Μετάβαση σε περιεχόμενο

Άνοιξη, Πάσχα, ομορφιά με το χαμόγελο στα χείλη! Όλες να μείνουν έγκυος τον μήνα τον Απρίλη!


Elenikon

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Δεν σας προλαβαίνω σήμερα. Εγώ τώρα μπόρεσα να μπω. Από το πρωί δουλειές κάνω! 

Γιατί να τα σιδερωσω βρε κορίτσια αφού μετά θα τα τσαλακωσουμε;😉💏 Πέρα από την πλάκα εγώ έχω σωθεί με τον στεγνωτηρα. Δεν κάνω τίποτα τον χειμώνα. Τα βγάζω ζεστά και κολαριστα. Απευθείας ντουλάπα!

Το πλυντηριο στεγνωτηριο ειναι η επομενη αγορα που θα κανω...και ποιο χειμωνα? και το καλοκαιρι στο στεγνωτηριο θα τα βαζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Denizz είπε:

Καλημέρα και από μένα κορίτσια!!!!τι κάνετε;;

την Τετάρτη έχω το πρώτο ραντεβού με τον γυναικολόγο για να δούμε το σποράκι...!!!Αλλά φοβήθηκα να περιμένω μέχρι τότε γιατί θα έχουν περάσει 15 από την καθυστέρηση και έκανα σήμερα κ άλλη χοριακη 

Καλά αποτελέσματα κοριτσάκι μου! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Το πλυντηριο στεγνωτηριο ειναι η επομενη αγορα που θα κανω...και ποιο χειμωνα? και το καλοκαιρι στο στεγνωτηριο θα τα βαζω

Του μωρού και τα εσώρουχα τα βάζω στο στεγνωτηριο και το καλοκαίρι. Πραγματικά μου έχει λύσει τα χέρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Εχω κι εγώ στεγνωτήριο αλλά μάλλον κάτι κάνω λάθος! Γιατί δεν μου βγαίνουν κολαριστα;;;; Είναι πλυντήριο- στεγνωτήριο και έχει επιλογή για εύκολο σιδέρωμα λές να πρέπει να πατησω αυτό; Δεν το έχω δοκιμάσει ποτε!!!

Εμένα είναι μόνο στεγνωτηριο αλλά η γειτόνισσα μου που πήρε δεν της τα κάνει σαν το δικό μου. Εγώ το πήρα από το εξωτερικό και μου βγήκε τέλειο. Φαντάσου ότι χωράω να μπω κι εγώ στον κάδο του. Νομίζω ότι επειδή έχουν απλα τα ρούχα βγαίνουν έτσι. Ναι δοκίμασε το μπορεί να είναι καλύτερα💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βγήκε και η τελευταία χοριακη 2.466 η προηγούμενη ήταν Δευτέρα 688 καλά δεν ανεβαίνει;

Όσο για τις δουλειές όπως νιώθει η κάθε μια...πάντως εγώ όλα τα κάνω κ όταν έρχεται το αγόρι μ καθόμαστε μαζί και δεν ασχολούμαι με τπτ άλλο....Αν αύριο μεθαύριο δω ότι δεν προλαβαίνω θα αλλάξω τακτική...προς το παρών είμαι μια χαρά....!!!Σε λίγο ξανά ρωτήστε με μωρό και τετραπλάσιο σπίτι από αυτό που μένω τώρα....🤯

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Βγήκε και η τελευταία χοριακη 2.466 η προηγούμενη ήταν Δευτέρα 688 καλά δεν ανεβαίνει;

Όσο για τις δουλειές όπως νιώθει η κάθε μια...πάντως εγώ όλα τα κάνω κ όταν έρχεται το αγόρι μ καθόμαστε μαζί και δεν ασχολούμαι με τπτ άλλο....Αν αύριο μεθαύριο δω ότι δεν προλαβαίνω θα αλλάξω τακτική...προς το παρών είμαι μια χαρά....!!!Σε λίγο ξανά ρωτήστε με μωρό και τετραπλάσιο σπίτι από αυτό που μένω τώρα....🤯

Τέλεια η χοριακη σου!!!! Μπραβοο ❤️👶🏼🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dimitra91 εμείς μπορεί να ψιλό τσακωθούμε για βλακίες...και έχει ένα κακό βάζει άμεσος τις φωνές!!!!....πως τα καταφέρνεις και δεν τσακώνεστε ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Ετσι ακριβως...Εμενα η ας πουμε πεθερα μου γιατι μας αφησε πριν παντρευτουμε σιδερωνε τα σεντονια με κολαρισμα...Εγω σιδερωνω οτι φοραμε εξω απο το σπιτι και αυτο αν θελει σιδερο..οταν αποφασισαμε να νοικιασουμε το σπιτι του και να ερθει να μεινουμε μαζι του ειπα αν θες σιδερωμενα σεντονια να μαθεις να σιδερωνεις και να τα κανεις μονος σου γιατι εγω δεν σκοπευω να φαω τη ζωη μου πανω απο μια σιδερωστρα...εχω καλυτερα πραγματα να κανω...

