Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η satya είπε:

Ωωωω τέλεια! Θα το κάνω κι εγώ 

Ναι κ εμάς εδώ δύο ώρες ήταν. Πολύ καλή η προϊσταμένη. Εκείνη μας έκανε την εισήγηση. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια μου καλησπέρα τι κάνετε;;;; εγώ μια χαρά είμαι...Ο μπέμπης μου ευτυχώς "ξύπνησε " και από χτες το απόγευμα τον νιώθω κανονικά πάλι!!!Μια ερωτησουλα μόνο...μπαινω αύριο στην 29 εβδομάδα..έχουν αυξηθεί τα κολπικα υγρά σε εσάς έτυχε αυτο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα τι κάνετε;;;; εγώ μια χαρά είμαι...Ο μπέμπης μου ευτυχώς "ξύπνησε " και από χτες το απόγευμα τον νιώθω κανονικά πάλι!!!Μια ερωτησουλα μόνο...μπαινω αύριο στην 29 εβδομάδα..έχουν αυξηθεί τα κολπικα υγρά σε εσάς έτυχε αυτο;;;

Καλησπέρα κοπέλα μου!! Είδες μωρε ο μπεμπάκος σου... όλα καλά λοιπόν!! Ναι εμένα αυξήθηκαν τα υγρά, ενώ πριν δεν είχα σχεδόν καθόλου... και είμαι 31+3 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η satya είπε:

Ωωωω τέλεια! Θα το κάνω κι εγώ 

Αν θες πες να έρθεις 22 να μαστε παρεα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Λουλακι είπε:

Την Πέμπτη έχω... Κ δεν περνάει η άτιμη η εβδομάδα... Θέλω να ακούσω λίγο καρδούλα να τον δω... Εσύ πότε έχεις?? 

Τετάρτη έχω για να δούμε!!τα υπόλοιπα κορίτσια?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Τετάρτη έχω για να δούμε!!τα υπόλοιπα κορίτσια?? 

καλημέρα κορίτσια!! Καλή κυριακή να έχουμε!! Εγώ στις 19/10 έχω ξανά ραντεβού που θα κάνουμε και το doppler, θα δούμε και τη θέση του πλακούντα γιατί ήταν λίγο χαμηλά.. Κορίτσια βγάζω σταγόνες γάλα από το στήθος.. σήμερα ξύπνησα και η μπλούζα μου ήταν χάλια... έχει συμβεί σε καμία άλλη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

καλημέρα κορίτσια!! Καλή κυριακή να έχουμε!! Εγώ στις 19/10 έχω ξανά ραντεβού που θα κάνουμε και το doppler, θα δούμε και τη θέση του πλακούντα γιατί ήταν λίγο χαμηλά.. Κορίτσια βγάζω σταγόνες γάλα από το στήθος.. σήμερα ξύπνησα και η μπλούζα μου ήταν χάλια... έχει συμβεί σε καμία άλλη? 

Είναι φυσιολογικό. Το παθαίνουν. Πολλές. Εγώ δεν το χω πάθει βέβαια. ? Καλημέρα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

καλημέρα κορίτσια!! Καλή κυριακή να έχουμε!! Εγώ στις 19/10 έχω ξανά ραντεβού που θα κάνουμε και το doppler, θα δούμε και τη θέση του πλακούντα γιατί ήταν λίγο χαμηλά.. Κορίτσια βγάζω σταγόνες γάλα από το στήθος.. σήμερα ξύπνησα και η μπλούζα μου ήταν χάλια... έχει συμβεί σε καμία άλλη? 

Καλημέρα !!!!όντως το παθαίνουν πολλά κορίτσια !!!!μην ανυσηχεις !!Είναι καλό αυτό !!!!Εγώ μόνο καπαλακιεχωστις θηλές από το γάλα 

Δεν έχω δει σταγόνες !???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

καλημέρα κορίτσια!! Καλή κυριακή να έχουμε!! Εγώ στις 19/10 έχω ξανά ραντεβού που θα κάνουμε και το doppler, θα δούμε και τη θέση του πλακούντα γιατί ήταν λίγο χαμηλά.. Κορίτσια βγάζω σταγόνες γάλα από το στήθος.. σήμερα ξύπνησα και η μπλούζα μου ήταν χάλια... έχει συμβεί σε καμία άλλη? 

