Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έντονα συμπτώματα από νωρίς


Lily20

Recommended Posts

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Georgina05 είπε:

Άντε κορίτσακι Μ θα περιμένουμε τα νέα σ σ εύχομαι να είναι όλα καλαα!!! Εγώ εδώ συνεχίζω λίγο με τα καφέ υγρά που κ που τ καλό είναι ότι είναι μόνο καφέ ακόμη κ δεν έχω ούτε πόνους ούτε τίποτα! Την Δευτέρα θα επαναλάβω την χοριακη κ εύχομαι αυτή την φορά να μας κάνει την χάρη το μωράκι μας... 🥺

Πάντως εχω ακούσει πολλές γυναίκες να είχαν καφέ υγρά και να μην ήταν κάτι ανησυχητικό! Άλλα συμπτώματα έχεις; Ξεκινούν στην 6 εβδομάδα ή πιο μετά; εγώ ώρες ώρες νιώθω σαν να μην είμαι πάντως δεν ξέρω..αν είναι καλή η χοριακη, θα πάω την άλλη εβδομάδα στον γιατρό μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 17 ώρες, ο/η Lily20 είπε:

Έκανα τεστ με μια μέρα καθυστέρηση. Αλλά γενικά ήταν τόσο έντονα τα συμπτώματά μου που ήμουν σίγουρη πως θα δείξει πλέον το τεστ. Πήγα στο γιατρό συμβουλευτικά αμέσως και μου έδωσε συμβουλές μέχρι τον πρώτο υπέρηχο. Έκανα χοριακη κι είναι μικρούλα ακόμα, 112! Ευχαριστώ πολύ 😍🥰

Μας το έλεγες από την αρχή, χαίρομαι πολύ έπεσες μέσα! Κάποιες φορές απλά το ξέρεις! Την πρώτη φορά που έμεινα έγκυος το πρώτο τεστ βγήκε αρνητικό και παρόλα αυτά ήμουν σίγουρη ότι ήμουν έγκυος! Απλά καταλάβαινα τις αλλαγές στο σώμα μου!! Μπράβο κορίτσι μου!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Niki29 είπε:

Πάντως εχω ακούσει πολλές γυναίκες να είχαν καφέ υγρά και να μην ήταν κάτι ανησυχητικό! Άλλα συμπτώματα έχεις; Ξεκινούν στην 6 εβδομάδα ή πιο μετά; εγώ ώρες ώρες νιώθω σαν να μην είμαι πάντως δεν ξέρω..αν είναι καλή η χοριακη, θα πάω την άλλη εβδομάδα στον γιατρό μου!

Για να δούμε γιατί έχω κ εγώ κακό παρελθόν εγώ με τις βιοχημικές... Αλλά υπομονή τι να κανωωω.. από συμπτώματα έχω πρησμένο στήθος κ λίγα πονακια περιόδου πολύ αραιά κ αυτά τα καταραμένα καφέ υγρά που κ που κ λίγο ροζ... Α! Κ ανεβασμένη θερμοκρασία από 37.1-37.4. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Niki29 είπε:

Εγώ έκανα σήμερα το πρωί! Σε μερικές ώρες θα ξέρω την τιμή! 🙄😬

Πήρε τελικά την χοριακη σου;;; Όλα καλααα ;;;;❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Marianna27 είπε:

Μας το έλεγες από την αρχή, χαίρομαι πολύ έπεσες μέσα! Κάποιες φορές απλά το ξέρεις! Την πρώτη φορά που έμεινα έγκυος το πρώτο τεστ βγήκε αρνητικό και παρόλα αυτά ήμουν σίγουρη ότι ήμουν έγκυος! Απλά καταλάβαινα τις αλλαγές στο σώμα μου!! Μπράβο κορίτσι μου!!! 🥰

Δε με άκουγε κανείς. Κι όταν έκανα το τεστ έμειναν όλοι άφωνοι. Μου ζήτησαν και συγνώμη που δε με πίστευαν 🤣 Κοίτα να δεις που η γυναικεία αλληλεγγύη είναι ότι καλύτερο. Εσύ που δε με ξέρεις το πίστεψες 🥰 ο Θεός μαζί μας 😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Georgina05 είπε:

Πήρε τελικά την χοριακη σου;;; Όλα καλααα ;;;;❤️ 

Ναι την πήρα! Είναι 10 χιλιάδες και κάτι! Την άλλη εβδομάδα θα πάω για υπέρηχο! Χάρηκα πολύ, ανακουφιστηκα σε έναν βαθμό, αλλά περιμένω και τα αποτελέσματα της συνάντησης με τον γιατρό μου!! 

Είναι καλά πιστεύετε; είχα υπολογίσει ότι είμαι 6 εβδομάδων και 4 ημερών. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Niki29 είπε:

Ναι την πήρα! Είναι 10 χιλιάδες και κάτι! Την άλλη εβδομάδα θα πάω για υπέρηχο! Χάρηκα πολύ, ανακουφιστηκα σε έναν βαθμό, αλλά περιμένω και τα αποτελέσματα της συνάντησης με τον γιατρό μου!! 