Τυχερή . ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Βγήκε και η τελευταία χοριακη 2.466 η προηγούμενη ήταν Δευτέρα 688 καλά δεν ανεβαίνει;

Όσο για τις δουλειές όπως νιώθει η κάθε μια...πάντως εγώ όλα τα κάνω κ όταν έρχεται το αγόρι μ καθόμαστε μαζί και δεν ασχολούμαι με τπτ άλλο....Αν αύριο μεθαύριο δω ότι δεν προλαβαίνω θα αλλάξω τακτική...προς το παρών είμαι μια χαρά....!!!Σε λίγο ξανά ρωτήστε με μωρό και τετραπλάσιο σπίτι από αυτό που μένω τώρα....🤯

Μπραβοοοοο τέλεια!!!!!! Με το καλό να ακούσεις την καρδούλα του!!!!!!!!!!!!!!! Όλα θα τα προλαβαίνεις μην αγχώνεσαι, όπως νιώθεις καλύτερα θα λειτουργείς! Οι ρυθμοί αλλάζουν έτσι κι αλλιώς ανάλογα τις συνθήκες! Εγώ μένω σε μεγάλο σπίτι και φαι την ώρα τα προλαβαίνω όλα αλλά δεν τρελαίνομαι! Αν καμια φορά δεν προλαβαινω απλά κάνω τις δουλειές που χωρίς αυτές δεν μπορώ να κινηθώ όπως θέλω μεσα στο χώρο μου!

Ε 11 χρόνια τώρα έχουμε μάθει και συνεννοούμαστε! Παλιά νευρίαζα κι εγώ γιατί υπήρξα πολύ νευρική .... Πλέον το έχω δουλέψει και δεν χαλάω την ζαχαρένια μου! Εμένα να σου πω δεν φωνάζει (εγω ήμουν η πιο φωνακλού 😂). Τον αφήνω αν θέλει να τσακωθεί και τσακώνεται μόνος του και όταν ηρεμήσει μιλάμε σαν άνθρωποι 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Εμένα είναι μόνο στεγνωτηριο αλλά η γειτόνισσα μου που πήρε δεν της τα κάνει σαν το δικό μου. Εγώ το πήρα από το εξωτερικό και μου βγήκε τέλειο. Φαντάσου ότι χωράω να μπω κι εγώ στον κάδο του. Νομίζω ότι επειδή έχουν απλα τα ρούχα βγαίνουν έτσι. Ναι δοκίμασε το μπορεί να είναι καλύτερα💗

Ααα καταλαβα τυχερή ησουν!!! Θα δω τωρα θα το δοκιμάσω και ελπίζω να πιάσει!

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Το πλυντηριο στεγνωτηριο ειναι η επομενη αγορα που θα κανω...και ποιο χειμωνα? και το καλοκαιρι στο στεγνωτηριο θα τα βαζω

Δεν ξέρω αν σου κάνει δουλειά το 2 σε 1.... Το έχω κι εγώ και δεν έχω αποφασίσει ακόμα αν ήταν καλή αγορα.... Ίσως τα 2 ξεχωριστα να δουλευουν πιο σωστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Μπραβοοοοο τέλεια!!!!!! Με το καλό να ακούσεις την καρδούλα του!!!!!!!!!!!!!!! Όλα θα τα προλαβαίνεις μην αγχώνεσαι, όπως νιώθεις καλύτερα θα λειτουργείς! Οι ρυθμοί αλλάζουν έτσι κι αλλιώς ανάλογα τις συνθήκες! Εγώ μένω σε μεγάλο σπίτι και φαι την ώρα τα προλαβαίνω όλα αλλά δεν τρελαίνομαι! Αν καμια φορά δεν προλαβαινω απλά κάνω τις δουλειές που χωρίς αυτές δεν μπορώ να κινηθώ όπως θέλω μεσα στο χώρο μου!

