μας ητανε 9 μηνων :) τι υπεροχο συναισθημα!!! Αναμενουμε οποτε κ την δευρερη να ζεστανει το σπιτι μας περισσοτερο με αγαπη ?  καλο βραδυ σε ολες μας με την ευχη να σπασουν τα νερα μας !!! ???

και του χρόνου να είστε καλά κοπέλα μου να το ξαναστολίσετε... Κάτι μου λέει ότι είσαι η επόμενη... περιμένουμε την ανακοίνωση σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/11/2019 at 4:55 ΜΜ, ο/η Tweety85 είπε:

Ωραία Ανυπομονώ....Από την άλλη φοβαμαι το άγνωστο κ πως θα καταλήξουμε...Θέλω φυσιολογικά...Αλλά με τα κιλά που είναι κ εγώ έχω στενή λεκάνη με βλέπω να μην τα καταφέρνω....το μόνο σίγουρο είναι ότι θέλω να έρθει η στιγμή της γέννας κ να τον πιάσω στα χέρια μου...Όλα καλά να μας πάνε σε όλες... Αλλά έχω αρχίσει κ κουράζομαι....Δεν έχω υπομονή.. Θέλω να γεννήσω...Εσύ πως εισαι;;;;

Σε κατασταση ανυπομονησιας και εγω και ο συζυγος !!!!!!!!!πεειμενω να περασει και αυτη η εβδομαδα να δουμε τι θα μας πει !!!!θελω να τη σφιξω στην αγκαλια μου !!!!καλη λευτερια σε ολες !!!♡♡♡♡♡♡♡και με καισαρικη να γεννησεις σκεψου οτι θα εχεις τον πριγκιπα σου αγκαλια !!!οτι ειναι καλυτερο για σενα και το μωρακι !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Σε κατασταση ανυπομονησιας και εγω και ο συζυγος !!!!!!!!!πεειμενω να περασει και αυτη η εβδομαδα να δουμε τι θα μας πει !!!!θελω να τη σφιξω στην αγκαλια μου !!!!καλη λευτερια σε ολες !!!♡♡♡♡♡♡♡και με καισαρικη να γεννησεις σκεψου οτι θα εχεις τον πριγκιπα σου αγκαλια !!!οτι ειναι καλυτερο για σενα και το μωρακι !!!!!!

Αντε εφτασε ο καιροςςςς!!!Εγω σημερα πηγα γιατρο,κοριτσια!!!Τεταρτη πρωι γενναω με καισαρικηηηη!!!!Αυριο το απογευμα θα παω για εναν τελευταιο καρδιοτοκογραφοοο....Εφτασε ο καιρος μαςςς!!!Ποια ακολουθει μετα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Αντε εφτασε ο καιροςςςς!!!Εγω σημερα πηγα γιατρο,κοριτσια!!!Τεταρτη πρωι γενναω με καισαρικηηηη!!!!Αυριο το απογευμα θα παω για εναν τελευταιο καρδιοτοκογραφοοο....Εφτασε ο καιρος μαςςς!!!Ποια ακολουθει μετα???

Με το καλό κοπέλα μου!! Όλα καλά να πάνε!!! Να σφίξεις το μωράκι σου αγκαλίτσα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Αντε εφτασε ο καιροςςςς!!!Εγω σημερα πηγα γιατρο,κοριτσια!!!Τεταρτη πρωι γενναω με καισαρικηηηη!!!!Αυριο το απογευμα θα παω για εναν τελευταιο καρδιοτοκογραφοοο....Εφτασε ο καιρος μαςςς!!!Ποια ακολουθει μετα???

Με το καλο κοριτσι μου!!! Ολα καλα να πανε!!!

εγω παλι απλα ταλαιπωρουμαι με πονους στη λεκανη τη μεση κ απο κατω κ περιμενω :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Αντε εφτασε ο καιροςςςς!!!Εγω σημερα πηγα γιατρο,κοριτσια!!!Τεταρτη πρωι γενναω με καισαρικηηηη!!!!Αυριο το απογευμα θα παω για εναν τελευταιο καρδιοτοκογραφοοο....Εφτασε ο καιρος μαςςς!!!Ποια ακολουθει μετα???

