Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Όχι δεν πληρωνόμαστε!!!

Εμενα μου βαλανε λεφτά από τη δουλειά μου κ δεν ξέρω τι είναι. Καλύτερα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 48 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Εμενα μου βαλανε λεφτά από τη δουλειά μου κ δεν ξέρω τι είναι. Καλύτερα ???

Ίσως κάποιες αναλογίες που σου χρωστούσαν πάντως αυτό δεν συμβαίνει κάθε μήνα έτσι δεν είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ίσως κάποιες αναλογίες που σου χρωστούσαν πάντως αυτό δεν συμβαίνει κάθε μήνα έτσι δεν είναι?

Καλά θα ήταν αλλά όχι. Μόνο το επίδομα αδειας πήρα τον Αύγουστο. Ίσως πληρωμένες άδειες, μια χαρά μου κάτσε ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε? Χθες πήγα γιατρό. Το κεφάλι του μπέμπη τεράστιο. Λέω τι καλά!! Θα χει πολύ μυαλό. Μετά σκέφτηκα ότι θα πρέπει να υπάρχει κ μεγαλύτερος χώρος στο κολπο???? τώρα τελειώνω τις 33 εβδομάδες. Κ το κεφάλι του είναι σα να χει μπε στις 37...? Μάλλον καποιος βιάζεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε? Χθες πήγα γιατρό. Το κεφάλι του μπέμπη τεράστιο. Λέω τι καλά!! Θα χει πολύ μυαλό. Μετά σκέφτηκα ότι θα πρέπει να υπάρχει κ μεγαλύτερος χώρος στο κολπο???? τώρα τελειώνω τις 33 εβδομάδες. Κ το κεφάλι του είναι σα να χει μπε στις 37...? Μάλλον καποιος βιάζεται. 

Καλημέρα κορίτσι!! Πόσο σου βγάζει περίμετρος κεφαλής;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσι!! Πόσο σου βγάζει περίμετρος κεφαλής;; 

Εγώ βλέπω τις εβδομάδες. Τώρα γράφει κάτι δίπλα νομίζω 10cm.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε? Χθες πήγα γιατρό. Το κεφάλι του μπέμπη τεράστιο. Λέω τι καλά!! Θα χει πολύ μυαλό. Μετά σκέφτηκα ότι θα πρέπει να υπάρχει κ μεγαλύτερος χώρος στο κολπο???? τώρα τελειώνω τις 33 εβδομάδες. Κ το κεφάλι του είναι σα να χει μπε στις 37...? Μάλλον καποιος βιάζεται. 

Κορίτσι μου η φύση προνοεί άντε λίγο έμεινε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Κορίτσι μου η φύση προνοεί άντε λίγο έμεινε!!

Ναι φυσικά. Όλα για καλό γίνεται... Από βδομάδα λέω να ξεκινάω σιγά σιγά περπάτημα... Γιατί δεν έχω κ πολλές αντοχές πλέον.. Να το πηγαίνω σιγά σιγά. Να αυξανω τις δυνάμεις μέρα μέρα.... Άσε που κάνω 200 μ. Κ ψάχνω τουαλέτα. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/9/2019 at 12:00 ΜΜ, ο/η Tweety85 είπε:

Σε ποια  εβδομαδα εισαι κ ποσο ειναι το μωρο;;; εγω ειμαι 30η κ ειναι 2000 κιλα... κ εγω φοβαμαι μηπως παω για καισαρική άμα πάρει πολλά κιλά... ??? δεν ξερω τι να κάνω...βεβαια θα το δούμε στην πορεία ποσο θα ανεβαίνει...

Καλημερα κοριτσι μου κ εγω ειμαι στην 30 εβδομαδα κ ο μπεμπης ειναι 2000 κιλα!!!Μεγαλος λεει,ογιατρος,μην τρως πολυ!!!Παντως κ εμενα αν παρει κ αλλα κιλα μαλλον με καισαρικη θα παμε μου ειπε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/9/2019 at 12:11 ΜΜ, ο/η Starrr είπε:

Ναι κ μένα στην εβδομάδα που είσαι ήταν 2 κιλά και..... Τώρα ξανά έχω ραντεβού το επόμενο Σάββατο!!!. Κ θα δω πόσο έχει φτάσει.... Πότε ξανά πας γιατρό εσύ? ?