Ε 11 χρόνια τώρα έχουμε μάθει και συνεννοούμαστε! Παλιά νευρίαζα κι εγώ γιατί υπήρξα πολύ νευρική .... Πλέον το έχω δουλέψει και δεν χαλάω την ζαχαρένια μου! Εμένα να σου πω δεν φωνάζει (εγω ήμουν η πιο φωνακλού 😂). Τον αφήνω αν θέλει να τσακωθεί και τσακώνεται μόνος του και όταν ηρεμήσει μιλάμε σαν άνθρωποι 🤣

Αυτό το κάνει και εμένα βρε παιδί μου....τσακώνεται μόνος του 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ρωτήσω και κάτι αλλά τις εγκυμονούσες και μανούλες...

όπως λέει και η Θεοπούλα κόβεται το σεξ; Συην αρχή της εγκυμοσύνης; Εγώ δοκίμασα για λίγο και πόνεσα;! 🧐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Μπραβοοοοο τέλεια!!!!!! Με το καλό να ακούσεις την καρδούλα του!!!!!!!!!!!!!!! Όλα θα τα προλαβαίνεις μην αγχώνεσαι, όπως νιώθεις καλύτερα θα λειτουργείς! Οι ρυθμοί αλλάζουν έτσι κι αλλιώς ανάλογα τις συνθήκες! Εγώ μένω σε μεγάλο σπίτι και φαι την ώρα τα προλαβαίνω όλα αλλά δεν τρελαίνομαι! Αν καμια φορά δεν προλαβαινω απλά κάνω τις δουλειές που χωρίς αυτές δεν μπορώ να κινηθώ όπως θέλω μεσα στο χώρο μου!

Ε 11 χρόνια τώρα έχουμε μάθει και συνεννοούμαστε! Παλιά νευρίαζα κι εγώ γιατί υπήρξα πολύ νευρική .... Πλέον το έχω δουλέψει και δεν χαλάω την ζαχαρένια μου! Εμένα να σου πω δεν φωνάζει (εγω ήμουν η πιο φωνακλού 😂). Τον αφήνω αν θέλει να τσακωθεί και τσακώνεται μόνος του και όταν ηρεμήσει μιλάμε σαν άνθρωποι 🤣

Eμας το κυριοτερο προβλημα μας ειναι οτι δεν ξερει να κανει διαλογο κανει μονολογο ξεκιναει να μιλαει και μπορει να μιλαει ενα τεταρτο μονος του και να εχει αλλαξει 15 θεματα οποτε εγω και να εχω να πω κατι στο πρωτο θεμα της συζητησης εκτος απο το οτι μεχρι να βαλει τελεια το εχω ξεχασει εχουμε αλλαξει και θεμα.Στην αρχη γινομουν εξαλη τωρα απλα τον αφηνω και μιλαει μονος του 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Να ρωτήσω και κάτι αλλά τις εγκυμονούσες και μανούλες...

όπως λέει και η Θεοπούλα κόβεται το σεξ; Συην αρχή της εγκυμοσύνης; Εγώ δοκίμασα για λίγο και πόνεσα;! 🧐

το 1ο 3μηνο μας το απαγόρευσε η γιατρός.... Τώρα μας είπε ναι με προφυλακτικό, εφόσον στην αυχενική μας είπαν ότι είμαστε χαμηλού κινδύνου κυηση. Μου είπε όμως ότι αν πονάω να μην κάνουμε. Βεβαία δυστυχώς δεν κάνουμε έτσι κι αλλιώς γιατί ο δικός μου φοβάται 🤪 κι εγώ βαρέθηκα να τον κυνηγάω χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Eμας το κυριοτερο προβλημα μας ειναι οτι δεν ξερει να κανει διαλογο κανει μονολογο ξεκιναει να μιλαει και μπορει να μιλαει ενα τεταρτο μονος του και να εχει αλλαξει 15 θεματα οποτε εγω και να εχω να πω κατι στο πρωτο θεμα της συζητησης εκτος απο το οτι μεχρι να βαλει τελεια το εχω ξεχασει εχουμε αλλαξει και θεμα.Στην αρχη γινομουν εξαλη τωρα απλα τον αφηνω και μιλαει μονος του 

Πωωω ναι ισχύει καταλαβαίνω εμένα παλιότερα, θυμόταν το παραμικρό που είχα πει και μου το πετούσε σε κάθε ένταση που είχαμε!!! Κι εγώ ενώ έχω κλάσεις ανώτερη μνήμη απο εκείνον, απο  όσα κι αν ελεγε εν βρασμό που εννοείται ήταν μπούρδες, δεν θυμομουν τίποτα ωστε να τον αποκρούσω ασε ασε

