Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έντονα συμπτώματα από νωρίς


Lily20

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Καλή Ανάσταση με υγειαααα!! Τελικά μάλλον μας επισκέφθηκε ο πελαργός σήμερα έκανα τεστ κ μου βγήκε μια άχνη δεύτερη γραμμή άχνη μεν αλλά υπάρχει.. εύχομαι να πάνε όλα καλά κ σε όσες επιθυμείτε μωράκι σύντομα να σας έρθει!!! Μου φέρατε τελικά γούρι!!!  Κ τ χρόνου λοιπόν να γιορτάσουμε τ Πάσχα διαφορετικά κ όλοι με τις οικογένειες μας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Georgina05 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Καλή Ανάσταση με υγειαααα!! Τελικά μάλλον μας επισκέφθηκε ο πελαργός σήμερα έκανα τεστ κ μου βγήκε μια άχνη δεύτερη γραμμή άχνη μεν αλλά υπάρχει.. εύχομαι να πάνε όλα καλά κ σε όσες επιθυμείτε μωράκι σύντομα να σας έρθει!!! Μου φέρατε τελικά γούρι!!!  Κ τ χρόνου λοιπόν να γιορτάσουμε τ Πάσχα διαφορετικά κ όλοι με τις οικογένειες μας!! 

Συγχαρητήρια κορίτσι με το καλό! Όλα να πάνε τέλεια και σε λίγους μήνες να κρατάς το μωράκι σου αγκαλιά!☺️

Να ενημερώσεις τον γιατρό σου αμέσως γιατί αν θυμάμαι καλά διάβασα ότι έχεις θρομβοφιλια. Είναι λεπτό το θέμα για αυτό μην αφήνεις ούτε μια ημέρα να περνάει.💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσακι Μ!!!Eχω ξεκινήσει ήδη από την πρώτη μέρα καθυστέρησης τα ενεσακια Μ κ σαλοσπιρ! Σήμερα είπα να κάνω τεστ Μ βγήκε πολύ αχνό εύχομαι να μην είναι κακό σημάδι αυτό!... Είναι κάτι τεστακια που έχω πάρει από ebay δεν ξερω πόσο ανιχνεύσιμα είναι. Μακάρι η πορεία να είναι καλή ..πάντως εκτός από πόνους περιόδου που κ που κ πρησμένο στήθος κάτι άλλο δεν έχω ούτε αίμα όπως τις άλλες δύο βιοχημικές..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Georgina05 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσακι Μ!!!Eχω ξεκινήσει ήδη από την πρώτη μέρα καθυστέρησης τα ενεσακια Μ κ σαλοσπιρ! Σήμερα είπα να κάνω τεστ Μ βγήκε πολύ αχνό εύχομαι να μην είναι κακό σημάδι αυτό!... Είναι κάτι τεστακια που έχω πάρει από ebay δεν ξερω πόσο ανιχνεύσιμα είναι. Μακάρι η πορεία να είναι καλή ..πάντως εκτός από πόνους περιόδου που κ που κ πρησμένο στήθος κάτι άλλο δεν έχω ούτε αίμα όπως τις άλλες δύο βιοχημικές..

Τέλεια αφού ξεκίνησες αγωγή όλα καλά θα πάνε! Να έχεις πίστη! Ότι έγινε ανήκει στο παρελθόν! Τώρα πρέπει να χαίρεσαι και να κοιτάς μπροστά με αισιοδοξία. Κι εμένα αχνή ήταν η γραμμή αλλά η χοριακη μου ήταν 300 και το τεστ ήταν από τα γνωστά. Και πάλι πολλά πολλά συγχαρητήρια!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ Ευχαριστώ πολύ πολυυυ εύχομαι να μην σημαίνει κάτι κακό γιατί στην περίπτωσή μου ήταν αρκετά άχνη η γραμμή... Το μόνο που Μ δίνει ελπίδες ότι όλα μάλλον θα πάνε καλά είναι ότι δεν έχω ίχνος από αίμα η καφέ 😋 είχα κακή εμπειρία τις άλλες δύο φορές οπότε καταλαβαίνεις! Λέω όσο δεν βλέπω τίποτα περίεργο εύχομαι κ πιστεύω όλα να πάνε καλά κ επιτέλους το θαύμα να γίνει κ για εμάς!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας και χρόνια πολλά! 🙂