κ εγω ραντεβου 14 οκτωμβριου,ειμαι περιεργη ποσο θα εχει παει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/9/2019 at 12:46 ΜΜ, ο/η Starrr είπε:

Τώρα δεν ξέρω πόσο ακριβώς είναι. Γιατί γιατρό έχω το Σάββατο το πρωί... Τότε θα μου πει... Κ θα ακούσω κάνα 2.5 κιλά. ?? Έτοιμος έτοιμος.... Όχι δεν έχω σάκχαρο... Έκανα κ τις τελευταίες εξετάσεις κ είναι 74 το σάκχαρο.... ? Απλά κ εγώ κ ο άντρας μου ειμασταν παχουλουτσικα.... Κ μας είπε ο γιατρός κάπου εκεί γύρω θα βγει κ το δικό μας... Εάν φτάσουμε στις 40 εβδομάδες!!!!!. 

Κοριτσια κ εγω ζαχαρο,δεν εχω,80 ειχα στις τελευταιες εξετασεις.Απλα κ εμενα,κ εγω κ ο ανδρας μου γεννηθηκαμε 4 κιλα εγω κ 4,600 ο ανδρας μου,οποτε ειναι κληρονομικοοοο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/9/2019 at 7:47 ΜΜ, ο/η despoina46 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε; εγώ δεν την παλεύω καθου με τη συχνοουρια, φοβάμαι να βγω από το σπίτι. Πάνω που είχε ελαττώσει, έχει μέρες τώρα που πάω πάλι ανά μια ώρα σίγουρα κ μόλις με πιάσει νιώθω ανεση ανάγκη να πάω. Νιώθω πίεση. Οι εξετάσεις ούρων μου ήταν μια χαρά. Έχετε κι εσείς το ίδιο συμπτωμα; 

Εννοειται,οτι εχω κ εγω αυτο το συμπτωμα.Κ εγω για να παω καπου σκεφτομαο την τουαλετα,κ αν κρατηθω κ πιεστω,δεν μπορω να περπατησω απο την πιεση.Υπομονη,πιεζει το μωρο την κυστη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Κοριτσια κ εγω ζαχαρο,δεν εχω,80 ειχα στις τελευταιες εξετασεις.Απλα κ εμενα,κ εγω κ ο ανδρας μου γεννηθηκαμε 4 κιλα εγω κ 4,600 ο ανδρας μου,οποτε ειναι κληρονομικοοοο!!!

Τη κληρονομιοτητα φοβάμαι. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η γιωτα22 είπε:

Εννοειται,οτι εχω κ εγω αυτο το συμπτωμα.Κ εγω για να παω καπου σκεφτομαο την τουαλετα,κ αν κρατηθω κ πιεστω,δεν μπορω να περπατησω απο την πιεση.Υπομονη,πιεζει το μωρο την κυστη!!!

Ετσι ακριβώς είναι.Κουράγιο κορίτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tweety85 είπε:

Κορίτσια καλημερααααα  για το Doppler  ποτε σας ειπε οτι θα το κανετε;;; εμένα μου είπε σχεδόν τέλος Οκτώβρη....Κ ξέρει καμμια ποσο κοστιζει να πάρω μια ιδεα;;; στο μητερα θα το κάνω...