Ευτυχως τα αφήνουμε πίσω αυτα . Ας μαλώνουν μόνοι τους χαχαχα

Αλλά διάλογο θα πρέπει να κάνετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra91 είπε:

το 1ο 3μηνο μας το απαγόρευσε η γιατρός.... Τώρα μας είπε ναι με προφυλακτικό, εφόσον στην αυχενική μας είπαν ότι είμαστε χαμηλού κινδύνου κυηση. Μου είπε όμως ότι αν πονάω να μην κάνουμε. Βεβαία δυστυχώς δεν κάνουμε έτσι κι αλλιώς γιατί ο δικός μου φοβάται 🤪 κι εγώ βαρέθηκα να τον κυνηγάω χαχαχαχαχαχα

Με προφυλακτικο γιατι? ρωταω για να αρχισω να ετοιμαζομαι για την πληρης αποχη γιατι εγω ειμαι αλεργικη στα προφυλακτικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Με προφυλακτικο γιατι? ρωταω για να αρχισω να ετοιμαζομαι για την πληρης αποχη γιατι εγω ειμαι αλεργικη στα προφυλακτικα

Για να μην κολλήσω μικρόβια και πάθω καμια κολπίτιδα ή κάτι πιο κακό! Επίσης απαγορεύεται τώρα να έχω ελεύθερη επαφή γιατι το σπέρμα προκαλεί συσπάσεις στη μήτρα. Τις τελευταίες εβδομάδες σου λένε να έχεις ελεύθερες επαφές για να σε βοηθήσει στον τοκετό!

Μπορεί να σου βρει άλλη λύση ο γιατρός σου εφόσον υπάρχει τέτοιο θέμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Πωωω ναι ισχύει καταλαβαίνω εμένα παλιότερα, θυμόταν το παραμικρό που είχα πει και μου το πετούσε σε κάθε ένταση που είχαμε!!! Κι εγώ ενώ έχω κλάσεις ανώτερη μνήμη απο εκείνον, απο  όσα κι αν ελεγε εν βρασμό που εννοείται ήταν μπούρδες, δεν θυμομουν τίποτα ωστε να τον αποκρούσω ασε ασε

Ευτυχως τα αφήνουμε πίσω αυτα . Ας μαλώνουν μόνοι τους χαχαχα

Αλλά διάλογο θα πρέπει να κάνετε!!!

οχι δεν εννοω διαλογο στα μεταξυ μας οτι αφορα τους δυο μας συζηταμε τα παντα μιλαω για συζητησεις γενικου περιεχομενου..μπορει να ξεκινησουμε να μιλαμε για αθλητικα και να καταληξει να μου αναλυει το εαν λιωνουν οι παγοι στο βορειο πολο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα τον ρωτήσω την Τετάρτη...προς το παρών θέλω αλλά δεν μπορώ 😒 μόνο μην μου το κόψει για ένα τρίμηνο....θα τρελαθώ... 🙅‍♀️.... καραντίνα και αποχή πως θα περάσουν οι μήνες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

οχι δεν εννοω διαλογο στα μεταξυ μας οτι αφορα τους δυο μας συζηταμε τα παντα μιλαω για συζητησεις γενικου περιεχομενου..μπορει να ξεκινησουμε να μιλαμε για αθλητικα και να καταληξει να μου αναλυει το εαν λιωνουν οι παγοι στο βορειο πολο

Α αχαχαχ καταλαβα! Στον καβγα παίρνει φόρα και μονολογεί! Ε εντάξει τότε καλά κάνεις και τον αφήνεις να λέει 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν, επειδή έχουμε αρχίσει το λαλαλααλαλ, λόγω εγκλεισμού και κορονοιου και μαύρης μαυρίλας, 
έχω να δηλώσω τα εξής:
και εγώ αυτές τις μέρες έχω κατασκοτωθεί με τον συζηγο, ο οποίος ήταν ανέκαθεν νευρικός. όμως ο συζηγος είναι σαν πυροτέχνημα, κάνει μπαμ, κανεις ααααα και τελειώνει το θέαμα, σε 5 λεπτα του έχουν περάσει όλα.
εγώ όμως έχω υπομονή σαν άνθρωπος... σκάω σπάνια... αλλά άμα σκάσω... είμαι σαν το ηφαίστειο... χύνω λάβα για μέρες!

Με αυτά και με αυτά δήλωσα πως δεν θέλω να κάνω παιδί, γιατί είμαι γενικα τεμπέλα σαν άνθρωπος και αμα έρθει το παιδί θα ξεβολευτώ και άλλες τέτοιες θεατρηνίστικες ατάκες... 