Χάθηκα λιγάκι γιατί η αλήθεια δεν έπαψα να έχω συμπτώματα κι όλη με θεωρούσαν υπερβολική. Κι έλεγα εντάξει. Είναι ιδέα μου, τι να πω, μάλλον αρρώστησα. Αλλά σήμερα το πρωί αποφάσισα να κάνω το τεστ.. θετικό 😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lily20 είπε:

Καλημέρα σας και χρόνια πολλά! 🙂

Χάθηκα λιγάκι γιατί η αλήθεια δεν έπαψα να έχω συμπτώματα κι όλη με θεωρούσαν υπερβολική. Κι έλεγα εντάξει. Είναι ιδέα μου, τι να πω, μάλλον αρρώστησα. Αλλά σήμερα το πρωί αποφάσισα να κάνω το τεστ.. θετικό 😁😁😁

Συγχαρητηριαααα!!!! Με το καλό το μωράκι σου ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Συγχαρητηριαααα!!!! Με το καλό το μωράκι σου ! 

Αχ ευχαριστώ πολύ πολύ! Είναι νωρίς ακόμα αλλά η αλήθεια είναι τόσο πρωτόγνωρο συναίσθημα. Έκανα και χοριακή για επιβεβαίωση! Πολύ συγκίνηση σήμερα. Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Lily20 είπε:

Αχ ευχαριστώ πολύ πολύ! Είναι νωρίς ακόμα αλλά η αλήθεια είναι τόσο πρωτόγνωρο συναίσθημα. Έκανα και χοριακή για επιβεβαίωση! Πολύ συγκίνηση σήμερα. Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας ❤️ 

Μακαρι κορίτσι μου 💖💖💖όλα καλά να πάνε!! Λογικό να συγκινηθείς!!! Θα ξανά κανείς χοριακη η θα πας κατευθείαν στον γιατρο;;; Έκανες τεστ πριν την καθυστέρηση; Με το καλό το μωράκι σου ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό το μωράκι σας!!! Εγώ κορίτσια έκανα σήμερα χοριακη μετά από αχνό τεστ την Δευτέρα! Κ μου βγήκε χαμηλή... Η αλήθεια απογοήτευση στο φουλ λέει 3-4 εβδομάδα από 5-190 εγώ έχω 69.5 🥺 δεν έχω πόνους κ αίμα όλα δείχνουν καλά... Λέτε ρε κορίτσια να ανεβει; 🤔😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Georgina05 είπε:

Με το καλό το μωράκι σας!!! Εγώ κορίτσια έκανα σήμερα χοριακη μετά από αχνό τεστ την Δευτέρα! Κ μου βγήκε χαμηλή... Η αλήθεια απογοήτευση στο φουλ λέει 3-4 εβδομάδα από 5-190 εγώ έχω 69.5 🥺 δεν έχω πόνους κ αίμα όλα δείχνουν καλά... Λέτε ρε κορίτσια να ανεβει; 🤔😢

Καλε τι αγχώνεσαι;;;; Μια χαρά είναι.., ο διπλασιασμός μας ενδιαφέρει!!!! Όπως είδες είσαι μέσα στα όρια ... όλα καλά θα πάνε!!!! Χαλαρωσε και απόλαυσε το !!!!👶🏼🤰🎉🎈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλε τι αγχώνεσαι;;;; Μια χαρά είναι.., ο διπλασιασμός μας ενδιαφέρει!!!! Όπως είδες είσαι μέσα στα όρια ... όλα καλά θα πάνε!!!! Χαλαρωσε και απόλαυσε το !!!!👶🏼🤰🎉🎈