Καλημέρα κορίτσια μ... Τ κάνετε??? Πλησιάζουν οι μέρες... Κ ήθελα να τ θίξω σαν θέμα κ μ πρόλαβες κούκλα... Εγώ δν έβγαλα καθόλου έχει γεμίσει ραγάδες τ στήθος μ κ μ πονάει πάρα πολύ... @Mantarini φυσιολογικο είναι κοπέλα μ... Βάλε κνν επίθεμα... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ χθες ένιωσα τις συνεχόμενες συσπάσεις. Από τις 4 έως τις 9. Μετά από κοιμήθηκα.... Κ κατά της 3 τα ξημερώματα νιώθω ένα στρογγυλό πράγματα να γυρνάει γύρω από τον εαυτό του. Προφανώς ήταν το κεφάλι. Ένιωσα σαν από ανάσκελα γύρισε μπρούμυτα. Αυτό που νιώθεις η ακουμπάς κ τα καταλαβαίνεις όλα Είναι κ κάπως αηδιαστικο???? κ δνε προλαβαίνω να καταλάβω τι έχει συμβεί πιάνει πόνος στη πλάτη κ ξεκινούν οι συσπάσεις..... Έως τις 6..... Συσπάσεις, πόνος περιόδου, μούδιασμα στα πόδια, πόνο στη σπονδυλική στηλη/ραχη. Αλλά κυρία κ χαλαρή. Ξύπνησα βέβαια κατά της 4 τον άντρα μου. Για να ακουμπήσει κ αυτός κοιλιά μήπως ήμουν φαντασιοπληκτη. Εννοείται τα σημειωνα. Μετά μου έφτιαξε χαμομήλι. Κ ίσως κοιμήθηκε κ ο μικρός κ ηρεμησαν κ κοιμήθηκα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια εγώ χθες ένιωσα τις συνεχόμενες συσπάσεις. Από τις 4 έως τις 9. Μετά από κοιμήθηκα.... Κ κατά της 3 τα ξημερώματα νιώθω ένα στρογγυλό πράγματα να γυρνάει γύρω από τον εαυτό του. Προφανώς ήταν το κεφάλι. Ένιωσα σαν από ανάσκελα γύρισε μπρούμυτα. Αυτό που νιώθεις η ακουμπάς κ τα καταλαβαίνεις όλα Είναι κ κάπως αηδιαστικο???? κ δνε προλαβαίνω να καταλάβω τι έχει συμβεί πιάνει πόνος στη πλάτη κ ξεκινούν οι συσπάσεις..... Έως τις 6..... Συσπάσεις, πόνος περιόδου, μούδιασμα στα πόδια, πόνο στη σπονδυλική στηλη/ραχη. Αλλά κυρία κ χαλαρή. Ξύπνησα βέβαια κατά της 4 τον άντρα μου. Για να ακουμπήσει κ αυτός κοιλιά μήπως ήμουν φαντασιοπληκτη. Εννοείται τα σημειωνα. Μετά μου έφτιαξε χαμομήλι. Κ ίσως κοιμήθηκε κ ο μικρός κ ηρεμησαν κ κοιμήθηκα... 

Μπράβο που είσαι ήρεμη!!!!Δεν ξέρω τι θα κάνω όταν έρθει η ώρα να τις νιώσω κ γω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια εγώ χθες ένιωσα τις συνεχόμενες συσπάσεις. Από τις 4 έως τις 9. Μετά από κοιμήθηκα.... Κ κατά της 3 τα ξημερώματα νιώθω ένα στρογγυλό πράγματα να γυρνάει γύρω από τον εαυτό του. Προφανώς ήταν το κεφάλι. Ένιωσα σαν από ανάσκελα γύρισε μπρούμυτα. Αυτό που νιώθεις η ακουμπάς κ τα καταλαβαίνεις όλα Είναι κ κάπως αηδιαστικο???? κ δνε προλαβαίνω να καταλάβω τι έχει συμβεί πιάνει πόνος στη πλάτη κ ξεκινούν οι συσπάσεις..... Έως τις 6..... Συσπάσεις, πόνος περιόδου, μούδιασμα στα πόδια, πόνο στη σπονδυλική στηλη/ραχη. Αλλά κυρία κ χαλαρή. Ξύπνησα βέβαια κατά της 4 τον άντρα μου. Για να ακουμπήσει κ αυτός κοιλιά μήπως ήμουν φαντασιοπληκτη. Εννοείται τα σημειωνα. Μετά μου έφτιαξε χαμομήλι. Κ ίσως κοιμήθηκε κ ο μικρός κ ηρεμησαν κ κοιμήθηκα... 

