Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Ναι πάρε κ στο ΙΚΑ είναι δωρεάν αν σε βολέψουν να πας. Εγώ ενώ τα ψιλό ήξερα ούτε λεπτό δε βαρέθηκα. Ήταν πολύ ωραία... Τη Τρίτη θα χω το τελευταίο μάθημα "λοχεια και αντισύλληψη" έχει κάθε εβδομάδα κι άλλο μάθημα. ?Στο ΙΚΑ λέγονται ψυχοπροφυλαξης. Παίρνεις τηλ δίνεις όνομα κ τηλ κ σε παίρνουν εκείνοι όταν φτιάξουν το τμήμα. 

Εεεμμμμ δεν μας τα είπες πιο νωρίς αυτά αα... Θα πάρω εννοείται... Ποσών εβδομάδων είσαι εσύ??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Λουλακι είπε:

Εεεμμμμ δεν μας τα είπες πιο νωρίς αυτά αα... Θα πάρω εννοείται... Ποσών εβδομάδων είσαι εσύ??? 

35 εβδομάδων.... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Βεβαίως,λογικά μέσα στην επόμενη εβδομάδα.Πότε γεννάς?

Μέχρι 13/12 Έχω πητ.. εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

35 εβδομάδων.... ?

Ααα εσυ γεννας καλέ σε λίγο καιρό... Με τ καλό σ εύχομαι κορίτσι μ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Μέχρι 13/12 Έχω πητ.. εσυ;

21/12 απλα δεν ξέρω αν μπω νωρίτερα λόγω ζαχάρου κύησης.Θα ρωτήσω το γιατρό μου την άλλη βδομάδα στο ραντεβού

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

35 εβδομάδων.... ?

κορίτσι έφτασε ο καιρός σου!! σε.μια βδομάδα μπαίνεις στο μήνα σου!! πω πω ποτέ μιλάγαμε για οωρηξιες και ποτέ φτάσαμε να λέμε γενναμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

21/12 απλα δεν ξέρω αν μπω νωρίτερα λόγω ζαχάρου κύησης.Θα ρωτήσω το γιατρό μου την άλλη βδομάδα στο ραντεβού

λες να είμαστε μαζι;; θα ξέρουμε μέχρι τότε..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Το έχω βάλει στη λίστα γέννας το θερμόμετρο.. Να σου πω πήρα αυτά είναι για ντεμακιγιάζ για να μην ξεφλουδιζει κ καλά το βαμβάκι κ θα σταζω το οινόπνευμα κ θα ταμποναρω με τα ντεμακιγιάζ... Γάζες δεν έχω πάρει ακόμη για τα ματάκια. Όρο πήρα. Γενικά είμαι λίγο χαλαρή. Αλλά πονάω καθημερινά... Κ από χθες βλέπω κ κάτι υγρά σα της ωορρηξιας... Δεν το χω πει στο γιατρό.. 

@Starrr μου φαίνεται πλησιάζει η ώρα !!να τον ενημερώσεις αν επιμένουν οι πόνοι και τα υγρά ωορρηξίας . Όσο για το μάθημα στο μητέρα άξιζε??Θα πάω 22/10. @Λουλακι το μάθημα θηλασμού στο μητέρα είναι δωρεάν και δεν είναι αναγκαστικό να γεννήσεις εκεί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λουλακι είπε:

Αχ ναι μωρέ... Μας βλέπω βραδιά αϋπνίας να τα λέμε αυτά.. Για αυτό κ για πολλά άλλα θέλω ν θηλασω.. @Starrrευχαριστώ.. Το είχα αλλιώς στο μυαλό μ Ν πω τν αληθεια

Ου σίγουρα μετά θα φτιάξουμε άλλη ομάδα ??????θα πας από Δευτέρα στα μαθήματα??Δεν το λεγες πιο νωρίς να έρθω και εγώ αυτήν την εβδομάδα !!είναι κ Παρασκευή θα έχουν κλείσει το τμήμα !!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ου σίγουρα μετά θα φτιάξουμε άλλη ομάδα ??????θα πας από Δευτέρα στα μαθήματα??Δεν το λεγες πιο νωρίς να έρθω και εγώ αυτήν την εβδομάδα !!είναι κ Παρασκευή θα έχουν κλείσει το τμήμα !!?????

Προλαβαίνεις πάντως να έρθεις κορίτσι μ.. Απλά περνεις ένα τηλ νομίζω εγώ πήγα από κει... Κάνουν και στ ΈΛΕΝΑ θυλασμου... Οπότε αφού θα κάνω τοκετού ας 9αω εκεί κ στ θυλασμου δεν έχω ν χάσω κάτι.. Ναι θα φτιάξουμε αϋπνίες μανούλες 2020... Χαχαχα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

λες να είμαστε μαζι;; θα ξέρουμε μέχρι τότε..  