Κοριτσακι μουυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!ολα να πανε τελεια !!!!!εφτασε η μερα !!!!σκεψου ποσο γρηγορα περασε ο καιρος !!!!!!!γραψε μας νεα σου !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

@γιωτα22 καλη επιτυχια κοριτσι μου αυριο με το καλο να παρεις αγκαλια το ομορφοτερο δωρο της ζωης σου :)

Ευχαριστω κοριτσι μου γλυκο!!!Ευχομαι να πανε ολα καλα,πρωτα ο θεος!!!Ανυπωμονωωωω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Ευχαριστω κοριτσι μου γλυκο!!!Ευχομαι να πανε ολα καλα,πρωτα ο θεος!!!Ανυπωμονωωωω!!!!

@γιωτα22  πως εισαι ???πλησιαζει η ωρα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@γιωτα22  πως εισαι ???πλησιαζει η ωρα !!!

Καλημερα σε ολη την παρεα!!!!Ετοιμαζομαι για την εισοδο μου στο μαιευτηριο!!!Μπορω να πω οτι στριφογυρναγα ολη την νυχτα.Η αγωνια κ το αγχος εχουν βαραισει κοκκινο.Ευχομαι να πανε ολα καλα κ να δω τον μπεμπακο μου επιτελους!!!Θα σας ενημερωσω συντομα πιστευωωω!!!Να μας ζησουν τα μωρακια μας κ να ειναι υγιεις κ σε ολες που ακολουθουν να πανε ολα καλα κ με εναν πονο!!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Καλημερα σε ολη την παρεα!!!!Ετοιμαζομαι για την εισοδο μου στο μαιευτηριο!!!Μπορω να πω οτι στριφογυρναγα ολη την νυχτα.Η αγωνια κ το αγχος εχουν βαραισει κοκκινο.Ευχομαι να πανε ολα καλα κ να δω τον μπεμπακο μου επιτελους!!!Θα σας ενημερωσω συντομα πιστευωωω!!!Να μας ζησουν τα μωρακια μας κ να ειναι υγιεις κ σε ολες που ακολουθουν να πανε ολα καλα κ με εναν πονο!!!❤❤❤

Καλημέρα,με το καλό κορίτσι μου!Να τον πάρεις σύντομα στην αγκαλιά σου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Καλημερα σε ολη την παρεα!!!!Ετοιμαζομαι για την εισοδο μου στο μαιευτηριο!!!Μπορω να πω οτι στριφογυρναγα ολη την νυχτα.Η αγωνια κ το αγχος εχουν βαραισει κοκκινο.Ευχομαι να πανε ολα καλα κ να δω τον μπεμπακο μου επιτελους!!!Θα σας ενημερωσω συντομα πιστευωωω!!!Να μας ζησουν τα μωρακια μας κ να ειναι υγιεις κ σε ολες που ακολουθουν να πανε ολα καλα κ με εναν πονο!!!❤❤❤

Με το καλο θα ειμαστε εδω να περιμενουμε τα νεα σου ❤️
@Λουλακι που χαθηκες εσυ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Καλημερα σε ολη την παρεα!!!!Ετοιμαζομαι για την εισοδο μου στο μαιευτηριο!!!Μπορω να πω οτι στριφογυρναγα ολη την νυχτα.Η αγωνια κ το αγχος εχουν βαραισει κοκκινο.Ευχομαι να πανε ολα καλα κ να δω τον μπεμπακο μου επιτελους!!!Θα σας ενημερωσω συντομα πιστευωωω!!!Να μας ζησουν τα μωρακια μας κ να ειναι υγιεις κ σε ολες που ακολουθουν να πανε ολα καλα κ με εναν πονο!!!❤❤❤

Καλη σου μερα ολα θα πανε τελεια !!!!ενημερωσε μας φιλιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Καλημερα σε ολη την παρεα!!!!Ετοιμαζομαι για την εισοδο μου στο μαιευτηριο!!!Μπορω να πω οτι στριφογυρναγα ολη την νυχτα.Η αγωνια κ το αγχος εχουν βαραισει κοκκινο.Ευχομαι να πανε ολα καλα κ να δω τον μπεμπακο μου επιτελους!!!Θα σας ενημερωσω συντομα πιστευωωω!!!Να μας ζησουν τα μωρακια μας κ να ειναι υγιεις κ σε ολες που ακολουθουν να πανε ολα καλα κ με εναν πονο!!!❤❤❤

Με το καλό κορίτσι μου να πάρεις το μωράκι σου αγκαλιά!!!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!!! 

Να ρωτησω μηπως ξερετε... μπορει να σας φανει κ χαζη ερωτηση...

εδω και 2 βδομαδες παρατηρω οτι το βαρος μου ειναι ακριβως το ιδιο δεν εχει αλλαξει ουτε γραμμαριο..ειναι φυσιολογικο;; Δεν θα επρεπε τωρα που ειμαι στο τελος της εγκυμοσινης να περνω βαρος και παρα πανω σε σχεση με τα αλλα τριμηνα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marzou είπε:

Καλημερα σας!!! 