Αχ κορίτσι μ φτάνει η ώρα??? Πως είσαι τώρα??? Μπράβο σ όντος π τα λες χαλαρά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Μπράβο που είσαι ήρεμη!!!!Δεν ξέρω τι θα κάνω όταν έρθει η ώρα να τις νιώσω κ γω!!!

Ευτυχώς με ηρέμησε λίγο ένα χαμομήλι που ήπια. Κ μάλλον ηρέμησε κ κοιμήθηκε κ αυτός. Κ κοιμήθηκα κ εγώ... Κ τώρα πάλι νιώθω κινήσεις χαμηλά σκουντουφλαει ότι βρει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Λουλακι είπε:

Αχ κορίτσι μ φτάνει η ώρα??? Πως είσαι τώρα??? Μπράβο σ όντος π τα λες χαλαρά... 

Μάλλον φτάνει απ ότι καταλαβαίνω... Πήρα το γιατρό κατά της 11 τώρα το πρωί. Κ πήρα προγεστερόνη για μια εβδομάδα. Για να μπω στο μήνα μου... Κ γράφω τις συσπάσεις. Κ θα ξαναμιλήσω το βράδυ μαζί του. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μάλλον φτάνει απ ότι καταλαβαίνω... Πήρα το γιατρό κατά της 11 τώρα το πρωί. Κ πήρα προγεστερόνη για μια εβδομάδα. Για να μπω στο μήνα μου... Κ γράφω τις συσπάσεις. Κ θα ξαναμιλήσω το βράδυ μαζί του. 

Σε ποια εβδομαδα είσαι?? Πολύ χαλαρή είσαι αγάπη μπράβο σ..   Α έχεις όλα τα πραγματάκια σ έτοιμα κ ν είσαι κ χαλαρή.. Κάθισε σήμερα στ κραβατακι σ.. Δες ταινίουλες...να σε ρωτήσω ρε κορίτσι στις συσπάσεις πως νιώθεις?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ευτυχώς με ηρέμησε λίγο ένα χαμομήλι που ήπια. Κ μάλλον ηρέμησε κ κοιμήθηκε κ αυτός. Κ κοιμήθηκα κ εγώ... Κ τώρα πάλι νιώθω κινήσεις χαμηλά σκουντουφλαει ότι βρει!!! 

Πότε με το καλό μπαίνεις στον μήνα σου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Λουλακι είπε:

Σε ποια εβδομαδα είσαι?? Πολύ χαλαρή είσαι αγάπη μπράβο σ..   Α έχεις όλα τα πραγματάκια σ έτοιμα κ ν είσαι κ χαλαρή.. Κάθισε σήμερα στ κραβατακι σ.. Δες ταινίουλες...να σε ρωτήσω ρε κορίτσι στις συσπάσεις πως νιώθεις?? 

Ο γιατρός είπε ξάπλα..... Για μια εβδομάδα μου έδωσε προγεστερόνη. Για να μπορέσω να μπω στον μήνα μου.... Τώρα όσο είναι ξύπνιο σπρώχνει κ ξανά σπρώχνει..... Όταν περπατάω πονάω χαμηλά κ στα κόκκαλα από κάτω. Η χθεσινή Βραδυνή συσπαση ήταν όλα τα λεφτά. Ένιωθα με το χτυπο της καρδιάς μου να γίνεται μπάλα η κοιλιά μου στρογγυλή. Πονούσε ταυτόχρονα η μέση με κυμματακια προς τα κάτω. Και πόνο περιόδου... Γενικά όταν περπατάω νιώθω ότι έχω πάει με τρεις... ??? Συγνώμη κιόλας. Αλλά κάνω γλαφειρες περιγραφές!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Πότε με το καλό μπαίνεις στον μήνα σου;;;