Μακάρι από τ στόμα σ κ στους θεού τ αφτί!!!! Τρομάζω γιατί παλιότερα με τις βιοχημικές είχα χαμηλές χοριακες αλλά εκεί είχα κ αίμα κ πόνους. Τώρα δεν έχω τίποτα κ τα συμπτώματα εκεί στο πόστο τους. Μακάρι να πάνε καλά κορίτσια μου για να δούμε!..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Lily20 είπε:

Καλημέρα σας και χρόνια πολλά! 🙂

Χάθηκα λιγάκι γιατί η αλήθεια δεν έπαψα να έχω συμπτώματα κι όλη με θεωρούσαν υπερβολική. Κι έλεγα εντάξει. Είναι ιδέα μου, τι να πω, μάλλον αρρώστησα. Αλλά σήμερα το πρωί αποφάσισα να κάνω το τεστ.. θετικό 😁😁😁

Συγχαρητήρια!!! Με το καλό μια υπέροχη εγκυμοσύνη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Georgina05 είπε:

Με το καλό το μωράκι σας!!! Εγώ κορίτσια έκανα σήμερα χοριακη μετά από αχνό τεστ την Δευτέρα! Κ μου βγήκε χαμηλή... Η αλήθεια απογοήτευση στο φουλ λέει 3-4 εβδομάδα από 5-190 εγώ έχω 69.5 🥺 δεν έχω πόνους κ αίμα όλα δείχνουν καλά... Λέτε ρε κορίτσια να ανεβει; 🤔😢

Μπράβο κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε! Με το καλό! Μην αγχώνεσαι για το νούμερο έτσι και εγώ πριν μια εβδομάδα Μεγάλη Τετάρτη έκανα χοριακη με 2 μέρες καθυστέρησης από όσο υπολόγιζα και βγήκε 68. Απαισιοδοξία φουλ, αν διάβασες εδώ στο θέμα του Απρίλη όλα τα κορίτσια μου έλεγαν και εμένα σημασία έχει ο διπλασιασμός.  Πέσαμε στο Πάσχα για να ξανακάνω χοριακη πέρασαν 6 μέρες με έφαγε η αγωνία... Πήγα την τρίτη που μας πέρασε και η χοριακη πήγε 700!!!

Υπομονή τώρα λίγο να δεις τη δεύτερη χοριακη δυστυχώς δεν μπορούμε να κάνουμε κ αλλιώς.. Πάντως για εμένα είναι θετικό που δεν έχεις πόνους και αίμα κλπ. Όλα καλά θα πάνε με το καλό να διπλασιαστεί κ ακόμα παραπάνω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Μακαρι κορίτσι μου 💖💖💖όλα καλά να πάνε!! Λογικό να συγκινηθείς!!! Θα ξανά κανείς χοριακη η θα πας κατευθείαν στον γιατρο;;; Έκανες τεστ πριν την καθυστέρηση; Με το καλό το μωράκι σου ❤️❤️

Έκανα τεστ με μια μέρα καθυστέρηση. Αλλά γενικά ήταν τόσο έντονα τα συμπτώματά μου που ήμουν σίγουρη πως θα δείξει πλέον το τεστ. Πήγα στο γιατρό συμβουλευτικά αμέσως και μου έδωσε συμβουλές μέχρι τον πρώτο υπέρηχο. Έκανα χοριακη κι είναι μικρούλα ακόμα, 112! Ευχαριστώ πολύ 😍🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Lily20 είπε:

Έκανα τεστ με μια μέρα καθυστέρηση. Αλλά γενικά ήταν τόσο έντονα τα συμπτώματά μου που ήμουν σίγουρη πως θα δείξει πλέον το τεστ. Πήγα στο γιατρό συμβουλευτικά αμέσως και μου έδωσε συμβουλές μέχρι τον πρώτο υπέρηχο. Έκανα χοριακη κι είναι μικρούλα ακόμα, 112! Ευχαριστώ πολύ 😍🥰

Μια χαρά είναι η χοριακη σου !!! Όλα τέλεια να πάνε!!!! 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Lily20 είπε:

