Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Είναι ωραίο να κοιμούνται πάνω μας αλλά εγώ το βρίσκω άβολο...άσε που όσο κοιμάται προσπαθώ να κάνω καμιά δουλειά..εγώ τον βάζω κάτω και 2-3 φορές θα ξυπνήσει πάω πάλι τον ξανακοιμιαζω μέχρι να κοιμηθεί καλά..ΚΑΙ για αυτό μου λένε..γιατί ξυπνάει μόλις φεύγω ...όλες τα ίδια τραβάμε άσε...νομίζουν όλοι ότι δεν ξέρουμε τι θέλουν και τι έχουν τα παιδιά μας που είμαστε 24 ώρες μαζί τους και ξέρουν οι άλλοι.. γιατί γκρινιάζει ? Κολικοί? Εν τω μεταξύ κορίτσια τα μωράκια κάνουν και παλινδρόμηση τους ανεβαίνει το γάλα πάνω και τα ενοχλεί ..και για αυτό μπορεί να κλαίνε πολλές φορές και να έχουν πολύ γκρίνια ...  
    • Κορίτσια πήγα τελικά για υπέρηχο στο νοσοκομείο. Ευτυχώς όλα καλά με το μωράκι, απλά έχει αλλάξει θέση. Με έβγαλε πιο μπροστά,  23w & 2d. Και μου είπεεεεεεεεεεε..............ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΙΙΙΙΙΙ
    • Χαρίζω ένα κουτί meriofert 150IU (1500 μονάδες) με ημερομηνία λήξης 14/10/2024. Αν κάποια κοπέλα τις χρειάζεται, με μεγάλη μου χαρά.
    • Για τα clearblue συμφωνω και εγω. Και εγω παντα ειδα θετικη γραμμη οταν ημουν εγκυος και ποτέ οταν δεν ημουν. Πιστευω το λαθος που ισως γινεται, ειναι οταν το κοιταζουμε μετα απο 5-10 λεπτα συν οταν το βρεχουμε περισσοτερο απ οτι πρεπει.  Εγω παντα το κοιταζα στα 5 πρωτα λεπτα και μετα στα σκουπιδια κατευθειαν. Ο,τι γραμμες και να βγαλει μετα δεν ισχυουν οπως λεει και στις οδηγιες. 
    • Οκ κατάλαβα...γενικά κι εγώ απ' όταν μπήκα στον τέταρτο νομίζω έχω συσπάσεις σαν πετρώματα και σφυξιμο σε κάποιο σημείο της κοιλιάς αλλά χωρίς πόνο...η γιατρός Μ πε να μην ανησυχώ γιατί ο τράχηλος είναι μια χαρά...απο τότε π ξεκίνησα τ μαγνήσιο δεν έχουν εξαφανιστεί αλλά είναι καλύτερα😉
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...