Καλημέρα κοπελα μου εγώ θα το κάνω μέσα τ μήνα στον ίδιο γιατρό που έκανα α και β και η τιμή είναι 120 ευρω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/10/2019 at 10:47 ΜΜ, ο/η Mantarini είπε:

@netspirit δεν είμαι  αρνητική της επισκληριδιου ούτε έχω κάτι σίγουρο... ανάλογα τις αντοχές μου εκείνη την ώρα.. Εσύ την πρώτη σου την γεννησες χωρίς επισκληριδιο;; αν ναι αντέχονται οι πόνοι; 

Εγώ αν και είχα οινωμοιωματα (που χειροτερεύουν τον πόνο) γέννησα φυσιολογικά χωρίς επισκληρίδειο αλλά τράβηξε τη μικρή με βεντούζα γιατί έπαιζε με τον ομφάλιο :)

η αλήθεια είναι ότι οι πόνοι είναι δυνατοί αλλά πλέον δεν τους θυμάμαι καν!!! Ο θεός έχει προβλέψει για όλα να το θυμασε :)

οι πόνοι έρχονται μετά!!! Ράμματα κ δεν μπορείς να κάτσεις καλά περίπου 1-1,5 μήνα ?

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tweety85 είπε:

Κορίτσια καλημερααααα  για το Doppler  ποτε σας ειπε οτι θα το κανετε;;; εμένα μου είπε σχεδόν τέλος Οκτώβρη....Κ ξέρει καμμια ποσο κοστιζει να πάρω μια ιδεα;;; στο μητερα θα το κάνω...

Καλημέρα πουλάκι :)

εγω το έκανα το ντοπλερ και μου στοίχισε 80€ ήτανε πιο οικονομικό σε σχέση με τις υπόλοιπες εξετασεις αλλά δεν το έκανα στο μητέρα.

 

@Λουλακι μου δεν είσαι ποτέ χαλαρή όταν κουβαλάς μια ζωούλα μέσα σου είτε έχεις είτε όχι εμπειρία :) πάντα μέσα σου έχεις φόβο απλα Λενε ότι η δεύτερη γενα στατιστικά είναι πιο εύκολη από την πρώτη :) θα σου πω μόλις έρθει η μέρα αυτή!

τι έκανες με τον τράχηλο τελικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η netspirit είπε:

Εγώ αν και είχα οινωμοιωματα (που χειροτερεύουν τον πόνο) γέννησα φυσιολογικά χωρίς επισκληρίδειο αλλά τράβηξε τη μικρή με βεντούζα γιατί έπαιζε με τον ομφάλιο :)

η αλήθεια είναι ότι οι πόνοι είναι δυνατοί αλλά πλέον δεν τους θυμάμαι καν!!! Ο θεός έχει προβλέψει για όλα να το θυμασε :)

οι πόνοι έρχονται μετά!!! Ράμματα κ δεν μπορείς να κάτσεις καλά περίπου 1-1,5 μήνα

 