Έκανα τεστ με μια μέρα καθυστέρηση. Αλλά γενικά ήταν τόσο έντονα τα συμπτώματά μου που ήμουν σίγουρη πως θα δείξει πλέον το τεστ. Πήγα στο γιατρό συμβουλευτικά αμέσως και μου έδωσε συμβουλές μέχρι τον πρώτο υπέρηχο. Έκανα χοριακη κι είναι μικρούλα ακόμα, 112! Ευχαριστώ πολύ 😍🥰

Κορίτσι Προσπαθούσατε καιρό;;; Έκανες τεστακια;;; Πες μας καμία συμβουλή.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα καλά θα σ πανε κορίτσακι Μ σ εύχομαι καλή εγκυμοσύνη!!! Άντε εύχομαι να ανέβει κ η δικιά μ... Να μπορέσω λιγάκι να χαρώ!!! 🥰🤰👣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Georgina05 είπε:

Με το καλό το μωράκι σας!!! Εγώ κορίτσια έκανα σήμερα χοριακη μετά από αχνό τεστ την Δευτέρα! Κ μου βγήκε χαμηλή... Η αλήθεια απογοήτευση στο φουλ λέει 3-4 εβδομάδα από 5-190 εγώ έχω 69.5 🥺 δεν έχω πόνους κ αίμα όλα δείχνουν καλά... Λέτε ρε κορίτσια να ανεβει; 🤔😢

Ωραία!! Καλά έκανες!! Μια τιμή δεν λέει τίποτα από μόνη της, ειδικά αν δεν γνωρίζεις με ακρίβεια την ηλικία της κύησης! Πρέπει να ξανά κάνεις και να έχει αυξηθεί ικανοποιητικά! Περίμενε μερικές μέρες και ξανά κάνε. Είναι μια αγχωτική διαδικασία σε καταλαβαίνω, αλλά είναι απαραίτητη! 💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Niki29 είπε:

Ωραία!! Καλά έκανες!! Μια τιμή δεν λέει τίποτα από μόνη της, ειδικά αν δεν γνωρίζεις με ακρίβεια την ηλικία της κύησης! Πρέπει να ξανά κάνεις και να έχει αυξηθεί ικανοποιητικά! Περίμενε μερικές μέρες και ξανά κάνε. Είναι μια αγχωτική διαδικασία σε καταλαβαίνω, αλλά είναι απαραίτητη! 💓

Η αλήθεια είναι! Υπομονή τι να κάνουμε κορίτσια μου!!! Καλά αποτελέσματα σε όλες εύχομαι κ σύντομα με μωράκια στην αγκαλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Georgina05 είπε:

Η αλήθεια είναι! Υπομονή τι να κάνουμε κορίτσια μου!!! Καλά αποτελέσματα σε όλες εύχομαι κ σύντομα με μωράκια στην αγκαλιά!

Εγώ έκανα σήμερα το πρωί! Σε μερικές ώρες θα ξέρω την τιμή! 🙄😬

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki29 είπε:

Εγώ έκανα σήμερα το πρωί! Σε μερικές ώρες θα ξέρω την τιμή! 🙄😬

Άντε κορίτσακι Μ θα περιμένουμε τα νέα σ σ εύχομαι να είναι όλα καλαα!!! Εγώ εδώ συνεχίζω λίγο με τα καφέ υγρά που κ που τ καλό είναι ότι είναι μόνο καφέ ακόμη κ δεν έχω ούτε πόνους ούτε τίποτα! Την Δευτέρα θα επαναλάβω την χοριακη κ εύχομαι αυτή την φορά να μας κάνει την χάρη το μωράκι μας... 🥺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Lily20 είπε:

Έκανα τεστ με μια μέρα καθυστέρηση. Αλλά γενικά ήταν τόσο έντονα τα συμπτώματά μου που ήμουν σίγουρη πως θα δείξει πλέον το τεστ. Πήγα στο γιατρό συμβουλευτικά αμέσως και μου έδωσε συμβουλές μέχρι τον πρώτο υπέρηχο. Έκανα χοριακη κι είναι μικρούλα ακόμα, 112! Ευχαριστώ πολύ 😍🥰

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!😃 Με το καλό!💗 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...