Τη Πέμπτη.... Γι αυτό μου δώσε μια εβδομάδα τα χαπια.. Για να μπω... Κ μετά ότι γίνει γίνει. Απλά φοβάμαι μη με πιάσουν τόσο πολύ τα χάπια και μετά δεν κάνω συσπάσεις. ???? Κ όχι τίποτα άλλο αλλά είναι μεγάλο το μωρό. Κ μετά πως θα βγει χωρίς συσπάσεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Ο γιατρός είπε ξάπλα..... Για μια εβδομάδα μου έδωσε προγεστερόνη. Για να μπορέσω να μπω στον μήνα μου.... Τώρα όσο είναι ξύπνιο σπρώχνει κ ξανά σπρώχνει..... Όταν περπατάω πονάω χαμηλά κ στα κόκκαλα από κάτω. Η χθεσινή Βραδυνή συσπαση ήταν όλα τα λεφτά. Ένιωθα με το χτυπο της καρδιάς μου να γίνεται μπάλα η κοιλιά μου στρογγυλή. Πονούσε ταυτόχρονα η μέση με κυμματακια προς τα κάτω. Και πόνο περιόδου... Γενικά όταν περπατάω νιώθω ότι έχω πάει με τρεις... ??? Συγνώμη κιόλας. Αλλά κάνω γλαφειρες περιγραφές!!!! 

Χαχαχα α... Είσαι απίστευτη... Νιώθεις και σαν ν χτυπάει όπως στ μποξ εννοώ αυτό τ γρήγορο π βλεπιυμε στις ταινίες.??Κ μήπως νιώθεις σαν ν σ χτυπάει τ κόκαλο σ κ ν τ σπρώχνει?? .. Μετά δηλαδή από τν αυτή ίσως γεννήσεις... Αχ κορίτσι μ... Τέλεια.. Όπως τ πας ηρεμία.. Χαλάρωση... Τν προγεστερόνη σ κ όλα καλά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τη Πέμπτη.... Γι αυτό μου δώσε μια εβδομάδα τα χαπια.. Για να μπω... Κ μετά ότι γίνει γίνει. Απλά φοβάμαι μη με πιάσουν τόσο πολύ τα χάπια και μετά δεν κάνω συσπάσεις. ???? Κ όχι τίποτα άλλο αλλά είναι μεγάλο το μωρό. Κ μετά πως θα βγει χωρίς συσπάσεις. 

Το ρωτήσες αυτό στο γιατρό;;;   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Λουλακι είπε:

Χαχαχα α... Είσαι απίστευτη... Νιώθεις και σαν ν χτυπάει όπως στ μποξ εννοώ αυτό τ γρήγορο π βλεπιυμε στις ταινίες.??Κ μήπως νιώθεις σαν ν σ χτυπάει τ κόκαλο σ κ ν τ σπρώχνει?? .. Μετά δηλαδή από τν αυτή ίσως γεννήσεις... Αχ κορίτσι μ... Τέλεια.. Όπως τ πας ηρεμία.. Χαλάρωση... Τν προγεστερόνη σ κ όλα καλά... 

Ναι νιώθω χτυπάει κόκκαλα αριστερά δεξιά της λεκάνης. Είναι απίστευτο.... Και όλη την ώρα τον κοροϊδεύω. Κ του λέω αφού βλέπεις κουτουλας πήγαινε πιο κει να πετύχεις τον στόχο. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Το ρωτήσες αυτό στο γιατρό;;;   

Αυτό μου το χε πει κ την 30η εβδομάδα που ξανά πήρα για μια εβδομάδα. Γενικά δεν είναι των φαρμάκων. Αλλά με τόσες συσπάσεις αν δεν έπαιρνα κάτι θα βγαίνει πρόωρα.... Μου πε βέβαια θα ξανά μιλήσουμε κ βλέπουμε...... Σήμερα 3 φορές. Από αύριο 2 φορές..... Κ λογικά από Σάββατο 1φορα....καπως έτσι μου το πάει... Μπορεί να ναι μεγάλος αλλά πρέπει κ να μπω κ στο μήνα μου.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι νιώθω χτυπάει κόκκαλα αριστερά δεξιά της λεκάνης. Είναι απίστευτο.... Και όλη την ώρα τον κοροϊδεύω. Κ του λέω αφού βλέπεις κουτουλας πήγαινε πιο κει να πετύχεις τον στόχο. ???

Χαχαχαχαχα χαχαχαχαχα..... ??? Να σαι καλά βρε κορίτσι μ... Έτσι ν είσαι πάντα θετική.. Κ γεμάτη ενέργεια κ χιούμορ... Μπραβο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...