Είναι καλά πιστεύετε; είχα υπολογίσει ότι είμαι 6 εβδομάδων και 4 ημερών. 

Ουααααουυυυυυ τελειαααα κορίτσακι Μ!!!! Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη σ εύχομαι!!! ❤️❤️❤️🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Georgina05 είπε:

Ουααααουυυυυυ τελειαααα κορίτσακι Μ!!!! Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη σ εύχομαι!!! ❤️❤️❤️🥰

Σ'ευχαριστώ πολύ!! Κ εσύ επίσης!! 💛💛💛😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Niki29 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ!! Κ εσύ επίσης!! 💛💛💛😘

Μακάρι από τ στόμα σ κ στου Θεού τ αφτί!!! Θα δείξει! μακάρι να πάει καλά αυτή την φορά!.. 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Niki29 είπε:

Ναι την πήρα! Είναι 10 χιλιάδες και κάτι! Την άλλη εβδομάδα θα πάω για υπέρηχο! Χάρηκα πολύ, ανακουφιστηκα σε έναν βαθμό, αλλά περιμένω και τα αποτελέσματα της συνάντησης με τον γιατρό μου!! 

Είναι καλά πιστεύετε; είχα υπολογίσει ότι είμαι 6 εβδομάδων και 4 ημερών. 

Τέλεια είναι!!! Μη βάζει στο μυαλό σου καθόλου το κακό χωρίς λόγο. Αν κάτι πάει στραβά τότε κατανοητό να το βιώσεις ανάλογα  και να στενοχωρηθείς. Αλλά τώρα να είσαι επικεντρωμένη στη χαρά σου και να μην αγχώνεσαι καθόλου! Ζήσε το 🥰🌸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Lily20 είπε:

Τέλεια είναι!!! Μη βάζει στο μυαλό σου καθόλου το κακό χωρίς λόγο. Αν κάτι πάει στραβά τότε κατανοητό να το βιώσεις ανάλογα  και να στενοχωρηθείς. Αλλά τώρα να είσαι επικεντρωμένη στη χαρά σου και να μην αγχώνεσαι καθόλου! Ζήσε το 🥰🌸

Ευχαριστώ πολύ! Ναι, έτσι πρέπει! 💗💚💜 Πολλά φιλιά σε όλες, μου δίνει δύναμη το ότι ανταλλάσσουμε απόψεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/4/2020 at 1:25 ΠΜ, ο/η Georgina05 είπε:

Μακάρι από τ στόμα σ κ στου Θεού τ αφτί!!! Θα δείξει! μακάρι να πάει καλά αυτή την φορά!.. 😘😘

Καλημέρα κορίτσι! Έκανες ξανά χοριακη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Niki29 είπε:

Καλημέρα κορίτσι! Έκανες ξανά χοριακη;;

Ναι έκανα για να δούμε τα αποτελέσματα... Σήμερα τ πρωί δεν είχα πάλι τίποτα μόνο λίγα καφέ υγρά... Τώρα όμως στο σκούπισμα είδα πάλι αίμα κόκκινο.. 🥺 για να δούμε στην αναμονή είμαστε ακόμα ως τις 4. Θα σας ενημερώσω! Εύχομαι να μην είναι κάτι κ να ισχύει ότι αν δεν υπάρχει πόνος δεν είναι αποβολή... Θα δείξει.. 😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Niki29 είπε:

Καλημέρα κορίτσι! Έκανες ξανά χοριακη;;

Δυστυχώς τελικά ήταν βιοχημική για τρίτη φορά κορίτσια... Άλλη μια αποτυχία.. κ ενώ ξέρω το πρόβλημα με την θρομβοφιλια μου... ξεκίνησα την αγωγή από νωρίς και πάλι δεν πήγε κάτι καλά... Δεν ξέρω τι άλλη εξέταση μπορώ να κάνω για να έχω μια επιτυχημένη εγκυμοσύνη στο μέλλον ... Θα περιμένω να μηδενιστεί η χοριακη και να δούμε πιο θα είναι το επόμενο βήμα!....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Georgina05 είπε:

Δυστυχώς τελικά ήταν βιοχημική για τρίτη φορά κορίτσια... Άλλη μια αποτυχία.. κ ενώ ξέρω το πρόβλημα με την θρομβοφιλια μου... ξεκίνησα την αγωγή από νωρίς και πάλι δεν πήγε κάτι καλά... Δεν ξέρω τι άλλη εξέταση μπορώ να κάνω για να έχω μια επιτυχημένη εγκυμοσύνη στο μέλλον ... Θα περιμένω να μηδενιστεί η χοριακη και να δούμε πιο θα είναι το επόμενο βήμα!....

Λυπάμαι πολύ. Πάρε το χρόνο σου για να νιώσεις καλύτερα, γιατί είναι δύσκολο και περνάς από διάφορα στάδια. Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα τα καταφέρεις στο τέλος. Ρώτησε τον γιατρό σου ή πάρε και μια δεύτερη γνώμη. 

Εύχομαι σύντομα ευχάριστα νέα! 🌺🌸🌺🌸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...