μέσα σε όλο αυτό τον χαμό έχω γίνει υπερευαίσθητη, κλαίω με το παραμικρό.

Εχω και περιστασιακά πονάκια και τραβήγματα.

και λέω βρε λες;;

Χθες το βράδυ λοιπόν έκανα τεστ εγκυμοσύνης, έτσι για την πλάκα... και σας ρωτάω... την γραμμή εξάτμισης  δεν την λαμβάνουμε υποψη ε; 
(όχι καλό μου μισοφέγγαρο, δεν είσαι εγκυος, τρελή είσαι... 5 μέρες πριν την περίοδο και βράδυ, πως σου ήρθε να κάνεις τεστ;;;)

Περιμένω 06/04.
κράχτε ελεύθερα....
λΛΑΛαλαλαλαλαλαλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

αρχικα ποια ειναι η γραμμη εξατμισης?

η γραμμη εξατμισης ειναι η γραμμη που εμφανιζει το τεστ σαν θετικό αφού το κοιτάξεις μετά από τον χρόνο που ορίζει ο κατασκευαστής σαν τον ενδεδειγμένο για να εξακριβώσεις αν είσαι εγκυος ή όχι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Α αχαχαχ καταλαβα! Στον καβγα παίρνει φόρα και μονολογεί! Ε εντάξει τότε καλά κάνεις και τον αφήνεις να λέει 🤣

@Lacostaki συμπάσχουμε. Να φανταστώ είναι και μοναχοπαιδι?? Γιατι εμενα ειναι και εξού ο χαρακτηρας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Λοιπόν, επειδή έχουμε αρχίσει το λαλαλααλαλ, λόγω εγκλεισμού και κορονοιου και μαύρης μαυρίλας, 
έχω να δηλώσω τα εξής:
και εγώ αυτές τις μέρες έχω κατασκοτωθεί με τον συζηγο, ο οποίος ήταν ανέκαθεν νευρικός. όμως ο συζηγος είναι σαν πυροτέχνημα, κάνει μπαμ, κανεις ααααα και τελειώνει το θέαμα, σε 5 λεπτα του έχουν περάσει όλα.
εγώ όμως έχω υπομονή σαν άνθρωπος... σκάω σπάνια... αλλά άμα σκάσω... είμαι σαν το ηφαίστειο... χύνω λάβα για μέρες!

Με αυτά και με αυτά δήλωσα πως δεν θέλω να κάνω παιδί, γιατί είμαι γενικα τεμπέλα σαν άνθρωπος και αμα έρθει το παιδί θα ξεβολευτώ και άλλες τέτοιες θεατρηνίστικες ατάκες... 


μέσα σε όλο αυτό τον χαμό έχω γίνει υπερευαίσθητη, κλαίω με το παραμικρό.

Εχω και περιστασιακά πονάκια και τραβήγματα.

και λέω βρε λες;;

Χθες το βράδυ λοιπόν έκανα τεστ εγκυμοσύνης, έτσι για την πλάκα... και σας ρωτάω... την γραμμή εξάτμισης  δεν την λαμβάνουμε υποψη ε; 
(όχι καλό μου μισοφέγγαρο, δεν είσαι εγκυος, τρελή είσαι... 5 μέρες πριν την περίοδο και βράδυ, πως σου ήρθε να κάνεις τεστ;;;)

Περιμένω 06/04.
κράχτε ελεύθερα....
λΛΑΛαλαλαλαλαλαλ

Καταρχάς συμπάσχω και ο δικός μου έτσι είναι.... Σαν να περιέγραψε τον άντρα μου κ εμένα χαχαχα

Τώρα η γραμμή εξάτμισης είναι γκρι, αν αυτό που βλέπεις είναι ροζ η μπλε (δε ξέρω τι είδους τεστ έχεις) και όχι γκρι ακόμα κ αν την είδες μια ώρα μετά πιστεύω είναι θετικό το τέστ..... Οπότε ψυχραιμία αισιοδοξία να μη μας παίρνει από κάτω και περιμένουμε ακόμα 3 μέρες τουλ κ επανέλαβε το τέστ!!! 

Ωστοσω κορίτσια κ εγώ αυτό το μήνα έχω έντονους πόνους σε σημείο που έχω ανησυχήσει.... Από τη μια λέω μακάρι να ειναι εγκυμοσύνη από την άλλη μα είναι δυνατόν τόσο νωρίς κάτι θα έχω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...