Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Γιατί έχω πρησμένα πόδια και μου είπε να κόψω αλάτι και να κανω αυτές τις εξετάσεις!

Δεν την ήξερα, τώρα διάβασα τι ειναι.καλη επιτυχία κορίτσι μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις Just now, ο/η despoina46 είπε:

Δεν την ήξερα, τώρα διάβασα τι ειναι.καλη επιτυχία κορίτσι μου!! 

Α ούτε και εγ ώ την ήξερα μέχρι που μου είπε να την κάνω για παν ενδεχόμενο ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου Όχι το μόνο να κλωτσάει κ να νιώθω εσωτερική πίεση αλλά αν αλλάξω θέση ειμαι οκ !

Κατάλαβα.. Ώρα να πάρω τν γιατρό μ γτ σήμερα μ συμβαίνει συνεχως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Λουλακι είπε:

Κατάλαβα.. Ώρα να πάρω τν γιατρό μ γτ σήμερα μ συμβαίνει συνεχως

Μήπως έχεις φάει γλυκά? Και έχεις ταχυπαλμία??θυρεοειδή έχεις ελέγξει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Starrr περιμένουμε νέα πως και πως!!πάντως είσαι ψύχραιμη από ότι φαίνεται!!°???????

Ναι για την ώρα αναίσθητη. ?? Θα σας περιγράφω όλες τισ στιγμές. ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Κορίτσια??θα βάλετε κουνουπιέρα τώρα το χειμώνα πάνω από τη κούνια?Η προς την άνοιξη???

Εγώ δεν βάζω κουνουπιερα.... Τώρα αν δω ότι χρειάζεται θα πάω να πάρω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Λουλακι είπε:

Κορίτσια μ... Καλησπερα.. Να σας ρωτήσω... Σας συμβαίνει να κλωτσάει σαν έχει λοξυγκα?? Κ μαζί να σας πιάνει ταχυκαρδια?? 

Μπορεί να χει κ λοξιγγα. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι για την ώρα αναίσθητη. ?? Θα σας περιγράφω όλες τισ στιγμές. ??????

????????????γραφε και βραδια αν δεν κοιμασαι !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

????????????γραφε και βραδια αν δεν κοιμασαι !!!!

Ελπίζω να μη με ξανά ξενυχτησει μέχρι να γεννηθει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Μπορεί να χει κ λοξιγγα. ?

Πώς περνάει στα μωράκια ο λοξιγκας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Πώς περνάει στα μωράκια ο λοξιγκας?

Είναι καλό. Το κάνουν τα πνεύμονα κια του για να δυναμώσουν.. Κ σημαίνει ότι είναι νοητικά πολύ καλά. Εγώ δεν του κάνω κάτι,, ? το αφήνω να γυμνασει πνεύμονες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Πώς περνάει στα μωράκια ο λοξιγκας?

Περνάει μόνο του, δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι.. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Είναι καλό. Το κάνουν τα πνεύμονα κια του για να δυναμώσουν.. Κ σημαίνει ότι είναι νοητικά πολύ καλά. Εγώ δεν του κάνω κάτι,, ? το αφήνω να γυμνασει πνεύμονες ?

Πόσες φορές τη μέρα το κάνει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Πόσες φορές τη μέρα το κάνει??

Ανάλογα 6-7....τωρα μια εβδομάδα 2-3..... Τώρα έχει μόνη έγνοια να χτυπάει προς τα κάτω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου πως είστε; @Λουλακι μου ο λοξιγκας είναι συχνό φαινόμενο οι ταχυκαρδίες ίσως να εφαγες ή ήπιες κάτι που σε πείραξε; Εμένα πχ στην πρώτη εγκυμοσύνη μου προκαλούσε ταχυκαρδίες η καφεινη

@Μπεμπελουκα μου εγώ θα έχω κουνουπιερα για να είναι ήσυχη ούτως ή αλλιώς δεν είναι κάτι πολυέξοδο γιατί να μην το έχω να έχω το κεφάλι μ ήσυχο;

@Starrr πηγές στο γιατρό να σε δει; Τι έγινε; Όσο για το ξενύχτι λυπαμαι αλλά από εδώ κ πέρα θα ξενυχτάς συχνά ?Άσε που πια δεν θα βολευεσε στο κρεβάτι ???

οποτε απλά παρακαλα να μην περάσει κολικουσ Κ να στρώσει γρήγορα Με Τον ύπνο του ο νεαρός μόλις έρθει και να ξέρεις είναι καλό που θα βγει Μπαμπάτσικος σε αυτό. ?