έπαιζε με τον ομφάλιο χαχαχα η γλυκούλα μου!!  Επειδή οι περίοδοι μου ήταν πάντα αρκετα επώδυνοι που κάποιες φορές πήγαινα στο νοσοκομείο για παυσίπονο ένεση ή άλλες φορές την πάλευα με τα υποθετα βολταρεν θεωρώ ότι ο πόνος του τοκετού ίσως να είναι και κάτι που το έχω Ζήσει αρκετές φορές.. Έχω μάθει όλα αυτά τα χρόνια να με κοντρολαρω οπότε νομίζω ότι θα αντέξω.. Εκτός αν έχω χάσει τις δυνάμεις μου και βγω και από την πισίνα και αρχίζω να φωνάζω για επισκληριδιο ???  ανυπομωνω να το ζήσω! Τώρα όσο αφορά το σκισιμο  στο περιναιο ζήτησα από το γιατρό να μην μου κάνει και μου έδειξε η βοηθός μητρότητας (στον άντρα μου βασικά χαχαχα) πως να μου κάνει μασάζ για να μαλακώσουμε το σημείο.. ελπίζω ότι όλα αυτά θα πιάσουν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου... Τ κάνετε??? Πήγα χθες στο γιατρό μ τελικά... Ο μπεμπακος μ είναι μια χαρά δόξα το θεό... 1555 γρ... Είναι 30 εβδομάδων... Η μήτρα μ είναι λίγο πάνω από τν αφαλό... Ο πλακούντας πρόσθιος χαμηλός... Θέση δεν έχει πάρει ακόμη αν κ μ είπε ότι εντάξει έχεις λίγες εβδομάδες ακόμη μπροστά σ... Ο τράχηλος μ σταθερός 2.2 έχει πάρει λίγο παραπάνω είπε κιλακια αλλά δεν είναι κακό... Είναι μ τ ποδαράκια προς τα κάτω κ μ λέει κάνει μεγάλους κύκλους για αυτό κ σ ενοχλεί... Για τν τράχηλο είπαμε ν τ αφήσουμε άλλη μια εβδομάδα... Κ ν δούμε στο doppler τ θα κάνουμε... Αν βάλω δαχτυλίδι θα μ τ αφαιρέσει 38 εβδομάδα κ αν δν υπάρχει θέμα κ έχει γυρίσει θα το πάρουμε τότε... Θα σας στείλω σε λίγο με φώτο την λίστα μου την έφερε επιτέλους... Αχχχ..  Πήγα χθες στ mall... Θέλετε να σας πω πόσες τουαλέτες έχει??? ??? Ο άντρας μ μ κοροϊδεύει... Μ φωνάζει κατρουλιτσα... Έχει παραγίνει άρχισα ν μην θέλω ν πάω πουθενά... Εσείς τι κάνετε??? Εμένα doppler μου κάνει ο γιατρός στο ιατρείο του κ θ μ πάρει 60€.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Λουλακι είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου... Τ κάνετε??? Πήγα χθες στο γιατρό μ τελικά... Ο μπεμπακος μ είναι μια χαρά δόξα το θεό... 1555 γρ... Είναι 30 εβδομάδων... Η μήτρα μ είναι λίγο πάνω από τν αφαλό... Ο πλακούντας πρόσθιος χαμηλός... Θέση δεν έχει πάρει ακόμη αν κ μ είπε ότι εντάξει έχεις λίγες εβδομάδες ακόμη μπροστά σ... Ο τράχηλος μ σταθερός 2.2 έχει πάρει λίγο παραπάνω είπε κιλακια αλλά δεν είναι κακό... Είναι μ τ ποδαράκια προς τα κάτω κ μ λέει κάνει μεγάλους κύκλους για αυτό κ σ ενοχλεί... Για τν τράχηλο είπαμε ν τ αφήσουμε άλλη μια εβδομάδα... Κ ν δούμε στο doppler τ θα κάνουμε... Αν βάλω δαχτυλίδι θα μ τ αφαιρέσει 38 εβδομάδα κ αν δν υπάρχει θέμα κ έχει γυρίσει θα το πάρουμε τότε... Θα σας στείλω σε λίγο με φώτο την λίστα μου την έφερε επιτέλους... Αχχχ..  Πήγα χθες στ mall... Θέλετε να σας πω πόσες τουαλέτες έχει??? ??? Ο άντρας μ μ κοροϊδεύει... Μ φωνάζει κατρουλιτσα... Έχει παραγίνει άρχισα ν μην θέλω ν πάω πουθενά... Εσείς τι κάνετε??? Εμένα doppler μου κάνει ο γιατρός στο ιατρείο του κ θ μ πάρει 60€.. 

Μπαμπατσικος κ εσενα ο μπεμπακος...τέλεια!!!!Όλα καλά θα είναι κορίτσι μου!!!!!Η λίστα του ελενα ε;;;;;;για βάλτην να τη δω κ γω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Γειά σας κορίτσια. Κ καλό σαββατοκύριακο να χουμε. 33+2 για μένα σήμερα. Κ ο μπεμπης ήδη 2.700!!!!