Να ρωτησω μηπως ξερετε... μπορει να σας φανει κ χαζη ερωτηση...

εδω και 2 βδομαδες παρατηρω οτι το βαρος μου ειναι ακριβως το ιδιο δεν εχει αλλαξει ουτε γραμμαριο..ειναι φυσιολογικο;; Δεν θα επρεπε τωρα που ειμαι στο τελος της εγκυμοσινης να περνω βαρος και παρα πανω σε σχεση με τα αλλα τριμηνα;;;

Εγώ δεν έχω πάρει γραμμάριο τους τελευταίους μήνες γιατί προσέχω τη διατροφή μου, δεν είναι περίεργο, μην σε ανησυχεί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

@marzou μου το θεμα ειναι να περνει το μωρο εσενα αυτο να σε νοιαζει :)

 

Περνει βαρος και πολυ μαλιστα το μωρο!! Αλλα μου εχουν πει οτι τους τελευταιους μηνες θα παρω ποκυ βαρος και μου εκανε εντυπωση!!τι να πω ανγσυχω μαλλον χωρις λογους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marzou είπε:

Καλημερα σας!!! 

Να ρωτησω μηπως ξερετε... μπορει να σας φανει κ χαζη ερωτηση...

εδω και 2 βδομαδες παρατηρω οτι το βαρος μου ειναι ακριβως το ιδιο δεν εχει αλλαξει ουτε γραμμαριο..ειναι φυσιολογικο;; Δεν θα επρεπε τωρα που ειμαι στο τελος της εγκυμοσινης να περνω βαρος και παρα πανω σε σχεση με τα αλλα τριμηνα;;;

Κάπου διάβασα οτι τις τελευταίες εβδομάδες μπορεί να χάνουμε και κανένα κιλό! Οπότε μην ανχώνεσαι κορίτσι μου! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 34 λεπτά, ο/η marzou είπε:

Περνει βαρος και πολυ μαλιστα το μωρο!! Αλλα μου εχουν πει οτι τους τελευταιους μηνες θα παρω ποκυ βαρος και μου εκανε εντυπωση!!τι να πω ανγσυχω μαλλον χωρις λογους!!!

Να μην ανησυχεις οποτε κοριτσι μου κ να μην ακους κανεναν ουτε πως ηταν η εγκυμοσυνη ουτε πως ειναι το μωρο τους ο καθε ανθρωπος ειναι μοναδικος στον κοσμο και εχει το δικο του ρυθμο.

 

επισης με την ευκαιρια σε ολες σας, μια βασικη-μοναδικη συμβουλη:

Μη διαννοηθητε να ακουσετε την καθε μια τωρα που θα αρχισει να σας λεει «εμενα το μωρο μου εκανε αυτο εκεινο και το αλλο» ΜΗΝ πεσετε στην παγιδα το καθε μωρο θα αναπτυσσεται και θα αντιδραει διαφορετικα! 
τα δικα τους τα παιδια ας τα κανουν οπως θελουν τα δικα σας τα παιδια θα τα κανουν κ εκεινα οποταν θελουν μην αγχωθητε γιατι σεν εκανε κατι σημερα κ το εκανε αυριο :)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Angie1106 είπε:

Κάπου διάβασα οτι τις τελευταίες εβδομάδες μπορεί να χάνουμε και κανένα κιλό! Οπότε μην ανχώνεσαι κορίτσι μου! ???