Φαντάζεσαι να γνωριστούμε στην κλινική?Καλή φάση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Λουλακι είπε:

Προλαβαίνεις πάντως να έρθεις κορίτσι μ.. Απλά περνεις ένα τηλ νομίζω εγώ πήγα από κει... Κάνουν και στ ΈΛΕΝΑ θυλασμου... Οπότε αφού θα κάνω τοκετού ας 9αω εκεί κ στ θυλασμου δεν έχω ν χάσω κάτι.. Ναι θα φτιάξουμε αϋπνίες μανούλες 2020... Χαχαχα... 

Χαχαχχχ μην το γελάς !!!!Ωραία επικεφαλίδα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Χαχαχχχ μην το γελάς !!!!Ωραία επικεφαλίδα !!

Ε ναι τώρα τ να κάθεσαι ν σκέφτεσαι... Τ κλείσαμε από τώρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσι έφτασε ο καιρός σου!! σε.μια βδομάδα μπαίνεις στο μήνα σου!! πω πω ποτέ μιλάγαμε για οωρηξιες και ποτέ φτάσαμε να λέμε γενναμε...

Άστα αυτό σκέφτομαι κι εγω? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Starrr μου φαίνεται πλησιάζει η ώρα !!να τον ενημερώσεις αν επιμένουν οι πόνοι και τα υγρά ωορρηξίας . Όσο για το μάθημα στο μητέρα άξιζε??Θα πάω 22/10. @Λουλακι το μάθημα θηλασμού στο μητέρα είναι δωρεάν και δεν είναι αναγκαστικό να γεννήσεις εκεί. 

Στη ουσία είπε τα ίδια πράγματα που είχα κάνει στο αντίστοιχο μάθημα θηλασμού του ικα. Κ στο τέλος μας εναγησε κ στις αίθουσες τοκετού κ αισθάνθηκα πολύ οικεία. ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας ρωτήσω... Νιώθω πολύ εντωνους πόνους κ πολύ σκληρή την κοιλιά μ από την αριστερή πλευρά.. Σαν να μ σπρώχνει τ μωρό μ τ πόδια του... Τ έχει πάθει καμμια? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Λουλακι είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω... Νιώθω πολύ εντωνους πόνους κ πολύ σκληρή την κοιλιά μ από την αριστερή πλευρά.. Σαν να μ σπρώχνει τ μωρό μ τ πόδια του... Τ έχει πάθει καμμια? 

Μεγαλώνει το μωρό κ θα το νιώθεις παραπάνω. Κάθισε κάπου. Χαιδεψε το σημείο για να ξεκουνησει από κει. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Άστα αυτό σκέφτομαι κι εγω? 

Άντε τελεια !!πως περνάς τώρα που πήρες και την άδεια???έρχονται σπιτι για επισκέψεις??εγώ βρε κορίτσια τώρα που θα έρθουν τα πράγματα νομίζω ότι δεν θέλω να έρχονται σπιτι !!!μέχρι να έρθει το μωράκι μας!το αισθάνεται καμία?Η είμαι παράλογη??  @Λουλακι και εμένα κάνει κάτι τέτοια και μάλιστα πιο συχνά μαζεύεται στην αριστερή μεριά και δεν ξέρω το λόγο σπάνια πάει στα δεξιά !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μεγαλώνει το μωρό κ θα το νιώθεις παραπάνω. Κάθισε κάπου. Χαιδεψε το σημείο για να ξεκουνησει από κει. ?

Μωρέ κάθισα και αριστερά και δεξιά για ν κουνηθεί... Εκεί αυτό... Κ καμμια φορά ταυτόχρονα σπρώχνει κ φαίνεται πάνω τ κεφάλι και κάτω τα πόδια... Μήπως φταίει που έχω μικρή κοιλιά κ δεν χωράει τ μωρό μ? @Μπεμπελουκαέτσι κ εμένα εκεί δεν κουνιέται από κει καμμια φορά μόνο είναι καθέτως πιο πολύ αριστερά... Όσο για τα πράγματα π λες... Δεν θ σας πω ιστορία από συγγενικο πρόσωπο για ευνόητους λόγους... Αλλά κ μένα μ έλεγαν ν μην φέρω από νωρίς τα πράγματα σπίτι γέννησε πρώτα κ θ πάμε εμείς να τα ετοιμάσουμε... Μην σκέφτεσαι έτσι εν έτη 2019 αγάπη μ... Αφού σου δίνει χαρά να τα βλέπεις να τα αγγίζεις να τα μυρίζεις κ ν προσμενεις.. Μην κάνεις τέτοιες χαζές σκέψεις...κ μην φοβάσαι... Απλά είναι κάτι καινούριο για μας... Είναι ευτυχία κ πολλές φορές επειδή είναι απότομο μας φοβίζει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Άντε τελεια !!πως περνάς τώρα που πήρες και την άδεια???έρχονται σπιτι για επισκέψεις??εγώ βρε κορίτσια τώρα που θα έρθουν τα πράγματα νομίζω ότι δεν θέλω να έρχονται σπιτι !!!μέχρι να έρθει το μωράκι μας!το αισθάνεται καμία?Η είμαι παράλογη??  @Λουλακι και εμένα κάνει κάτι τέτοια και μάλιστα πιο συχνά μαζεύεται στην αριστερή μεριά και δεν ξέρω το λόγο σπάνια πάει στα δεξιά !