Άσχετο, εμενα κοριτσια σήμερα ο παιδίατρος μου είπε ότι πρέπει να εμβολιαστούμε όλοι μας σπίτι με το εμβόλιο της γρίπης και εγώ αλλά όταν γεννήσω και μάλιστα η κόρη μου θα το κάνει σε δυο δόσεις. Δεν το είχαμε καν συζητήσει στην πρώτη μου κόρη διότι ήτανε λέει Μάρτιος ενώ τώρα όσοι θα έρθουν κοντά στο παιδί πρέπει λέει να το κάνουνε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η netspirit είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου πως είστε; @Λουλακι μου ο λοξιγκας είναι συχνό φαινόμενο οι ταχυκαρδίες ίσως να εφαγες ή ήπιες κάτι που σε πείραξε; Εμένα πχ στην πρώτη εγκυμοσύνη μου προκαλούσε ταχυκαρδίες η καφεινη

@Μπεμπελουκα μου εγώ θα έχω κουνουπιερα για να είναι ήσυχη ούτως ή αλλιώς δεν είναι κάτι πολυέξοδο γιατί να μην το έχω να έχω το κεφάλι μ ήσυχο;

@Starrr πηγές στο γιατρό να σε δει; Τι έγινε; Όσο για το ξενύχτι λυπαμαι αλλά από εδώ κ πέρα θα ξενυχτάς συχνά ?Άσε που πια δεν θα βολευεσε στο κρεβάτι ???

οποτε απλά παρακαλα να μην περάσει κολικουσ Κ να στρώσει γρήγορα Με Τον ύπνο του ο νεαρός μόλις έρθει και να ξέρεις είναι καλό που θα βγει Μπαμπάτσικος σε αυτό. ?

Άσχετο, εμενα κοριτσια σήμερα ο παιδίατρος μου είπε ότι πρέπει να εμβολιαστούμε όλοι μας σπίτι με το εμβόλιο της γρίπης και εγώ αλλά όταν γεννήσω και μάλιστα η κόρη μου θα το κάνει σε δυο δόσεις. Δεν το είχαμε καν συζητήσει στην πρώτη μου κόρη διότι ήτανε λέει Μάρτιος ενώ τώρα όσοι θα έρθουν κοντά στο παιδί πρέπει λέει να το κάνουνε...

Κ εγω κοπέλα μου το έκανα χθες το εμβόλιο. Κ ο άντρας μου... Κ τώρα μένουν γονείς αδέρφια κ πεθερικά. ? Απλά εγώ βιάστηκα γιατί με τις συσπάσεις λέω δεν θα προλάβω να κάνω το εμβόλιο κ αγχωθηκα κ το κάνα χθες. Καλό είναι να γίνει από 20 οκτ κ μετα? όσο για τον ύπνο. Τουλάχιστον μετά με το παιδί θα χουν νόημα τα ξενύχτια μου? 5.30 η ώρα έχω ραντεβού με το γιατρό να δω τι θα μου πει. Αλλά νιώθω ένα βάρος χαμηλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου πως είστε; @Λουλακι μου ο λοξιγκας είναι συχνό φαινόμενο οι ταχυκαρδίες ίσως να εφαγες ή ήπιες κάτι που σε πείραξε; Εμένα πχ στην πρώτη εγκυμοσύνη μου προκαλούσε ταχυκαρδίες η καφεινη

@Μπεμπελουκα μου εγώ θα έχω κουνουπιερα για να είναι ήσυχη ούτως ή αλλιώς δεν είναι κάτι πολυέξοδο γιατί να μην το έχω να έχω το κεφάλι μ ήσυχο;

@Starrr πηγές στο γιατρό να σε δει; Τι έγινε; Όσο για το ξενύχτι λυπαμαι αλλά από εδώ κ πέρα θα ξενυχτάς συχνά ?Άσε που πια δεν θα βολευεσε στο κρεβάτι ???

οποτε απλά παρακαλα να μην περάσει κολικουσ Κ να στρώσει γρήγορα Με Τον ύπνο του ο νεαρός μόλις έρθει και να ξέρεις είναι καλό που θα βγει Μπαμπάτσικος σε αυτό. ?

Άσχετο, εμενα κοριτσια σήμερα ο παιδίατρος μου είπε ότι πρέπει να εμβολιαστούμε όλοι μας σπίτι με το εμβόλιο της γρίπης και εγώ αλλά όταν γεννήσω και μάλιστα η κόρη μου θα το κάνει σε δυο δόσεις. Δεν το είχαμε καν συζητήσει στην πρώτη μου κόρη διότι ήτανε λέει Μάρτιος ενώ τώρα όσοι θα έρθουν κοντά στο παιδί πρέπει λέει να το κάνουνε...