οοοο μεγάλωσε πολύ το γιαβρι μου!!! Καλό Σαββατοκύριακο να έχουμε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/10/2019 at 12:25 ΜΜ, ο/η Mantarini είπε:

έπαιζε με τον ομφάλιο χαχαχα η γλυκούλα μου!!  Επειδή οι περίοδοι μου ήταν πάντα αρκετα επώδυνοι που κάποιες φορές πήγαινα στο νοσοκομείο για παυσίπονο ένεση ή άλλες φορές την πάλευα με τα υποθετα βολταρεν θεωρώ ότι ο πόνος του τοκετού ίσως να είναι και κάτι που το έχω Ζήσει αρκετές φορές.. Έχω μάθει όλα αυτά τα χρόνια να με κοντρολαρω οπότε νομίζω ότι θα αντέξω.. Εκτός αν έχω χάσει τις δυνάμεις μου και βγω και από την πισίνα και αρχίζω να φωνάζω για επισκληριδιο ???  ανυπομωνω να το ζήσω! Τώρα όσο αφορά το σκισιμο  στο περιναιο ζήτησα από το γιατρό να μην μου κάνει και μου έδειξε η βοηθός μητρότητας (στον άντρα μου βασικά χαχαχα) πως να μου κάνει μασάζ για να μαλακώσουμε το σημείο.. ελπίζω ότι όλα αυτά θα πιάσουν.. 

Κοιτα, οι πόνοι του τοκετού να σε προετοιμάσω συνήθως είναι όπως της περιόδου Χ100 ???

θυμαμαι, το πρωινό πριν γεννήσω, ένιωθα σαν να ξεκολλάει η μέση μου ελαφρά και χαλαρή χαλαρή μιλούσα με τη μαμά μ στο τηλ κ μου λέει «οκ. Όταν έρθουν οι πραγματικοί πόνοι μην τρομάξεις...» το καλό - κακό της υπόθεσης ήτανε ότι ξαφνικά με εποιασαν οι πόνοι της γεννάς χωρίς προετοιμασία (δλδ. 10λεπτοι, 5λεπτοι σταθεροί) και αν και πρωτάρα μέσα σε 3-3,5 ώρες που με εποιασαν οι πόνοι γέννησα. Η αλήθεια είναι ότι ούρλιαζα σε ένα σημείο γιατί μια μαία εκεί ήτανε για πολλές κλωτσιές και δεν βοηθούσε, αλλά όταν ήρθε ο γιατρός μου με βοήθησε πολύ 

Η πιο απολαυστική στιγμή που ανακουφιστηκα ήτανε όταν έπεσα στα 4 από τους πόνους στο πάτωμα (αυτό με ανακούφισε κάπως) και η μαγική στιγμή όταν έσπασαν τα νερά.... 

στις On 4/10/2019 at 1:01 ΜΜ, ο/η Λουλακι είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου... Τ κάνετε??? Πήγα χθες στο γιατρό μ τελικά... Ο μπεμπακος μ είναι μια χαρά δόξα το θεό... 1555 γρ... Είναι 30 εβδομάδων... Η μήτρα μ είναι λίγο πάνω από τν αφαλό... Ο πλακούντας πρόσθιος χαμηλός... Θέση δεν έχει πάρει ακόμη αν κ μ είπε ότι εντάξει έχεις λίγες εβδομάδες ακόμη μπροστά σ... Ο τράχηλος μ σταθερός 2.2 έχει πάρει λίγο παραπάνω είπε κιλακια αλλά δεν είναι κακό... Είναι μ τ ποδαράκια προς τα κάτω κ μ λέει κάνει μεγάλους κύκλους για αυτό κ σ ενοχλεί... Για τν τράχηλο είπαμε ν τ αφήσουμε άλλη μια εβδομάδα... Κ ν δούμε στο doppler τ θα κάνουμε... Αν βάλω δαχτυλίδι θα μ τ αφαιρέσει 38 εβδομάδα κ αν δν υπάρχει θέμα κ έχει γυρίσει θα το πάρουμε τότε... Θα σας στείλω σε λίγο με φώτο την λίστα μου την έφερε επιτέλους... Αχχχ..  Πήγα χθες στ mall... Θέλετε να σας πω πόσες τουαλέτες έχει??? ??? Ο άντρας μ μ κοροϊδεύει... Μ φωνάζει κατρουλιτσα... Έχει παραγίνει άρχισα ν μην θέλω ν πάω πουθενά... Εσείς τι κάνετε??? Εμένα doppler μου κάνει ο γιατρός στο ιατρείο του κ θ μ πάρει 60€.. 