Εσυ πως πας;;; Θα παρεις το Νουμερο 5;;; :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια!! Καλή επιτυχία σε όλους τους υπερήχους και τις Β επιπέδου!!!, Περιμένουμε νέα σας!!🧿🙏   Με τον ύπνο πως πάτε??Εγώ δυστυχώς δεν κοιμάμαι καθόλου καλά από τώρα! Συμβαίνει και σε κάποια άλλη?
    • κορίτσια δεν εχω καθόλου χρόνο τις τελευταίες μέρες,. ειδικά χθες ο μπέμπης γκρινιαζε όλη μέρα..ΟΛΗ ΜΕΡΑ όμως...ή θα κοιμόταν ή θα γκρινιαζε🤷 αυτό που λέτε περί συμβούλων κτλβκαι εμένα έτσι είναι...ολη την ωρα μου λένε πως να κάνω τι😡 ειμαι οριακά να τους πω οτι αυτες μεγαλωσαν τα παιδιά τους όπως ήξεραν... να μ αφήσουν και εμένα να μεγαλώσω το δικό μου όπως ξέρω εγώ! εμένα εμαθε ο μπέμπης να κοιμάται στην αγκαλιά μου και τι δεν μου λένε γι αυτό...εγω το χαίρομαι που θέλει να κοιμάται στην αγκαλιά μου εντωμεταξυ 🤷❤️ 
    • @barbounaki04 η σκέψη μας είναι μαζί σου ❤️  κορίτσια διάβασα τ μνμ σας χαίρομαι που αρχίσατε κ νιώθετε τα μωράκια ❤️❤️❤️ είναι πολύ σημαντικό δεδομένου ότι σε αυτήν τη φάση τα ραντεβού είναι πιο αραιά κ νιώθετε μεγαλύτερη ασφάλεια!!!    καλά αποτελέσματα σε όλες αυτές τις μέρες! Καλούς υπέρηχους! ❤️ οπότε μπορεί η καθεμία να μας γράψει! 
    • Καλημέρα Ιωάννα μου!!! Κι εμείς μια από τα ίδια!! Το παλεύουμε με τον θηλασμό αλλά δεν επαρκεί κι ο μικρός δεν πήρε το βάρος που έπρεπε, οπότε παίρνει τα βράδια 3 γεύματα ξένο γάλα έξτρα από τον θηλασμό κ κοιμάται 3 ώρες κ ένα γεύμα το μεσημέρι, γιατί δεν ηρεμεί με τίποτα...δεν του φτάνει κ θυμώνει κ αρχίζει κ κλαίει πάνω στο στήθος κ με δαγκώνει...έχω ήδη μια τραυματισμένη θηλή που τις λείπουν δύο κομματάκια 🤣. Κ να φανταστείς ότι έφερα στο σπίτι παιδίατρο που είναι κ σύμβουλος θηλασμού, γιατί οι μαίες τραγικές στην κλινική με αυτά που μου είπαν.. τουλάχιστον με αυτά τα 4 γεύματα στο εικοσιτετράωρο ο μπέμπης έφτασε το βάρος που έπρεπε να πάρει μετά από μια βδομάδα μέτρησης κι έτσι θα το κρατήσουμε μέχρι τα 40. Εμάς δεν τον αρέσει καθόλου η ώρα του μπάνιου, ουρλιάζει λες κ τον πάμε για σφαγή. Το μόνο που του αρέσει στο μπάνιο είναι όταν φτάνουμε να πλυθεί το κεφάλι του... εκεί είναι άλλο παιδί κ μετά μόνο με είκοσι λεπτά θηλασμό κοιμάται 3ωρο..
    • Κορίτσια μου εγώ επιτέλους σήμερα αρνητική!!! Το πέρασα ελαφριά ! Μια φορά σήκωσα πυρετό και μια φορά πήρα ντεπόν! Τώρα μ χει μείνει λίγο μπούκωμα και κάπου κάπου βήχω!!! Βέβαια οι ναυτίες ναυτίες! Λέω κ γώ ο κορονοιος ήρθε γ ν μ πάρει κ τη ναυτία αλλά τζίφος! Θα γεννήσω με το Nuperal αγκαλιά💊 😩 Αύριο θ στείλω στο γιατρό μ γ ν μ γράψει εξετάσεις γενικές, καμπύλη ζαχαρου κ τ εμβόλιο τ κοκκυτη κ από την επόμενη βδομάδα λέω ν πάω ν τ κάνω! Ν χει ανεβεί κ λίγο το ανοσοποιητικό μ! Θ κλείσω κ ραντεβού γ τον υπέρηχο! Αυτή τη καμπύλη κάθε πρωί π ξυπνάω τη σκέφτομαι 😩😩😩 λέω θ ρθει το πρωινό π θ ξυπνήσω και θ πρέπει ν πάω ν την κάνω !!!! Επίσης θ τ πω κ γ τη βεβαίωση κυοφορίας ν μ στείλει γ ν τη δώσω στον εργοδότη γιατί τον άλλο μήνα σταματάει η αναρρωτική κ μπαίνουμε στις 56 μέρες πριν τον τοκετό !!!! Σαν ψέμα μ φαίνεται 🤪🫠🧿🙏💗 κατ τ αλλά όλα κλ! Η νινου δίνει το παρόν της καθημερινά κ ανελέητα!!! Αλλά κορίτσια δυο μέρες τώρα έχω κατι πονάκια κ βάρος χαμηλα! Ελπίζω ν είναι φυσιολογικα όλα αυτά 🙏🙏  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...