@netspirit!σοβαρά και εσένα είπε για το εμβόλιο??στέλνεις τη μικρή παιδικό??Ίσως γι'αυτό??τι να πω εμένα δεν μου είπε κάτι προς το παρόν..φοβαμαι και τις παρενέργειες ρε γαμωτο ..και από την άλλη μου είπε και η κουνιαδα μου που έχει 3 ότι πήγε στη παιδίατρο κ της είπε φέτος περιμένουν μεγάλη έξαρση  με την  ίωση . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@netspirit!σοβαρά και εσένα είπε για το εμβόλιο??στέλνεις τη μικρή παιδικό??Ίσως γι'αυτό??τι να πω εμένα δεν μου είπε κάτι προς το παρόν..φοβαμαι και τις παρενέργειες ρε γαμωτο ..και από την άλλη μου είπε και η κουνιαδα μου που έχει 3 ότι πήγε στη παιδίατρο κ της είπε φέτος περιμένουν μεγάλη έξαρση  με την  ίωση . 

Εμένα μου το είπε κ η παιδίατρος που θα πάω κ ο γυναικολόγος.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου πως είστε; @Λουλακι μου ο λοξιγκας είναι συχνό φαινόμενο οι ταχυκαρδίες ίσως να εφαγες ή ήπιες κάτι που σε πείραξε; Εμένα πχ στην πρώτη εγκυμοσύνη μου προκαλούσε ταχυκαρδίες η καφεινη

@Μπεμπελουκα μου εγώ θα έχω κουνουπιερα για να είναι ήσυχη ούτως ή αλλιώς δεν είναι κάτι πολυέξοδο γιατί να μην το έχω να έχω το κεφάλι μ ήσυχο;

@Starrr πηγές στο γιατρό να σε δει; Τι έγινε; Όσο για το ξενύχτι λυπαμαι αλλά από εδώ κ πέρα θα ξενυχτάς συχνά ?Άσε που πια δεν θα βολευεσε στο κρεβάτι ???

οποτε απλά παρακαλα να μην περάσει κολικουσ Κ να στρώσει γρήγορα Με Τον ύπνο του ο νεαρός μόλις έρθει και να ξέρεις είναι καλό που θα βγει Μπαμπάτσικος σε αυτό. ?

Άσχετο, εμενα κοριτσια σήμερα ο παιδίατρος μου είπε ότι πρέπει να εμβολιαστούμε όλοι μας σπίτι με το εμβόλιο της γρίπης και εγώ αλλά όταν γεννήσω και μάλιστα η κόρη μου θα το κάνει σε δυο δόσεις. Δεν το είχαμε καν συζητήσει στην πρώτη μου κόρη διότι ήτανε λέει Μάρτιος ενώ τώρα όσοι θα έρθουν κοντά στο παιδί πρέπει λέει να το κάνουνε...

και εγώ το έκανα το εμβόλιο πριν 2 βδομάδες... πέρα από ένα μικρό πρήξιμο στο σημείο που μου το έβαλαν δεν ένιωσα τίποτα άλλο... Όλα Καλά! Ο γιατρός με συμβούλεψε και μένα όσοι έρθουν σε επαφή με το μωρό να εμβολιαστούν.. Τώρα θα δούμε τι θα γίνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweety85 είπε:

Εγώ θα βάλω...αν κ δεν θα έχουμε κουνούπια πιστεύω... Αλλά για διακοσμητική...

Και εγώ για διακοσμητική την θέλω !!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Και εγώ για διακοσμητική την θέλω !!?

έχω βρει μια τέλεια από το wish αλλά δεν την έχω παραγγείλει ακόμα γιατί δεν ξέρω κατά πόσο είναι αντιπροσωπευτικό αυτό που βλέπω με αυτό που θα λαβω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια.. Λοιπόν μόλις γύρισα από το γιατρό. 2.900 ο μπέμπης. Είναι δεκα μέρες μεγαλύτερος... Εινια πάρα πολύ χαμηλά καλά το ένιωθα.... Ο τράχηλος δεν έχει επηρεαστεί. Αλλά δεν σημαίνει ότι δε μπορεί να κάνει ένα μπαμ κ να ανοίξει. Αλλά επειδή παίρνω τη προγεστερόνη μου είπε λίγο δύσκολο. Τη Τρίτη ξανά έχω ραντεβού κ θα κόψουμε τα χάπια. Κ μετά οποτε θέλει ας έρθει!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Γειά σας κορίτσια.. Λοιπόν μόλις γύρισα από το γιατρό. 2.900 ο μπέμπης. Είναι δεκα μέρες μεγαλύτερος... Εινια πάρα πολύ χαμηλά καλά το ένιωθα.... Ο τράχηλος δεν έχει επηρεαστεί. Αλλά δεν σημαίνει ότι δε μπορεί να κάνει ένα μπαμ κ να ανοίξει. Αλλά επειδή παίρνω τη προγεστερόνη μου είπε λίγο δύσκολο. Τη Τρίτη ξανά έχω ραντεβού κ θα κόψουμε τα χάπια. Κ μετά οποτε θέλει ας έρθει!!!! 

Μπουμπουκος με τα όλα του!!!!!!άντε κορίτσι μου άρχισε η αντίστροφη μέτρηση!!!!!σου εύχομαι με το καλό με ένα πόνο και όλα θα είναι τέλεια!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...