Βαριέμαι να κάθομαι. Έχω βαρεθεί να βλέπω τβ.. Γενικά δεν έχω πολύ όρεξη να βλέπω πολύ κόσμο. Επίσης από τους πόνους δε μπορώ να κάνω κ πολλά πράγματα. Μόνο όταν σχολασει ο άντρας μου να πάμε για λίγο περπάτημα..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λουλακι είπε:

Μωρέ κάθισα και αριστερά και δεξιά για ν κουνηθεί... Εκεί αυτό... Κ καμμια φορά ταυτόχρονα σπρώχνει κ φαίνεται πάνω τ κεφάλι και κάτω τα πόδια... Μήπως φταίει που έχω μικρή κοιλιά κ δεν χωράει τ μωρό μ? @Μπεμπελουκαέτσι κ εμένα εκεί δεν κουνιέται από κει καμμια φορά μόνο είναι καθέτως πιο πολύ αριστερά... Όσο για τα πράγματα π λες... Δεν θ σας πω ιστορία από συγγενικο πρόσωπο για ευνόητους λόγους... Αλλά κ μένα μ έλεγαν ν μην φέρω από νωρίς τα πράγματα σπίτι γέννησε πρώτα κ θ πάμε εμείς να τα ετοιμάσουμε... Μην σκέφτεσαι έτσι εν έτη 2019 αγάπη μ... Αφού σου δίνει χαρά να τα βλέπεις να τα αγγίζεις να τα μυρίζεις κ ν προσμενεις.. Μην κάνεις τέτοιες χαζές σκέψεις...κ μην φοβάσαι... Απλά είναι κάτι καινούριο για μας... Είναι ευτυχία κ πολλές φορές επειδή είναι απότομο μας φοβίζει... 

Α αυτή την ατάκα μου την είπαν και εμένα γέννησε πρώτα και θα στα φτιάξουμε εμείς!πόσο απαισιόδοξο!!!Όχι εγώ δεν το λε ω για τα πραγματάκια που ετοιμάζουμε!!!Αλλά που δεν θέλω πολύ κόσμο να έρχεται σπιτι για επίσκεψη..??????????θέλω στη φωλίτσα που φτιάχνουμε για τη μικρή μας να είναι ο αντρουλης μου και  εγώ άντε και πολύ κοντινά μας πρόσωπα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Α αυτή την ατάκα μου την είπαν και εμένα γέννησε πρώτα και θα στα φτιάξουμε εμείς!πόσο απαισιόδοξο!!!Όχι εγώ δεν το λε ω για τα πραγματάκια που ετοιμάζουμε!!!Αλλά που δεν θέλω πολύ κόσμο να έρχεται σπιτι για επίσκεψη..??????????θέλω στη φωλίτσα που φτιάχνουμε για τη μικρή μας να είναι ο αντρουλης μου και  εγώ άντε και πολύ κοντινά μας πρόσωπα !!

Aααα... Συγνώμη ρε κορίτσι αλλά κατάλαβα... Αυτό τ σκέφτομαι κ εγώ πολύ συχνά κ λέω συνέχεια στ άντρα μ... Μην λες κ πολλούς ν έρθουν θα γεμίσουμε μικρόβια... Τα πουλάκια στ φωλιτσα τους δεν βάζουν άλλους... Κ κλασικά μ κοροϊδεύει... Σε καταλαβαίνω.. ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λουλακι είπε:

Aααα... Συγνώμη ρε κορίτσι αλλά κατάλαβα... Αυτό τ σκέφτομαι κ εγώ πολύ συχνά κ λέω συνέχεια στ άντρα μ... Μην λες κ πολλούς ν έρθουν θα γεμίσουμε μικρόβια... Τα πουλάκια στ φωλιτσα τους δεν βάζουν άλλους... Κ κλασικά μ κοροϊδεύει... Σε καταλαβαίνω.. ????

Χαχαχχ!!!θα μας πέρασει!ποτέ έχεις

Doppler:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Χαχαχχ!!!θα μας πέρασει!ποτέ έχεις

Doppler:?

Την Πέμπτη έχω... Κ δεν περνάει η άτιμη η εβδομάδα... Θέλω να ακούσω λίγο καρδούλα να τον δω... Εσύ πότε έχεις?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@satya μόλις μίλησα με το μητέρα να κλείσω ραντεβού για τα μαθήματα θηλασμού είναι δωρεάν. Και κρατάει ένα 2ωρο .πραγματοποιείται στον 7ο όροφο εμένα μου έκλεισαν για 22/10..?

Ωωωω τέλεια! Θα το κάνω κι εγώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...