Μια χαρά ο παιδαρός σου !!!

νομιζω πτι και τα κιλάκια του είναι καλά . Η Μπέμπα μου 29+4 ήτανε 1450 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Γειά σας κορίτσια. Κ καλό σαββατοκύριακο να χουμε. 33+2 για μένα σήμερα. Κ ο μπεμπης ήδη 2.700!!!!

Παναγιαμου ένας άνδρας!!! Καλε πολύ τον ταΐζεις ποσό θα τον πας;;; ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Κοιτα, οι πόνοι του τοκετού να σε προετοιμάσω συνήθως είναι όπως της περιόδου Χ100 ???

θυμαμαι, το πρωινό πριν γεννήσω, ένιωθα σαν να ξεκολλάει η μέση μου ελαφρά και χαλαρή χαλαρή μιλούσα με τη μαμά μ στο τηλ κ μου λέει «οκ. Όταν έρθουν οι πραγματικοί πόνοι μην τρομάξεις...» το καλό - κακό της υπόθεσης ήτανε ότι ξαφνικά με εποιασαν οι πόνοι της γεννάς χωρίς προετοιμασία (δλδ. 10λεπτοι, 5λεπτοι σταθεροί) και αν και πρωτάρα μέσα σε 3-3,5 ώρες που με εποιασαν οι πόνοι γέννησα. Η αλήθεια είναι ότι ούρλιαζα σε ένα σημείο γιατί μια μαία εκεί ήτανε για πολλές κλωτσιές και δεν βοηθούσε, αλλά όταν ήρθε ο γιατρός μου με βοήθησε πολύ 

Η πιο απολαυστική στιγμή που ανακουφιστηκα ήτανε όταν έπεσα στα 4 από τους πόνους στο πάτωμα (αυτό με ανακούφισε κάπως) και η μαγική στιγμή όταν έσπασαν τα νερά.... 

Μια χαρά ο παιδαρός σου !!!

νομιζω πτι και τα κιλάκια του είναι καλά . Η Μπέμπα μου 29+4 ήτανε 1450 

Παναγιαμου ένας άνδρας!!! Καλε πολύ τον ταΐζεις ποσό θα τον πας;;; ???

Κ εγω δεν παίρνω τώρα τόσο βάρος. Δεν ξέρω που τα βρήκε. Είχε μάλλον καβατζα. ??? Θα με ξανά δει σε δύο εβδομάδες. Που σίγουρα θα χει φτάσει τα 3 κιλακια.... Κ ο πόνος είναι σε καθεμία μας διαφορετικός.... Αντοχές να χουμε γενικότερα... ??? Περπατάω Κ πονάω ήδη εγώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Κ εγω δεν παίρνω τώρα τόσο βάρος. Δεν ξέρω που τα βρήκε. Είχε μάλλον καβατζα. ??? Θα με ξανά δει σε δύο εβδομάδες. Που σίγουρα θα χει φτάσει τα 3 κιλακια.... Κ ο πόνος είναι σε καθεμία μας διαφορετικός.... Αντοχές να χουμε γενικότερα... ??? Περπατάω Κ πονάω ήδη εγώ. 

Αυτό το έχω κ εγώ γαμωτο περπατώ και πονώ κάποιες φορές άσε που τραβάει πολύ ο κόλπος μ... εγώ την Πέμπτη θα πάω να με δει πρώτα ο θεός για να δω αν πήρε καθόλου βαροσ γιατί χθες έπαθα δηλητηρίαση !!!

να δω τι άλλο θα πάθω η άμοιρη!!!

σαφως και ο πόνος διαφέρει αλλά Πιστεύω ο θεός μας έχει προετοιμάσει γι αυτόν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...